Obvodní kolo Rosicko - MHJ-BRNO SEVER - mládež
logo
Místo závodu:
sportoviště Újezd u Rosic
Začátek závodu:
27.04.2024 08:30
Přihlásit do závodu je možné mezi:
01.04.2024 00:00  -  23.04.2024 23:59
Kontakt na organizátora:
603900839
Propozice:
Popis:

Obvodní soutěž ve štafetách a požárním útoku sborů hasebního krsku a obvodu Rosice s přiřazením HS MHJ okresu Brno - část sever.

Tradiční obvodní soutěž družstev MHJ okresu Brno a hasebního obvodu Rosice v požárním útoku a štafetách 4*60. Družstvo (tým) tvoří 8 závodníků + vedoucí a řidič - tedy přihlašuje se max. 10 osob za tým!

Týmy smíšené:

přípravka: 0-5 let

mladší: 6-11

starší: 12-16

REGISTRACE VE DVOU KROCÍCH!

1/ Registrace týmu (družstva) na tomto portále - toto garantuje povolení k účasti týmu na soutěži.

2/ V propozicích je ke stažení papírová přihláška (jmenný seznam), kterou je nutno, stáhnout, vyplnit a dovést k prezenci v den soutěže!

 

Přihlášených jednotlivců v týmech:
219 z 1000
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 5
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
Příbram na Moravě PŘÍPRAVKa (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
SDH ZBRASLAV - přípravka "A" (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
SDH ZBRASLAV - přípravka "B" (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
SDH Rudka - přípravka (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Říčany - Zastávka ZAŘÍ (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým smíšený - věk: 6 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
Příbram na Moravě MLADŠÍ ŽÁCI (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Rosice mladsi 1 (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
SDH Zbraslav mladší (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Železné mladší (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Zakřany mladší žáci (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Březina mladší (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Vojtěch Hrdlička
HS Zastávka - mladší žáci (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Ujezd u Rosic M (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
SDH Rudka - mladší A (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
SDH Rudka - mladší B (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
SDH Rudka - mladší C (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Říčany mladší (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0

tým smíšený - věk: 12 - 16
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
HS Omice starší (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Příbram na Moravě STARŠÍ ŽÁCI (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
Rosice starší (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
SDH Zbraslav starší žáci A (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
SDH Zbraslav starší žáci B (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Železné starší (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Březina starší (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Zastávka - starší žáci (Brno - venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
HS Ujezd u Rosic S (Brno-venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0
ŘÍČANY STARŠÍ (Brno venkov) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 0