TFA Sebranice 2021
logo
Místo závodu:
Sebranice u Boskovic
Začátek závodu:
17.07.2021 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
TFASebranice@seznam.cz
Propozice:
Popis:

VI. ročník soutěže v silovém hasičském víceboji

Přihlášených jednotlivců:
56 z 65
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 16 - 100
závodníků v kategorii: 14
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Honsová Michaela () (9) - SDH Petrůvky 02:59.23 - - - - - 50
2. OK Švábová Martina () (6) - SDH Trpín 03:01.79 - - - - - 48
3. OK Vodičková Kateřina () (7) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 03:02.22 - - - - - 46
4. OK Šuterová Edita () (14) - SDH Sebranice 03:07.72 - - - - - 44
5. OK Čaganová Petra () (5) - SDH Nižní Lhoty 03:23.22 - - - - - 42
6. OK Stratilová Aneta () (13) - SDH Dub nad Moravou 03:29.71 - - - - - 40
7. OK Vaverková Pavlína () (15) - SDH Předměstí 03:44.78 - - - - - 38
8. OK Rábová Tereza () (12) - SDH Knapovec 03:53.51 - - - - - 36
9. OK Lukešová Barbora () (2) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 04:51.81 - - - - - 34
10. OK Mrnková Zdenka () (11) - SDH Újezd 05:03.94 - - - - - 32
11. OK Jurásková Dominika () (10) - SDH Březová u Uherského Brodu 05:21.94 - - - - - 31
12. OK Gotvaldová Anna () (3) - SDH Podolí 05:29.61 - - - - - 30
13. OK Přindišová Kristýna () (4) - SDH Ludéřov 05:40.75 - - - - - 29
14. OK Doležalová Hana () (8) - SDH Velké Němčice 05:50.68 - - - - - 28
muži - věk: 16 - 34
závodníků v kategorii: 29
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Král Zdeněk () (10) - SDH Trpín / HZS Svitavy 02:43.08 - - - - - 50
2. OK Rybnikář Ondřej () (17) - SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 02:59.56 - - - - - 48
3. OK Skřivánek Michal () (8) - SDH Rohatec 03:01.38 - - - - - 46
4. OK Maňák Zdeněk () (3) - SDH Velká nad Veličkou 03:04.19 - - - - - 44
5. OK Zábrš Ondřej () (12) - SDH Brno-Slatina 03:07.80 - - - - - 42
6. OK Navrátil Lukáš () (34) - SDH Ludéřov / HZS OLK 03:12.31 - - - - - 40
7. OK Škorpík Jaroslav () (18) - SDH Olešnice 03:14.49 - - - - - 38
8. OK Dvořáček Josef () (23) - Sdh Koroužné 03:25.03 - - - - - 36
9. OK Černoušek Zdeněk () (19) - Bělkovice-Lašťany 03:27.83 - - - - - 34
10. OK Novotný Martin () (5) - SDH Olešnice 03:28.81 - - - - - 32
11. OK Mrňka Lukáš () (39) - SDH Újezd 03:30.63 - - - - - 31
12. OK Nesporý Václav () (31) - SDH Břevenec 03:37.98 - - - - - 30
13. OK Krzyžowski Ondřej () (28) - SDH Dolní Líštná 03:44.67 - - - - - 29
14. OK Veselý Josef () (40) - SDH Násedlovice ❤️‍🔥 03:54.73 - - - - - 28
15. OK Buchta Jiří () (11) - SDH Vendolí 03:55.44 - - - - - 27
16. OK Menšík Viktor () (38) - JSDH Protivanov 03:57.48 - - - - - 26
17. OK Bělík Filip () (2) - SDH Ústí 04:00.77 - - - - - 25
18. OK Coural Miroslav () (22) - SDH Vír 04:02.77 - - - - - 24
19. OK Vabroušek Vít () (35) - SDH-Skuhrov 04:15.83 - - - - - 23
20. OK Švehla Jakub () (43) - SDH Kobylí 04:23.38 - - - - - 22
21. OK Šiška Pavel () (20) - SDH Dlouhá Loučka 04:31.74 - - - - - 21
22. OK Jakubec Michal () (26) - SDH Račice (u Vyškova) 04:31.99 - - - - - 20
23. OK Jurásek Lukáš () (27) - SDH Březová u Uherského Brodu 04:42.13 - - - - - 19
24. OK Svoboda Štěpán () (13) - SDH Podolí 04:43.21 - - - - - 18
25. OK Kovář Josef () (21) - SDH Borovnice 04:48.94 - - - - - 17
26. OK Polách Radim () (36) - SDH Prušánky 04:56.49 - - - - - 16
27. OK Bulva Jiří () (6) - SDH Lezník 05:23.28 - - - - - 15
28. OK Neveselý Miroslav () (7) - SDH Mokrá 06:49.35 - - - - - 14
DNF Matějek Sebastian () (29) - SDH Pustiměř - - - - - - 0
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 13
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Máca Tomáš () (4) - SDH Brno Slatina 03:06.01 - - - - - 50
2. OK Tesař Radek () (1) - SDH Sebranice 03:18.63 - - - - - 48
3. OK Slouka Petr () (37) - SDH Sokolnice 03:30.06 - - - - - 46
4. OK Dědič František () (9) - SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:38.66 - - - - - 44
5. OK Adamec Jan () (14) - SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:41.27 - - - - - 42
6. OK Soukal Jan () (15) - SDH Olešnice 03:48.22 - - - - - 40
7. OK Mrňka Petr () (32) - SDH Újezd 04:04.27 - - - - - 38
8. OK Sedlák Martin () (33) - SDH Velatice 04:10.30 - - - - - 36
9. OK Čandrla Petr () (24) - SDH Podolí 04:22.38 - - - - - 34
10. OK Krajčír Filip () (16) - JSDH Držovice 04:37.91 - - - - - 32
11. OK Hajny Radek () (42) - SDH Doubravice 05:22.56 - - - - - 31
12. OK Kubát Milan () (25) - SDH Knapovec 05:24.68 - - - - - 30
13. OK Mikulica Václav () (30) - SDH Kobylí 06:54.66 - - - - - 29