TFA MĚSTA VERNEŘICE - 4. KOLO TFA LIGA SEVERU
logo
Místo závodu:
Verneřice - náměstí
Začátek závodu:
06.07.2024 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Miloš Slunéčko 602 573 772
Propozice:
Popis:

.

Přihlášených jednotlivců:
104 z 150
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 35
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrba Daniel (Ústecký) (57) 1 SDH Cítoliby 02:56.66 02:56.66 P - 50
2. OK Borl Lukáš (Ústecký) (58) 2 SDH Cítoliby 03:16.36 03:16.36 P - 47
3. OK Podzimek Zdeněk (Středočeský) (53) 1 HZS Benátky n.J./SDH Bezno 03:28.64 03:28.64 P - 45
4. OK Lupínek Michal (Ústecký) (55) 1 JSDH Prackovice nad Labem 03:39.49 03:39.49 P - 42
5. OK Huja Miroslav (Ústecký) (47) 1 JSDH Prackovice nad Labem 04:12.03 04:12.03 P - 40
6. OK Holienka Miroslav (Ústecký) (56) 2 SDH Lenešice 04:12.30 04:12.30 P - 38
7. OK Pazdera Jakub (Ústecký) (54) 2 SDH Lenešice 04:12.75 04:12.75 P - 36
8. OK Sochor Petr (Ústecký) (48) 2 SDH Petrohrad 04:14.06 04:14.06 P - 34
9. OK Žovinec Ondřej (Ústecký) (52) 2 SDH Cítoliby 04:25.37 04:25.37 P - 32
10. OK Karfilát Jiří (Ústecký) (49) 1 SDH Klapý 04:26.35 04:26.35 P - 30
11. OK Pail Matěj (Ústecký) (51) 1 SDH Klapý 04:30.68 04:30.68 P - 28
12. OK Zábranský Jakub (Ústecký) (32) 2 SDH Radešín 04:41.51 04:41.51 P - 26
13. OK Bečka Oldřich (Ústecký) (42) 2 SDH Verneřice 05:21.35 05:21.35 P - 24
14. OK Pail Marek (Ústecký) (28) 2 SDH Libochovice 05:24.06 05:24.06 P - 22
15. OK Katrenčík Filip (Středočeský) (36) 2 SDH Bezno 05:29.25 05:29.25 P - 20
16. OK Klement Samuel (Karlovarský) (38) 2 Nová Role 05:32.32 05:32.32 P - 18
17. OK Filipčuk Lukáš (Ústecký) (39) 1 SDH Peruc 05:32.90 05:32.90 P - 16
18. OK Kejval Martin (Ústecký) (34) 2 Srbice 05:34.51 05:34.51 P - 14
19. OK Hrdlička Štěpán (Ústecký) (60) 2 HZS Chomutov, JSDH Blatno 05:35.49 05:35.49 P - 12
20. OK Richter Jaroslav (Ústecký) (26) 2 JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem 05:54.80 05:54.80 P - 10
21. OK Vlasák Petr (Ústecký) (46) 2 SDH Cítoliby 06:09.06 06:09.06 P - 9
22. OK Sochor Martin (Ústecký) (40) 2 SDH Petrohrad 06:18.43 06:18.43 P - 8
23. OK Krška Vít (Ústecký) (30) 2 SDH Verneřice 06:25.42 06:25.42 P - 7
24. OK Fiala Jiří (Ústecký) (50) 2 JSDH Polepy 07:19.80 04:19.80 P 03:00.00 6 bariéra
25. OK Jelen Roman (Ústecký) (41) 1 HZSp Elektrárna Počerady 07:58.08 04:58.08 P 03:00.00 5 bariéra
26. OK Šimánek Pavel (Ústecký) (37) 1 PČR - Děčín 08:15.47 08:15.47 P - 4
27. OK Žížek Martin (Ústecký) (43) 1 SDH Peruc 08:36.21 05:36.21 P 03:00.00 3 bariéra
28. OK Holienka Petr (Ústecký) (59) 1 SDH Lenešice 09:08.80 06:08.80 P 03:00.00 2 fig
29. OK Krejčí Kryštof (Ústecký) (35) 1 SDH Postoloprty 10:05.31 07:05.31 P 03:00.00 1 bariéra
30. OK Říha Václav (Ústecký) (29) 1 JSDH Boletice nad Labem 10:15.07 07:15.07 P 03:00.00 1 bariéra
31. OK Markevič Daniel (Ústecký) (31) 1 SDH Mojžíř 10:15.99 07:15.99 P 03:00.00 1 beriéra
