Ústí nad Labem 1. kolo TFA liga SEVERU
logo
Místo závodu:
CSH Ústí nad Labem - Masarykova 342/380 400 10 Ústí nad Labem
Začátek závodu:
06.04.2024 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Tomáš Mikšovský osh.usti.nl@centrum.cz 777 234 127
Propozice:
Popis:

A je to tady hlavní změnou je užší spolupráce s HZS a proto první v prvním závodě zavítáme na cestrální stanici do Ústí nad Labem, která nám poskytne potřebné zázemí. Poprvé se pokusíme v naší lize o unikát v podobě 3 drah a navíc 3 úseků! Nebude to jednoduché na koordinaci, ale věříme, že v dobré partě to zvládneme, jako ovšem vždy.

Závod bude na 3 postupné nájezdy, abychom vás zbytečně nedrželi na závodě celý den, přesto si myslím, že vzhledem k dalšímu programu bude zajímavé zde celý den strávit... 

Harmonogram včetně nájezdu jednotlivých kategorií bude zveřejněm týden před závodem a závidnící ho obdrží ještě mailem. Poprosíme ctaké všechny o co nejmenší počet aut, kterým případně přijedete ;) 

1.4 nahrána opravená propozice včetně souhlasu zákonného zástupce + vyjasnněí ohledně úseku: 

- Připraven ke startu musí být soutěžící nejméně 30 vteřin před stanoveným časem startu, maximální doba pro splnění daných úseků je 5 minut. Přičemž start dalšího úseku je 6 minut po úseku předcházejícím. Pokud se závodník nedostaví na start svého úseku včas není možné čekat a bude diskvalifikován!  Příklad:

- závodník startuje první úsek v 9:00 – druhý v 9:06 a třetí v 9:12 – žádný posun není možná. První úsek zvládne za 3 minuty, takže má na přemístění a oddych na druhý úsek 3 minuty. Pokud by ho zvládl za minutu má na přemístění a oddych 5 minut! V případě, že závodník nezvládne úsek dokončit do 5 minut je v 5. minutě pokus přerušen, závodníkovi je nastavena penalizace 5 minut (5 minut za úsek + 5 minut penalizace), ale může dále pokračovat na další úsek! Musí být, ale připraven ke startu dalšího úseku v daný čas (tedy má minutu na přesun!)

4.4 nahrána mapa parkování a upřesněný harmonogram závodu 

Časový harmonogram – může se lišit dle vývoje soutěže!

8:00 prezence – dorost, ženy (mohou i muži)

8:30 nástup

8:35 prohlídka trati

9:00 start dorostenci, pak dorostenky pak ženy

11:00 prezence muži 18-34

11:15 prohlídka trati muži

11:25 Nástup všichni + vyhodnocení dopolední části 

12:00 Výběh muži 18-34

13:00 prezence muži 35-44 a 45+

13:15 prohlídka trati (jen malá prohlídka, bez přerušení závodu) 

