Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Zimní Halové Kvarteto Opava
Začátek závodu:
31.10.2021 09:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Vladimír Radek 725505753 email: lada.radek@seznam.cz
Propozice:
Popis:
https://www.facebook.com/zimnihalovekvarteto
Přihlášených jednotlivců v týmech:
244 z 500

Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body

tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Hlubočky nej. ml. ž. 21 (Olomouc) [94] 00:01:08.88 (P) 00:01:04.39 (P) 00:01:04.39 0
2. SDH Markvartice 21 (nejml.ž.) (Třebíč) [92] 00:01:09.81 (P) 00:01:10.75 (P) 00:01:09.81 0
3. SDH Kravaře nejml. 21 (Opava) [93] 00:01:10.69 (P) 00:01:16.47 (P) 00:01:10.69 0

tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Budíkovice ml. 31 (Třebíč) [77] 00:00:58.57 (P) 00:00:58.61 (P) 00:00:58.57 0
2. Raškovice ml. ž. ž 31 (Frýdek - Místek) [87] 00:01:00.71 (P) 00:00:59.62 (P) 00:00:59.62 0
3. SDH Markvartice 31 (ml.ž.) (Třebíč) [82] 00:01:00.96 (P) 00:01:03.45 (P) 00:01:00.96 0
4. SDH Těrlicko Hradiště ml.ž.31 (Karviná) [89] 00:01:01.63 (N) hasičák, proudnice 00:01:01.30 (P) 00:01:01.30 0
5. SDH Herálec ml.ž. 31 (Havlíčkův Brod) [90] 00:01:01.54 (P) 00:01:03.49 (P) 00:01:01.54 0
6. SDH Hlubočky ml. ž. 31 (Olomouc) [88] 00:01:03.19 (N) rozdělovač 00:01:01.57 (P) 00:01:01.57 0
7. Mokré Lazce st. 41 (Opava) [84] 00:01:02.16 (P) 00:01:01.80 (P) 00:01:01.80 0
8. Budíkovice ml. 32 (Třebíč) [83] 00:01:07.08 (P) 00:01:01.98 (P) 00:01:01.98 0
9. SDH Kravaře ml. 31 (Opava) [79] 00:01:04.15 (P) 00:01:07.75 (P) 00:01:04.15 0
10. SDH Kvítkovice starší 41 (Zlín) [86] 00:01:10.39 (P) 00:01:05.41 (P) 00:01:05.41 0
11. Mokré Lazce ml. 31 (Opava) [80] 00:01:07.12 (P) 00:01:06.68 (P) 00:01:06.68 0
12. SDH Trutnov 31. () [85] 00:01:13.17 (P) 00:01:18.55 (P) 00:01:13.17 0
13. OSP Paniówki ml. ž. 31 (Gliwice) [81] 00:01:25.98 (P) 00:01:31.96 (P) 00:01:25.98 0

tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Lelekovice ST.Ž. 41 (Brno venkov) [61] 00:00:50.95 (N) předávka 00:00:49.93 (P) 00:00:49.93 0
2. SDH Markvartice 41 (st.ž.) (Třebíč) [75] 00:00:53.58 (N) hasičák 00:00:49.95 (P) 00:00:49.95 0
3. SDH Dolní Životice nej. st. ž. 52 (Opava) [74] 00:00:50.87 (P) 00:00:53.18 (N) rozdělovač 00:00:50.87 0
4. SDH Herálec st.ž. 41 (Havlíčkův Brod) [72] 00:00:52.68 (P) 00:00:54.27 (N) hasičák 00:00:52.68 0
5. SDH Herálec st.ž. 52 (Havlíčkův Brod) [63] 00:01:04.55 (P) 00:00:53.04 (P) 00:00:53.04 0
6. SDH Kravaře st. 41 (Opava) [65] 00:00:55.50 (P) 00:00:54.20 (P) 00:00:54.20 0
7. Raškovice st. ž 41 (Frýdek - Místek) [73] 00:00:55.22 (P) 00:01:01.32 (P) 00:00:55.22 0
8. SDH Lelekovice ST.Ž. 42 (Brno venkov) [71] 00:00:55.44 (P) 00:00:55.78 (P) 00:00:55.44 0
9. SDH Hrdibořice_st.ž._41 (Prostějov) [59] 00:00:56.10 (P) 00:00:56.67 (N) proudnice 00:00:56.10 0
10. SDH Zlatníky 41. () [68] 00:00:57.82 (P) 00:00:56.99 (P) 00:00:56.99 0
11. SDH Hlubočky st. ž. 41 (Olomouc) [67] 00:01:03.42 (P) 00:00:58.33 (P) 00:00:58.33 0
12. SDH Trutnov Starší žáci 41 (Trutnov) [64] 00:01:03.16 (P) 00:01:02.98 (P) 00:01:02.98 0
13. SDH Kvítkovice nejstarší B 52 (Zlín) [69] 00:01:04.01 (P) 00:01:03.87 (P) 00:01:03.87 0
14. SDH Kylešovice 41. () [66] 00:01:07.84 (N) kužel 00:01:06.01 (P) 00:01:06.01 0

tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Dolany nejs. žáci 51 (Olomouc) [46] 00:00:49.77 (P) 00:00:48.95 (P) 00:00:48.95 0
2. SDH Dolní Životice nej. st. ž. 51 (Opava) [43] 00:00:49.48 (P) 00:00:49.15 (P) 00:00:49.15 0
3. SDH Markvartice 51 (nejst.ž) (Třebíč) [52] 00:00:51.22 (P) 00:00:49.23 (P) 00:00:49.23 0
4. Budíkovice nej.st. 51 (Třebíč) [70] 00:00:51.53 (P) 00:00:50.64 (P) 00:00:50.64 0
5. SDH Těrlicko Hradiště nej .st.ž.52 (Karviná) [51] 00:00:52.01 (P) 00:00:51.38 (P) 00:00:51.38 0
6. Mokré Lazce 111 (Opava) [47] 00:00:51.87 (P) 00:00:51.45 (P) 00:00:51.45 0
7. Starý Lískovec - Sport 51 nejstarší (Brno - město) [57] 00:00:55.18 (P) 00:00:51.88 (P) 00:00:51.88 0
8. SDH Markvartice 52 (nejst.ž) (Třebíč) [58] 00:00:54.49 (P) 00:00:55.58 (P) 00:00:54.49 0
9. SDH Budíkovice 52. () [54] 00:00:55.25 (P) 00:00:54.64 (P) 00:00:54.64 0
10. SDH Kvítkovice nejstarší A 51 (Zlín) [48] 00:00:55.57 (P) 00:01:01.06 (P) 00:00:55.57 0
11. OSP Paniówki nej. st. ž. 51 (Gliwice) [50] 00:00:56.06 (P) 00:00:57.58 (P) 00:00:56.06 0
12. Raškovice nej. st. ž 51 (Frýdek - Místek) [56] 00:00:56.36 (N) proudnice 00:00:56.54 (P) 00:00:56.54 0
13. SDH Těrlicko Hradiště nej.st.ž.51 (Karviná) [44] 00:01:02.38 (P) 00:01:03.16 (P) 00:01:02.38 0
14. OSP Paniówki nej. st. ž. 52 (Gliwice) [45] 00:01:06.34 (N) hasičák 00:01:02.62 (P) 00:01:02.62 0
15. SDH Děhylov - nejstarší žáci (Opava) [49] 00:01:14.33 (P) 00:01:02.93 (P) 00:01:02.93 0

tým muži - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Dolany dorost kluci 111 (Olomouc) [4] 00:00:46.66 (P) 00:00:48.81 (P) 00:00:46.66 0
2. SDH Těrlicko Hradiště dorostenci DCH.112. (Karviná) [2] 00:00:53.27 (P) 00:00:47.56 (P) hasičák 00:00:47.56 0
3. SDH Lelekovice dorostenci DJ 113 (Brno venkov) [7] 00:00:49.00 (P) 00:00:47.93 (P) hasičák 00:00:47.93 0
4. SDH Lelekovice dorostenci DJ 111 (Brno venkov) [1] 00:00:48.32 (P) 00:00:49.82 (P) 00:00:48.32 0
5. SDH Kvítkovice dorost 111 (Zlín) [8] 00:00:48.51 (P) 00:00:49.32 (N) půlspojky 00:00:48.51 0
6. SDH Lelekovice dorostenci DJ 112 (Brno venkov) [5] 00:00:52.00 (P) 00:00:57.26 (P) 00:00:52.00 0
7. SDH Těrlicko Hradiště dorostenci.DCH.111 (Karviná) [6] 00:00:55.68 (P) 00:00:56.38 (P) 00:00:55.68 0

