Zimní halové TFA mladých hasičů Mojžíř
logo
Místo závodu:
tělocvična ZŠ Mojžíř
Začátek závodu:
27.01.2024 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Ondřej Dašek, ondrej.dasek@gmail.com, 608 908 116
Propozice:
Popis:

Datum konání: 27. 1. 2024 Místo: tělocvična ZŠ Mojžíř kategorie: I.D – dívky rok narození 2020, 2021 I.CH - chlapci rok narození 2020, 2021 II.D – dívky rok narození 2018, 2019 II.CH - chlapci rok narození 2018, 2019 III.D – dívky rok narození 2016, 2017 III.CH – chlapci rok narození 2016, 2017 IV.D – dívky rok narození 2013, 2014, 2015 IV.CH – chlapci rok narození 2013, 2014, 2015

Přihlášených jednotlivců:
162 z 162
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
chlapci - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 41
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Adámek Jindřich (Praha) - Petrovice - - - 0
OK Antolič Vojtěch (Ústecký) - Petrovice - - - 0
OK Bardoun Radek (Ústecký) - SDH Svádov - - - 0
OK Bogner Adam (Ústecký) - Petrovice - - - 0
OK Číla Jiří (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Crhák Matyáš (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK Dengler Josef (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Dudáš Vaclav (Ústecký) - Chabařovice - - - 0
OK Fencl Samuel (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Friš Ladislav (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Henzl Miroslav (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Homoláč Dominik (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Hoppe Ondřej (Ústecký) - Chlumec - - - 0
OK Huja Dominik (Ústecký) - Mojžíř - - - 0
OK Huja Tomáš (Ústecký) - Mojžíř - - - 0
OK Janda Adam (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Janota Jáchym (Ústecký) - Chabařovice - - - 0
OK Jenšovský Marek (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Johne Vendelín Herbert (Ústecký) - Petrovice - - - 0
OK Kořenský Adam (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Košek Karel (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Krupica Štěpán (Ústecký) - Chabařovice - - - 0
OK Mach Radek (Ústecký) - Mojžíř - - - 0
OK Marek Tomáš (Ústecký) - Svádov - - - 0
OK Marek Jiří (Ústecký) - Svádov - - - 0
OK Marek Matyáš (Ústecký) - Svádov - - - 0
OK Novák Štěpán (Ústecký) - Tisá - - - 0
OK Otta Jakub (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Pech Matěj (Ústecký) - Mojžíř - - - 0
OK Podrabský Vít (Ústecký) - SDH Neštěmice - - - 0
OK Polívka Lukáš (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Sechovec Jan (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Staněk Ondřej (Ústecký) - Chabařovice - - - 0
OK Šťastný Radim (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Štěpánek Matěj (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Štoček Matěj (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK Švanda Vojtěch (Ústecký) - Chlumec - - - 0
OK Svěcený Adam (Ústecký) - Tisá - - - 0
OK Trnka Christian (Ústecký) - Tisá - - - 0
OK Ujvári Jakub (Ústecký) - SDH Střekov - - - 0
OK Vejtruba Dominik (Liberecký) - Brniště - - - 0
dívky - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 29
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Adamcová Valérie (Ústecký) - SDH Střekov - - - 0
OK Dašková Karolína (Ústecký) - Mojžíř - - - 0
OK Drábková Nora (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Dundáčková Viktorie (Ústecký) - Petrovice - - - 0
OK Hlaváčková Lucie (Ústecký) - Chabařovice - - - 0
OK Jaklová Nina (Ústecký) - SDH Střekov - - - 0
OK Kajzrová Viktorie (Ústecký) - Mojžíř - - - 0
OK Klasová Jitka (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Kolísková Kristýna (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK Král'ová Klaudie René (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Králová Sabina (Ústecký) - Tisá - - - 0
OK Křídlová Štěpánka (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK Křídlová Anežka (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK Kudrnová Adéla (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Kulhánková Karolína (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Laube Lucie (Ústecký) - Mojžíř - - - 0
OK Machová Laura (Ústecký) - Mojžíř - - - 0
OK Pindlová Petra (Praha) - Chlumec - - - 0
OK Raichová Miriam (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Reinhartová Nikola (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK Řezáčová Věra (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Rokošová Natálie (Ústecký) - Svádov - - - 0
OK Samková Rozálie (Ústecký) - Tisá - - - 0
OK Šťastníková Nikola (Ústecký) - SDH Střekov - - - 0
OK Tejklová Agnes (Ústecký) - Chlumec - - - 0
OK Valentová Natálie (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Voitová Sofie (Ústecký) - SDH Bílina - - - 0
OK Voitová Sabina (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Zvěřinová Petronela (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
chlapci - věk: 3 - 4
závodníků v kategorii: 6
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK BRŮHA Radovan (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK Dvořák Jan (Ústecký) - SDH Střekov - - - 0
OK Maršík Jáchym (Ústecký) - SDH Neštěmice - - - 0
OK Tintěra Bořek (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK TROJAN Matyáš (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK ŽINŽUR Dan (Ústecký) - Telnice - - - 0
dívky - věk: 3 - 4
závodníků v kategorii: 7
