Memoriál V. Linharta - 3. KOLO TFA LIGY SEVERU JUNIOR
logo
Místo závodu:
Křešice
Začátek závodu:
16.06.2024 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Karina Opavová 608 069 654
Propozice:
Popis:

Propozice závodu budou doplněny

Přihlášených jednotlivců:
231 z 300
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
chlapci - věk: 3 - 5
závodníků v kategorii: 35
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Gipfl Matyáš (Ústecký) - SDH Štrbice 01:18.46 01:18.46 - 100
2. OK Pakosta Jan (Ústecký) - SDH Štrbice 01:23.66 01:23.66 - 95
3. OK Novák Ondřej (Ústecký) - Touchovice 01:29.46 01:29.46 - 92
4. OK Kinčl Damián (Ústecký) - Radešín 01:35.50 01:35.50 - 90
5. OK Klvač Ondřej (Ústecký) - SDH Klapý 01:39.75 01:39.75 - 88
6. OK Brzoň Andrej (Ústecký) - SDH Štrbice 01:42.22 01:42.22 - 86
7. OK Hajm Jakub (Ústecký) - SDH Touchovice 01:44.38 01:44.38 - 84
8. OK Pilný Tomáš (Ústecký) - SDH Bílina 01:49.72 01:49.72 - 82
9. OK Báchor Kryštof (Ústecký) - Křešice 01:52.53 01:52.53 - 80
10. OK Klas Richard (Ústecký) - SDH Štrbice 01:52.66 01:52.66 - 78
11. OK Kadlec Martin (Ústecký) - SDH Štrbice 01:52.68 01:52.68 - 76
12. OK Fišer Filip (Ústecký) - Boletice Nad Labem 01:55.44 01:55.44 - 74
13. OK Rudl Vojtěch (Ústecký) - SDH Touchovice 01:55.53 01:55.53 - 72
14. OK Malíř Patrik (Ústecký) - SDH Klapý 01:59.84 01:59.84 - 70
15. OK Prošek Tom (Ústecký) - SDH Klapý 02:01.59 02:01.59 - 68
16. OK Fišer Rudolf (Ústecký) - SDH Polepy 02:10.09 02:10.09 - 66
17. OK Novotný Jakub (Ústecký) - Radešín 02:10.90 02:10.90 - 64
18. OK Karban Sebastian (Ústecký) - SDH Touchovice 02:11.56 02:11.56 - 62
19. OK Novotný Jiří (Ústecký) - Radešín 02:11.97 02:11.97 - 60
20. OK Zahrádka Max (Ústecký) - SDH Polepy 02:23.69 02:13.69 00:10.00 58 odložení proudnice
21. OK Johanovský Matyáš (Ústecký) - Labská Stráň 02:25.16 02:25.16 - 56
22. OK Bílek Jiří (Ústecký) - Vědomice 02:26.15 02:26.15 - 54
23. OK Říha Jaroslav (Ústecký) - Lukavec 02:26.22 02:26.22 - 52
24. OK Lodl Damian Tadeusz (Ústecký) - Vědomice 02:26.34 02:26.34 - 50
25. OK Frieser Martin (Ústecký) - Lukavec 02:28.69 02:28.69 - 48
26. OK Tintěra Bořek (Ústecký) - Křešice 02:33.72 02:33.72 - 46
27. OK Robl Hynek (Ústecký) - Hřivicice 02:35.09 02:35.09 - 44
28. OK Tomčala Jan (Ústecký) - Lukavec 02:37.09 02:37.09 - 42
29. OK Tůma Jan (Ústecký) - Lukavec 02:40.98 02:40.98 - 40
30. OK Maršálek Matyáš (Ústecký) - Vědomice 02:51.53 02:51.53 - 38 spoj
31. OK Rásl Šimon (Ústecký) - Lukavec 03:20.56 03:20.56 - 36
32. OK Šedivý Kristian (Ústecký) - Vědomice 03:42.97 03:42.97 - 34
33. OK Vlastník Matyáš (Ústecký) - Křešice 04:09.71 04:09.71 - 32
34. OK Kinčl Sebastian (Ústecký) - Radešín 07:26.16 07:26.16 - 30
DQ Futera Vojtěch (Ústecký) - Malešov - - - 0
dívky - věk: 3 - 5
závodníků v kategorii: 32
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Hyklová Viktorie (Ústecký) - SDH Štrbice 01:26.60 01:26.60 - 100
2. OK Karfilátová Elena (Ústecký) - SDH Klapý 01:27.82 01:27.82 - 95
3. OK Cibulková Leontýna (Ústecký) - Křešice 01:29.91 01:29.91 - 92
4. OK Svobodová Apolena (Ústecký) - SDH Klapý 01:30.06 01:30.06 - 90