13:45 výběh muži 35-44 a 45+

Cca 16:00 konečné vyhlášení

Přihlášených jednotlivců:
156 z 165
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 54
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrba Daniel (Ústecký) (103) 1 SDH Cítoliby 03:19.19 01:01.11 P 01:05.35 P 01:12.73 P - 50
2. OK Borl Lukáš (Ústecký) (151) 1 SDH Cítoliby 03:29.49 01:02.28 P 01:11.31 P 01:15.90 P - 47
3. OK Podzimek Zdeněk (Středočeský) (125) červená HZS Benátky n.J./SDH Bezno 03:36.95 01:05.18 P 01:15.38 P 01:16.39 P - 45
4. OK Umlauf Josef (Ústecký) (108) modrá HZS Chomutov 03:48.20 01:07.11 P 01:23.69 P 01:17.40 P - 42
5. OK Poche Jan (Královehradecký) (124) 1 SDH Česká Metuje 03:58.32 01:08.13 P 01:35.08 P 01:15.11 P - 40
6. OK Porubek Ondřej (Královehradecký) (123) modrá SDH Velichovky 04:03.17 01:07.36 P 01:24.96 P 01:30.85 P - 38
7. OK Lupínek Michal (Ústecký) (132) modrá JSDH Prackovice nad Labem 04:10.33 01:21.44 P 01:22.13 P 01:26.76 P - 36
8. OK Huja Miroslav (Ústecký) (143) červená JSDH Prackovice nad Labem 04:17.99 01:29.96 P 01:21.40 P 01:26.63 P - 34
9. OK Pazdera Jakub (Ústecký) (126) modrá SDH Lenešice 04:26.21 01:07.92 P 01:36.40 P 01:41.89 P - 32
10. OK Holienka Miroslav (Ústecký) (145) 1 SDH Lenešice 04:31.71 01:18.88 P 01:42.99 P 01:29.84 P - 30
11. OK Sochor Petr (Ústecký) (115) 1 SDH Petrohrad 04:41.98 01:33.66 P 01:34.47 P 01:33.85 P - 28
12. OK Záruba Lukáš (Praha) (101) červená HZS Letiště Praha 04:44.29 01:34.86 P 01:29.17 P 01:40.26 P - 26
13. OK Pail Matěj (Ústecký) (128) červená SDH Klapý 04:56.30 01:32.09 P 01:44.35 P 01:39.86 P - 24
14. OK Vocásek Petr (Ústecký) (104) červená SDH Předonín / HZS Mělník 04:59.10 01:43.88 P 01:26.09 P 01:49.13 P - 22
15. OK Latina Matěj (Ústecký) (133) 1 HZS Chomutov, JSDH Blatno 04:59.79 01:19.88 P 02:01.97 P 01:37.94 P - 20
16. OK Šolín Jan (Ústecký) (111) modrá JSDH Most-Rudolice 05:03.36 01:27.34 P 01:58.08 P 01:37.94 P - 18
17. OK Karfilát Jiří (Ústecký) (141) modrá SDH Klapý 05:10.05 01:22.59 P 01:55.35 P 01:52.11 P - 16
18. OK Roller Rostislav (Ústecký) (120) modrá HZS Most 05:14.31 01:57.47 P 01:31.02 P 01:45.82 P - 14
19. OK Kubiš Ondřej (Ústecký) (134) červená Srbice 05:14.35 01:39.70 P 01:49.30 P 01:45.35 P - 12
20. OK Kocourek Ondřej (Vysočina) (138) modrá JSDH Golčův Jeníkov / HZS kraje Vysočina (HS Chotěboř) 05:20.88 01:32.25 P 02:03.54 P 01:45.09 P - 10
21. OK Machata Matěj (Ústecký) (131) červená SDH Čížkovice, HZSp Spolana 05:22.56 01:35.77 P 01:43.01 P 02:03.78 P - 9
22. OK Kryner Petr (Ústecký) (135) modrá SDH Klapý 05:27.63 01:14.76 P 01:56.86 P 02:16.01 P - 8
23. OK Sochor Martin (Ústecký) (114) modrá SDH Petrohrad 05:37.79 01:33.44 P 02:13.48 P 01:50.87 P - 7
24. OK Kejval Martin (Ústecký) (140) červená Srbice 05:50.78 02:00.62 P 01:55.48 P 01:54.68 P - 6
25. OK Šíp Vojtěch (Ústecký) (112) 1 JSDH Most-Rudolice 05:56.40 01:49.91 P 02:00.38 P 02:06.11 P - 5
