Memoriál Václava Hanzala – Borovanská šedesátka
Místo závodu:
Borovany
Začátek závodu:
08.05.2024 09:00
Pro přihlášení týmu nebo mládežníka do závodu, je potřeba se přihlásit pod svým profilem, jinak se tato možnost nezobrazí
Přihlásit do závodu je možné mezi:
01.04.2024 09:00
-
07.05.2024 18:00
Kontakt na organizátora:
souteze@sdhborovany.cz
Propozice:
Popis:
Závod v běhu na 60m s překážkami. Kategorie mladší dívky, chlapci a starší dívky, chlapci. Kvalifikační závod za Jihočeský kraj na MČR v běhu na 60m s překážkami.
Přihlášených jednotlivců:
147 z 200
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
chlapci - věk: 12 - 15
závodníků v kategorii: 27
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OK | Benda Matyáš (Jihočeský) | - | Staré Hodějovice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Buneš Lukáš (Jihočeský) | - | Olešník | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Dumbrovský Pavel (Jihočeský) | - | Dříteň | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Frýd Matyáš (Jihočeský) | - | Mokré | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Gabriel Benedikt (Jihočeský) | - | Malonty | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Hovorka Filip (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Hüttner David (Jihočeský) | - | Nová Ves | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Kápar Lukáš (Jihočeský) | - | Strážkovice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Klika Stanislav (Jihočeský) | - | Dolní Bukovsko | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Klobása Michal (Jihočeský) | - | SDH Bechyně/TFA team Bechyně | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Kubeš Antonín (Jihočeský) | - | Olešník | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Lubinski Arpád (Jihočeský) | - | Lišov | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Mach Matěj (Jihočeský) | - | Dříteň | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Macho ml. Tomáš (Jihočeský) | - | Olešník | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Matuška Adam (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Mládek Pavel (Jihočeský) | - | Strážkovice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Novák Jakub (Vysočina) | - | Stará Říše | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Pangrác Adam (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Pícha Adam (Jihočeský) | - | Olešník | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Reindl Samuel (Jihočeský) | - | Dříteň | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Šeba Josef (Jihočeský) | - | Besednice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Skořepa Lukáš (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Švarc Ondřej (Jihočeský) | - | Nová Ves | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Tichý Ondřej (Vysočina) | - | Stará Říše | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Vorel Tomáš (Jihočeský) | - | Lišov | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Voříšek Jonáš (Plzeňský) | - | Letkov SPORT | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Votřel Lukáš (Jihočeský) | - | Dolní Bukovsko | - | - | - | - | 0 |
dívky - věk: 12 - 15
závodníků v kategorii: 64
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OK | Adamcová Marie (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Bicanová Lucie (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Bicerová Eliška (Jihočeský) | - | Lišov | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Birešová Marcela (Jihočeský) | - | Třebeč | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Birešová Michaela (Jihočeský) | - | Třebeč | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Boubelíková Kateřina (Jihočeský) | - | Dolní Bukovsko | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Boudová Zuzana (Jihočeský) | - | Dříteň | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Božková Adéla (Jihočeský) | - | Dolní Bukovsko | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Burdová Veronika (Jihočeský) | - | Strážkovice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Bužková Zuzana (Jihočeský) | - | Drahotěšice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Černá Natálie (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Chmelová Pavla (Jihočeský) | - | Lišov | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Danielová Denisa (Jihočeský) | - | Dolní Bukovsko | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Dědičová Adéla (Jihočeský) | - | Nová Ves | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Dohnalová Anežka (Jihočeský) | - | Malonty | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Dudlíčková Martina (Jihočeský) | - | Dolní Bukovsko | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Fojtová Tereza (Jihočeský) | - | Bechyně | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Gajdová Petra (Jihočeský) | - | Bechyně | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Hajná Hana (Jihočeský) | - | Dříteň | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Hinterholzová Michaela (Jihočeský) | - | Lišov | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Hüttnerová Vanesa (Jihočeský) | - | Nová Ves | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Jaklová Martina (Jihočeský) | - | Malonty | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Jaklová Natálie (Jihočeský) | - | Malonty | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Jančíková Adéla (Jihočeský) | - | Lišov | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Ježková Aneta (Jihočeský) | - | Olešník | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Kněžínková Veronika (Jihočeský) | - | Mokré | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Kočandrlová Justýna (Plzeňský) | - | Letkov SPORT | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Kodadová Natálie (Jihočeský) | - | Bechyně | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Kotková Lea (Jihočeský) | - | Staré Hodějovice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Křížová Natálie (Jihočeský) | - | Dolní Bukovsko | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Krutková Laura (Jihočeský) | - | Mokré | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Krutková Bára (Jihočeský) | - | Kaliště | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Machová Alice (Jihočeský) | - | Mokré | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Maroušková Tea (Jihočeský) | - | Dolní Bukovsko | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Maršánová Viktorie (Jihočeský) | - | Olešník | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Matějková Šárka (Jihočeský) | - | Dolní Bukovsko | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Matoušková Adéla (Jihočeský) | - | Strážkovice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Mejdrechová Magdaléna (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Míčková Klára (Jihočeský) | - | Zaliny | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Němcová Nikola (Jihočeský) | - | Besednice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Pechoušová Tereza (Jihočeský) | - | Staré Hodějovice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Pexová Barbora (Jihočeský) | - | SDH Dolní Bukovsko | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Polívková Markéta (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Primová Simona (Jihočeský) | - | SDH Dolní Bukovsko | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Scheichenostová Sofie (Jihočeský) | - | Dolní Bukovsko | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Šímová Nela (Jihočeský) | - | Lišov | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Slezáková Ema (Jihočeský) | - | Bechyně | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Šmausová Natálie (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Šnedorferová Karolína (Jihočeský) | - | Mokré | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Šnedorferová Lucie (Jihočeský) | - | Mokré | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Součková Michaela (Jihočeský) | - | Mokré | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Srnková Kristýna (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Tichá Barbora (Vysočina) | - | Stará Říše | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Tlačilová Zuzana (Jihočeský) | - | Lišov | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Tůmová Kristýna (Jihočeský) | - | Lišov | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Vacková Ema (Vysočina) | - | Stará Říše | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Vavrochová Michaela (Jihočeský) | - | Dříteň | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Vavrochová Martina (Jihočeský) | - | Dříteň | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Včelišová Viktorie (Vysočina) | - | Stará Říše | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Vojíková Nikola (Jihočeský) | - | Staré Hodějovice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Vondrášková Petra (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Vondrášková Lenka (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Vorlová Kateřina (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Zemanová Kateřina (Jihočeský) | - | Besednice | - | - | - | - | 0 |
chlapci - věk: 7 - 11
závodníků v kategorii: 22
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OK | Bartoš Martin (Jihočeský) | - | Malonty | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Božek Tobiáš (Jihočeský) | - | Dolní Bukovsko | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Burda Jan (Jihočeský) | - | Strážkovice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Čermák Ondřej (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Dohnal Antonín (Jihočeský) | - | Malonty | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Fríd Šimon (Jihočeský) | - | Mokré | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Gajda Matěj (Jihočeský) | - | Bechyně | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Hovorka Lukáš (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Hruška Vojtěch (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Leitgeb Jaroslav (Jihočeský) | - | Besednice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Matěj Šíma Matěj Šíma (Jihočeský) | - | Ostrolovský Újezd | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Matějka Jan (Jihočeský) | - | Dolní Bukovsko | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Mikeš Matouš (Jihočeský) | - | Nová Ves | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Novák David (Vysočina) | - | Stará Říše | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Pešek Pavel (Jihočeský) | - | Borovnay | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Pozníček Pavel (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Repko Michal (Jihočeský) | - | Volenice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Šťastný Jan (Jihočeský) | - | Volenice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Struska Edwin (Praha) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Toráč Ondřej (Jihočeský) | - | Volenice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Tůma Václav (Jihočeský) | - | Lišov | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Votřel Josef (Jihočeský) | - | Dolní Bukovsko | - | - | - | - | 0 |
dívky - věk: 7 - 11
závodníků v kategorii: 34
Poř. | Výsl. | Jméno | Dráha | SDH | Výsl. čas | Čas 1 | Čas 2 | Čas penalizace | Body | Důvod pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OK | Antonová Eva (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Bartošová Izabela (Jihočeský) | - | Malonty | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Boubelíková Martina (Jihočeský) | - | Dolní Bukovsko | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Dudlíčková Rozálie (Jihočeský) | - | Dolní Bukovsko | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Dudlíčková Alžběta (Jihočeský) | - | Dolní Bukovsko | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Fürstová Tezera (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Jakubcová Vanesa (Jihočeský) | - | Mokré | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Kliková Veronika (Jihočeský) | - | Dolní Bukovsko | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Kotlíková Zuzana (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Kubíčková Adéla (Jihočeský) | - | Třebeč | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Kucová Rozálie (Jihočeský) | - | Bechyně | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Lorenčičová Nikola (Jihočeský) | - | Mokré | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Lubinská Marie (Jihočeský) | - | Lišov | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Mikešová Eliška (Jihočeský) | - | Nová Ves | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Novotná Barbora (Jihočeský) | - | Bechyně | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Paroubková Jana (Jihočeský) | - | Mokré | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Pešková Natálie (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Pozníčková Kateřina (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Razímová Stela (Jihočeský) | - | Strážkovice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Rejšková Anna (Jihočeský) | - | Volenice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Skřivanová Kateřina (Jihočeský) | - | Volenice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Šmausová Adéla (Jihočeský) | - | Borovany | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Součková Marie (Jihočeský) | - | Mokré | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Šťastná Lucie (Jihočeský) | - | Volenice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Streinzová Karolína (Jihočeský) | - | Bechyně | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Velická Kateřina (Jihočeský) | - | Mokré | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Vítová Klára (Jihočeský) | - | Dolní Bukovsko | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Vlašková Kristýna (Jihočeský) | - | Mokré | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Voráčková Eliška (Jihočeský) | - | Mokré | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Voříšková Samanta (Plzeňský) | - | Letkov SPORT | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Voříšková Sofie (Plzeňský) | - | Letkov SPORT | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Vostálová Barbora (Jihočeský) | - | Volenice | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Vrábková Valentina (Jihočeský) | - | Bechyně | - | - | - | - | 0 | ||
OK | Zuzana Bártová (Jihočeský) | - | Dolní Bukovsko | - | - | - | - | 0 |