5. OK Manová Leontýna (Ústecký) - SDH Klapý 01:30.41 01:30.41 - 88
6. OK Doktorová Adéla (Ústecký) - Křešice 01:43.18 01:43.18 - 86
7. OK Žáková Sofia (Ústecký) - Křešice 01:43.46 01:43.46 - 84
8. OK Votavová Jindřiška (Ústecký) - Vědomice 01:44.43 01:44.43 - 82
9. OK Jančovičová Alžběta (Ústecký) - Řehlovice 01:44.65 01:44.65 - 80
10. OK Vránová Adéla (Ústecký) - SDH Štrbice 01:52.53 01:52.53 - 78
11. OK Lauermannová Klaudie (Ústecký) - Křešice 01:53.28 01:53.28 - 76
12. OK Herczová Zoe (Ústecký) - SDH Bílina 02:02.91 02:02.91 - 74
13. OK Kropáčková Veronika (Ústecký) - Vědomice 02:05.28 02:05.28 - 72
14. OK Košková Markéta (Ústecký) - Labská Stráň 02:08.76 02:08.76 - 70
15. OK Zimová Adéla (Ústecký) - Srbice 02:15.53 02:15.53 - 68
16. OK Řezáčová Zuzana (Ústecký) - Křešice 02:16.52 02:16.52 - 66
17. OK Kamenická Štěpánka (Ústecký) - Labská Stráň 02:20.63 02:20.63 - 64
18. OK Zounová Magdalena (Ústecký) - SDH Klapý 02:24.90 02:24.90 - 62
19. OK Báchorová Rozálie (Ústecký) - Křešice 02:26.31 02:26.31 - 60
20. OK Korolová Ema (Ústecký) - SDH Polepy 02:27.43 02:27.43 - 58
21. OK Grundová Valerie (Ústecký) - Radešín 02:29.47 02:29.47 - 56
22. OK Kučerová Anna (Ústecký) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Boletice nad Labem 02:33.19 02:33.19 - 54
23. OK Stříbrná Ema (Ústecký) - Řehlovice 02:35.12 02:35.12 - 52
24. OK Sahulová Lucie (Ústecký) - Labská Stráň 02:43.50 02:43.50 - 50
25. OK Tůmová Viktorie (Ústecký) - Lukavec 02:52.50 02:52.50 - 48
26. OK Nováková Veronika (Ústecký) - Touchovice 02:58.53 02:58.53 - 46
27. OK Kadlecová Vendula (Ústecký) - SDH Štrbice 03:12.29 03:12.29 - 44
28. OK Vyšatová Žofie (Ústecký) - Řehlovice 03:16.28 03:16.28 - 42
29. OK Čížková Kateřina (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 03:28.63 03:28.63 - 40
30. OK Platilová Rozárie (Ústecký) - Vědomice 03:39.41 03:39.41 - 38
31. OK Gipflová Barbora (Ústecký) - SDH Štrbice 04:43.20 04:33.20 00:10.00 36 spoje
32. OK Zvolská Julie (Ústecký) - Litoměřice 09:10.37 08:40.37 00:30.00 34 spoje, motání
chlapci - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 34
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vachulka Václav (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 01:19.23 01:19.23 - 100
2. OK Polívka Lukáš (Ústecký) - Labská Stráň 01:20.96 01:20.96 - 95
3. OK Pomichálek Ondřej (Ústecký) - Boletice nad Labem 01:24.15 01:24.15 - 92
4. OK Prošek Max (Ústecký) - SDH Klapý 01:26.67 01:26.67 - 90
5. OK Šnor Jakub (Ústecký) - SDH Bílina 01:26.90 01:26.90 - 88
6. OK Drábek Ondřej (Ústecký) - SDH Štrbice 01:27.51 01:27.51 - 86
7. OK Křehlík Marek (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 01:29.32 01:29.32 - 84
8. OK Mařík Lukáš (Ústecký) - Charvatce 01:32.12 01:32.12 - 82
9. OK Turek Ondřej (Ústecký) - Labská Stráň 01:33.26 01:33.26 - 80
10. OK Puchmeltr Jindřich (Ústecký) - Srbice 01:35.71 01:35.71 - 78
11. OK Kouba Ondřej (Ústecký) - Vědomice 01:36.36 01:36.36 - 76
12. OK Dzurko Marek (Ústecký) - Boletice nad Labem 01:36.56 01:36.56 - 74
13. OK Pokorný Tomáš (Ústecký) - Boletice nad Labem 01:43.22 01:43.22 - 72