26. OK Drátovník Radek (Ústecký) (148) 1 SDH Klapý 05:59.07 01:18.72 P 01:49.67 P 02:50.68 P - 4
27. OK Fiala Jiří (Ústecký) (147) modrá JSDH Polepy 06:08.31 01:19.46 P 02:53.05 P 01:55.80 P - 3
28. OK Jelen Roman (Ústecký) (142) 1 HZSp Elektrárna Počerady 06:13.67 01:29.10 P 03:01.97 P 01:42.60 P - 2
29. OK Sikyta Adam (Ústecký) (116) červená SDH Nepomyšl 06:23.62 01:51.53 P 02:47.93 P 01:44.16 P - 1
30. OK Pail Marek (Ústecký) (129) modrá SDH Libochovice 06:31.23 02:02.13 P 02:30.18 P 01:58.92 P - 1
31. OK Hrdlička Štěpán (Ústecký) (144) modrá HZS Chomutov, JSDH Blatno 06:56.63 01:54.74 P 02:50.88 P 02:11.01 P - 1
32. OK Růžička Jan (Ústecký) (118) 1 SDH LIBOCHOVICE 06:58.74 01:37.38 P 02:31.87 P 02:49.49 P - 1
33. OK Červený Daniel (Ústecký) (149) červená SDH Nepomyšl 07:04.15 02:02.77 P 02:59.43 P 02:01.95 P - 1
34. OK Šťastný Václav (Ústecký) (109) 1 Labská Stráň 07:10.81 02:11.89 P 02:24.64 P 02:34.28 P - 1
35. OK Urban Daniel (Ústecký) (107) červená SDH Mojžíř 07:18.08 02:06.63 P 03:21.13 P 01:50.32 P - 1
36. OK Vlasák Petr (Ústecký) (105) modrá SDH Cítoliby 07:21.02 01:43.07 P 03:32.75 P 02:05.20 P - 1
37. OK Krška Vít (Ústecký) (136) 1 SDH Verneřice 07:22.07 01:46.57 P 03:37.09 P 01:58.41 P - 1
38. OK Beseda David (Ústecký) (152) červená HZS Teplice 07:33.34 01:36.16 P 03:32.23 P 02:24.95 P - 1
39. OK Krejčí Kryštof (Ústecký) (137) červená SDH Postoloprty 07:56.86 02:05.96 P 03:37.14 P 02:13.76 P - 1
40. OK Vidím Alexandr (Ústecký) (106) 1 SDH Jirkov 07:57.96 01:38.81 P 03:53.08 P 02:26.07 P - 1
41. OK Zábranský Jakub (Ústecký) (102) modrá SDH Radešín 07:58.99 01:31.13 P 03:33.12 P 02:54.74 P - 1
42. OK Helebrant Ondřej (Ústecký) (146) červená HZS Litoměřice/ SDH Stebno 09:08.97 02:07.95 P 04:21.54 P 02:39.48 P - 1
43. OK Říha Václav (Ústecký) (117) modrá JSDH Boletice nad Labem 09:24.85 02:12.70 P 03:48.33 P 03:23.82 P - 1
44. OK Markevič Daniel (Ústecký) (130) 1 Mojžíř 10:01.71 02:30.07 P 04:26.90 P 03:04.74 P - 1
45. OK Žovinec Ondřej (Ústecký) (100) 1 SDH Cítoliby 13:03.14 01:26.35 P 01:36.79 P 05:00.00 P 05:00.00 1 nenastoupil
46. OK Richter Jaroslav (Ústecký) (121) 1 JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem 14:47.03 01:25.73 P 03:21.30 P 05:00.00 P 05:00.00 1 nenastoupil 3 úsek
47. OK Suchý Lukáš (Ústecký) (113) červená SDH Božtešice 14:49.24 01:54.22 P 02:55.02 P 05:00.00 P 05:00.00 1 nenastoupil 3. usek
48. OK Průša Dominik (Ústecký) (122) červená JSDH Prackovice nad Labem 16:05.97 01:54.27 P 04:11.70 P 05:00.00 P 05:00.00 1 nenastoupil 3 úsek
49. OK Pavlas Josef (Ústecký) (127) 1 JSDH Libouchec 16:42.53 01:53.65 P 04:48.88 P 05:00.00 P 05:00.00 1 nenastoupil 3 úsek
50. OK Růžička Jakub (Ústecký) (119) červená Sdh libochovice 17:04.07 03:34.62 P 05:00.00 P 03:29.45 P 05:00.00 1 nedokončil 2úsek