32. OK Špírek Michal (Ústecký) (45) 1 JSDH Proboštov/ HZS Děčín 10:21.62 07:21.62 P 03:00.00 1 fig
33. OK Vidím Alexandr (Ústecký) (27) 1 SDH Jirkov 10:22.49 07:22.49 P 03:00.00 1 bariéra
34. OK Kryner Petr (Ústecký) (33) 1 SDH Klapý 11:39.19 05:39.19 P 06:00.00 1 bariéra a figurína
35. OK Helebrant Ondřej (Ústecký) (44) 2 HZS Litoměřice/ SDH Stebno 14:07.68 08:07.68 P 06:00.00 1 bariéra a fig
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 16
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Viceník Jakub (Ústecký) (103) 2 SDH Klapý 02:04.71 02:04.71 P - 50
2. OK Zapletal Tomáš (Plzeňský) (106) 2 SDH NEČTINY 02:21.26 02:21.26 P - 47
3. OK Baksalary Matyáš (Liberecký) (98) 1 SDH Rychnov u Jbc 02:26.14 02:26.14 P - 45
4. OK Troják Vojtěch (Liberecký) (102) 1 SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 02:27.17 02:27.17 P - 42
5. OK Měrtl Jakub (Liberecký) (63) 1 Vratislavice nad Nisou 02:35.24 02:35.24 P - 40
6. OK Demeter Pavel (Ústecký) (91) 1 Hora Svatého Šebestiána 02:35.64 02:35.64 P - 38
7. OK Toločko Ondřej (Liberecký) (62) 2 Vratislavice nad Nisou 02:49.65 02:49.65 P - 36
8. OK Kosma Pavel (Ústecký) (101) 2 Stradonice 02:50.05 02:50.05 P - 34
9. OK Fork Petr (Ústecký) (105) 1 Hora Svatého Šebestiána 02:52.62 02:52.62 P - 32
10. OK Dufek Jan (Plzeňský) (92) 2 SDH Kralovice 02:53.89 02:53.89 P - 30
11. OK Houda Matěj (Ústecký) (94) 2 SDH Domoušice 03:00.97 03:00.97 P - 28
12. OK Hesoun Josef (Ústecký) (93) 1 Cítoliby 03:14.47 03:14.47 P - 26
13. OK Matyáš Lukáš (Ústecký) (95) 1 SDH Peruc 03:17.55 03:17.55 P - 24
14. OK Štěpánek Jan (Ústecký) (99) 2 SDH Dolní Habartice 03:27.90 03:27.90 P - 22
15. OK Moravec Filip (Ústecký) (97) 2 Hora sv. Šebestiana 03:32.24 03:32.24 P - 20
16. OK Urban Tomáš (Ústecký) (100) 1 SDH Nepomyšl 06:47.27 03:47.27 P 03:00.00 18 bariéra
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 9
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Sochorová Hana (Ústecký) (61) 1 SDH Petrohrad 03:15.61 03:15.61 P - 50
2. OK Kabátová Amálie (Ústecký) (90) 2 SDH Slavětín 03:19.54 03:19.54 P - 47
3. OK Dabergotzová Rozálie (Ústecký) (86) 2 SDH Peruc 03:35.46 03:35.46 P - 45
4. OK Holienková Kateřina (Ústecký) (88) 2 SDH Lenešice 03:47.93 03:47.93 P - 42
5. OK Hauptvoglová Pavla (Ústecký) (89) 1 SDH Klapý 04:18.77 04:18.77 P - 40
6. OK Klabanová Andrea (Ústecký) (85) 1 SDH Dolní Habartice 04:23.90 04:23.90 P - 38
7. OK Stanková Helena (Ústecký) (84) 2 SDH Stebno 04:46.82 04:46.82 P - 36
8. OK Wágnerová Adéla (Ústecký) (83) 1 SDH Peruc 08:08.13 05:08.13 P 03:00.00 34 bariéra
9. OK Hanyková Natalie (Liberecký) (87) 1 Sdh Dalešice 08:10.01 05:10.01 P 03:00.00 32
ženy - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 9
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrbová Eliška (Ústecký) (82) 2 SDH Cítoliby 02:29.90 02:29.90 P - 50
2. OK Neubauerová Ester (Královehradecký) (78) 2 SDH Hostinné 02:58.04 02:58.04 P - 47
3. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) (81) 1 SDH Škvorec / OSŠP Kolín 03:29.90 03:29.90 P - 45
