CÍTOLIBY 3. KOLO TFA LIGY SEVERU
Místo závodu:
Cítoliby
Začátek závodu:
15.06.2024 09:00
Pro přihlášení týmu nebo mládežníka do závodu, je potřeba se přihlásit pod svým profilem, jinak se tato možnost nezobrazí
Přihlásit do závodu je možné mezi:
01.05.2024 00:00
-
13.06.2024 00:00
Kontakt na organizátora:
Eliška Vrbová eliska.vrbov@seznam.cz 720 352 184
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:
Čeká nás obdobný závod jako v roce 2023. Zároveň se jedná o jeden z nominačních závodů pro dobrovolné hasiče z Ústeckého kraje na MČR v TFA.
Přihlášených jednotlivců:
52 z 110
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 12
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OK | Borl Lukáš (Ústecký) | - | SDH Cítoliby | - | - | - | 0 | ||
OK | Červený Daniel (Ústecký) | - | SDH Nepomyšl | - | - | - | 0 | ||
OK | Karfilát Jiří (Ústecký) | - | SDH Klapý | - | - | - | 0 | ||
OK | Kejval Martin (Ústecký) | - | Srbice | - | - | - | 0 | ||
OK | Kocourek Ondřej (Vysočina) | - | JSDH Golčův Jeníkov / HZS kraje Vysočina (HS Chotěboř) | - | - | - | 0 | ||
OK | Kryner Petr (Ústecký) | - | SDH Klapý | - | - | - | 0 | ||
OK | Kubiš Ondřej (Ústecký) | - | Srbice | - | - | - | 0 | ||
OK | Pail Matěj (Ústecký) | - | SDH Klapý | - | - | - | 0 | ||
OK | Podzimek Zdeněk (Středočeský) | - | HZS Benátky n.J./SDH Bezno | - | - | - | 0 | ||
OK | Richter Jaroslav (Ústecký) | - | JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem | - | - | - | 0 | ||
OK | Sochor Petr (Ústecký) | - | SDH Petrohrad | - | - | - | 0 | ||
OK | Žížek Martin (Ústecký) | - | SDH Peruc | - | - | - | 0 |
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 8
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OK | Fidrich Miroslav (Ústecký) | - | Srbice | - | - | - | 0 | ||
OK | Hajný Adam (Ústecký) | - | Sdh Žitenice - Pohořany | - | - | - | 0 | ||
OK | Houda Matěj (Ústecký) | - | Domoušice | - | - | - | 0 | ||
OK | Hrdlička Jan (Ústecký) | - | JSDH Libouchec | - | - | - | 0 | ||
OK | Kanta Tobiáš (Ústecký) | - | Srbice | - | - | - | 0 | ||
OK | Matyáš Lukáš (Ústecký) | - | SDH Peruc | - | - | - | 0 | ||
OK | Stolín Petr (Vysočina) | - | SDH Golčův Jeníkov | - | - | - | 0 | ||
OK | Urban Tomáš (Ústecký) | - | SDH Nepomyšl | - | - | - | 0 |
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 7
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OK | Holienková Kateřina (Ústecký) | - | SDH Lenešice | - | - | - | 0 | ||
OK | Hybnerová Hana (Vysočina) | - | SDH Golčův Jeníkov | - | - | - | 0 | ||
OK | Kabátová Amálie (Ústecký) | - | SDH Slavětín | - | - | - | 0 | ||
OK | Mauleová Antonie (Ústecký) | - | Srbice | - | - | - | 0 | ||
OK | Nejedlá Ema (Ústecký) | - | Srbice | - | - | - | 0 | ||
OK | Sochorová Hana (Ústecký) | - | SDH Petrohrad | - | - | - | 0 | ||
OK | Wágnerová Adéla (Ústecký) | - | SDH Peruc | - | - | - | 0 |
ženy - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 4
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OK | Gubíková Kristýna (Ústecký) | - | SDH Očihov | - | - | - | 0 | ||
OK | Klofcová Kristýna (Ústecký) | - | JSDH Libouchec | - | - | - | 0 | ||
OK | Neubauerová Ester (Královehradecký) | - | SDH Hostinné | - | - | - | 0 | ||
OK | Zupková Markéta (Ústecký) | - | SDH Povrly | - | - | - | 0 |
ženy - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 6
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OK | Černucká Petra (Ústecký) | - | SDH Lenešice | - | - | - | 0 | ||
OK | Černucká Romana (Středočeský) | - | Brázdim | - | - | - | 0 | ||
OK | Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) | - | SDH Příšovice | - | - | - | 0 | ||
OK | Drábková Hana (Ústecký) | - | SDH Štrbice | - | - | - | 0 | ||
OK | Havlíková Vlasta (Ústecký) | - | SDH Peruc | - | - | - | 0 | ||
OK | Kiefer Martina (Ústecký) | - | SDH Koštice | - | - | - | 0 |
muži - věk: 35 - 44
závodníků v kategorii: 9
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OK | Bureš Robin (Ústecký) | - | SDH Lenešice | - | - | - | 0 | ||
OK | Gregor Pavel (Ústecký) | - | SDH Očihov | - | - | - | 0 | ||
OK | Halada Martin (Královehradecký) | - | SDH Hostinné | - | - | - | 0 | ||
OK | Kafka Josef (Ústecký) | - | JSDH Libouchec | - | - | - | 0 | ||
OK | Kalík Vladimír (Ústecký) | - | SDH Peruc | - | - | - | 0 | ||
OK | Klofec Jan (Ústecký) | - | JSDH Libouchec | - | - | - | 0 | ||
OK | Novák Pavel (Ústecký) | - | SDH Česká Kamenice / HZS Děčín | - | - | - | 0 | ||
OK | Urban Ondřej (Ústecký) | - | SDH Nepomyšl | - | - | - | 0 | ||
OK | Zapletal Karel (Plzeňský) | - | SDH Nečtiny | - | - | - | 0 |
muži - věk: 45 - 100
závodníků v kategorii: 6
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OK | Dlouhý Jaroslav (Ústecký) | - | SDH Peruc | - | - | - | 0 | ||
OK | Havlík Jaromír (Ústecký) | - | SDH Peruc | - | - | - | 0 | ||
OK | Kejval Martin (Ústecký) | - | Srbice | - | - | - | 0 | ||
OK | MELICHAR Jiří (Liberecký) | - | Rychnov u Jablonce nad Nisou | - | - | - | 0 | ||
OK | Němeček Pavel (Karlovarský) | - | SDH Hájek | - | - | - | 0 | ||
OK | Slunečko Miloš (Ústecký) | - | SDH Verneřice | - | - | - | 0 |