Halové TFA pro děti a mládež
logo
Místo závodu:
Sportovní hala Hořice, Šalounova 2164, 508 01 Hořice
Začátek závodu:
17.02.2024 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
masvobodova@email.cz, 731166400
Propozice:
Popis:

Halové TFA pro děti a mládež. Letošní ročník se NEZAPOČÍTÁVÁ do hodnocení Ligy TFA Královehradeckého kraje. Tudíž věkové rozmezí pro dorost je 16 - 18 let.

Přihlášených jednotlivců:
215 z 250
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
chlapci - věk: 3 - 5
závodníků v kategorii: 4
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Pěnička Antonín (Královehradecký) - SDH Verdek 01:51.82 01:51.82 P - 0
2. OK Müller Nicolas (Královehradecký) - Sovětice 02:10.56 02:10.56 P - 0
3. OK Mastuška Lukáš (Královehradecký) - Sovětice 02:20.64 02:20.64 P - 0
4. OK Kučera Štěpán (Královehradecký) - SDH Verdek 03:34.62 03:34.62 P - 0
dívky - věk: 3 - 5
závodníků v kategorii: 2
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kněžourková Nela (Královehradecký) - Miletín 02:15.02 02:15.02 P - 0
2. OK Poláková Tereza (Královehradecký) - SDH Verdek 02:23.01 02:23.01 P - 0
chlapci - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 15
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Stuchlík Vladimír (Královehradecký) - Miletín 01:47.40 01:47.40 P - 0
2. OK Sedláček Tadeáš (Královehradecký) - Radim 02:08.74 02:08.74 P - 0
3. OK Zeman Tadeáš (Praha) - SDH Praha Satalice 02:31.37 02:31.37 P - 0
4. OK Vyčítal Matyáš (Královehradecký) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dolní Přím 02:38.31 02:38.31 P - 0
5. OK Čihák Hugo (Královehradecký) - SDH Verdek 02:39.87 02:39.87 P - 0
6. OK Techl Václav (Královehradecký) - SDH Sovětice 02:51.59 02:51.59 P - 0
7. OK Vondráček Josef (Královehradecký) - SDH Verdek 02:58.60 02:58.60 P - 0
8. OK Haman Vojtěch (Královehradecký) - Miletín 03:14.34 03:14.34 P - 0
9. OK Marušič Jakub (Královehradecký) - Vrchovina 03:17.25 03:17.25 P - 0
10. OK Pecen Tomáš (Královehradecký) - Miletín 03:25.22 03:25.22 P - 0
11. OK Špůr Vojtěch (Královehradecký) - SDH Verdek 03:29.03 03:29.03 P - 0
12. OK Zástava Jonáš (Královehradecký) - SDH Verdek 03:40.16 03:40.16 P - 0
13. OK Imramovský Daniel (Královehradecký) - Dolní Přím 03:44.90 03:44.90 P - 0
14. OK Hlavatý Jakub (Královehradecký) - SDH Verdek 04:02.47 04:02.47 P - 0
15. OK Lank Kryštof (Královehradecký) - SDH Verdek 04:11.44 04:11.44 P - 0
dívky - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 23
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kučerová Adelá (Královehradecký) - SDH Verdek 02:15.84 02:15.84 P - 0
2. OK Kamlerová Ema (Královehradecký) - Vrchovina 02:16.97 02:16.97 P - 0
3. OK Kaššová Františka (Královehradecký) - Choustníkovo Hradiště 02:21.72 02:21.72 P - 0
4. OK Tobolková Viktorie (Královehradecký) - Skřivany 02:24.85 02:24.85 P - 0
5. OK Nosková Mariana (Královehradecký) - Horní Kalná 02:33.13 02:33.13 P - 0
6. OK Matušková Magdalena (Královehradecký) - Sovětice 02:33.94 02:33.94 P - 0
7. OK Pusbachová Kristýna (Královehradecký) - Skřivany 02:38.09 02:38.09 P - 0
8. OK Vlachová Barbora (Královehradecký) - Horní Kalná 02:40.18 02:40.18 P - 0