14. OK Janeček Michael (Ústecký) - Labská Stráň 01:44.30 01:44.30 - 70
15. OK Pakosta Václav (Ústecký) - SDH Štrbice 01:44.37 01:44.37 - 68
16. OK Košek Karel (Ústecký) - Labská Stráň 01:47.78 01:47.78 - 66
17. OK Bílý Matyáš (Ústecký) - SDH Polepy 01:51.73 01:51.73 - 64
18. OK Vlastník Dominik (Ústecký) - Křešice 01:52.76 01:52.76 - 62
19. OK Novotný Adam (Ústecký) - SDH Hřivice 01:54.04 01:54.04 - 60
20. OK Bambásek Alexander (Ústecký) - Vědomice 01:54.58 01:54.58 - 58
21. OK Otta Matěj (Ústecký) - Křešice 01:55.73 01:55.73 - 56
22. OK Švejnoha Šimon (Ústecký) - SDH Štrbice 01:57.02 01:57.02 - 54
23. OK Milata Jakub (Ústecký) - Vědomice 01:59.29 01:59.29 - 52
24. OK Pap Tobiáš (Ústecký) - SDH Bílina 02:01.10 02:01.10 - 50
25. OK Cibulka Štěpán (Ústecký) - Křešice 02:03.64 02:03.64 - 48
26. OK Kamenický Daniel (Ústecký) - Labská Stráň 02:04.32 02:04.32 - 46
27. OK Fuxa Jan (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 02:06.12 02:06.12 - 44
28. OK Hrzán Daniel (Ústecký) - Radešín 02:06.38 02:06.38 - 42
29. OK Měchýř Martin (Ústecký) - SDH Štrbice 02:16.12 01:46.12 00:30.00 40 figurína
30. OK Szymandera Tobiáš (Ústecký) - Řehlovice 02:22.77 02:22.77 - 38
31. OK Mejta Štěpán (Ústecký) - Litoměřice 02:34.11 02:04.11 00:30.00 36 figurína
32. OK Ečer Roman (Ústecký) - Křešice 02:37.29 02:07.29 00:30.00 34 figurína
33. OK Kovařík Matyáš (Ústecký) - Boletice nad Labem 02:53.07 02:23.07 00:30.00 32 figurína
34. OK Pudr David Jaromír (Ústecký) - Lukavec 02:58.30 02:48.30 00:10.00 30 zkrácení dráhy
dívky - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 24
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Loukotová Adéla (Ústecký) - SDH Klapý 01:16.61 01:16.61 - 100
2. OK Řezáčová Věra (Ústecký) - Křešice 01:25.08 01:25.08 - 95
3. OK Votavová Libuše (Ústecký) - Vědomice 01:33.09 01:33.09 - 92
4. OK Voitová Sabina (Ústecký) - SDH Štrbice 01:33.25 01:33.25 - 90
5. OK Klasová Jitka (Ústecký) - SDH Štrbice 01:37.99 01:37.99 - 88
6. OK Karfilátová Laura (Ústecký) - SDH Klapý 01:39.67 01:29.67 00:10.00 86 hadice
7. OK Vimrová Veronika (Ústecký) - SDH Polepy 01:40.22 01:40.22 - 84
8. OK Šedivá Rozárka (Ústecký) - Vědomice 01:44.40 01:44.40 - 82
9. OK Boháčová Aneta (Ústecký) - Srbice 01:48.75 01:48.75 - 80
10. OK Hájková Alžběta (Ústecký) - Vědomice 01:51.09 01:51.09 - 78
11. OK Vaňková Ema (Ústecký) - Srbice 01:52.26 01:52.26 - 76
12. OK Hollová Kateřina (Ústecký) - SDH Polepy 02:03.14 02:03.14 - 74
13. OK Kropáčková Lucie (Ústecký) - Vědomice 02:11.69 02:11.69 - 72
14. OK Vandasová Klára (Ústecký) - Křešice 02:13.28 02:13.28 - 70
15. OK Roblová Anežka (Ústecký) - Hřivice 02:14.90 02:14.90 - 68
16. OK Pánková Andrea (Ústecký) - Křešice 02:21.62 02:21.62 - 66
17. OK Stupková Lucie (Ústecký) - Litoměřice 02:25.12 01:55.12 00:30.00 64 figurína
18. OK Korpalová Josefína (Ústecký) - Bechlín 02:30.47 02:30.47 - 62
19. OK Tintěrová Zora (Ústecký) - Křešice 02:33.21 02:33.21 - 60
20. OK Janečková Šárka (Ústecký) - Labská Stráň 02:35.23 02:15.23 00:20.00 58 motání hadice
21. OK Pospíšilová Tereza (Ústecký) - SDH Polepy 02:46.48 02:46.48 - 56