51. OK Špírek Michal () (110) červená JSDH Proboštov 21:51.13 01:51.13 P 05:00.00 P 05:00.00 P 10:00.00 1 nedokončil 2úsek, nenastoupil
52. OK Klein Daniel (Ústecký) (139) 1 SDH Telnice 22:52.39 02:52.39 P 05:00.00 P 05:00.00 P 10:00.00 1 nedokončen 2úsek, nenastoupil 3 úsek
DNS Brda David (Středočeský) (150) modrá SDH Jesenice u Rakovníka - - - - - 0
DNS Andrš Martin (Ústecký) (153) modrá SDH Jirkov - - - - - 0
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 21
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kořínek Ladislav (Liberecký) (11) červená SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 02:42.69 00:41.63 P 00:53.54 P 01:07.52 P - 50
2. OK Zapletal Tomáš (Plzeňský) (1) 1 SDH NEČTINY 02:46.05 00:47.23 P 00:51.86 P 01:06.96 P - 47
3. OK Měrtl Jakub (Liberecký) (10) 1 Vratislavice nad Nisou 03:12.41 00:52.73 P 01:01.10 P 01:18.58 P - 45
4. OK Fork Petr (Ústecký) (17) červená Hora Svatého Šebestiána 03:18.91 00:57.65 P 01:02.61 P 01:18.65 P - 42
5. OK Kanty Oskar (Liberecký) (12) modrá SDH Rychnov u Jbc n/N 03:19.61 00:45.43 P 01:12.58 P 01:21.60 P - 40
6. OK Troják Vojtěch (Liberecký) (3) modrá SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 03:20.76 00:45.01 P 01:10.59 P 01:25.16 P - 38
7. OK Stolín Petr (Vysočina) (5) červená SDH Golčův Jeníkov 03:35.67 01:18.57 P 00:57.92 P 01:19.18 P - 36
8. OK přibyl josef petr (Ústecký) (7) 1 Hora sv. Šebestiana 03:36.65 01:10.91 P 01:05.40 P 01:20.34 P - 34
9. OK Toločko Ondřej (Liberecký) (4) 1 Vratislavice nad Nisou 03:37.66 00:57.11 P 01:03.67 P 01:36.88 P - 32
10. OK Demeter Pavel (Ústecký) (20) červená Hora Svatého Šebestiána 03:41.01 00:47.37 P 00:54.59 P 01:59.05 P - 30
11. OK Kanta Tobiáš (Ústecký) (13) 1 Srbice 03:44.33 00:50.56 P 01:14.18 P 01:39.59 P - 28
12. OK Dufek Jan (Plzeňský) (19) 1 SDH Kralovice 03:48.62 00:39.68 P 01:08.52 P 02:00.42 P - 26
13. OK Hajný Adam (Ústecký) (15) modrá Sdh Žitenice - Pohořany 04:13.59 00:45.78 P 01:59.65 P 01:28.16 P - 24
14. OK Effenberger Adam (Ústecký) (18) modrá Dolní habartice 04:14.43 00:53.40 P 01:16.54 P 02:04.49 P - 22
15. OK Pintér Jakub (Ústecký) (8) červená Háj u Duchcova 04:37.57 00:53.98 P 02:21.07 P 01:22.52 P - 20
16. OK Moravec Filip (Ústecký) (9) modrá Hora sv. Šebestiana 05:34.96 01:16.23 P 02:47.08 P 01:31.65 P - 18
17. OK Urban Tomáš (Ústecký) (2) červená SDH Nepomyšl 05:37.40 01:18.47 P 02:25.64 P 01:53.29 P - 16
18. OK Hrdlička Jan (Ústecký) (14) červená JSDH Libouchec 05:58.44 01:22.05 P 02:37.10 P 01:59.29 P - 14
19. OK Sahula Jan (Ústecký) (6) modrá Labská Stráň 06:10.69 01:18.85 P 02:41.97 P 02:09.87 P - 12
20. OK Baksalary Matyáš (Liberecký) (21) modrá SDH Rychnov u Jbc 06:36.84 01:06.87 P 02:43.66 P 02:16.31 P 00:30.00 10 odhoz figur,,
21. OK Frömmel Petr (Ústecký) (16) 1 Labská Stráň 09:41.00 05:00.00 P 02:44.20 P 01:56.80 P - 9
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 12