9. OK Kalenská Karin (Královehradecký) - Horní Kalná 02:41.62 02:41.62 P - 0
10. OK Valešová Dominika (Královehradecký) - Miletín 02:41.69 02:41.69 P - 0
11. OK Pucáková Nela (Královehradecký) - SDH Sovětice 02:48.50 02:48.50 P - 0
12. OK Žďárská Aurelie (Královehradecký) - SDH Sovětice 02:53.15 02:53.15 P - 0
13. OK Müllerová Sára (Královehradecký) - SDH Sovětice 02:54.57 02:54.57 P - 0
14. OK Hlavatá Dorota (Královehradecký) - Miletín 02:55.34 02:55.34 P - 0
15. OK Kalenská Viktorie (Královehradecký) - Vrchovina 02:58.44 02:58.44 P - 0
16. OK Strašíková Eva (Královehradecký) - SDH Sovětice 03:03.78 03:03.78 P - 0
17. OK Černá Adéla (Královehradecký) - Horní Kalná 03:09.91 03:09.91 P - 0
18. OK Hyršalová Diana (Královehradecký) - Miletín 03:30.69 03:30.69 P - 0
19. OK Mlynářová Magdaléna (Královehradecký) - Choustníkovo Hradiště 03:38.65 03:38.65 P - 0
20. OK Kozáková Viktorie (Královehradecký) - SDH Verdek 03:52.66 03:52.66 P - 0
21. OK Ornstová Nela (Královehradecký) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dolní Přím 04:16.00 04:16.00 P - 0
22. OK Matis Viktoriia (Královehradecký) - Skřivany 04:22.41 04:22.41 P - 0
23. OK Mandysová Marie (Praha) - SDH Praha Satalice 04:38.50 04:38.50 P - 0
chlapci - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 32
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Nedvěd Patrik (Královehradecký) - SDH Verdek 01:34.50 01:34.50 P - 0
2. OK Honc Tobiáš (Královehradecký) - Lázně Bělohrad 01:37.72 01:37.72 P - 0
3. OK Stříbrný Jan (Královehradecký) - Radim 01:46.75 01:46.75 P - 0
4. OK Zimák Oliver (Královehradecký) - SDH Verdek 01:47.94 01:47.94 P - 0
5. OK Ochman Rostislav (Královehradecký) - Sovětice 01:51.88 01:51.88 P - 0
6. OK Štefan Stanislav (Královehradecký) - Arnultovice 01:53.03 01:53.03 P - 0
7. OK Nosek Matěj (Královehradecký) - Horní Kalná 01:55.41 01:55.41 P - 0
8. OK Kout Josef (Královehradecký) - Vrchovina 01:56.19 01:56.19 P - 0
9. OK Chaloupka Vratislav (Královehradecký) - Lázně Bělohrad 01:56.55 01:56.55 P - 0
10. OK Chadima Vít (Královehradecký) - Stará Paka 02:00.60 02:00.60 P - 0
11. OK Ludvík Jindřich (Královehradecký) - Lázně Bělohrad 02:01.50 02:01.50 P - 0
12. OK Zeman Matyáš (Praha) - SDH Praha Satalice 02:04.50 02:04.50 P - 0
13. OK Dytrych František (Královehradecký) - Lázně Bělohrad 02:08.94 02:08.94 P - 0
14. OK Kučera Kryštof (Královehradecký) - SDH Sovětice 02:09.25 02:09.25 P - 0
15. OK Klugar Miroslav (Královehradecký) - Lázně Bělohrad 02:09.75 02:09.75 P - 0
16. OK Ledvinka Kristián (Královehradecký) - Choustníkovo Hradiště 02:10.47 02:10.47 P - 0
17. OK Polák Jakub (Královehradecký) - SDH Verdek 02:11.85 02:11.85 P - 0
18. OK Šmucer Marek (Královehradecký) - Arnultovice 02:12.19 02:12.19 P - 0
19. OK Čopák Michal (Královehradecký) - Lázně Bělohrad 02:13.75 02:13.75 P - 0
20. OK Rezek Pavel (Královehradecký) - Choustníkovo Hradiště 02:18.04 02:18.04 P - 0
21. OK Bartoš Mikuláš (Královehradecký) - SDH Verdek 02:19.44 02:19.44 P - 0
22. OK Dejl Marek (Královehradecký) - SDH Verdek 02:19.75 02:19.75 P - 0
23. OK Vlach Vojtěch (Královehradecký) - Horní Kalná 02:20.63 02:20.63 P - 0
24. OK Sál Vojtěch (Královehradecký) - Vrchovina 02:21.97 02:21.97 P - 0
