Šedesátky Vysočiny
logo
Místo závodu:
Velké Meziříčí - Školní 2184/1
Začátek závodu:
16.06.2024 09:00
Pro přihlášení týmu nebo mládežníka do závodu, je potřeba se přihlásit pod svým profilem, jinak se tato možnost nezobrazí
Přihlásit do závodu je možné mezi:
02.04.2024 06:00  -  09.06.2024 23:59
Kontakt na organizátora:
Andrea Dopitová 606757843
Propozice:
Popis:

Kategori přípravka pouze přes e-mail stanislav.kratochvil.vm@seznam.cz

Přihlášených jednotlivců:
82 z 200
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
chlapci - starší
chlapci - věk: 12 - 15
závodníků v kategorii: 16
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Ambrož Antonín (Vysočina) - Újezd - - - - 0
OK Bažant Karel (Ústecký) - Štrbice - - - - 0
OK Buňata Jan (Vysočina) - Onšov - - - - 0
OK Danihel Štěpán (Vysočina) - Újezd - - - - 0
OK Franc Tomáš (Vysočina) - SDH Litovany - - - - 0
OK Kalenda Pavel (Vysočina) - Panská Lhota - - - - 0
OK Kalenda Lukáš (Vysočina) - Panská Lhota - - - - 0
OK Krátký Daniel (Vysočina) - SDH Uhelná Příbram - - - - 0
OK Krátký Tomáš (Vysočina) - SDH Uhelná Příbram - - - - 0
OK Novák Adam (Vysočina) - SDH Litovany - - - - 0
OK Novák Jakub (Vysočina) - Stará Říše - - - - 0
OK Růžička Tomáš (Vysočina) - Újezd - - - - 0
OK Tichý Ondřej (Vysočina) - Stará Říše - - - - 0
OK Urbánek Jakub (Vysočina) - Onšov - - - - 0
OK Vilím Mikuláš (Vysočina) - Panská Lhota - - - - 0
OK Voříšek Jonáš (Plzeňský) - Letkov SPORT - - - - 0
dívky - starší
dívky - věk: 12 - 15
závodníků v kategorii: 23
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Blažková Kristýna (Vysočina) - Onšov - - - - 0
OK Cacková Andrea (Vysočina) - Věcov - - - - 0
OK Čeloudová Gabriela (Vysočina) - Kojetice - - - - 0
OK Česneková Sofie (Vysočina) - Panská Lhota - - - - 0
OK Ficencová Zuzana (Vysočina) - Újezd - - - - 0
OK Jelínková Zuzana (Vysočina) - Onšov - - - - 0
OK Jurková Pavlína (Vysočina) - Újezd - - - - 0
OK Jurková Anežka (Vysočina) - Újezd - - - - 0
OK Kočandrlová Justýna (Plzeňský) - Letkov SPORT - - - - 0
OK Kotovicová Emily (Vysočina) - Věcov - - - - 0
OK Koubová Nella (Vysočina) - Kejžlice - - - - 0
OK Křivánková Markéta (Vysočina) - Onšov - - - - 0
OK Navrátilová Josefína (Vysočina) - Panská Lhota - - - - 0
OK Nováková Nikola (Vysočina) - SDH Litovany - - - - 0
OK Říhová Michaela (Vysočina) - Onšov - - - - 0
OK Šebestová Magdaléna (Vysočina) - Cejle - - - - 0
OK Smrčková Julie (Vysočina) - Cejle - - - - 0
OK Šťastná Zuzana (Vysočina) - Kojetice - - - - 0
OK Suková Rozálie (Vysočina) - Kejžlice - - - - 0
OK Tichá Barbora (Vysočina) - Stará Říše - - - - 0
OK Tůmová Natálie (Vysočina) - Kojetice - - - - 0
OK Vacková Ema (Vysočina) - Stará Říše - - - - 0
OK Včelišová Viktorie (Vysočina) - Stará Říše - - - - 0
chlapci - mladší
chlapci - věk: 6 - 11
závodníků v kategorii: 20
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Červenka Jaroslav (Vysočina) - Onšov - - - - 0
OK Chlád Jiří (Vysočina) - Kejžlice - - - - 0
OK Ficenc David (Vysočina) - Újezd - - - - 0
OK Frank Lukas (Vysočina) - Újezd - - - - 0
OK Hanzal Vítězslav (Vysočina) - Onšov - - - - 0
OK Kalenda Vojtěch (Vysočina) - Panská Lhota - - - - 0
OK Krolop Jakub (Vysočina) - Onšov - - - - 0
OK Navrátil Jiří (Vysočina) - Panská Lhota - - - - 0
OK Navrátil Radek (Vysočina) - Kojetice - - - - 0
OK Novák Jakub (Vysočina) - Panská Lhota - - - - 0
OK Novák David (Vysočina) - Stará Říše - - - - 0
OK Slavětínský Filip (Vysočina) - Cejle - - - - 0
OK Souček Jan (Vysočina) - Onšov - - - - 0
OK Suk Ondřej (Vysočina) - Onšov - - - - 0
OK Suk Vojtěch (Vysočina) - Kejžlice - - - - 0
OK Tišl Bořivoj (Vysočina) - Panská Lhota - - - - 0
OK Vacek Šimon (Vysočina) - Kejžlice - - - - 0
OK Vencálek Martin (Vysočina) - Újezd - - - - 0
OK Zelený Josef (Vysočina) - Panská Lhota - - - - 0
OK Zíta Lukáš (Vysočina) - Újezd - - - - 0
dívky - mladší
dívky - věk: 6 - 11
závodníků v kategorii: 23
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Šťávová Anežka (Vysočina) - Panská Lhota - - - - 0
OK Blechová Kristýna (Vysočina) - Cejle - - - - 0
OK Bobková Anna Sofie (Vysočina) - Věcov - - - - 0
OK Burdová Lea (Ústecký) - Štrbice - - - - 0
OK Červenková Karolína (Vysočina) - Onšov - - - - 0
OK Česneková Sára (Vysočina) - Panská Lhota - - - - 0
OK Čutková Bára (Vysočina) - Panská Lhota - - - - 0
OK Danihelová Nela (Vysočina) - Újezd - - - - 0
OK Gruszkova Jasmína (Vysočina) - Výčapy - - - - 0
OK Horčičková Valentýna (Vysočina) - Kojetice - - - - 0
OK Kölblová Kateřina (Vysočina) - Cejle - - - - 0
OK Macháčková Tereza (Vysočina) - Cejle - - - - 0
OK Pikalová Markéta (Vysočina) - Onšov - - - - 0
OK Růžičková Lenka (Vysočina) - Újezd - - - - 0
OK Šimková Anna (Vysočina) - Cejle - - - - 0
OK Švábová Nikola (Vysočina) - Cejle - - - - 0
OK Tišlová Anna (Vysočina) - Panská Lhota - - - - 0
OK Tůmová Viktorie (Vysočina) - Kojetice - - - - 0
OK Vlastníková Anděla (Vysočina) - Kejžlice - - - - 0
OK Vlastníková Alžběta (Vysočina) - Kejžlice - - - - 0
OK Voříšková Sofie (Plzeňský) - Letkov SPORT - - - - 0
OK Voříšková Samanta (Plzeňský) - Letkov SPORT - - - - 0
OK Zetová Natálie (Vysočina) - Kejžlice - - - - 0