TFA Olešnický Železňák
logo
Místo závodu:
Olešnice
Začátek závodu:
19.05.2024 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
novas.martin@email.cz, tel. 736745715
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:

SDH Olešnice vás zve na 9. ročník závodu TFA v Olešnici.

Závod se uskuteční u hasičské zbrojnice, začátek registrace závodníků od 8:00. Registrace na webu https://pozarnisport.hasicovo.cz/ 

Přihlašování bude otevřeno - 09.05.2024 19:19

Přihlášených jednotlivců:
66 z 72
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 24
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Tkaný Jiří (Vysočina) (22) - SDH Babice 02:55.18 02:55.18 - 50
2. OK Brousil Michal (Jihočeský) (51) - Hzs Písek/ Sdh Lom 02:55.66 02:55.66 - 48
3. OK Máca Tomáš () (20) - SDH Brno Slatina 02:59.78 02:59.78 - 46
4. OK Ludvík Marek (Jihomoravský) (9) - Sdh Rakvice 03:12.14 03:12.14 - 44
5. OK Tesař Radek () (27) - SDH Sebranice 03:20.88 03:20.88 - 42
6. OK Novotný Martin (Jihomoravský) (15) - SDH Olešnice 03:21.02 03:21.02 - 40
7. OK Slouka Petr (Jihomoravský) (21) - SDH Sokolnice 03:33.80 03:33.80 - 38
8. OK Cihlář Petr (Vysočina) (10) - SDH Bojiště 03:41.38 03:41.38 - 36
9. OK Smékal Milan (Olomoucký) (23) - SDH Lipová - lázně 03:43.50 03:43.50 - 34
10. OK Rolenc Jiří (Jihomoravský) (26) - SDH Vracov 03:46.34 03:46.34 - 32
11. OK MERTA Norbert (Moravskoslezský) (14) - SDH Palkovice 03:47.95 03:47.95 - 31
12. OK Budař Rostislav (Vysočina) (24) - SDH Třešť 03:50.80 03:50.80 - 30
13. OK Kovář Josef (Vysočina) (25) - SDH Borovnice 03:58.86 03:58.86 - 29
14. OK Soukal Jan (Jihomoravský) (1) - SDH Olešnice 04:02.90 04:02.90 - 28
15. OK Sedlák Martin () (8) - SDH Velatice 04:21.18 04:21.18 - 27
16. OK Mikulica Václav (Jihomoravský) (45) - SDH Kobylí 04:28.29 04:28.29 - 26
17. OK Krajčír Filip (Olomoucký) (7) - SDH Žešov 04:40.51 04:40.51 - 25
18. OK Mašek Pavel (Jihomoravský) (48) - SDH Vranov 05:31.21 05:31.21 - 24
19. OK Čandrla Petr (Jihomoravský) (46) - SDH Podolí 05:36.68 05:36.68 - 23
20. OK Maňák Michal (Zlínský) (28) - SDH Žeranovice 05:53.33 05:53.33 - 22
21. OK Hruška Marek (Jihomoravský) (50) - SDH Babice nad Svitavou 06:00.25 06:00.25 - 21
22. OK Vlček Tomáš (Jihomoravský) (44) - SDH Výrovice 06:07.80 06:07.80 - 20
23. OK Prokeš Bronislav (Jihomoravský) (49) - SDH Brumovice na Moravě 06:28.95 06:28.95 - 19
DNF Loprais Petr (Středočeský) (52) - JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá - - - 0
ženy - věk: 15 - 100
závodníků v kategorii: 14
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vodičková Kateřina (Vysočina) (15) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 03:00.20 03:00.20 - 50
2. OK Čaganová Petra () (14) - SDH Nižní Lhoty 03:13.88 03:13.88 - 48
3. OK Cempírková Nikola (Vysočina) (5) - SDH Svratka 03:15.63 03:15.63 - 46
4. OK Šebelová Nora (Vysočina) (3) - Jaroměřice nad Rokytnou 03:30.22 03:30.22 - 44
5. OK Švajková Miluše (Olomoucký) (1) - SDH Lipová - lázně 03:37.75 03:37.75 - 42
6. OK Kachlíková Kristýna (Jihomoravský) (6) - SDH Dražovice 03:54.83 03:54.83 - 40
