Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
TFA DOUBRAVICE NAD SVITAVOU
logo
Začátek závodu:
13.08.2022 09:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
739965169
Propozice:
Popis:
TFA DOUBRAVICE NAD SVITAVOU 8. ROČNÍK
Přihlášených jednotlivců:
60 z 70

Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
1. Král Zdeněk (Pardubický) (10) SDH Trpín 02:23.54 02:23.54 - - - - 50
2. Víšek Marek () (24) HZS Pardubice 02:33.99 02:33.99 - - - - 48
3. Máca Tomáš () (6) SDH Brno Slatina 02:37.51 02:37.51 - - - - 46
4. Ludvík Marek (Jihomoravský) (33) Sdh Rakvice 03:06.62 03:06.62 - - - - 44
5. Slouka Petr (Jihomoravský) (36) SDH Sokolnice 03:07.61 03:07.61 - - - - 42
6. Buchta Jiří (Pardubický) (23) SDH Vendolí 03:10.50 03:10.50 - - - - 40
7. Adamec Jan (Pardubický) (22) SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:12.57 03:12.57 - - - - 38
8. Dědič František (Pardubicky) (31) SDH Dětřichov u Moravské Třebové 03:19.59 03:19.59 - - - - 36
9. Soukal Jan (Jihomoravský) (2) SDH Olešnice 03:23.80 03:23.80 - - - - 34
10. Josepčuk Kamil (Pardubický) (32) JSDH Svitavy 03:49.04 03:49.04 - - - - 32
11. Čandrla Petr () (21) SDH Podolí 03:51.48 03:51.48 - - - - 31
12. Volf Josef (Pardubický) (25) JSDH Svitavy 03:57.83 03:57.83 - - - - 30
13. Mikulica Václav (Jihomoravský) (35) SDH Kobylí 03:59.54 03:59.54 - - - - 29
14. Mašek Pavel (Jihomoravský) (34) SDH Vranov 04:18.48 04:18.48 - - - - 28
15. Hajny Radek () (1) SDH Doubravice 05:02.47 05:02.47 - - - - 27
ženy - věk: 15 - 100
1. Švábová Martina (Pardubický) (12) SDH Trpín 02:26.84 02:26.84 - - - - 50
2. Vodičková Kateřina (Vysočina) (6) SDH Rokytnice nad Rokytnou 02:27.44 02:27.44 - - - - 48
3. Čaganová Petra (Moravskoslezský) (7) SDH Nižní Lhoty 02:30.09 02:30.09 - - - - 46
4. Honsová Michaela (Vysočina) (4) SDH Petrůvky 02:33.90 02:33.90 - - - - 44
5. Švajková Miluše (Olomoucký) (1) SDH Lipová - lázně 02:49.80 02:49.80 - - - - 42
6. Kašparová Michaela () (3) SDH Vendolí 03:16.01 03:16.01 - - - - 40
7. Doleželová Kristýna (Olomoucký) (9) SDH Rapotín 03:19.47 03:19.47 - - - - 38
8. Divišová Žaneta (Vysočina) (10) SDH Rokytnice nad Rokytnou 04:31.01 04:31.01 - - - - 36
9. Šmídová Natálie (Vysočina) (2) SDH Nové Dvory 04:31.24 04:31.24 - - - - 34
10. Doležalová Hana () (11) SDH Velké Němčice 04:44.86 04:44.86 - - - - 32
11. Gotvaldová Anna (Jihomoravský) (5) SDH Podolí 05:30.91 05:30.91 - - - - 31
muži - věk: 15 - 34
1. Skřivánek Michal (Jihomoravský) (8) SDH Rohatec 02:30.85 02:30.85 - - - - 50