25. OK Štefan Matěj (Královehradecký) - Arnultovice 02:39.75 02:39.75 P - 0
26. OK Sihelský Josef (Královehradecký) - SDH Libáň 02:43.66 02:43.66 P - 0
27. OK Mandys Tomáš (Praha) - SDH Praha Satalice 02:48.84 02:48.84 P - 0
28. OK Bachtík Ondřej (Praha) - SDH Praha Satalice 03:08.76 03:08.76 P - 0
29. OK Švihálek Jakub (Královehradecký) - Arnultovice 03:30.63 03:30.63 P - 0
30. OK Révay Yannick (Praha) - SDH Praha Satalice 03:34.06 03:34.06 P - 0
31. OK Pour Michael (Praha) - Praha - Satalice 03:49.13 03:49.13 P - 0
32. OK Dušek Antonín (Královehradecký) - SDH Sovětice 20:09.72 20:09.72 P - 0
dívky - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 26
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Tobolková Dorota (Královehradecký) - Třebovětice 01:33.51 01:33.51 P - 0
2. OK Vanturová Lucie (Královehradecký) - Skřivany 01:40.97 01:40.97 P - 0
3. OK Černá Anežka (Královehradecký) - Horní Kalná 01:48.90 01:48.90 P - 0
4. OK Futerová Anastázie (Královehradecký) - Skřivany 01:52.59 01:52.59 P - 0
5. OK Pokorná Markéta (Královehradecký) - SDH Libáň 01:54.68 01:54.68 P - 0
6. OK Futerová Antonie (Královehradecký) - Skřivany 01:59.28 01:59.28 P - 0
7. OK Gradošová Nela (Královehradecký) - Lázně Bělohrad 02:00.00 02:00.00 P - 0
8. OK Kožíšková Hermína (Královehradecký) - Lázně Bělohrad 02:09.97 02:09.97 P - 0
9. OK Martincová Tereza (Královehradecký) - SDH Sovětice 02:11.53 02:11.53 P - 0
10. OK Pavlová Lenka (Královehradecký) - SDH Sovětice 02:13.93 02:13.93 P - 0
11. OK Košťálová Klára (Královehradecký) - Choustníkovo Hradiště 02:18.94 02:18.94 P - 0
12. OK Techlová Ema (Královehradecký) - SDH Sovětice 02:19.25 02:19.25 P - 0
13. OK Marečková Aneta (Královehradecký) - SDH Verdek 02:19.81 02:19.81 P - 0
14. OK Kohoutová Kamila (Královehradecký) - Horní Kalná 02:21.38 02:21.38 P - 0
15. OK Kubasová Aneta (Královehradecký) - Miletín 02:28.69 02:28.69 P - 0
16. OK Klugarová Elen (Královehradecký) - Lázně Bělohrad 02:28.81 02:28.81 P - 0
17. OK Drábková Vanesa (Královehradecký) - Skřivany 02:32.48 02:32.48 P - 0
18. OK Jelínková Kristýna (Královehradecký) - Skřivany 02:33.75 02:33.75 P - 0
19. OK Seifertová Nikola (Královehradecký) - Třebovětice 02:43.54 02:43.54 P - 0
20. OK Vališová Vanesa (Královehradecký) - Lázně Bělohrad 02:43.97 02:43.97 P - 0
21. OK Štefanová Marie (Královehradecký) - Arnultovice 02:57.84 02:57.84 P - 0
22. OK Kalenská Denisa (Královehradecký) - Horní Kalná 02:59.62 02:59.62 P - 0
23. OK Jirovská Magdalena (Praha) - Praha - Satalice 03:03.88 03:03.88 P - 0
24. OK Schusterová Tereza (Královehradecký) - Lázně Bělohrad 03:06.25 03:06.25 P - 0
25. OK Jirovská Elen (Praha) - SDH Praha Satalice 03:15.12 03:15.12 P - 0
26. OK Pokorná Sára (Královehradecký) - Miletín 03:48.46 03:48.46 P - 0
chlapci - věk: 12 - 15
závodníků v kategorii: 49
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kvíz Ota (Královehradecký) - Hořice 01:41.77 01:41.77 P - 0
1. OK Šlesingr Matěj (Královehradecký) - Libřice 01:41.77 01:41.77 P - 0
3. OK Feifer Jan (Královehradecký) - Libřice 01:46.81 01:46.81 P - 0
4. OK Říha Vojtěch Jan (Královehradecký) - Choustníkovo Hradiště 01:47.36 01:47.36 P - 0
