Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
TFA dětí a mládeže Podolí
logo
Začátek závodu:
20.06.2021 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
hasicipodolijmk@gmail.com, Štěpán Svoboda 720664970, Petr Čandrla 728162649
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:
Podolští hasiči ve spolupráci s obcí si dovolují pozvat všechny mladé příznivce TFA na třetí ročník soutěže, která se bude konat 20.6.2021 v Podolí, na prostranství před požární zbrojnicí.
Přihlášených jednotlivců:
107 z 200

Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
smíšená - věk: 4 - 6
1. Kozák Jan () (3) Sdh Rychlov 01:59.61 - - - - - 13
2. Žáková Diana () (8) SDH Nová Ves 02:27.14 - - - - - 12
3. Buksa Matyáš () (7) SDH Nová Ves 02:39.24 - - - - - 11
4. Gabriela Švábová () (15) SDH Nová Ves 02:46.99 - - - - - 10
5. Velan Daniel () (4) SDH Křenovice 02:49.51 - - - - - 9
6. Vičarová Emílie () (9) MHJ HS Hrušky 02:50.42 - - - - - 8
7. Bubeníček Jan () (11) MHJ HS Hrušky 02:52.58 - - - - - 7
8. Pirklová Denisa () (6) SDH Podolí 02:53.13 - - - - - 6
9. Šmíd Martin () (10) MHJ HS Hrušky 02:57.27 - - - - - 5
10. Ševčíková Adéla () (2) SDH Drnholec 03:10.49 - - - - - 4
11. Truksa Ondřej () (5) Podolí 03:16.27 - - - - - 3
12. Procházková Eliška () (12) SDH Podolí 03:25.44 - - - - - 2
13. Doba Florián () (1) SDH Vitčice 06:04.15 - - - - - 1
smíšená - věk: 7 - 11
1. Kubánek Pavel () (8) Velatice 01:20.95 - - - - - 0
2. Matějek Václav () (190) SDH Podolí 01:27.67 - - - - - 0
3. Hošková Vendula () SDH Nová Ves 01:31.71 - - - - - 0
4. Málková Nela () SDH Nová Ves 01:36.01 - - - - - 0
5. Irajn Mikuláš () (7) Velatice 01:36.03 - - - - - 0
6. Nemrava Marek () SDH Oslavany 01:36.43 - - - - - 0
7. Hrůza Tomáš () MHJ - HS Rajhrad 01:38.00 - - - - - 0
8. Flekač David () SDH Podolí u Brna 01:38.75 - - - - - 0
9. Jašek Ondřej () (9) Velatice 01:39.87 - - - - - 0
10. Zaoral Jan () (16) SDH Křenovice 01:40.64 - - - - - 0
11. Kurfurstová Klára () SDH RYCHLOV 01:44.40 - - - - - 0
12. Sedláková Eliška () (5) Velatice 01:47.00 - - - - - 0
13. Neuer Lukáš () (6) Velatice 01:50.62 - - - - - 0
14. Štébl Jakub () SDH Račice 01:52.35 - - - - - 0
15. Honzák Ivan () (1100) SDH Velatice 01:54.99 - - - - - 0
16. Bláha Vojta () (11) SDH SOKOLNICE 01:56.11 - - - - - 0
17. Gotvald Martin () (3) SDH Podolí 01:59.34 - - - - - 0
18. Robotka Adam () SDH Oslavany 02:00.50 - - - - - 0
19. Zyka Patrik () MHJ - HS Rajhrad 02:01.17 - - - - - 0
20. Blatná Radka () MHJ HS Hrušky 02:01.19 - - - - - 0
21. Záhořík Prokop () (150) SDH Křenovice 02:01.68 - - - - - 0
22. Hanáková Natálie () Březová 02:05.03 - - - - - 0
23. Hodain Jakub () MHJ - HS Rajhrad 02:07.59 - - - - - 0
24. Černý Vojta () (12) SDH SOKOLNICE 02:08.36 - - - - - 0
25. JÍLEK MARTIN () (19) SDH PODOLÍ 02:09.28 - - - - - 0
26. Pechanec Ondřej () (230) SDH Podolí 02:11.98 - - - - - 0
27. Thakoor Sanjay () MHJ - HS Rajhrad 02:12.91 - - - - - 0
28. Vedrová Lucie () (1) SDH Velké Němčice 02:13.70 - - - - - 0
29. Cesarová Kristýna () SDH Nová Ves 02:15.18 - - - - - 0
30. Putna Michal () (33) Velatice 02:02.99 - - - - - 0
30. Truksa Jan () (260) Podolí 02:15.38 - - - - - 0
31. Vlach Viktor () (130) SDH SOKOLNICE 02:17.01 - - - - - 0
32. Truksa Šimon () (250) Podolí 02:17.82 - - - - - 0
33. Procházka Jáchym () (180) SDH Podolí 02:20.01 - - - - - 0
34. Krčková Karolína () MHJ HS Hrušky 02:20.29 - - - - - 0
35. Grossová Nella () SDH Nová Ves 02:21.61 - - - - - 0
36. Juřica Kristián Max () (18) SDH Podolí 02:21.90 - - - - - 0
