Ústí nad Labem 1. kolo TFA liga SEVERU
logo
Místo závodu:
Ústí nad Labem
Začátek závodu:
02.04.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Tomáš Mikšovský osh.usti.nl@centrum.cz 777 234 127
Propozice:
Popis:

Mimo klasického závodu se jedná i o nominační závod na MČR TFA. Soutěžit se bude ve třech kategoriích a jedné spojené: Dorostenci 15-17 let (roč. 2007-2005*); Dorostenky 15-17 let (roč. 2007-2005*); Muži 18-34 let (roč. 2004-1988); Muži nad 35 let (roč. 1987 a starší); Ženy 18 a více let (2004 a starší); Týmy 2 + 1 (muži 2x 18-34 let a 1x nad 35 let) - do této kategorie není potřeba se přihlašovat, počítá se automaticky podle názvu týmu všem závodníkům z Ústeckého kraje; Závodníci mladší 18 let musí mít písemné svolení od rodičů, které je potřeba si stáhnout při registraci a přivést na závody! Všichni závodníci musí být členové SDH a *v den závodu jim musí být minimálně 15 let! Kategorie mužů se budou rozlišovat dle ročníku narození závodníka viz výše. Registrace kategorií na místě závodu bude postupná: od 8:00 Otevření registrace dorost a ženy. Od 10:00 pak Otevření registrace muži 18-34 a od 12:00 otevření poslední kategorie muži 35+ Závod odstartuje v 9:00 kategorií dorostenci

Přihlášených jednotlivců:
91 z 100
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 28
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Rendl Antonín () (13) modrá Česká Kubice 03:42.34 01:47.27 01:55.07 - - - 50
2. OK Bureš Robin () (3) modrá SDH Lenešice 03:52.50 01:54.08 01:58.42 - - - 47
3. OK Loukota Petr () (11) modrá SDH Klapý 04:59.04 02:04.00 02:55.04 - - - 45
4. OK Novák Pavel (Ústecký) (18) červená SDH Hrobce 05:00.52 02:24.19 02:36.33 - - - 42
5. OK Urban Petr (Plzeňský) (25) modrá Sdh Chudenice 05:05.81 02:17.44 02:48.37 - - - 40
6. OK Němeček Pavel () (19) modrá SDH Hájek 05:27.10 02:36.71 02:50.39 - - - 38
7. OK Mooz Lukáš () (17) modrá HZSP Spolchemie 05:36.78 02:21.11 03:15.67 - - - 36
8. OK MELICHAR Jiří (Liberecký) (15) modrá Rychnov u Jablonce nad Nisou 05:38.97 02:30.07 03:08.90 - - - 34
9. OK Gregor Pavel (Ústecký) (10) červená SDH Očihov 05:49.18 02:49.13 03:00.05 - - - 32
10. OK Novák Jiří (Ústecký) (21) modrá SDH Obora 06:00.49 02:46.85 03:13.64 - - - 30
11. OK Brabenec Jiří (Ústecký) (6) červená SDH Cítoliby 06:04.22 02:28.26 03:35.96 - - - 28
12. OK Finstrle Roman (Ústecký) (8) červená SDH Peruc 06:18.58 03:07.80 03:10.78 - - - 26
13. OK Repiský Josef (Karlovarský) (22) červená SDH Jáchymov 06:36.70 02:58.25 03:38.45 - - - 24
14. OK Laube Vít (Ústecký) (9) modrá SDH Čížkovice, HZSp Spolana 06:49.79 02:58.66 03:51.13 - - - 22
15. OK Machata Jindřich (Ústecký) (14) červená SDH Čížkovice, HZSp Spolana 06:51.50 03:26.26 03:25.24 - - - 20
16. OK Strunz Petr (Ústecký) (23) modrá SDH Nepomyšl 07:02.45 03:03.55 03:58.90 - - - 18
17. OK Prokeš Jan () (20) červená SDH Bukovina u Čisté 07:02.62 02:36.40 04:26.22 - - - 16
18. OK Kalík Vladimír (Ústecký) (5) modrá SDH Peruc 07:08.83 03:19.54 03:49.29 - - - 14
19. OK Karhan Zdeněk (Ústecký) (7) modrá SDH Černouček 07:39.53 03:21.75 04:17.78 - - - 12
20. OK Sádovský René (Ústecký) (1) modrá SDH Libočany 08:11.82 03:23.88 04:47.94 - - - 10
21. OK Slunečko Miloš (Ústecký) (26) červená SDH Verneřice 08:18.98 03:16.36 05:02.62 - - - 9
22. OK Rýdl Tomáš (Ústecký) (2) červená SDH Dobroměřice 09:15.43 03:45.06 05:30.37 - - - 8
23. OK Tvrdý Pavel (Ústecký) (24) červená SDH Nepomyšl 10:05.68 04:21.42 05:44.26 - - - 7
24. OK Urban Ondřej (Ústecký) (12) červená SDH Nepomyšl 11:01.88 04:13.20 06:48.68 - - - 6