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Nejedlá Ema (Ústecký) (26) červená Srbice 03:39.71 00:51.24 P 01:13.14 P 01:35.33 P - 50
2. OK Hauptvoglová Pavla (Ústecký) (32) červená SDH Klapý 03:41.73 00:44.70 P 01:16.68 P 01:40.35 P - 47
3. OK Mauleová Antonie (Ústecký) (27) modrá Srbice 03:48.53 01:04.44 P 01:15.19 P 01:28.90 P - 45
4. OK Sochorová Hana (Ústecký) (24) modrá SDH Petrohrad 03:54.51 01:05.09 P 01:05.35 P 01:44.07 P - 42
5. OK Hanyková Natalie (Liberecký) (33) modrá Sdh Dalešice 04:11.65 00:55.61 P 01:33.38 P 01:42.66 P - 40
6. OK Hybnerová Hana (Vysočina) (30) modrá SDH Golčův Jeníkov 04:15.90 01:27.79 P 01:22.72 P 01:25.39 P - 38
7. OK Kabátová Amálie (Ústecký) (29) červená SDH Slavětín 04:25.23 01:08.09 P 01:21.51 P 01:55.63 P - 36
8. OK Holienková Kateřina (Ústecký) (31) 1 SDH Lenešice 04:33.98 01:14.20 P 01:21.35 P 01:58.43 P - 34
9. OK Klabanová Andrea (Ústecký) (28) 1 SDH Dolní Habartice 04:35.40 01:06.93 P 01:33.78 P 01:54.69 P - 32
10. OK Wágnerová Adéla (Ústecký) (22) 1 SDH Peruc 05:39.98 01:20.09 P 01:50.32 P 02:29.57 P - 30
11. OK Stanková Helena (Ústecký) (23) červená SDH Stebno 05:50.87 01:26.35 P 02:00.55 P 02:23.97 P - 28
12. OK Slezáková Veronika (Ústecký) (25) 1 JSDH Polepy 05:53.20 02:18.28 P 01:23.47 P 01:41.45 P 00:30.00 26 špatné smotání
ženy - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 22
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrbová Eliška (Ústecký) (35) červená SDH Cítoliby 03:09.09 00:41.76 P 00:59.09 P 01:28.24 P - 50
2. OK Tomková Zuzana (Jihočeský) (36) modrá SDH Velešín 03:32.88 00:50.39 P 01:11.93 P 01:30.56 P - 47
3. OK Neubauerová Ester (Královehradecký) (43) 1 SDH Hostinné 03:33.80 00:46.69 P 01:12.89 P 01:34.22 P - 45
4. OK Dohnalová Adéla (Královehradecký) (54) modrá SDH Velichovky 03:35.07 00:49.48 P 01:11.45 P 01:34.14 P - 42
5. OK Svědíková Klára (Královehradecký) (40) 1 SDH Česká Metuje 03:39.68 00:52.78 P 01:06.10 P 01:40.80 P - 40
6. OK Tarantová Marie (Liberecký) (37) 1 SDH Dalešice/TFA tým Praha 03:40.27 00:51.79 P 01:09.07 P 01:39.41 P - 38
7. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) (47) červená SDH Škvorec / OSŠP Kolín 03:51.54 00:45.48 P 01:23.42 P 01:42.64 P - 36
8. OK Zupková Markéta (Ústecký) (34) 1 SDH Povrly 03:58.37 01:08.07 P 01:11.30 P 01:39.00 P - 34
9. OK Malá Kateřina (Ústecký) (46) 1 SDH Vědomice 04:07.02 00:55.09 P 01:24.26 P 01:47.67 P - 32
10. OK Krajčovičová Kateřina (Ústecký) (49) 1 SDH Klapý 04:14.75 00:54.51 P 01:25.32 P 01:54.92 P - 30
11. OK Gubíková Kristýna (Ústecký) (61) 1 SDH Očihov 04:16.16 01:06.43 P 01:22.48 P 01:47.25 P - 28
12. OK Minnichová Barbara (Ústecký) (44) červená JSDH Prackovice nad Labem 04:33.04 00:54.69 P 01:27.07 P 02:11.28 P - 26
13. OK Kunertova Šárka (Ústecký) (48) modrá SDH Klapý 04:38.72 00:58.49 P 01:35.07 P 02:05.16 P - 24