4. OK Zupková Markéta (Ústecký) (75) 1 SDH Povrly 04:08.57 04:08.57 P - 42
5. OK Klofcová Kristýna (Ústecký) (76) 2 JSDH Libouchec 04:43.38 04:43.38 P - 40
6. OK Gubíková Kristýna (Ústecký) (2) 2 SDH Očihov 06:50.34 03:50.34 P 03:00.00 38 bariéra
7. OK Minnichová Barbara (Ústecký) (79) 1 JSDH Prackovice nad Labem 07:59.29 04:59.29 P 03:00.00 36 baiéra
8. OK Soušková Michaela (Plzeňský) (77) 1 SDH Chotěšov 12:34.04 06:34.04 P 06:00.00 34 bariéra a fig
9. OK Kouříková Barbora (Ústecký) (80) 2 SDH Dobroměřice 17:03.06 09:03.06 P 08:00.00 32 barel, bariéra, fig
ženy - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 11
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Prošková Petra (Ústecký) (73) 1 SDH Klapý 02:56.52 02:56.52 P - 50
2. OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) (74) 2 SDH Příšovice 03:05.54 03:05.54 P - 47
3. OK Černucká Petra (Ústecký) (70) 2 SDH Lenešice 03:27.38 03:27.38 P - 45
4. OK Kršková Soňa (Ústecký) (71) 1 SDH Klapý/ Hasičovo 03:30.42 03:30.42 P - 42
5. OK Fukalová Lenka (Ústecký) (72) 2 SDH Klapý 03:38.41 03:38.41 P - 40
6. OK Kiefer Martina (Ústecký) (67) 1 SDH Koštice 04:20.82 04:20.82 P - 38
7. OK Kárová Martina (Ústecký) (64) 2 JSDH Polepy 06:23.48 03:23.48 P 03:00.00 36 bariéra
8. OK Havlíková Vlasta (Ústecký) (69) 1 SDH Peruc 06:31.56 03:31.56 P 03:00.00 34 bariéra
9. OK Králová Lenka (Středočeský) (68) 2 SDH Velvary 06:46.55 03:46.55 P 03:00.00 32 bariéra
10. OK Majarová Helena (Ústecký) (65) 1 SDH Koštice 07:33.26 04:33.26 P 03:00.00 30 bariéra
11. OK Černucká Romana (Středočeský) (66) 2 Brázdim 08:15.65 05:15.65 P 03:00.00 28 bariéra
muži - věk: 35 - 44
závodníků v kategorii: 14
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Bureš Robin (Ústecký) (24) 2 SDH Lenešice 03:26.84 03:26.84 P - 50
2. OK Novák Pavel (Ústecký) (25) 1 SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 03:33.55 03:33.55 P - 47
3. OK Halada Martin (Královehradecký) (13) 1 SDH Hostinné 04:01.72 04:01.72 P - 45
4. OK Zapletal Karel (Plzeňský) (22) 2 SDH Nečtiny 04:07.02 04:07.02 P - 42
5. OK Gregor Pavel (Ústecký) (1) 1 SDH Očihov 04:11.17 04:11.17 P - 40
6. OK Prošek Matěj (Ústecký) (23) 1 SDH Klapý 04:14.79 04:14.79 P - 38
7. OK Pruskavec Zdeněk (Středočeský) (16) 2 SDH Velvary 04:23.86 04:23.86 P - 36
8. OK Klofec Jan (Ústecký) (20) 2 JSDH Libouchec 04:26.06 04:26.06 P - 34
9. OK Laube Vít (Ústecký) (21) 1 SDH Čížkovice, HZSp Spolana 05:26.45 05:26.45 P - 32
10. OK Kalík Vladimír (Ústecký) (19) 1 SDH Peruc 06:55.28 06:55.28 P - 30
11. OK Rýdl Tomáš (Ústecký) (14) 2 SDH Dobroměřice 07:19.82 07:19.82 P - 28
12. OK Brda Jan (Středočeský) (17) 1 SDH Krty 08:25.84 05:25.84 P 03:00.00 26 bariéra
13. OK Kafka Josef (Ústecký) (18) 2 JSDH Libouchec 09:27.58 06:27.58 P 03:00.00 24 bariéra
14. OK Urban Ondřej (Ústecký) (15) 1 SDH Nepomyšl 10:03.81 07:03.81 P 03:00.00 22 bariéra
muži - věk: 45 - 100
