Ústí nad Labem - 2. KOLO TFA LIGY SEVERU JUNIOR
logo
Místo závodu:
Fotbalové hřiště “B“ v Libouchci
Začátek závodu:
04.05.2024 09:00
Kapacita počtu účastníků na závod je vyčerpána.
Pro odhlášení sebe nebo mládežníka ze závodu se musíte přihlásit
Přihlásit do závodu je možné mezi:
01.02.2024 00:00  -  02.05.2024 00:00
Kontakt na organizátora:
Tomáš Mikšovský 777 234 127 osh.usti.nl@centrum.cz
Propozice:
Popis:

POZOR SOUTĚŽ BYLA PŘESUNUTA KVŮLI PŘESUNU STIMAX CUPU O DEN DŘÍVE NA 4.5.2024!!

Propozice byla doplněna v příloze

Pokud na akci nemůže Váš svěřenec dorazit, žádáme o odhlášení, které je možné na stejném linku jako přihlášky, abyste neblokovali místo někomu jinému!

Soutěž bude probíhat na 4 dráhy, v každé dráze jedna kategorie. 

Orientační Harmonogram: 

07:30 – 08:25 hod.  -   příjezd a prezence závodníků

08:30 – 08:45 hod.  -   zahájení, nástup prohlídka trati pro vedoucí a závodníky

09:00 hod. -   zahájení soutěže kategorie

Vyhlášení výsledků a slavnostní ukončení soutěže bude realizováno podle časového sledu soutěže

očekávané hodně orientační ukončení soutěže je na 14 hodin.

 

 Každé přihlášené SDH je povinno dát 1 člena (rodiče) do organizační čety závodu po dobu trvání soutěže. V případě nedodání nebude svěřencům daného týmu umožněn start závodu.

