Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Hazmburský hasič Junior
Začátek závodu:
02.10.2021 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Veronika Fišerová, SDH Klapý, 607 671 760
Propozice:
Popis:
PŘIHLAŠOVAT SE POUZE POD JEDNORÁZOVÝM PŘIHLÁŠENÍM. Soutěž je vyhlášena pro kategorie: Přípravka: 3-5 let (2016 - 2018), Mladší mladší: 6-8 let (2015 - 2013), Starší mladší: 9-11 let (2012 - 2010), Starší: 12-15 let (2009 - 2006). Závod bude probíhat na parkovišti pod hradem Hazmburk. 8:30-9:30 registrace závodníků, 9:30 nástup s následnou prohlídkou trati, 10:00 start prvního závodníka.
Přihlášených jednotlivců:
115 z 120

Jednotlivci - výsledky
chlapci - věk: 3 - 5
1. Prošek Max SDH Klapý 02:05.43 0
2. Zouna Štěpán SDH Klapý 02:09.94 0
3. Kounický Kristián SDH Brozany nad Ohří 02:15.75 0
4. Hrstka Matěj SDH Brozany nad Ohří 03:04.47 0
5. Mařík Lukáš SDH Charvatce 03:19.37 0
6. Finsterle Tadeáš Peruc 03:21.12 0
7. Brůža Jiří SDH Charvatce 03:29.65 0
8. Kinčl Damián SDH Radešín 03:56.00 0
9. Drábek Ondřej SDH Štrbice DNS 0

dívky - věk: 3 - 5
1. Loukotová Adéla SDH Klapý 01:42.97 0
2. Jelenová Klaudie SDH Klapý 01:57.46 0
3. Fialová Anna SDH Satalice 02:00.16 0
4. Branke Eliška SDH Očihov 02:22.57 0
5. Šulcová Julie SDH Charvatce DNS 0
5. Šulová Victorie SDH Kutrovice DNS 0

chlapci - věk: 6 - 8
1. Tydlitát Pavel SDH Charvatce 01:39.88 0
2. Němec Tobiáš SDH Klapý 02:04.57 0
3. Hájek Robin SDH Slavětín 02:09.07 0
4. Otta Jakub Křešice 02:14.65 0
5. Zouna Lubomír SDH Klapý 02:15.63 0
6. Mařík Tomáš SDH Chartvatce 02:34.41 0
7. Štěpánek Matěj Křešice 02:34.56 0
8. Hlavsa Štěpán SDH Radešín 02:47.03 0
9. Špulák Matěj SDH Klapý 02:57.22 0
10. Finsterle Jakub SDH Peruc 02:58.12 0
11. Rosocha David SDH Brozany nad Ohří 03:02.00 0
12. Vlček Zdeněk Lenešice 03:05.78 0
13. Man Tomáš SDH Klapý DNS 0
13. Menhard Václav SDH Brozany nad Ohří DNS 0
13. Verner Miroslav SDH Klapý DNS 0

dívky - věk: 6 - 8
1. Steklá Kateřina Křešice 02:02.50 0
2. Lubasová Nella SDH Klapý 02:06.69 0
3. Prošková Emma SDH Klapý 02:18.40 0
4. Strunz Sophie SDH Nepomyšl 02:18.82 0
5. Voborská Adriana SDH Klapý 02:20.65 0
6. Jiráková Eliška Křešice 02:28.13 0
7. Řezáčová Věra Křešice 02:28.78 0
8. Sedlecká Elizabeth Křešice 02:46.66 0
9. Kubizňáková Adéla Křešice 02:48.50 0
10. Nora Drábková SDH Štrbice 02:51.01 0
11. Šulcová Barbora SDH Charvatce DNS 0