závodníků v kategorii: 10
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK MELICHAR Jiří (Liberecký) (12) 2 Rychnov u Jablonce nad Nisou 04:04.42 04:04.42 P - 50
2. OK Loukota Petr (Ústecký) (11) 1 SDH Klapý 04:16.93 04:16.93 P - 47
3. OK Habáň Rosťislav (Ústecký) (8) 2 HZSp Elektrárna Počerady 04:36.34 04:36.34 P - 45
4. OK Němeček Pavel (Karlovarský) (7) 1 SDH Hájek 05:00.01 05:00.01 P - 42
5. OK Machata Jindřich (Ústecký) (10) 2 SDH Čížkovice, HZSp Spolana 05:05.54 05:05.54 P - 40
6. OK Klvač František (Ústecký) (9) 1 SDH Čížkovice, HZSp Spolana 05:19.92 05:19.92 P - 38
7. OK Havlík Jaromír (Ústecký) (6) 2 SDH Peruc 05:36.37 05:36.37 P - 36
8. OK Slunečko Miloš (Ústecký) (3) 1 SDH Verneřice 06:13.03 06:13.03 P - 34
9. OK Kejval Martin (Ústecký) (5) 1 Srbice 06:36.59 06:36.59 P - 32
10. OK Sochor Rudolf (Ústecký) (4) 2 SDH Petrohrad 08:06.41 05:06.41 P 03:00.00 30 bariéra
Muži bez rozdílu kategorie
1.(1) Vrba Daniel (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 02:56.66 02:56.66 - - - -
2.(2) Borl Lukáš (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 03:16.36 03:16.36 - - - -
3.(1) Bureš Robin (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Lenešice 03:26.84 03:26.84 - - - -
4.(3) Podzimek Zdeněk (Středočeský) Muži 18-34 let Středočeský HZS Benátky n.J./SDH Bezno 03:28.64 03:28.64 - - - -
5.(2) Novák Pavel (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 03:33.55 03:33.55 - - - -
6.(4) Lupínek Michal (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 03:39.49 03:39.49 - - - -
7.(3) Halada Martin (Královehradecký) Muži 35-44 let Královehradecký SDH Hostinné 04:01.72 04:01.72 - - - -
8.(1) MELICHAR Jiří (Liberecký) Muži 45+ Liberecký Rychnov u Jablonce nad Nisou 04:04.42 04:04.42 - - - -
9.(4) Zapletal Karel (Plzeňský) Muži 35-44 let Plzeňský SDH Nečtiny 04:07.02 04:07.02 - - - -
10.(5) Gregor Pavel (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Očihov 04:11.17 04:11.17 - - - -
11.(5) Huja Miroslav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 04:12.03 04:12.03 - - - -
12.(6) Holienka Miroslav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Lenešice 04:12.30 04:12.30 - - - -
13.(7) Pazdera Jakub (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Lenešice 04:12.75 04:12.75 - - - -
14.(8) Sochor Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Petrohrad 04:14.06 04:14.06 - - - -
15.(6) Prošek Matěj (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Klapý 04:14.79 04:14.79 - - - -
16.(2) Loukota Petr (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH Klapý 04:16.93 04:16.93 - - - -
17.(7) Pruskavec Zdeněk (Středočeský) Muži 35-44 let Středočeský SDH Velvary 04:23.86 04:23.86 - - - -
18.(9) Žovinec Ondřej (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 04:25.37 04:25.37 - - - -
19.(8) Klofec Jan (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký JSDH Libouchec 04:26.06 04:26.06 - - - -