36. Husák Daniel () SDH Oslavany 02:21.90 - - - - - 0
37. Unzeitlich Samuel () MHJ HS Hrušky 02:24.25 - - - - - 0
38. Randýsek Adam () MHJ HS Hrušky 02:27.98 - - - - - 0
39. Pirkl David () (240) SDH Podolí 02:33.98 - - - - - 0
40. Fišer Prokop () (17) SDH Podolí 02:37.44 - - - - - 0
41. Ambrožová Anna () MHJ HS Hrušky 02:37.98 - - - - - 0
42. Ševčíková Karolina () (4) SDH Drnholec 02:40.52 - - - - - 0
43. Vosáhlová Bára () (220) SDH Podolí 02:40.80 - - - - - 0
44. Vičar Lukáš () MHJ HS Hrušky 02:40.89 - - - - - 0
45. Hanáková Tereza () Březová 02:50.31 - - - - - 0
46. Grossová Sofie () SDH Nová Ves 02:57.95 - - - - - 0
47. Dobruvsky Richarda () (2) SDH Vitčice 03:00.27 - - - - - 0
48. Flekačová Karolína () SDH Podolí u Brna 03:00.38 - - - - - 0
49. Kroulík Jakub () MHJ - HS Rajhrad 03:05.01 - - - - - 0
50. Velan Adam () (1405) SDH Křenovice 03:15.39 - - - - - 0
51. Zavadilová Šárka () MHJ HS Hrušky 03:15.51 - - - - - 0
52. Plaček Tobiáš () (210) Podolí 05:27.41 - - - - - 0
smíšená - věk: 12 - 14
1. Jaskulka Sebastian () (6) MHJ - HS Rajhrad 01:16.59 - - - - - 0
2. Matějek Viktor () (27) SDH Podolí 01:19.37 - - - - - 0
3. Petrovič Roman () (37) SDH Oslavany 01:24.62 - - - - - 0
4. Klieštik Ondřej () (23) SDH Podolí 01:25.50 - - - - - 0
5. Kroulík Filip () (7) MHJ - HS Rajhrad 01:26.25 - - - - - 0
6. Jedlička Vojta () (18) SDH SOKOLNICE 01:28.14 - - - - - 0
7. Pop Aleš () (8) MHJ - HS Rajhrad 01:30.30 - - - - - 0
8. Zyka František () (10) MHJ - HS Rajhrad 01:31.56 - - - - - 0
9. Robotka David () (38) SDH Oslavany 01:31.73 - - - - - 0
10. Grepl Martin () (30) SDH Vitčice 01:32.12 - - - - - 0
11. Prokeš Vojtěch () (34) Střítež nad Ludinou 01:33.05 - - - - - 0
12. Neveselá Bára () (32) Velatice 01:33.98 - - - - - 0
13. Brož Daniel () (2) Sdh Rychlov 01:35.00 - - - - - 0
14. Stupka David () (9) MHJ - HS Rajhrad 01:35.03 - - - - - 0
15. Jurásek Filip () (22) Březová 01:37.06 - - - - - 0
16. Hradilová Vanessa () (4) SDH RYCHLOV 01:43.83 - - - - - 0
17. Rupp Vojtěch () (24) SDH Podolí 01:44.02 - - - - - 0
18. Hošková Adéla () (13) SDH Nová Ves 01:44.69 - - - - - 0
19. Kocáb Ondřej () (14) SDH Nová Ves 01:47.12 - - - - - 0
20. Zajíček Václav () (25) SDH Podolí 01:48.38 - - - - - 0
21. Blatná Nikola () (40) MHJ HS Hrušky 01:48.58 - - - - - 0
22. Málková Lucie () (15) SDH Nová Ves 01:50.00 - - - - - 0
23. Záhořík Waldemar () (1) SDH Křenovice 01:51.03 - - - - - 0
24. Dobruvský Štěpán () (31) SDH Vitčice 01:51.44 - - - - - 0
25. Schick Filip () (41) SDH Podolí 01:52.88 - - - - - 0
26. Dubš Rostislav () (17) SDH Nová Ves 01:53.01 - - - - - 0
27. Krejčířova Žaneta () (28) SDH Vitčice 01:55.58 - - - - - 0
28. Dančišák Patrik () (12) MHJ - HS Rajhrad 01:57.41 - - - - - 0
29. Chlada Maxmilian () (11) MHJ - HS Rajhrad 02:00.89 - - - - - 0
31. Jurásek Marek () (21) Březová 02:04.56 - - - - - 0
32. Novák Lukáš () (35) SDH Oslavany 02:04.60 - - - - - 0
33. Krejčířova Vendula () (29) SDH Vitčice 02:04.64 - - - - - 0
34. Doležal Jakub () (42) SDH Velké Němčice 02:11.89 - - - - - 0
35. Slouková Anna () (19) SDH SOKOLNICE 02:12.27 - - - - - 0
36. Hamerník Matěj () (5) MHJ - HS Rajhrad 02:15.59 - - - - - 0
37. Pazucha Roman () (26) SDH Podolí 02:16.07 - - - - - 0
38. Ondříšek Kamil () (36) SDH Oslavany 02:29.13 - - - - - 0
39. Šindelková Stella () (3) SDH Rychlov 02:32.89 - - - - - 0
40. Vlachová Veronika () (20) SDH SOKOLNICE 02:37.68 - - - - - 0
41. Petlachová Veronika () (16) SDH Nová Ves 02:37.84 - - - - - 0