5. OK Červinka Štěpán (Královehradecký) - Radim 01:48.75 01:48.75 P - 0
6. OK Hejcman Pavel (Královehradecký) - Libřice 01:49.65 01:49.65 P - 0
7. OK Hlavatý Tadeáš (Královehradecký) - SDH Sovětice 01:50.15 01:50.15 P - 0
8. OK Klouza Vojtěch (Královehradecký) - Radim 01:56.70 01:56.70 P - 0
9. OK Baše Jakub (Královehradecký) - Dubenec 01:57.94 01:57.94 P - 0
10. OK Sajkršmíd Tomáš (Královehradecký) - Horní Kalná 01:58.53 01:58.53 P - 0
11. OK Koucký Michal (Královehradecký) - Vrchovina 01:58.67 01:58.67 P - 0
12. OK Fišera Jaroslav (Královehradecký) - Horní Kalná 01:58.97 01:58.97 P - 0
13. OK Slavík Petr (Královehradecký) - Sloupno 02:00.44 02:00.44 P - 0
14. OK Festa Šimon (Královehradecký) - SDH Sovětice 02:00.54 02:00.54 P - 0
15. OK Chaloupka Ondřej (Královehradecký) - Lázně Bělohrad 02:04.86 02:04.86 P - 0
16. OK Kršek Karel (Královehradecký) - SDH Libáň 02:04.96 02:04.96 P - 0
17. OK Smetana Tomáš (Královehradecký) - SDH Sovětice 02:08.78 02:08.78 P - 0
18. OK Novotný Michal (Královehradecký) - Dubenec 02:09.50 02:09.50 P - 0
19. OK Kožený Zdislav (Královehradecký) - SDH Libáň 02:09.84 02:09.84 P - 0
20. OK Kožený David (Královehradecký) - SDH Libáň 02:10.78 02:10.78 P - 0
20. OK Šváček Jakub (Královehradecký) - SDH Libáň 02:10.78 02:10.78 P - 0
22. OK Šedivý Jakub (Královehradecký) - Dobrá Voda u Hořic 02:13.78 02:13.78 P - 0
23. OK Kalenský David (Královehradecký) - Horní Kalná 02:13.85 02:13.85 P - 0
24. OK Taclík Matěj (Královehradecký) - Arnultovice 02:14.41 02:14.41 P - 0
25. OK Feifer Vojtěch (Královehradecký) - Libřice 02:17.19 02:17.19 P - 0
26. OK Hrášek Martin (Královehradecký) - Hořice 02:18.89 02:18.89 P - 0
27. OK Herman Jakub (Praha) - Praha - Satalice 02:20.31 02:20.31 P - 0
28. OK Dušek Václav (Královehradecký) - SDH Sovětice 02:24.32 02:24.32 P - 0
29. OK Vališka Martin (Královehradecký) - Horní Kalná 02:25.25 02:25.25 P - 0
30. OK Dittrich Filip (Královehradecký) - Lázně Bělohrad 02:27.01 02:27.01 P - 0
31. OK Korda Vojtěch (Královehradecký) - Vrchovina 02:30.50 02:30.50 P - 0
32. OK Brož Tadeáš (Královehradecký) - Dubenec 02:30.65 02:30.65 P - 0
33. OK Vališka Ondřej (Královehradecký) - Horní Kalná 02:33.18 02:33.18 P - 0
34. OK Procházka Ondřej (Královehradecký) - Libřice 02:33.40 02:33.40 P - 0
35. OK Ulynets Dmytro (Královehradecký) - Radim 02:38.56 02:38.56 P - 0
36. OK Jirovský Jiří (Praha) - SDH Praha Satalice 02:40.23 02:40.23 P - 0
37. OK Nosek Tomáš (Královehradecký) - Horní Kalná 02:42.38 02:42.38 P - 0
38. OK Studený Ondřej (Královehradecký) - Hořice 02:42.45 02:42.45 P - 0
39. OK Zíval Jan (Královehradecký) - Dobrá Voda u Hořic 02:42.86 02:42.86 P - 0
40. OK Vlasák Michal (Královehradecký) - Horní Kalná 02:57.29 02:57.29 P - 0
41. OK Brzobohatý Ondřej (Praha) - SDH Praha Satalice 03:15.10 03:15.10 P - 0
42. OK Ringl Vítek (Královehradecký) - SDH Verdek 03:18.85 03:18.85 P - 0
43. OK Bartoš Matěj (Královehradecký) - SDH Verdek 03:20.05 03:20.05 P - 0
44. OK Gradoš Jakub (Královehradecký) - Lázně Bělohrad 03:21.24 03:21.24 P - 0
45. OK Vaidl Pavel (Královehradecký) - Choustníkovo Hradiště 03:25.94 03:25.94 P - 0