7. OK Mužíková Kristýna (Olomoucký) (2) - SDH Pavlovice u Přerova 04:15.49 04:15.49 - 38
8. OK Malcová Karolína (Jihomoravský) (12) - Brněnské Ivanovice 04:31.30 04:21.30 00:10.00 36
9. OK Staňková Hana (Olomoucký) (9) - SDH újezd 04:35.61 04:35.61 - 34
10. OK Mužíková Magdalena (Olomoucký) (11) - SDH Pavlovice u Přerova 04:56.27 04:56.27 - 32
11. OK Vlček Kateřina (Jihomoravský) (10) - SDH Výrovice 05:03.27 05:03.27 - 31
12. OK Neveselá Bára (Jihomoravský) (8) - SDH Velatice 05:43.07 05:43.07 - 30
13. OK Lukešová Elena (Jihomoravský) (13) - SDH Vracov 06:24.83 06:24.83 - 29
14. OK Doležalová Hana (Jihomoravský) (4) - SDH Velké Němčice 06:39.27 06:39.27 - 28
muži - věk: 15 - 34
závodníků v kategorii: 28
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Rybnikář Ondřej (Jihomoravský) (43) - SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 02:50.18 02:50.18 - 50
2. OK Navrátil Lukáš (Olomoucký) (37) - SDH Ludéřov / HZS OLK 02:52.16 02:52.16 - 48
3. OK Veselý Josef (Jihomoravský) (33) - SDH Násedlovice ❤️‍🔥 03:02.54 03:02.54 - 46
4. OK Cakl Lukáš (Vysočina) (3) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 03:16.04 03:16.04 - 44
5. OK Břenek Martin () (2) - SDH Trpín 03:17.54 03:17.54 - 42
6. OK Dvořáček Josef () (34) - Sdh Koroužné 03:20.65 03:20.65 - 40
7. OK Zábrš Ondřej (Jihomoravský) (18) - SDH Brno-Slatina 03:24.68 03:24.68 - 38
8. OK Plesník Ondřej (Zlínský) (12) - SDH Komárovice 03:33.68 03:33.68 - 36
9. OK Hovězák Tomáš (Jihomoravský) (20) - Rohatec 03:33.79 03:33.79 - 34
10. OK Navrátil Jiří (Zlínský) (39) - SDH Žeranovice 03:37.35 03:37.35 - 32
11. OK Kosek Petr (Vysočina) (36) - SDH Herálec 03:40.60 03:40.60 - 31
12. OK Pavel Tkaný (Vysočina) (5) - SDH Babice 03:43.89 03:43.89 - 30
13. OK Vaníček Tomáš (Pardubický) (35) - JSDH Rohovládova Bělá 03:51.03 03:51.03 - 29
14. OK Frýbert Viktor (Jihomoravský) (41) - SDH Novosedly 03:56.43 03:56.43 - 28
15. OK Dvoracek Jakub (Vysočina) (4) - SDH koroužné 04:03.27 04:03.27 - 27
16. OK Krška Daniel (Vysočina) (54) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 04:04.44 04:04.44 - 26
17. OK Jakubec Michal (Jihomoravský) (38) - SDH Račice (u Vyškova) 04:08.51 04:08.51 - 25
18. OK Dobrovolný Jindřich (Pardubický) (6) - JSDH Rohovládova Bělá 04:28.97 04:28.97 - 24
19. OK Janečka Vít (Zlínský) (11) - SDH Žeranovice 04:33.60 04:33.60 - 23
20. OK Svoboda Ondřej (Jihomoravský) (31) - SDH Podolí 04:37.22 04:37.22 - 22
21. OK Navrátil Vít (Jihomoravský) (17) - SDH Dražovice 04:45.53 04:45.53 - 21
22. OK Janečka Adam (Zlínský) (42) - SDH Žeranovice 04:48.90 04:48.90 - 20
23. OK Mužík Pavel (Olomoucký) (19) - SDH Pavlovice u Přerova 04:50.19 04:50.19 - 19
24. OK Matějek Viktor (Jihomoravský) (16) - SDH Podolí 04:51.13 04:51.13 - 18
25. OK Svoboda Štěpán (Jihomoravský) (13) - SDH Podolí 05:01.24 05:01.24 - 17
26. OK Langer Lukáš (Zlínský) (32) - SDH Žeranovice 05:25.05 05:25.05 - 16
27. OK Kužma Ondřej (Jihomoravský) (40) - SDH Kobylí 06:33.93 06:33.93 - 15
DNF Neveselý Miroslav (Jihomoravský) (53) - SDH Mokrá - - - 0