Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Ústí nad Labem 1. kolo TFA liga SEVERU
Začátek závodu:
02.04.2022 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Tomáš Mikšovský osh.usti.nl@centrum.cz 777 234 127
Propozice:
Popis:
Mimo klasického závodu se jedná i o nominační závod na MČR TFA. Soutěžit se bude ve třech kategoriích a jedné spojené: Dorostenci 15-17 let (roč. 2007-2005*); Dorostenky 15-17 let (roč. 2007-2005*); Muži 18-34 let (roč. 2004-1988); Muži nad 35 let (roč. 1987 a starší); Ženy 18 a více let (2004 a starší); Týmy 2 + 1 (muži 2x 18-34 let a 1x nad 35 let) - do této kategorie není potřeba se přihlašovat, počítá se automaticky podle názvu týmu všem závodníkům z Ústeckého kraje; Závodníci mladší 18 let musí mít písemné svolení od rodičů, které je potřeba si stáhnout při registraci a přivést na závody! Všichni závodníci musí být členové SDH a *v den závodu jim musí být minimálně 15 let! Kategorie mužů se budou rozlišovat dle ročníku narození závodníka viz výše. Registrace kategorií na místě závodu bude postupná: od 8:00 Otevření registrace dorost a ženy. Od 10:00 pak Otevření registrace muži 18-34 a od 12:00 otevření poslední kategorie muži 35+ Závod odstartuje v 9:00 kategorií dorostenci
Přihlášených jednotlivců:
91 z 100

Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
1. Rendl Antonín [13] Česká Kubice 03:42.34 01:47.27 01:55.07 50
2. Bureš Robin [3] SDH Lenešice 03:52.50 01:54.08 01:58.42 47
3. Loukota Petr [11] SDH Klapý 04:59.04 02:04.00 02:55.04 45
4. Novák Pavel [18] SDH Hrobce 05:00.51 02:24.19 02:36.33 42
5. Urban Petr [25] Sdh Chudenice 05:05.81 02:17.44 02:48.37 40
6. Němeček Pavel [19] SDH Hájek 05:27.10 02:36.71 02:50.39 38
7. Mooz Lukáš [17] HZSP Spolchemie 05:36.78 02:21.11 03:15.67 36
8. MELICHAR Jiří [15] Rychnov u Jablonce nad Nisou 05:38.97 02:30.07 03:08.90 34
9. Gregor Pavel [10] SDH Očihov 05:49.18 02:49.13 03:00.05 32
10. Novák Jiří [21] SDH Obora 06:00.49 02:46.85 03:13.64 30
11. Brabenec Jiří [6] SDH Cítoliby 06:04.22 02:28.26 03:35.96 28
12. Finstrle Roman [8] SDH Peruc 06:18.58 03:07.80 03:10.78 26
13. Repiský Josef [22] SDH Jáchymov 06:36.70 02:58.25 03:38.45 24
14. Laube Vít [9] SDH Čížkovice 06:49.79 02:58.66 03:51.13 22
15. Machata Jindřich [14] SDH Čížkovice 06:51.50 03:26.26 03:25.24 20
16. Strunz Petr [23] SDH Nepomyšl 07:02.45 03:03.55 03:58.90 18
17. Prokeš Jan [20] SDH Bukovina u Čisté 07:02.62 02:36.40 04:26.22 16
18. Kalík Vladimír [5] SDH Peruc 07:08.83 03:19.54 03:49.29 14
19. Karhan Zdeněk [7] SDH Černouček 07:39.53 03:21.75 04:17.78 12
20. Sádovský René [1] SDH Libočany 08:11.82 03:23.88 04:47.94 10
21. Slunečko Miloš [26] SDH Verneřice 08:18.98 03:16.36 05:02.62 9
22. Rýdl Tomáš [2] SDH Dobroměřice 09:15.43 03:45.06 05:30.37 8
23. Tvrdý Pavel [24] SDH Nepomyšl 10:05.68 04:21.42 05:44.26 7
24. Urban Ondřej [12] SDH Nepomyšl 11:01.88 04:13.20 06:48.68 6
25. Bardoun Radek [4] SDH Svádov 11:25.33 03:10.53 08:14.80 5
28. Nachtigal Jan [16] SDH Lenešice DNF 0
28. Ráž Honza [900] Říčany DNS 0
28. Klvač František [901] SDH Čížkovice DNS 0