chlapci - věk: 9 - 11
1. Strunz Philip SDH Nepomyšl 01:57.48 0
2. Němec Tomáš SDH Klapý 02:16.83 0
3. Urban Jakub SDH Peruc 02:19.50 0
4. Lanc Jiří SDH Peruc 02:22.75 0
5. Drobný Adam SDH Peruc 02:22.80 0
6. Štech Viktor SDH Brozany nad Ohří 02:23.00 0
7. Vans Vítězslav SDH Klapý 02:27.68 0
8. Laube Jindřich SDH Klapý 02:31.25 0
9. Hlavička William Křešice 02:32.12 0
10. Mindl Vojtěch SDH Slavětín 02:34.06 0
11. Řezáč Tomáš Křešice 02:34.37 0
12. Klovrza Lukáš SDH Peruc 02:44.62 0
13. Němec Adam SDH Klapý 02:56.17 0
14. Kounický Maxmilián SDH Brozany nad Ohří 03:01.94 0
15. Topinka Adam SDH Klapý 03:20.23 0
16. Vavruška Pavel SDH Radešín 03:21.17 0
17. Rosocha Jaroslav SDH Brozany nad Ohří 05:16.19 0
18. Kodet Matyáš Křešice DNS 0
18. Krajník Šimon SDH Brozany nad Ohří DNS 0
18. Menhard Jan SDH Brozany nad Ohří DNS 0
18. Tůma Martin SDH Charvatce DNS 0

dívky - věk: 9 - 11
1. Turke Linda Křešice 02:07.02 0
2. Svobodová Amálie SDH Klapý 02:09.25 0
3. Mecerová Alžběta Křešice 02:09.53 0
4. Tůmová Karolína SDH Peruc 02:20.37 0
5. Páchová Anna SDH Peruc 02:22.77 0
6. Tícová Anna SDH Klapý 02:26.49 0
7. Drobná Elena SDH Peruc 02:32.44 0
8. Artlová Kateřina Lenešice 02:35.88 0
9. Haltuchová Tereza SDH Peruc 02:41.25 0
10. Ungerová Ella SDH Klapý 02:43.33 0
11. Fleková Marie Lenešice 03:12.75 0
12. Čurillová Nelly Kamila Lenešice 03:17.06 0
13. Svobodová Terka SDH Poštovice 03:22.19 0
14. Fáryová Tereza SDH Radešín 03:22.94 0
15. Radová Emilie Křešice 03:24.63 0
16. Brůžová Beáta SDH Charvatce 03:38.75 0

chlapci - věk: 12 - 15
1. Viceník Jakub SDH Klapý 01:39.88 0
2. Kryner Petr SDH Klapý 01:50.45 0
3. Šulc Jan SDH Charvatce 01:57.06 0
4. Koldus Jan SDH Osek u Duchcova 02:00.97 0
5. Havlík Tomáš SDH Peruc 02:06.17 0
6. Šafr Luboš SDH - Sbor Brozany nad Ohří 02:12.37 0
7. Krupička Tadeáš Křešice 02:14.75 0
8. Novák Jan SDH Peruc 02:16.80 0
9. Černý Daniel SDH Peruc 02:24.57 0
10. Suchý Zdeněk SDH Slavětín 02:29.94 0
11. Urban Tomáš Nepomyšl 02:33.62 0
12. Krupička Josef Křešice 02:42.31 0
13. Pácha Josef SDH Peruc 02:44.88 0
14. Pánek František SDH Radešín 02:47.12 0
15. Krajník Matyáš SDH Brozany nad Ohří 03:00.03 0
16. Zemanec Jan SDH Brozany nad Ohří 03:18.21 0
17. Procházka František SDH Terezín DNS 0
17. Sikyta Adam SDH Nepomyšl DNS 0

dívky - věk: 12 - 15
1. Krajčovičová Kateřina SDH Klapý 02:06.77 0
2. Peterkova Nicol Sdh obora 02:14.74 0
3. Krbcová Tereza SDH Brozany nad Ohří 02:17.19 0
4. Krajčovičová Tereza SDH Klapý 02:17.47 0
5. Slezáková Veronika SDH Polepy 02:18.28 0
6. Němcová Alexandra SDH Klapý 02:20.63 0
7. Zábranská Tereza SDH Radešín 02:21.69 0
8. Munzarová Markéta SDH Miletín 02:26.19 0
9. Kordová Lucie SDH Miletín 02:26.25 0
10. Majarová Eva SDH Klapý 02:27.44 0
11. Živcová Adéla SDH Brozany nad Ohří 02:33.38 0
12. Panenková Anna SDH Radešín 02:37.37 0
13. Kabátová Amálie Slavětín 02:40.27 0
14. Vildová Marie Obora 02:40.91 0
15. Pémová Tereza SDH Peruc 02:42.69 0
16. Kubizňáková Nikola Křešice 02:45.77 0
17. Kafková Barbora SDH Obora 02:46.75 0
18. Holienková Kateřina Lenešice 02:56.55 0
19. Tůmová Tereza SDH Charvatce 03:04.19 0