25. OK Bardoun Radek (Ústecký) (4) červená SDH Svádov 11:25.33 03:10.53 08:14.80 - - - 5
DNF Nachtigal Jan (Ústecký) (16) červená SDH Lenešice - - - - - - 0
DNS Ráž Honza () (900) - Říčany - - - - - - 0
DNS Klvač František (Ústecký) (901) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana - - - - - - 0
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 34
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrba Daniel (Ústecký) (26) červená SDH Cítoliby 03:35.42 01:48.40 01:47.02 - - - 50
2. OK Kulhánek Jakub (Plzeňský) (13) modrá SDH Tlumačo 03:39.71 01:49.28 01:50.43 - - - 47
3. OK Borl Lukáš (Ústecký) (3) modrá SDH Cítoliby 04:02.11 02:03.34 01:58.77 - - - 45
4. OK Podzimek Zdeněk (Středočeský) (18) červená HZS Benátky n.J./SDH Bezno 04:11.74 02:00.84 02:10.90 - - - 42
5. OK Lupínek Michal (Ústecký) (10) červená JSDH Prackovice nad Labem 04:38.01 02:33.09 02:04.92 - - - 40
6. OK Drátovník Radek () (6) červená SDH Klapý 04:43.08 02:05.14 02:37.94 - - - 38
7. OK Prošek Matěj (Ústecký) (20) červená SDH Klapý 04:53.94 02:20.52 02:33.42 - - - 36
8. OK Novák Pavel (Ústecký) (17) modrá SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 05:23.47 02:10.30 03:13.17 - - - 34
9. OK Jahoda Kristián (Praha) (9) modrá SDH Dolní Měcholupy 05:26.06 02:56.98 02:29.08 - - - 32
10. OK Andrle Roman (Ústecký) (2) červená SDH Očihov 05:58.59 02:47.00 03:11.59 - - - 30
11. OK Pazdera Jakub () (16) červená SDH Lenešice 06:06.55 02:03.44 04:03.11 - - - 28
12. OK Machata Matěj (Ústecký) (12) červená SDH Čížkovice, HZSp Spolana 06:06.75 02:58.31 03:08.44 - - - 26
13. OK Žáček Petr (Ústecký) (27) modrá SDH Očihov 06:15.87 02:50.18 03:25.69 - - - 24
14. OK Suchý Lukáš (Ústecký) (24) červená SDH Božtešice 06:18.76 03:15.16 03:03.60 - - - 22
15. OK Žovinec Lukáš (Ústecký) (30) červená SDH Cítoliby 06:43.31 02:46.74 03:56.57 - - - 20
16. OK Ondrůšek Jan (Ústecký) (19) modrá JSDH Prackovice nad Labem 07:07.16 03:15.57 03:51.59 - - - 18
17. OK Fiala Jiří () (29) modrá JSDH Polepy 07:17.27 03:19.57 03:57.70 - - - 16
18. OK Malík Jan (Ústecký) (14) červená SDH Černouček 07:28.40 03:10.33 04:18.07 - - - 14
19. OK Řeháček Marcel () (22) červená SDH Jezvé 07:29.44 03:04.36 04:25.08 - - - 12
20. OK Bečka Oldřich () (4) červená SDH Verneřice 07:41.98 03:30.81 04:11.17 - - - 10
21. OK Filipčuk Lukáš (Ústecký) (8) červená SDH Peruc 07:42.92 03:01.23 04:41.69 - - - 9
22. OK Žížek Martin (Ústecký) (28) červená SDH Peruc 08:01.98 04:06.01 03:55.97 - - - 8
23. OK Tomek Martin (Ústecký) (25) modrá SDH Lenešice 08:49.59 04:16.42 04:33.17 - - - 7
24. OK Dlouhý Jiří (Ústecký) (7) modrá JSDH Prackovice nad Labem 10:10.46 03:36.02 06:34.44 - - - 6
25. OK Pail Marek (Ústecký) (21) modrá SDH Klapý 10:12.09 03:30.11 06:41.98 - - - 5
26. OK Soudský Michal (Ústecký) (23) modrá SDH Černouček 10:40.05 03:17.15 07:22.90 - - - 4
27. OK Čekal Jiří (Ústecký) (5) modrá SDH Verneřice 11:41.72 04:30.69 07:11.03 - - - 3
28. OK Lipš Jan (Ústecký) (15) modrá SDH Černouček 11:56.08 04:16.52 07:39.56 - - - 2
DNF Beneda Rudolf (Ústecký) (1) modrá SDH Chabařovice - - - - - - 0
DNF Kočí Dominik (Ústecký) (11) modrá SDH Mojžíř - - - - - - 0
DNS Baborák Roman (Ústecký) (900) - SDH Nepomyšl - - - - - - 0
DNS Holienka Miroslav () (901) - SDH Lenešice - - - - - - 0
DNS Latina Matěj () (902) - HZS Chomutov, JSDH Blatno - - - - - - 0
DNS Vocásek Petr () (903) - JSDH Předonín - - - - - - 0
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 9