14. OK Grejtovská Tereza (Ústecký) (53) červená SDH Božtěšice 04:49.58 01:37.95 P 01:16.67 P 01:44.96 P 00:10.00 22 špatné odložení kladivo
15. OK Hauserová Andrea (Ústecký) (52) 1 JSDH Prackovice nad Labem 04:58.86 01:25.15 P 01:33.54 P 02:00.17 P - 20
16. OK Klofcová Kristýna (Ústecký) (51) modrá JSDH Libouchec 05:48.87 01:34.08 P 01:51.67 P 02:23.12 P - 18
17. OK Říhová Šárka Kristýna (Ústecký) (42) modrá SDH Libochovice 05:49.41 01:23.99 P 02:06.52 P 02:18.90 P - 16
18. OK Soušková Michaela (Plzeňský) (41) červená SDH Chotěšov 05:56.31 01:21.47 P 02:02.84 P 02:32.00 P - 14
19. OK Mikešová Kateřina (Ústecký) (45) modrá Chlumec 06:21.04 01:08.37 P 02:00.65 P 03:12.02 P - 12
20. OK Šofrová Eliška (Ústecký) (39) modrá SDH Libouchec 06:29.11 02:03.00 P 01:55.05 P 02:31.06 P - 10
21. OK Kouříková Barbora (Ústecký) (50) červená SDH Dobroměřice 08:15.82 01:40.72 P 03:08.07 P 03:27.03 P - 9
22. OK Štenclová Marie (Ústecký) (38) červená Košťany a Střelná 13:30.68 01:06.51 P 05:00.00 P 02:24.17 P 05:00.00 8 nedokončení úseku dle prav,
ženy - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 11
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Prošková Petra (Ústecký) (56) červená SDH Klapý 03:32.70 00:44.12 P 01:11.42 P 01:37.16 P - 50
2. OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) (64) 1 SDH Příšovice 03:47.62 00:55.40 P 01:10.55 P 01:41.67 P - 47
3. OK Fukalová Lenka (Ústecký) (62) červená SDH Klapý 03:56.72 00:52.14 P 01:20.63 P 01:43.95 P - 45
4. OK Černucká Petra (Středočeský) (65) červená SDH Brázdim 04:13.32 00:54.38 P 01:20.79 P 01:58.15 P - 42
5. OK Drábková Hana (Ústecký) (63) modrá SDH Štrbice 04:14.51 01:00.08 P 01:19.72 P 01:54.71 P - 40
6. OK Kárová Martina (Ústecký) (60) modrá JSDH Polepy 04:18.16 00:55.87 P 01:21.55 P 02:00.74 P - 38
7. OK Kršková Soňa (Ústecký) (58) 1 SDH Klapý/ Hasičovo 04:24.20 01:01.83 P 01:26.01 P 01:56.36 P - 36
8. OK Majarová Helena (Ústecký) (57) modrá SDH Koštice 04:37.75 01:03.75 P 01:35.37 P 01:58.63 P - 34
9. OK Kiefer Martina (Ústecký) (59) červená SDH Koštice 05:15.12 01:09.92 P 01:50.09 P 02:15.11 P - 32
10. OK Steinmetzová Iva (Ústecký) (55) 1 SDH Klapý 06:12.31 01:36.77 P 01:59.77 P 02:35.77 P - 30
11. OK Černucká Romana (Středočeský) (66) modrá Brázdim 08:38.63 01:37.30 P 02:58.03 P 04:03.30 P - 28
muži - věk: 35 - 44
závodníků v kategorii: 25
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Plšek MartIn (Praha) (160) 1 HZS hl. m. Praha 03:34.55 01:10.26 P 01:11.84 P 01:12.45 P - 50
2. OK Novák Pavel (Ústecký) (161) červená SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 03:34.62 01:08.70 P 01:09.29 P 01:16.63 P - 47
3. OK Bureš Robin (Ústecký) (177) modrá SDH Lenešice 03:41.01 00:58.60 P 01:19.98 P 01:22.43 P - 45
4. OK Dvořák Vojtěch (Ústecký) (174) modrá HZS Most 03:49.16 01:10.54 P 01:21.66 P 01:16.96 P - 42
5. OK Zapletal Karel (Plzeňský) (154) 1 SDH Nečtiny 04:00.27 01:11.91 P 01:22.98 P 01:25.38 P - 40