22. OK Voitová Rozálie (Ústecký) - SDH Štrbice 02:46.54 02:46.54 - 54
23. OK Mouchová Eliška (Ústecký) - SDH Polepy 03:02.92 02:52.92 00:10.00 52 kanystr
24. OK Zvěřinová Anděla (Ústecký) - Labská Stráň 03:26.12 02:56.12 00:30.00 50 figurína
chlapci - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 32
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kounický Maxmilián (Ústecký) - SDH Brozany nad Ohří 02:11.46 02:11.46 - 100
2. OK Homoláč Dominik (Ústecký) - SDH Štrbice 02:13.45 02:13.45 - 95
3. OK Toropov Štěpán (Ústecký) - Řehlovice 02:15.65 02:15.65 - 92
4. OK Špulák Matěj (Ústecký) - SDH Klapý 02:17.23 02:07.23 00:10.00 90 zkrácení tratě
5. OK Mařík Tomáš (Ústecký) - Charvatce 02:19.12 02:19.12 - 88
6. OK Janda Adam (Ústecký) - Vědomice 02:20.88 02:20.88 - 86
7. OK Holeček Tadeáš (Ústecký) - Radešín 02:21.50 02:21.50 - 84
8. OK Majer Josef (Ústecký) - SDH Štrbice 02:21.74 02:21.74 - 82
9. OK Klain Martin (Ústecký) - SDH Hřivice 02:28.32 02:28.32 - 80
10. OK Otta Jakub (Ústecký) - Křešice 02:29.38 02:29.38 - 78
11. OK Švanda Tobias (Ústecký) - SDH Štrbice 02:31.50 02:31.50 - 76
12. OK Paneš Patrik (Ústecký) - Vědomice 02:34.42 02:24.42 00:10.00 74 hození proudnice
13. OK Dvořák Josef (Ústecký) - SDH Klapý 02:34.71 02:34.71 - 72
14. OK Sviantek Jan Matěj (Ústecký) - SDH Polepy 02:35.57 02:35.57 - 70
15. OK Tydlitát Pavel (Ústecký) - Charvatce 02:36.31 02:06.31 00:30.00 68 figurína
16. OK Kolda Tomáš (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 02:36.88 02:36.88 - 66
17. OK Zahálka Daniel (Ústecký) - SDH Klapý 02:38.73 02:08.73 00:30.00 64 figurína
18. OK Šťastný Radim (Ústecký) - Labská Stráň 02:38.86 02:28.86 00:10.00 62 zkrácení tratě
19. OK Číla Jiří (Ústecký) - Labská Stráň 02:46.54 02:46.54 - 60
20. OK Lukavský Jakub (Ústecký) - Řehlovice 02:46.70 02:46.70 - 58
21. OK Panocha Matěj (Ústecký) - Malešov 02:47.27 02:47.27 - 56
22. OK Zrůbecký Tobiáš (Ústecký) - Malešov 02:53.12 02:53.12 - 54
23. OK Vohradský Antonín (Ústecký) - Srbice 03:00.97 02:20.97 00:40.00 52 figurína, hammerbox
24. OK Nicek Jiří (Ústecký) - Vědomice 03:06.20 02:46.20 00:20.00 50 motání hadice
25. OK Tarant Pavel (Ústecký) - Bílina 03:08.29 03:08.29 - 48
26. OK Chod Marek (Ústecký) - Lukavec 03:08.84 03:08.84 - 46
27. OK Toropov Jiři (Ústecký) - Řehlovice 03:10.40 02:40.40 00:30.00 44 figurína
28. OK Jožák Benjamín (Ústecký) - Labská Stráň 03:14.96 02:44.96 00:30.00 42 špatný úchop
29. OK Janeček Petr (Ústecký) - Labská Stráň 03:17.27 02:57.27 00:20.00 40 Hadice motání
30. OK Čížek Matěj (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 03:18.43 03:08.43 00:10.00 38 hadice
31. OK Horáček Martin (Ústecký) - Boletice nad Labem 03:25.05 02:55.05 00:30.00 36 figurína
32. OK Friš Ladislav (Ústecký) - Labská Stráň 03:26.80 03:26.80 - 34
dívky - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 31
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Strachová Kateřina (Ústecký) - Vědomice 01:58.29 01:58.29 - 100
2. OK Vydrová Adéla (Ústecký) - SDH Klapý 02:05.62 02:05.62 - 95
3. OK Spálová Zuzana (Ústecký) - Srbice 02:07.32 02:07.32 - 92