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Hanyk Vojtěch (Liberecký) (9) modrá SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 03:01.83 01:21.83 01:40.00 - - - 50
2. OK Pail Matěj (Ústecký) (4) červená SDH Klapý 03:37.81 01:42.02 01:55.79 - - - 47
3. OK Kryner Petr (Ústecký) (3) modrá SDH Klapý 04:54.28 01:42.43 03:11.85 - - - 45
4. OK Jirák Jakub (Ústecký ) (1) modrá SDH Osek 04:58.30 01:56.59 03:01.71 - - - 42
5. OK Zábranský Jakub (Ústecký) (8) červená SDH Radešín 05:37.62 02:12.65 03:24.97 - - - 40
6. OK Říha Václav () (5) modrá JSDH Boletice nad Labem 06:01.76 02:59.44 03:02.32 - - - 38 2. dráha okapovaný pokus
7. OK Urban Tomáš (Ústecký) (6) červená SDH Nepomyšl 06:24.57 03:10.76 03:13.81 - - - 36
8. OK Markevič Daniel (Ústecký) (2) červená SDH Mojžíř 07:28.35 03:45.95 03:42.40 - - - 34
9. OK Sádovský Václav (Ústecký) (7) modrá SDH Libočany 10:24.20 06:13.79 04:10.41 - - - 32
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 2
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Krajčovičová Kateřina (Ústecký) (1) červená SDH Klapý 02:21.37 02:40.56 02:21.37 - - - 50 2. dráha opakovaný pokus
DNS Velíšková Tereza (Ústecký) (900) - SDH Obora - - - - - - 0
ženy - věk: 18 - 100
závodníků v kategorii: 18
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrbová Eliška () (12) červená SDH Cítoliby 03:10.02 01:34.49 01:35.53 - - - 50
2. OK Drátovníková Dita () (8) červená SDH Klapý 03:40.33 01:52.76 01:47.57 - - - 47
3. OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) (17) modrá SDH Příšovice 03:41.70 01:54.39 01:47.31 - - - 45
4. OK Stratilová Aneta (Olomoucký) (13) modrá SDH Dub nad Moravou 03:43.26 01:50.06 01:53.20 - - - 42
5. OK Tarantová Marie (Liberecký) (16) červená SDH Dalešice/TFA tým Praha 03:44.62 01:48.03 01:56.59 - - - 40
6. OK Drábková Hana (Ústecký) (2) červená SDH Štrbice 04:45.93 02:20.94 02:24.99 - - - 38
7. OK Fialová Jana (Ústecký) (3) modrá SDH Veltěže 04:48.21 02:28.40 02:19.81 - - - 36
8. OK Hrudková Marie () (4) červená Vratislavice nad Nisou 04:51.30 02:27.61 02:23.69 - - - 34
9. OK Fukalová Lenka () (5) modrá SDH Klapý 05:07.83 02:31.63 02:36.20 - - - 32
10. OK Hauserová Andrea (Ústecký) (9) modrá JSDH Prackovice nad Labem 05:12.75 02:58.36 02:14.39 - - - 30
11. OK Žďárská Michaela (Praha) (14) červená HZS Praha 05:19.61 02:30.32 02:49.29 - - - 28
12. OK Vlková Simona () (15) modrá SDH Lenešice 05:24.11 02:38.90 02:45.21 - - - 26
13. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) (11) modrá SDH Škvorec / OSŠP Kolín 06:07.84 03:06.54 03:01.30 - - - 24
14. OK Vanclová Barbora () (18) červená SDH Studenec 06:19.81 02:34.08 03:45.73 - - - 22
15. OK Strunz Karolina (Ústecký) (10) červená SDH Nepomyšl 06:26.44 02:59.59 03:26.85 - - - 20
16. OK Gipflová Martina (Ústecký) (7) modrá SDH Štrbice 06:27.73 02:58.52 03:29.21 - - - 18
17. OK Mikešová Kateřina (Ústecký) (6) červená Chlumec 07:17.64 03:06.16 04:11.48 - - - 16
DNF Andrlová Michaela (Ústecký) (1) modrá SDH Očihov - - - - - - 0 2. úsek nedokončen
Týmy - výsledky
1. SDH Cítoliby 123 b.
2. SDH Klapý 119 b.
3. SDH Očihov 86 b.
4. SDH Lenešice 82 b.
5. JSDH Prackovice nad Labem 58 b.
6. SDH Čížkovice 48 b.
7. SDH Peruc 43 b.
8. SDH Hrobce 42 b.
9. SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 34 b.
10. SDH Černouček 30 b.
11. SDH Obora 30 b.
12. SDH Božtešice 22 b.
13. SDH Verneřice 22 b.
14. SDH Nepomyšl 18 b.
15. SDH Libočany 10 b.
16. SDH Svádov 5 b.
17. SDH Chabařovice 0 b.
18. SDH Mojžíř 0 b.
19. Mojžíř 0 b.