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Denglerová Ella (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Lachmanová Kateřina (Ústecký) - Mojžíř - - - 0
OK Nováková Vendula (Ústecký) - Tisá - - - 0
OK Platilová Rozárie (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK TICHÁ Michaela (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK Trnková Adéla (Ústecký) - Tisá - - - 0
OK URBÁNKOVÁ Karolína (Ústecký) - Telnice - - - 0
chlapci - věk: 5 - 6
závodníků v kategorii: 16
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Antolič Jan (Ústecký) - Petrovice - - - 0
OK Bidermann Michal (Ústecký) - SDH Neštěmice - - - 0
OK Blažek David (Ústecký) - SDH Střekov - - - 0
OK Gipfl Matyáš (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Gregora Daniel (Ústecký) - SDH Střekov - - - 0
OK Johanovský Matyáš (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK KAHOUN Ladislav (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK Klas Richard (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Krákora Michael (Ústecký) - Chlumec - - - 0
OK Perutka Tomáš (Ústecký) - Chabařovice - - - 0
OK PLÍŠEK Jakub (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK PYTLOUN Václav (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK Sechovec Matouš (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Vaněk Václav (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Vlastník Matyáš (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK ŽINŽUR Michal (Ústecký) - Telnice - - - 0
dívky - věk: 5 - 6
závodníků v kategorii: 19
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Cibulková Leontýna (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Dvořáková Natálie (Ústecký) - SDH Střekov - - - 0
OK Gregorová Laura (Ústecký) - SDH Střekov - - - 0
OK Henzlová Veronika (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Jirkovská Anna (Ústecký) - SDH Neštěmice - - - 0
OK KAHOUNOVÁ Amálie (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK Kamenická Štěpánka (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Košková Markéta (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Král'ová Viktorie (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Kropáčková Veronika (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Lauermannová Klaudie (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Řezáčová Zuzana (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Sahulová Lucie (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Slepčíková Natálie (Ústecký) - Mojžíř - - - 0
OK Vágnerová Ema (Ústecký) - Mojžíř - - - 0
OK Volencov Rozárie (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Votavová Jindřiška (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK VYSOKÁ Leontýna Jaroslava (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK Zástěrová Tereza (Ústecký) - Chlumec - - - 0
chlapci - věk: 7 - 8
závodníků v kategorii: 22
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Abraham Ondřej (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK Bartsch Tobiáš (Ústecký) - Chabařovice - - - 0
OK Cibulka Štěpán (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Cír Matěj (Ústecký) - Mojžíř - - - 0
OK Drábek Ondřej (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Janovský Ondřej (Ústecký) - Chlumec - - - 0
OK Kamenický Daniel (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0
OK Kasal Kristian (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK Kořenský Jakub (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Košek Tobiáš (Ústecký) - SDH Střekov - - - 0
OK Krupica Vojtěch (Ústecký) - Chabařovice - - - 0
OK Medek Tadeáš Václav (Ústecký) - Petrovice - - - 0
OK Otta Matěj (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Plíšek Ondřej (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK Podroužek Marek (Ústecký) - Mojžíř - - - 0
OK Pytloun Tomáš (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK Raich Daniel (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Samuel Svoboda (Ústecký) - Chlumec - - - 0
OK Suja Jan (Ústecký) - Chlumec - - - 0
OK Švanda Matyáš (Ústecký) - Chabařovice - - - 0
OK Volenec Matyáš (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK Žabčík Filip (Ústecký) - Telnice - - - 0
dívky - věk: 7 - 8
závodníků v kategorii: 22
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Bardounová Nikol (Ústecký) - Svádov - - - 0
OK Blechová Klára (Ústecký) - Řehlovice - - - 0
OK HOROVÁ Zuzana (Ústecký) - Petrovice - - - 0
OK Hujová Eliška (Ústecký) - Mojžíř - - - 0
OK Hynková Hana (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK Kozlerová Mia (Ústecký) - Chlumec - - - 0
OK Kozlerová Bára (Praha) - Chlumec - - - 0
OK Kropáčková Lucie (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Macáková Mia (Ústecký) - Mojžíř - - - 0
OK Murdychová Emma (Ústecký) - Mojžíř - - - 0
OK Podrabská Anna (Ústecký) - SDH Neštěmice - - - 0
OK Prokopová Marie (Ústecký) - Chlumec - - - 0
OK Rokošová Rozálie (Ústecký) - Svádov - - - 0
OK Schwarz Johanka (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK Švejdová Tereza (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK Tintěrová Zora (Ústecký) - Křešice - - - 0
OK Velentová Laura (Liberecký) - Brniště - - - 0
OK Voitová Rozálie (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Volejníková Jana (Ústecký) - SDH Neštěmice - - - 0
OK Votavová Libuše (Ústecký) - Vědomice - - - 0
OK Vysoká Aneta (Ústecký) - Telnice - - - 0
OK Zvěřinová Anděla (Ústecký) - Labská Stráň - - - 0