muži - věk: 18 - 34
1. Vrba Daniel [26] SDH Cítoliby 03:35.42 01:48.40 01:47.02 50
2. Kulhánek Jakub [13] SDH Tlumačo 03:39.71 01:49.28 01:50.43 47
3. Borl Lukáš [3] SDH Cítoliby 04:02.11 02:03.34 01:58.77 45
4. Podzimek Zdeněk [18] HZS Benátky n.J./SDH Bezno 04:11.74 02:00.84 02:10.90 42
5. Lupínek Michal [10] JSDH Prackovice nad Labem 04:38.01 02:33.09 02:04.92 40
6. Drátovník Radek [6] SDH Klapý 04:43.08 02:05.14 02:37.94 38
7. Prošek Matěj [20] SDH Klapý 04:53.94 02:20.52 02:33.42 36
8. Novák Pavel [17] SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 05:23.47 02:10.30 03:13.17 34
9. Jahoda Kristián [9] SDH Dolní Měcholupy 05:26.06 02:56.98 02:29.08 32
10. Andrle Roman [2] SDH Očihov 05:58.59 02:47.00 03:11.59 30
11. Pazdera Jakub [16] SDH Lenešice 06:06.55 02:03.44 04:03.11 28
12. Machata Matěj [12] SDH Čížkovice 06:06.75 02:58.31 03:08.44 26
13. Žáček Petr [27] SDH Očihov 06:15.87 02:50.18 03:25.69 24
14. Suchý Lukáš [24] SDH Božtešice 06:18.76 03:15.16 03:03.60 22
15. Žovinec Lukáš [30] SDH Cítoliby 06:43.31 02:46.74 03:56.57 20
16. Ondrůšek Jan [19] JSDH Prackovice nad Labem 07:07.16 03:15.57 03:51.59 18
17. Fiala Jiří [29] SDH Polepy 07:17.27 03:19.57 03:57.70 16
18. Malík Jan [14] SDH Černouček 07:28.40 03:10.33 04:18.07 14
19. Řeháček Marcel [22] SDH Jezvé 07:29.44 03:04.36 04:25.08 12
20. Bečka Oldřich [4] SDH Verneřice 07:41.98 03:30.81 04:11.17 10
21. Filipčuk Lukáš [8] SDH Peruc 07:42.92 03:01.23 04:41.69 9
22. Žížek Martin [28] SDH Peruc 08:01.98 04:06.01 03:55.97 8
23. Tomek Martin [25] SDH Lenešice 08:49.59 04:16.42 04:33.17 7
24. Dlouhý Jiří [7] JSDH Prackovice nad Labem 10:10.46 03:36.02 06:34.44 6
25. Pail Marek [21] SDH Klapý 10:12.09 03:30.11 06:41.98 5
26. Soudský Michal [23] SDH Černouček 10:40.05 03:17.15 07:22.90 4
27. Čekal Jiří [5] SDH Verneřice 11:41.72 04:30.69 07:11.03 3
28. Lipš Jan [15] SDH Černouček 11:56.08 04:16.52 07:39.56 2
34. Beneda Rudolf [1] SDH Chabařovice DNF 0
34. Kočí Dominik [11] SDH Mojžíř DNF 0
34. Baborák Roman [900] SDH Nepomyšl DNS 0
34. Holienka Miroslav [901] SDH Lenešice DNS 0
34. Latina Matěj [902] Blatno DNS 0
34. Vocásek Petr [903] JSDH Předonín DNS 0