4. OK Koubová Adéla (Ústecký) - Vědomice 02:07.42 02:07.42 - 90
5. OK Hyšplerová Antonie (Ústecký) - Vědomice 02:13.51 02:13.51 - 88
6. OK Prošková Emma (Ústecký) - SDH Klapý 02:18.60 02:18.60 - 86
7. OK Malířová Natálie (Ústecký) - SDH Klapý 02:21.43 02:21.43 - 84
8. OK Vohradská Tereza (Ústecký) - Srbice 02:22.76 02:22.76 - 82
9. OK Voitová Sofie (Ústecký) - SDH Bílina 02:28.26 02:28.26 - 80
10. OK Těšinová Doris (Ústecký) - Řehlovice 02:28.83 02:28.83 - 78
11. OK Zemanová Anna (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 02:29.99 02:29.99 - 76
12. OK Radová Emílie (Ústecký) - Křešice 02:36.47 02:36.47 - 74
13. OK Zemanová Jana (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 02:39.43 02:39.43 - 72
14. OK Klučiarová Anna (Ústecký) - Lukavec 02:43.93 02:43.93 - 70
15. OK Samcová Zuzana (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 02:44.44 02:14.44 00:30.00 68 figurína
16. OK Drábková Nora (Ústecký) - SDH Štrbice 02:45.10 02:15.10 00:30.00 66 figurína
17. OK Steklá Kateřina (Ústecký) - Křešice 02:45.46 02:35.46 00:10.00 64 hadice
18. OK Valentová Ellen (Ústecký) - SDH Štrbice 02:51.83 02:51.83 - 62
19. OK Korpalová Anežka (Ústecký) - Bechlín 02:52.65 02:22.65 00:30.00 60 figurína
20. OK Hofmanová Laura (Ústecký) - SDH Polepy 02:53.61 02:43.61 00:10.00 58 hadice
21. OK Steklá Jana (Ústecký) - Křešice 02:56.82 02:26.82 00:30.00 56 figurína
22. OK Opltová Jana (Ústecký) - Bechlín 03:02.29 03:02.29 - 54
23. OK Baštová Kamila (Ústecký) - Boletice nad Labem 03:10.29 03:00.29 00:10.00 52 pneu
24. OK Slabochová Rozárie (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 03:11.70 02:51.70 00:20.00 50 Hadice
25. OK Frausová Štěpána (Ústecký) - Srbice 03:20.03 02:50.03 00:30.00 48 hadice
26. OK Leová Tereza (Ústecký) - Vědomice 03:20.93 03:10.93 00:10.00 46 hadice
27. OK Kudrnová Adéla (Ústecký) - Řehlovice 03:32.86 02:52.86 00:40.00 44 10 pneu, 30 figurína
28. OK Maierová Ema (Ústecký) - SDH Bílina 03:34.54 03:34.54 - 42
29. OK Savic´ Jovana (Ústecký) - Srbice 03:44.58 03:24.58 00:20.00 40 Hadice
30. OK Kúhnová Viktorie (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 03:45.34 02:45.34 01:00.00 38 30 figurína, 30 hadice
31. OK Zvěřinová Petronela (Ústecký) - Labská Stráň 04:30.52 04:30.52 - 36
chlapci - věk: 12 - 15
závodníků v kategorii: 24
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Marek Tomáš (Ústecký) - Vědomice 01:43.56 01:43.56 - 100
2. OK Vrátil Jiří (Ústecký) - Boletice nad Labem 01:53.87 01:43.87 00:10.00 95 barel
3. OK Fidrich Miroslav (Ústecký) - Srbice 01:53.88 01:53.88 - 92
4. OK Řezáč Tomáš (Ústecký) - Křešice 01:56.98 01:56.98 - 90
5. OK Vachulka Tadeáš (Ústecký) - Žitenice-Pohořany 01:58.11 01:58.11 - 88
6. OK Spála Vít (Ústecký) - Srbice 01:59.36 01:49.36 00:10.00 86 figurína
7. OK Turek Lubomír (Ústecký) - Labská Stráň 02:05.55 01:55.55 00:10.00 84 motání hadic
8. OK Kodet Matyáš (Ústecký) - Křešice 02:05.97 01:55.97 00:10.00 82 odložení figuríny
9. OK Zvolský Zdenek (Ústecký) - Litoměřice 02:08.66 02:08.66 - 80
10. OK Prchal Petr (Ústecký) - Srbice 02:09.09 02:09.09 - 78
11. OK Zyka Milan (Ústecký)