tým ženy - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Raškovice DD 121 (Frýdek - Místek) [14] 00:00:52.79 (P) 00:00:51.11 (P) 00:00:51.11 0
2. Malé Hoštice 122 AS (Opava) [10] 00:00:51.83 (P) 00:00:53.01 (P) 00:00:51.83 0
3. SDH Hlubočky DD 121 (Olomouc) [11] 00:00:55.90 (N) kuželka 00:00:55.81 (P) 00:00:55.81 0
4. Malé Hoštice 121 KH (Opava) [16] 00:00:57.04 (P) 00:00:57.58 (P) 00:00:57.04 0
5. SDH Děhylov - ženy dorostenky (Opava) [20] 00:00:58.14 (N) proudnice 00:00:57.98 (P) 00:00:57.98 0
6. SDH Kylešovice DD 121. () [13] 00:01:00.37 (P) 00:01:00.09 (P) 00:01:00.09 0
7. SDH Hrdibořice_DD_121 (Prostějov) [19] 00:01:02.20 (N) předávka 00:01:07.87 (P) 00:01:07.87 0

tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Markvartice 131 (DS) (Třebíč) [22] 00:00:46.70 (P) 00:00:46.27 (N) hasičák 00:00:46.70 0
2. Raškovice DS 131 (Frýdek - Místek) [30] 00:00:48.23 (P) 00:00:47.33 (N) 00:00:48.23 0
3. SDH Chábory DS 131 (Rychnov nad Kněžnou) [26] 00:00:51.33 (P) 00:00:54.73 (P) 00:00:51.33 0
4. SDH Lelekovice dorostenci SD 131 (Brno venkov) [31] 00:00:51.47 (P) 00:00:51.01 (N) 00:00:51.47 0
5. SDH Dolní Životice DS 131 (Opava) [23] 00:00:53.02 (P) 00:00:54.96 (N) předávka 00:00:53.02 0
6. SDH Bohumín - Kopytov 131 (Karviná) [29] 00:00:55.16 (P) 00:00:54.60 (N) předávka 00:00:55.16 0
7. SDH Trutnov DS 131. () [32] 00:00:57.93 (P) 00:01:01.86 (N) předávka 00:00:57.93 0
8. OSP Paniówki DS 131. () [27] 00:00:58.30 (P) 00:00:00.00 (N) zranění 00:00:58.30 0
9. SDH Kylešovice DS 131. () [25] 00:01:00.36 (P) 00:00:58.38 (P) 00:00:58.38 0

tým muži - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Brumovice (Opava) [36] 00:00:49.19 (P) 00:00:59.35 (P) 00:00:49.19 0
2. SDH Těrlicko Hradiště JCH.211 (Karviná) [34] 00:00:50.27 (P) 00:00:51.66 (N) kužel 00:00:50.27 0
3. SDH Děhylov - junioři (Opava) [35] 00:00:50.57 (P) 00:00:47.47 (N) proudnice 00:00:50.57 0
4. SDH Dolní Životice JK 211 (Opava) [33] 00:00:52.66 (P) 00:00:50.88 (P) 00:00:50.88 0

tým ženy - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Chábory JD 221 (RK) [38] 00:01:00.24 (P) 00:01:06.62 (P) 00:01:00.24 0

tým smíšený - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Dolní Životice JS 231 (Opava) [39] 00:00:53.26 (P) 00:00:50.92 (P) 00:00:50.92 0
2. SDH Hrdibořice_JS_231 (Prostějov) [41] 00:00:51.02 (P) 00:00:56.75 (N) předávka 00:00:51.02 0
3. Malé Hoštice 231 PV (Opava) [42] 00:00:55.65 (P) 00:00:52.70 (N) rozdělovač 00:00:55.65 0
4. SDH Hlubočky JS 231 (Olomouc) [40] 00:01:05.36 (P) 00:01:00.06 (P) 00:01:00.06 0