Přihlášených jednotlivců:
300 z 300
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
chlapci - věk: 3 - 5
závodníků v kategorii: 33
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Báchor Kryštof (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Bílek Jiří (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Bolech Adam (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Brož Mateo (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Brzoň Andrej (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Ečer Martin (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Etčer Jakub (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Frieser Martin (Ústecký) - Lukavec - - - 0
OK Gipfl Matyáš (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Hajm Jakub (Ústecký) - SDH Touchovice - - - 0
OK Johanovský Matyáš (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Kalous Stanislav (Ústecký) - SDH Polepy - - - 0
OK Keltner Jaroslav (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Kinčl Damián (Ústecký) - Radešín - - - 0
OK Kinčl Sebastian (Ústecký) - Radešín - - - 0
OK Klas Richard (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Klvač Ondřej (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Lodl Damian Tadeusz (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Malíř Patrik (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Maršálek Matyáš (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Mucha Vojtěch (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Pakosta Jan (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Prokš Marek (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Prošek Tom (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Rásl Šimon (Ústecký) - Lukavec - - - 0
OK Rudl Vojtěch (Ústecký) - SDH Touchovice - - - 0
OK Šedivý Kristian (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Severa Eliáš (Ústecký) - SDH Touchovice - - - 0
OK Tintěra Bořek (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Vaněk Václav (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Vinduška Lukáš (Ústecký) - Charvatce - - - 0
OK Vlasák Jakub (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Vlastník Matyáš (Ústecký) - Křešice - - - 0
dívky - věk: 3 - 5
závodníků v kategorii: 40
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Báchorová Rozálie (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Bartošová Leontýna (Ústecký) - Žitenice - Pohořany - - - 0
OK Bolechová Natálie (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Cibulková Leontýna (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Denglerová Ella (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Doktorová Adéla (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Drobná Anna (Ústecký) - Srbice - - - 0
OK Gipflová Barbora (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Halířová Klára (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Henzlová Veronika (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Herczová Zoe (Ústecký) - SDH Bílina - - - 0
OK Hyklová Viktorie (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Jančovičová Alžběta (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Kadlecová Vendula (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Kamenická Štěpánka (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Karfilátová Elena (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Košková Markéta (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Kropáčková Veronika (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Kučerová Anna (Ústecký) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Boletice nad Labem - - - 0
OK Lauermannová Klaudie (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Linhartová Anežka (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Manová Leontýna (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Němcová Adéla (Ústecký) - SDH Polepy - - - 0
OK Outratová Lydia (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Platilová Rozárie (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Ptáčková Johana (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Řezáčová Zuzana (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Sahulová Lucie (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Skuhrovcová Barbora (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Stříbrná Ema (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Svobodová Apolena (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Tůmová Viktorie (Ústecký) - Lukavec - - - 0
OK Vocásková Lenka (Ústecký) - Předonín - - - 0
OK Volencov Rozárie (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Votavová Jindřiška (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Vránová Adéla (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Vyšatová Žofie (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Žáková Sofia (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Zimová Adéla (Ústecký) - Srbice - - - 0
OK Zounová Magdalena (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
chlapci - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 50
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Andres Milan (Ústecký) - Malešov - - - 0
OK Bambásek Alexander (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Bílý Matyáš (Ústecký) - SDH Polepy - - - 0
OK Bíza Petr (Ústecký) - Malešov - - - 0
OK Cibulka Štěpán (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Drábek Ondřej (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Drobný Václav (Ústecký) - Srbice - - - 0
OK Ečer Roman (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Fuxa Jan (Ústecký) - Žitenice-Pohořany - - - 0
OK Hampl Daniel (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Hodač Jakub (Ústecký) - Boletice nad Labem - - - 0
OK Hrzán Daniel (Ústecký) - Radešín - - - 0
OK Janeček Michael (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Kamenický Daniel (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Kasl Alan (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Kořenský Jakub (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Kořenský Adam (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Košek Karel (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Kouba Ondřej (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Král Tomáš (Ústecký) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Boletice nad Labem - - - 0
OK Křehlík Marek (Ústecký) - Žitenice-Pohořany - - - 0
OK Kuchař Tomáš (Ústecký) - Lukavec - - - 0
OK Mařík Lukáš (Ústecký) - Charvatce - - - 0
OK Mecel Martin (Ústecký) - Srbice - - - 0
OK Měchýř Martin (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Milata Jakub (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Novák Matěj (Ústecký) - Malešov - - - 0
OK Otta Matěj (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Outrata Edvard (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Pakosta Václav (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Piksa Filip (Ústecký) - Žitenice-Pohořany - - - 0
OK Pokorný Tomáš (Ústecký) - Boletice nad Labem - - - 0
OK Polívka Lukáš (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Pospíchal Richard (Ústecký) - Lukavec - - - 0
OK Prošek Max (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Puchmeltr Jindřich (Ústecký) - Srbice - - - 0
OK Pudr David Jaromír (Ústecký) - Lukavec - - - 0
OK Raich Daniel (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Šašek Lukáš (Ústecký) - Srbice - - - 0
OK Sechovec Matouš (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Štěpánek Matěj (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Štrupl Mikuláš (Ústecký) - Lukavec - - - 0
OK Švácha Matěj (Ústecký) - Malešov - - - 0
OK Švejnoha Šimon (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Turek Ondřej (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Vachulka Václav (Ústecký) - Žitenice-Pohořany - - - 0
OK Vinduška Jiří (Ústecký) - Charvatce - - - 0
OK Vlastník Dominik (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Volenec Matyáš (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Zouna Alexandr (Ústecký) - Lukavec - - - 0
dívky - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 33
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Bartošová Viktorie (Ústecký) - Žitenice-Pohořany - - - 0
OK Boháčová Aneta (Ústecký) - Srbice - - - 0
OK Brabcová Zuzana (Ústecký) - Koštice - - - 0
OK Chaloupková Andrea (Ústecký) - Koštice - - - 0
OK Janečková Šárka (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Jenšovská Barbora (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Kalousová Andrea (Ústecký) - SDH Polepy - - - 0
OK Karfilátová Laura (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Klasová Jitka (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Kokošková Adéla (Ústecký) - SDH Libouchec - - - 0
OK Kotulanová Berenika (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Král'ová Viktorie (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Kropáčková Lucie (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Lochmanová Valérie (Ústecký) - Malešov - - - 0
OK Lochmanová Jaroslava (Ústecký) - Malešov - - - 0
OK Lot Anna Maria (Ústecký) - SDH Libouchec - - - 0
OK Loukotová Adéla (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Pánková Andrea (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Řezáčová Věra (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Rybenská Barbora (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Šedivá Rozárka (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Strachová Adéla (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Tintěrová Zora (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Valentová Natálie (Ústecký) - SDH Libouchec - - - 0
OK Vandasová Klára (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Vaňková Ema (Ústecký) - Srbice - - - 0
OK Velentová Laura (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Vizínová Eliška (Ústecký) - Malešov - - - 0
OK Vocásková Petra (Ústecký) - Předonín - - - 0
OK Voitová Sabina (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Voitová Rozálie (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Votavová Libuše (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Zvěřinová Anděla (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
chlapci - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 48
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Bláha Patrik (Ústecký) - Malešov - - - 0
OK Chod Marek (Ústecký) - Lukavec - - - 0
OK Čížek Matěj (Ústecký) - Žitenice-Pohořany - - - 0
OK Dengler Ondřej (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Dengler Josef (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Fišer Ondřej (Ústecký) - Žitenice-Pohořany - - - 0
OK Friš Ladislav (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Holeček Tadeáš (Ústecký) - Radešín - - - 0
OK Holub Dominik (Ústecký) - SDH Libouchec - - - 0
OK Homoláč Dominik (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Horáček Martin (Ústecký) - Boletice nad Labem - - - 0
OK Janda Adam (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Janeček Petr (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Jenšovský Marek (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Klain Martin (Ústecký) - SDH Hřivice - - - 0
OK Kolda Tomáš (Ústecký) - Žitenice-Pohořany - - - 0
OK Kuchař Vojtěch (Ústecký) - SDH Libouchec - - - 0
OK Kurtz Vít (Ústecký) - Koštice - - - 0
OK Laube Vít (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Lochman Vojtěch (Ústecký) - Malešov - - - 0
OK Lukavský Jakub (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Majer Josef (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Man Tomáš (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Mařík Tomáš (Ústecký) - Charvatce - - - 0
OK Matěka Jakub (Ústecký) - Lukavec - - - 0
OK Nicek Jiří (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Otta Jakub (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Paneš Patrik (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Panocha Matěj (Ústecký) - Malešov - - - 0
OK Piksa David (Ústecký) - Žitenice-Pohořany - - - 0
OK Pomichálek Ondřej (Ústecký) - Boletice nad Labem - - - 0
OK Sechovec Jan (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Smetana Lukáš (Ústecký) - Malešov - - - 0
OK Špulák Matěj (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Šťastný Radim (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Švanda Tobias (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Sviantek Jan Matěj (Ústecký) - SDH Polepy - - - 0
OK Toropov Štěpán (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Toropov Jiři (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Tůma Martin (Ústecký) - Charvatce - - - 0
OK Tydlitát Pavel (Ústecký) - Charvatce - - - 0
OK Vanač David (Ústecký) - SDH Libouchec - - - 0
OK Vejtruba Dominik (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Vlasák Matěj (Ústecký) - Srbice - - - 0
OK Vohradský Antonín (Ústecký) - Srbice - - - 0
OK Zahálka Daniel (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0