MEMORIÁL JAROMÍRA HONSE O ŽELEZNÉHO HASIČE - 2. KOLO TFA LIGA SEVERU
logo
Místo závodu:
Hostomice, ulice Mlýnská
Začátek závodu:
27.04.2024 09:00
Kapacita počtu účastníků na závod je vyčerpána.
Pro odhlášení sebe nebo mládežníka ze závodu se musíte přihlásit
Přihlásit do závodu je možné mezi:
01.04.2024 00:00  -  25.04.2024 00:00
Kontakt na organizátora:
Jan Kapoun honza.kapoun@email.cz 774 663 954
Propozice:
Popis:

Propozice závodu jsou aktualizované a souhlas pro mladší 15 let! 

souhlas je na poslední straně dokumentu 

 

Orientační harmonogram:

prezence ženy a dorostenci: 8:00 – 8:45 hodin

prezence muži: 11:00 – 11:45

Prohlídka tratě a instruktáž v průběhu prezence

Zahájení ženy a dorostenci 09:00 hodin

Zahájení muži 12:00 hodin

Přihlášených jednotlivců:
150 z 150
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 53
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Andrš Martin (Ústecký) - SDH Jirkov - - - 0
OK Borl Lukáš (Ústecký) - SDH Cítoliby - - - 0
OK Červený Daniel (Ústecký) - SDH Nepomyšl - - - 0
OK Fiala Jiří (Ústecký) - JSDH Polepy - - - 0
OK Filipčuk Lukáš (Ústecký) - SDH Peruc - - - 0
OK Fišer Josef (Ústecký) - SDH Verneřice - - - 0
OK Frajt Dominik (Ústecký) - SDH Černčice - - - 0
OK Holan Vladimír (Ústecký) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana - - - 0
OK Holienka Miroslav (Ústecký) - SDH Lenešice - - - 0
OK Hrdlička Štěpán (Ústecký) - HZS Chomutov, JSDH Blatno - - - 0
OK Huja Miroslav (Ústecký) - JSDH Prackovice nad Labem - - - 0
OK Jelen Roman (Ústecký) - HZSp Elektrárna Počerady - - - 0
OK Kamaryt Jakub (Ústecký) - JSDH Prackovice nad Labem - - - 0
OK Karfilát Jiří (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Kašpárek Aleš (Středočeský) - SDH Krty - - - 0
OK Kejval Martin (Ústecký) - Srbice - - - 0
OK Klein Daniel (Ústecký) - SDH Telnice - - - 0
OK Klement Samuel (Karlovarský) - Nová Role - - - 0
OK Kloubský Marek (Ústecký) - SDH Polepy - - - 0
OK Kocourek Ondřej (Vysočina) - JSDH Golčův Jeníkov / HZS kraje Vysočina (HS Chotěboř) - - - 0
OK Krška Vít (Ústecký) - SDH Verneřice - - - 0
OK Kryner Petr (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Kubiš Ondřej (Ústecký) - Srbice - - - 0
OK Latina Matěj (Ústecký) - HZS Chomutov, JSDH Blatno - - - 0
OK Lupínek Michal (Ústecký) - JSDH Prackovice nad Labem - - - 0
OK Machata Matěj (Ústecký) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana - - - 0
OK Markevič Daniel (Ústecký) - SDH Mojžíř - - - 0
OK Pail Matěj (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Pail Marek (Ústecký) - SDH Libochovice - - - 0
OK Pavlas Josef (Ústecký) - JSDH Libouchec - - - 0
OK Pazdera Jakub (Ústecký) - SDH Lenešice - - - 0
OK Poche Jan (Královehradecký) - SDH Česká Metuje - - - 0
OK Podzimek Zdeněk (Středočeský) - HZS Benátky n.J./SDH Bezno - - - 0
OK Porubek Ondřej (Královehradecký) - SDH Velichovky - - - 0
OK Richter Jaroslav (Ústecký) - JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem - - - 0
OK Říha Václav (Ústecký) - JSDH Boletice nad Labem - - - 0
OK Růžička Jakub (Ústecký) - Sdh libochovice - - - 0
OK Růžička Jan (Ústecký) - SDH LIBOCHOVICE - - - 0
OK Šíp Vojtěch (Ústecký) - JSDH Most-Rudolice - - - 0
OK Sochor Martin (Ústecký) - SDH Petrohrad - - - 0
OK Sochor Petr (Ústecký) - SDH Petrohrad - - - 0
OK Šolín Jan (Ústecký) - JSDH Most-Rudolice - - - 0
OK Špírek Michal (Ústecký) - JSDH Proboštov - - - 0