20.(10) Karfilát Jiří (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 04:26.35 04:26.35 - - - -
21.(11) Pail Matěj (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 04:30.68 04:30.68 - - - -
22.(3) Habáň Rosťislav (Ústecký) Muži 45+ Ústecký HZSp Elektrárna Počerady 04:36.34 04:36.34 - - - -
23.(12) Zábranský Jakub (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Radešín 04:41.51 04:41.51 - - - -
24.(4) Němeček Pavel (Karlovarský) Muži 45+ Karlovarský SDH Hájek 05:00.01 05:00.01 - - - -
25.(5) Machata Jindřich (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 05:05.54 05:05.54 - - - -
26.(6) Klvač František (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 05:19.92 05:19.92 - - - -
27.(13) Bečka Oldřich (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Verneřice 05:21.35 05:21.35 - - - -
28.(14) Pail Marek (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Libochovice 05:24.06 05:24.06 - - - -
29.(9) Laube Vít (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 05:26.45 05:26.45 - - - -
30.(15) Katrenčík Filip (Středočeský) Muži 18-34 let Středočeský SDH Bezno 05:29.25 05:29.25 - - - -
31.(16) Klement Samuel (Karlovarský) Muži 18-34 let Karlovarský Nová Role 05:32.32 05:32.32 - - - -
32.(17) Filipčuk Lukáš (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Peruc 05:32.90 05:32.90 - - - -
33.(18) Kejval Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký Srbice 05:34.51 05:34.51 - - - -
34.(19) Hrdlička Štěpán (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký HZS Chomutov, JSDH Blatno 05:35.49 05:35.49 - - - -
35.(7) Havlík Jaromír (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH Peruc 05:36.37 05:36.37 - - - -
36.(20) Richter Jaroslav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem 05:54.80 05:54.80 - - - -
37.(21) Vlasák Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 06:09.06 06:09.06 - - - -
38.(8) Slunečko Miloš (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH Verneřice 06:13.03 06:13.03 - - - -
39.(22) Sochor Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Petrohrad 06:18.43 06:18.43 - - - -
40.(23) Krška Vít (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Verneřice 06:25.42 06:25.42 - - - -
41.(9) Kejval Martin (Ústecký) Muži 45+ Ústecký Srbice 06:36.59 06:36.59 - - - -
42.(10) Kalík Vladimír (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Peruc 06:55.28 06:55.28 - - - -
43.(24) Fiala Jiří (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Polepy 07:19.80 04:19.80 - - - 03:00.00
44.(11) Rýdl Tomáš (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Dobroměřice 07:19.82 07:19.82 - - - -
45.(25) Jelen Roman (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký HZSp Elektrárna Počerady 07:58.08 04:58.08 - - - 03:00.00
46.(10) Sochor Rudolf (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH Petrohrad 08:06.41 05:06.41 - - - 03:00.00
47.(26) Šimánek Pavel (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký PČR - Děčín 08:15.47 08:15.47 - - - -