2. Rybnikář Ondřej (Jihomoravský) (11) SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 02:31.46 02:31.46 - - - - 48
3. Tkaný Jiří (Vysočina) (18) SDH Babice 02:33.89 02:33.89 - - - - 46
4. Veselý Josef (Jihomoravský) (19) SDH Násedlovice ❤️ 02:47.82 02:47.82 - - - - 44
5. Knápek Daniel (Pardubický) (17) HZS Pardubického kraje 02:50.16 02:50.16 - - - - 42
6. Novotný Martin (Jihomoravský) (14) SDH Olešnice 02:54.93 02:54.93 - - - - 40
7. Dvořáček Josef () (40) Sdh Koroužné 03:05.15 03:05.15 - - - - 38
8. Vlach Josef (Pardubický) (20) JSDH Svitavy 03:10.15 03:10.15 - - - - 36
9. Hovězák Tomáš (Jihomoravský) (13) Rohatec 03:12.83 03:12.83 - - - - 34
10. Jehlička Vladimír (Olomoucký) (45) SDH Široký Brod 03:14.97 03:14.97 - - - - 32
11. Pospíšil Jaroslav (Pardubický) (16) HZS PAK 03:17.04 03:17.04 - - - - 31
12. Kadlec Pavel (Pardubický) (4) HZS PAK 03:20.18 03:20.18 - - - - 30
13. Švec Josef () (12) Rokytnice nad Rokytnou 03:24.98 03:24.98 - - - - 29
14. Pilný Michal (Pardubický) (9) HZS PAK 03:25.90 03:25.90 - - - - 28
15. Kovář Josef (Vysočina) (47) SDH Borovnice 03:28.89 03:28.89 - - - - 27
16. Melichar David (Vysočina) (52) SDH Bobrová 03:33.43 03:33.43 - - - - 26
17. Kašpar Jan (Olomoucký) (50) SDH Rapotín 03:41.49 03:41.49 - - - - 25
18. Pavel Tkaný (Vysočina) (28) SDH Babice 03:44.18 03:44.18 - - - - 24
19. Janečka Vít (Zlínský) (7) SDH Žeranovice 03:47.46 03:47.46 - - - - 23
20. Klimeš Jakub (Jihomoravský) (48) SDH Útěchov 03:49.65 03:49.65 - - - - 22
21. Cakl Lukáš (Vysočina) (38) SDH Rokytnice nad Rokytnou 03:55.53 03:55.53 - - - - 21
22. Jakubec Michal () (19) SDH Račice (u Vyškova) 03:56.97 03:56.97 - - - - 21
23. Svoboda Štěpán (Jihomoravský) (15) SDH Podolí 04:00.37 04:00.37 - - - - 19
24. Navrátil Vít (Jihomoravský) (30) SDH Dražovice 04:06.37 04:06.37 - - - - 18
25. Doušek Rostislav (Jihomoravský) (39) Černá Hora 04:10.99 04:10.99 - - - - 17
26. Svoboda Ondřej (Jihomoravský) (26) SDH Podolí 04:11.73 04:11.73 - - - - 16
27. Polach Dominik (Jihomoravský) (27) SDH Rohatec 04:22.27 04:22.27 - - - - 15
28. Matějek Sebastian (Jihomoravský) (53) SDH Střelice 04:31.97 04:31.97 - - - - 14
29. Háněl Ondřej (Olomoucký) (41) SDH Rapotín 04:40.05 04:40.05 - - - - 13
30. Maňák Michal (Zlínský) (5) SDH Žeranovice 04:40.92 04:40.92 - - - - 12
31. Bulva Jiří (Pardubický) (15) SDH Lezník 04:52.40 04:52.40 - - - - 11
32. Parák Marek (Olomoucký) (29) SDH Rapotín 05:09.79 05:09.79 - - - - 10
33. Langer Lukáš (Zlínský) (3) SDH Žeranovice 05:20.31 05:20.31 - - - - 9
34. Hruška Marek (Jihomoravský) (43) SDH Babice nad Svitavou 05:41.21 05:41.21 - - - - 8