dorostenci - věk: 15 - 17
1. Hanyk Vojtěch [9] SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 03:01.83 01:21.83 01:40.00 50
2. Pail Matěj [4] SDH Klapý 03:37.81 01:42.02 01:55.79 47
3. Kryner Petr [3] SDH Klapý 04:54.28 01:42.43 03:11.85 45
4. Jirák Jakub [1] SDH Osek 04:58.30 01:56.59 03:01.71 42
5. Zábranský Jakub [8] SDH Radešín 05:37.62 02:12.65 03:24.97 40
6. Říha Václav [5] Boletice nad Labem 06:01.76 02:59.44 03:02.32 38
7. Urban Tomáš [6] SDH Nepomyšl 06:24.57 03:10.76 03:13.81 36
8. Markevič Daniel [2] SDH Mojžíř 07:28.35 03:45.95 03:42.40 34
9. Sádovský Václav [7] SDH Libočany 10:24.20 06:13.79 04:10.41 32

dorostenky - věk: 15 - 17
1. Krajčovičová Kateřina [1] SDH Klapý 05:01.93 02:40.56 02:21.37 50
2. Velíšková Tereza [900] SDH Obora DNS 0

ženy - věk: 18 - 100
1. Vrbová Eliška [12] SDH Cítoliby 03:10.02 01:34.49 01:35.53 50
2. Ryšková Dita [8] SDH Klapý 03:40.33 01:52.76 01:47.57 47
3. Dlasková Hoření Pavlína [17] Příšovice 03:41.70 01:54.39 01:47.31 45
4. Stratilová Aneta [13] SDH Dub nad Moravou 03:43.26 01:50.06 01:53.20 42
5. Tarantová Marie [16] SDH Dalešice 03:44.62 01:48.03 01:56.59 40
6. Drábková Hana [2] SDH Štrbice 04:45.93 02:20.94 02:24.99 38
7. Fialová Jana [3] SDH Veltěže 04:48.21 02:28.40 02:19.81 36
8. Hrudková Marie [4] Vratislavice nad Nisou 04:51.30 02:27.61 02:23.69 34
9. Fukalová Lenka [5] SDH Klapý 05:07.83 02:31.63 02:36.20 32
10. Hauserová Andrea [9] JSDH Prackovice nad Labem 05:12.75 02:58.36 02:14.39 30
11. Žďárská Michaela [14] Praha Dolní Měcholupy 05:19.61 02:30.32 02:49.29 28
12. Vlková Simona [15] SDH Lenešice 05:24.11 02:38.90 02:45.21 26
13. Lukešová Viktorie [11] SDH Škvorec 06:07.84 03:06.54 03:01.30 24
14. Vanclová Barbora [18] SDH Studenec 06:19.81 02:34.08 03:45.73 22
15. Strunz Karolina [10] SDH Nepomyšl 06:26.44 02:59.59 03:26.85 20
16. Gipflová Martina [7] SDH Štrbice 06:27.73 02:58.52 03:29.21 18
17. Mikešová Kateřina [6] Chlumec 07:17.64 03:06.16 04:11.48 16
18. Andrlová Michaela [1] SDH Očihov DNF 0

Týmy - výsledky
1. SDH Cítoliby 123 b.
2. SDH Klapý 119 b.
3. SDH Očihov 86 b.
4. SDH Lenešice 82 b.
5. JSDH Prackovice nad Labem 58 b.
6. SDH Čížkovice 48 b.
7. SDH Peruc 43 b.
8. SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 34 b.
9. SDH Obora 30 b.
10. SDH Černouček 30 b.
11. SDH Verneřice 22 b.
12. SDH Božtešice 22 b.
13. SDH Nepomyšl 18 b.
14. SDH Svádov 5 b.
15. SDH Chabařovice 0 b.
16. Mojžíř 0 b.