48.(12) Brda Jan (Středočeský) Muži 35-44 let Středočeský SDH Krty 08:25.84 05:25.84 - - - 03:00.00
49.(27) Žížek Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Peruc 08:36.21 05:36.21 - - - 03:00.00
50.(28) Holienka Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Lenešice 09:08.80 06:08.80 - - - 03:00.00
51.(13) Kafka Josef (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký JSDH Libouchec 09:27.58 06:27.58 - - - 03:00.00
52.(14) Urban Ondřej (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Nepomyšl 10:03.81 07:03.81 - - - 03:00.00
53.(29) Krejčí Kryštof (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Postoloprty 10:05.31 07:05.31 - - - 03:00.00
54.(30) Říha Václav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Boletice nad Labem 10:15.07 07:15.07 - - - 03:00.00
55.(31) Markevič Daniel (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Mojžíř 10:15.99 07:15.99 - - - 03:00.00
56.(32) Špírek Michal (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Proboštov/ HZS Děčín 10:21.62 07:21.62 - - - 03:00.00
57.(33) Vidím Alexandr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Jirkov 10:22.49 07:22.49 - - - 03:00.00
58.(34) Kryner Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 11:39.19 05:39.19 - - - 06:00.00
59.(35) Helebrant Ondřej (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký HZS Litoměřice/ SDH Stebno 14:07.68 08:07.68 - - - 06:00.00
Hasičárny - výsledky
1. SDH Cítoliby 282 b. (Vrba 100 + Borl 99 + Žovinec 83)
2. SDH Lenešice 275 b. (Bureš 98 + Holienka 89 + Pazdera 88)
3. SDH Klapý 252 b. (Prošek 86 + Loukota 85 + Karfilát 81)
4. SDH Čížkovice, HZSp Spolana 223 b. (Machata 76 + Klvač 75 + Laube 72)
5. SDH Petrohrad 204 b. (Sochor 87 + Sochor 62 + Sochor 55)
6. SDH Verneřice 198 b. (Bečka 74 + Slunečko 63 + Krška 61)
7. SDH Peruc 194 b. (Filipčuk 69 + Havlík 66 + Kalík 59)
8. JSDH Prackovice nad Labem 185 b. (Lupínek 95 + Huja 90 + 0)
9. HZSp Elektrárna Počerady 135 b. (Habáň 79 + Jelen 56 + 0)
10. JSDH Libouchec 132 b. (Klofec 82 + Kafka 50 + 0)
11. Srbice 128 b. (Kejval 68 + Kejval 60 + 0)
12. SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 96 b. (Novák 96 + 0 + 0)
13. SDH Očihov 91 b. (Gregor 91 + 0 + 0)
14. SDH Radešín 78 b. (Zábranský 78 + 0 + 0)
15. SDH Libochovice 73 b. (Pail 73 + 0 + 0)
16. HZS Chomutov, JSDH Blatno 67 b. (Hrdlička 67 + 0 + 0)
17. JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem 65 b. (Richter 65 + 0 + 0)
18. JSDH Polepy 58 b. (Fiala 58 + 0 + 0)
19. SDH Dobroměřice 57 b. (Rýdl 57 + 0 + 0)
20. PČR - Děčín 54 b. (Šimánek 54 + 0 + 0)
21. SDH Nepomyšl 49 b. (Urban 49 + 0 + 0)
22. SDH Postoloprty 48 b. (Krejčí 48 + 0 + 0)
23. JSDH Boletice nad Labem 47 b. (Říha 47 + 0 + 0)
24. SDH Mojžíř 46 b. (Markevič 46 + 0 + 0)
25. JSDH Proboštov/ HZS Děčín 45 b. (Špírek 45 + 0 + 0)
26. SDH Jirkov 44 b. (Vidím 44 + 0 + 0)
27. HZS Litoměřice/ SDH Stebno 42 b. (Helebrant 42 + 0 + 0)