OK Urban Daniel (Ústecký) - SDH Mojžíř - - - 0
OK Vidím Alexandr (Ústecký) - SDH Jirkov - - - 0
OK Vlasák Petr (Ústecký) - SDH Cítoliby - - - 0
OK Vocásek Petr (Ústecký) - SDH Předonín / HZS Mělník - - - 0
OK Vrba Daniel (Ústecký) - SDH Cítoliby - - - 0
OK Zábranský Jakub (Ústecký) - SDH Radešín - - - 0
OK Záruba Lukáš (Praha) - HZS Letiště Praha - - - 0
OK Zeman Miloslav (Ústecký) - JSDH Libouchec - - - 0
OK Žížek Martin (Ústecký) - SDH Peruc - - - 0
OK Žovinec Ondřej (Ústecký) - SDH Cítoliby - - - 0
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 23
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Baksalary Matyáš (Liberecký) - SDH Rychnov u Jbc - - - 0
OK Demeter Pavel (Ústecký) - Hora Svatého Šebestiána - - - 0
OK Dufek Jan (Plzeňský) - SDH Kralovice - - - 0
OK Effenberger Adam (Ústecký) - Dolní habartice - - - 0
OK Fork Petr (Ústecký) - Hora Svatého Šebestiána - - - 0
OK Hajný Adam (Ústecký) - Sdh Žitenice - Pohořany - - - 0
OK Hampl Filip (Ústecký) - SDH Háj u Duchcova - - - 0
OK Hauser Ivan (Ústecký) - JSDH Prackovice nad Labem - - - 0
OK Hrdlička Jan (Ústecký) - JSDH Libouchec - - - 0
OK Kanta Tobiáš (Ústecký) - Srbice - - - 0
OK Kanty Oskar (Liberecký) - SDH Rychnov u Jbc n/N - - - 0
OK Kořínek Ladislav (Liberecký) - SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou - - - 0
OK Matyáš Lukáš (Ústecký) - SDH Peruc - - - 0
OK Měrtl Jakub (Liberecký) - Vratislavice nad Nisou - - - 0
OK Moravec Filip (Ústecký) - Hora sv. Šebestiana - - - 0
OK Pintér Jakub (Ústecký) - Háj u Duchcova - - - 0
OK přibyl josef petr (Ústecký) - Hora sv. Šebestiana - - - 0
OK Stolín Petr (Vysočina) - SDH Golčův Jeníkov - - - 0
OK Toločko Ondřej (Liberecký) - Vratislavice nad Nisou - - - 0
OK Troják Vojtěch (Liberecký) - SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou - - - 0
OK Urban Tomáš (Ústecký) - SDH Nepomyšl - - - 0
OK Viceník Jakub (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Zapletal Tomáš (Plzeňský) - SDH NEČTINY - - - 0
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 12
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Dabergotzová Rozálie (Ústecký) - SDH Stradonice - - - 0
OK Hanyková Natalie (Liberecký) - Sdh Dalešice - - - 0
OK Hauptvoglová Pavla (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Holienková Kateřina (Ústecký) - SDH Lenešice - - - 0
OK Hybnerová Hana (Vysočina) - SDH Golčův Jeníkov - - - 0
OK Kabátová Amálie (Ústecký) - SDH Slavětín - - - 0
OK Klabanová Andrea (Ústecký) - SDH Dolní Habartice - - - 0
OK Martinková Leona (Liberecký) - Tanvald Šumburk - - - 0
OK Mauleová Antonie (Ústecký) - Srbice - - - 0
OK Nejedlá Ema (Ústecký) - Srbice - - - 0
OK Slezáková Veronika (Ústecký) - JSDH Polepy - - - 0
OK Sochorová Hana (Ústecký) - SDH Petrohrad - - - 0
ženy - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 19
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Dohnalová Adéla (Královehradecký) - SDH Velichovky - - - 0
OK Dudová Klára (Ústecký) - SDH Modlany - - - 0
OK Grejtovská Tereza (Ústecký) - SDH Božtěšice - - - 0
OK Gubíková Kristýna (Ústecký) - SDH Očihov - - - 0
OK Hauserová Andrea (Ústecký) - JSDH Prackovice nad Labem - - - 0
OK Klofcová Kristýna (Ústecký) - JSDH Libouchec - - - 0
OK Kouříková Barbora (Ústecký) - SDH Dobroměřice - - - 0
OK Krajčovičová Kateřina (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Kunertova Šárka (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Lukešová Viktorie (Středočeský) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín - - - 0