46. OK Halada Martin (Královehradecký) - Arnultovice 03:29.06 03:29.06 P - 0
47. OK Péca Adam (Královehradecký) - Lázně Bělohrad 03:31.78 03:31.78 P - 0
48. OK Podlipný Filip (Královehradecký) - Lázně Bělohrad 03:47.16 03:47.16 P - 0
49. OK Dejl Daniel (Královehradecký) - SDH Verdek 04:18.54 04:18.54 P - 0
dívky - věk: 12 - 15
závodníků v kategorii: 30
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kuchtová Nela (Královehradecký) - Vrchovina 01:46.65 01:46.65 P - 0
2. OK Procházková Barbora (Praha) - SDH Praha Satalice 01:52.80 01:52.80 P - 0
3. OK Stěhulková Violeta (Královehradecký) - Sloupno 01:54.33 01:54.33 P - 0
4. OK Pavelková Marie (Zlínský) - Velké Karlovice Podťaté 01:55.62 01:55.62 P - 0
5. OK Matušková Veronika (Královehradecký) - SDH Sovětice 01:56.59 01:56.59 P - 0
6. OK Sálová Barbora (Královehradecký) - Vrchovina 02:00.65 02:00.65 P - 0
7. OK Drábková Viktorie (Královehradecký) - Choustníkovo Hradiště 02:03.80 02:03.80 P - 0
8. OK Soukupová Vanessa (Královehradecký) - Skřivany 02:04.19 02:04.19 P - 0
9. OK Hylmarová Monika (Královehradecký) - Vrchovina 02:07.13 02:07.13 P - 0
10. OK Tomášková Tereza (Královehradecký) - Dobrá Voda u Hořic 02:13.23 02:13.23 P - 0
11. OK Petříková Anna Marie (Královehradecký) - SDH Sovětice 02:19.39 02:19.39 P - 0
12. OK Baliharová Karla (Královehradecký) - Lázně Bělohrad 02:23.54 02:23.54 P - 0
13. OK Mešejdová Ema (Královehradecký) - Třebovětice 02:23.63 02:23.63 P - 0
14. OK Rosová Johana (Královehradecký) - Vidochov 02:25.35 02:25.35 P - 0
15. OK Kopecká Aneta (Královehradecký) - Lázně Bělohrad 02:26.98 02:26.98 P - 0
16. OK Zrnová Karolína (Královehradecký) - Vrchovina 02:27.22 02:27.22 P - 0
17. OK Lučická Gabriela (Královehradecký) - SDH Sovětice 02:27.86 02:27.86 P - 0
18. OK Havlíčková Nikola (Královehradecký) - Vrchovina 02:35.32 02:35.32 P - 0
19. OK Krejčová Anežka (Královehradecký) - Dubenec 02:36.45 02:36.45 P - 0
20. OK Horká Yasmine Ema (Královehradecký) - Skřivany 02:40.47 02:40.47 P - 0
21. OK Zahradníková Andrea (Královehradecký) - Arnultovice 02:45.07 02:45.07 P - 0
22. OK Slováková Lucie (Královehradecký) - Horní Kalná 02:46.52 02:46.52 P - 0
23. OK Malátová Bára (Královehradecký) - Arnultovice 02:49.32 02:49.32 P - 0
24. OK Dufková Barbora (Královehradecký) - Třebovětice 02:54.07 02:54.07 P - 0
25. OK Hynková Eliška (Královehradecký) - Dubenec 02:58.60 02:58.60 P - 0
26. OK Ketnerová Vendula (Královehradecký) - Miletín 03:12.37 03:12.37 P - 0
27. OK Klímová Tereza (Královehradecký) - SDH Libáň 03:25.50 03:25.50 P - 0
28. OK Bajerová Adéla (Královehradecký) - Stará Paka 03:38.16 03:38.16 P - 0
29. OK Vlachová Kateřina (Královehradecký) - Horní Kalná 03:48.94 03:48.94 P - 0
30. OK Němcová Natálie (Královehradecký) - Třebovětice 04:57.03 04:57.03 P - 0
muži - věk: 16 - 18
závodníků v kategorii: 24
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Pour Adam (Královehradecký) - SDH Hořice 02:43.32 02:43.32 P - 0
2. OK Kolář Jan Jiří (Praha) - SDH Praha Satalice 02:55.81 02:55.81 P - 0
3. OK Medlík František (Královehradecký) - Choustníkovo Hradiště 03:02.25 03:02.25 P - 0
4. OK Pavelka Michal (Zlínský) - Velke Karlovice Podťaté 03:07.73 03:07.73 P - 0
5. OK