6. OK Prošek Matěj (Ústecký) (159) modrá SDH Klapý 04:05.44 01:16.14 P 01:27.68 P 01:21.62 P - 38
7. OK Štajer Jiří (Ústecký) (157) 1 SDH Duchcov 04:07.67 01:20.05 P 01:26.21 P 01:21.41 P - 36
8. OK Halada Martin (Královehradecký) (170) červená SDH Hostinné 04:16.91 01:36.78 P 01:23.11 P 01:17.02 P - 34
9. OK Dorňák Miroslav (Karlovarský) (175) 1 HZS Karlovarského kraje - CHS Karlovy Vary 04:33.59 01:22.06 P 01:35.60 P 01:35.93 P - 32
10. OK Gregor Pavel (Ústecký) (171) modrá SDH Očihov 04:41.09 01:22.81 P 01:40.25 P 01:38.03 P - 30
11. OK Janoušek Tomáš (Středočeský) (169) 1 SDH Mšec 04:51.55 01:33.70 P 01:47.33 P 01:30.52 P - 28
12. OK Faják Lukáš (Ústecký) (173) červená HZS Ústeckého kraje 04:54.53 01:23.98 P 01:57.89 P 01:32.66 P - 26
13. OK Weinhöfer Petr (Ústecký) (155) červená HZS Chomutov 05:06.64 01:28.86 P 02:03.39 P 01:34.39 P - 24
14. OK Mooz Lukáš (Ústecký) (163) 1 HZSP Spolchemie 05:17.99 01:29.53 P 02:08.72 P 01:39.74 P - 22
15. OK Kubíček Jan (Ústecký) (166) 1 HZS Děčín 05:21.81 01:38.27 P 02:00.19 P 01:43.35 P - 20
16. OK Klofec Jan (Ústecký) (167) červená JSDH Libouchec 05:23.33 01:40.21 P 02:01.86 P 01:41.26 P - 18
17. OK Němec Jan (Karlovarský) (162) modrá HZS Karlovarského kraje - Ostrov 05:57.70 02:02.32 P 01:41.19 P 02:14.19 P - 16
18. OK Kafka Josef (Ústecký) (168) modrá JSDH Libouchec 07:16.00 02:05.11 P 03:17.94 P 01:52.95 P - 14
19. OK Čajan Jakub (Karlovarský) (176) červená HZS Karlovarského kraje/CHS Karlovy Vary 07:32.90 01:26.95 P 03:56.17 P 02:09.78 P - 12
20. OK Brda Jan (Středočeský) (178) 1 SDH Krty 07:54.36 01:37.20 P 03:09.59 P 03:07.57 P - 10
21. OK Laube Vít (Ústecký) (165) modrá SDH Čížkovice, HZSp Spolana 07:55.41 02:06.69 P 03:48.07 P 02:00.65 P - 9
22. OK Urban Ondřej (Ústecký) (156) modrá SDH Nepomyšl 09:22.96 02:39.81 P 03:50.04 P 02:53.11 P - 8
23. OK Friedrich Lukas (Ústecký) (172) 1 SDH Libochovice 14:58.54 02:20.18 P 05:00.00 P 02:38.36 P 05:00.00 7 nedokončil úsek 2
24. OK Loprais Petr (Středočeský) (164) červená JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá 23:48.04 03:48.04 P 05:00.00 P 05:00.00 P 10:00.00 6 nedkonočeno úsek 2 nenastoupil 3 úsek
DNS Rýdl Tomáš (Ústecký) (158) červená SDH Dobroměřice - - - - - 0
muži - věk: 45 - 100
závodníků v kategorii: 11
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Loukota Petr (Ústecký) (184) 1 SDH Klapý 04:33.99 01:20.78 P 01:40.98 P 01:32.23 P - 50
2. OK Drobný Alexandr (Ústecký) (189) modrá SDH Klapý 04:46.08 01:27.46 P 01:48.25 P 01:30.37 P - 47
3. OK Klvač František (Ústecký) (186) modrá SDH Čížkovice, HZSp Spolana 05:16.60 01:49.82 P 01:58.40 P 01:28.38 P - 45
4. OK Němeček Pavel (Karlovarský) (180) modrá SDH Hájek 05:35.58 01:35.77 P 02:02.65 P 01:57.16 P - 42
5. OK Machata Jindřich (Ústecký) (183) modrá SDH Čížkovice, HZSp Spolana 05:53.63 01:48.35 P 02:17.39