OK Minnichová Barbara (Ústecký) - JSDH Prackovice nad Labem - - - 0
OK Neubauerová Ester (Královehradecký) - SDH Hostinné - - - 0
OK Šofrová Eliška (Ústecký) - SDH Libouchec - - - 0
OK Soušková Michaela (Plzeňský) - SDH Chotěšov - - - 0
OK Svědíková Klára (Královehradecký) - SDH Česká Metuje - - - 0
OK Tarantová Marie (Liberecký) - SDH Dalešice/TFA tým Praha - - - 0
OK Vlková Simona (Ústecký) - SDH Lenešice - - - 0
OK Vrbová Eliška (Ústecký) - SDH Cítoliby - - - 0
OK Zupková Markéta (Ústecký) - SDH Povrly - - - 0
ženy - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 12
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Černucká Romana (Středočeský) - Brázdim - - - 0
OK Černucká Petra (Středočeský) - SDH Brázdim - - - 0
OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) - SDH Příšovice - - - 0
OK Drábková Hana (Ústecký) - SDH Štrbice - - - 0
OK Fukalová Lenka (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Göckertová Božena (Ústecký) - SDH Libouchec - - - 0
OK Havlíková Vlasta (Ústecký) - SDH Peruc - - - 0
OK Kárová Martina (Ústecký) - JSDH Polepy - - - 0
OK Kiefer Martina (Ústecký) - SDH Koštice - - - 0
OK Kršková Soňa (Ústecký) - SDH Klapý/ Hasičovo - - - 0
OK Majarová Helena (Ústecký) - SDH Koštice - - - 0
OK Prošková Petra (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
muži - věk: 35 - 44
závodníků v kategorii: 17
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Brda Jan (Středočeský) - SDH Krty - - - 0
OK Bureš Robin (Ústecký) - SDH Lenešice - - - 0
OK Čajan Jakub (Karlovarský) - HZS Karlovarského kraje/CHS Karlovy Vary - - - 0
OK Dorňák Miroslav (Karlovarský) - HZS Karlovarského kraje - CHS Karlovy Vary - - - 0
OK Friedrich Lukas (Ústecký) - SDH Libochovice - - - 0
OK Gregor Pavel (Ústecký) - SDH Očihov - - - 0
OK Halada Martin (Královehradecký) - SDH Hostinné - - - 0
OK Kafka Josef (Ústecký) - JSDH Libouchec - - - 0
OK Kalík Vladimír (Ústecký) - SDH Peruc - - - 0
OK Klofec Jan (Ústecký) - JSDH Libouchec - - - 0
OK Mooz Lukáš (Ústecký) - HZSP Spolchemie - - - 0
OK Němec Jan (Karlovarský) - HZS Karlovarského kraje - Ostrov - - - 0
OK Novák Pavel (Ústecký) - SDH Česká Kamenice / HZS Děčín - - - 0
OK Prošek Matěj (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Urban Ondřej (Ústecký) - SDH Nepomyšl - - - 0
OK Žáček Petr (Ústecký) - SDH Očihov - - - 0
OK Zapletal Karel (Plzeňský) - SDH Nečtiny - - - 0
muži - věk: 45 - 100
závodníků v kategorii: 14
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Dlouhý Jaroslav (Ústecký) - SDH Peruc - - - 0
OK Duda Václav (Ústecký) - SDH Modlany - - - 0
OK Habáň Rosťislav (Ústecký) - HZSp Elektrárna Počerady - - - 0
OK Havlík Jaromír (Ústecký) - SDH Peruc - - - 0
OK Kejval Martin (Ústecký) - Srbice - - - 0
OK Link Martin (Ústecký) - SDH Háj u Duchcova - - - 0
OK Lomňančik Martin (Ústecký) - SDH kostomlaty pod Řípem - - - 0
OK Loukota Petr (Ústecký) - SDH Klapý - - - 0
OK Machata David (Ústecký) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana - - - 0
OK MELICHAR Jiří (Liberecký) - Rychnov u Jablonce nad Nisou - - - 0
OK Němeček Pavel (Karlovarský) - SDH Hájek - - - 0
OK Plecháček Martin (Ústecký) - SDH Dobroměřice - - - 0
OK Slunečko Miloš (Ústecký) - SDH Verneřice - - - 0
OK Sochor Rudolf (Ústecký) - SDH Petrohrad - - - 0