4 FIRE Moravská liga TFA 2024
logo ligy
Popis:

8. ročník seriálu závodů Moravské ligy TFA a 2. ročník pod názvem 4 FIRE Moravská liga TFA.

Jednotlivé závody ligy
1. TFA Podolí 07.04.2024 09:00
2. TFA Velatice 2024 27.04.2024 09:00
3. TFA Olešnický Železňák 19.05.2024 08:00
4. TFA Trpín 01.06.2024 08:00
5. Železný hasič Velká nad Veličkou 30.06.2024 08:30
6. TFA Rokytnické galeje 03.08.2024 09:00
7. TFA Doubravice nad Svitavou 10.08.2024 08:00

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 35 - 100
1. Tkaný Jiří (SDH Babice)
248 - 248 [5 / 7 ]
[
48
50
50
50
50
0
0
]
2. Novotný Martin (SDH Olešnice)
198 - 198 [5 / 7 ]
[
34
42
40
40
42
0
0
]
3. Máca Tomáš (SDH Brno Slatina)
180 - 180 [4 / 7 ]
[
44
-
46
44
46
0
0
]
4. Ludvík Marek (Sdh Rakvice)
180 - 180 [4 / 7 ]
[
42
46
44
-
48
0
0
]
5. Rolenc Jiří (SDH Vracov)
174 - 174 [5 / 7 ]
[
30
38
32
34
40
0
0
]
6. Kovář Josef (SDH Borovnice)
163 - 163 [5 / 7 ]
[
32
34
29
32
36
0
0
]
7. Sedlák Martin (SDH Velatice)
151 - 151 [5 / 7 ]
[
29
31
27
30
34
-
-
]
8. Smékal Milan (SDH Lipová - lázně)
150 - 150 [4 / 7 ]
[
38
40
34
38
-
-
-
]
9. Mikulica Václav (SDH Kobylí)
147 - 147 [5 / 7 ]
[
28
32
26
29
32
0
0
]
10. Král Zdeněk (SDH Trpín / HZS Svitavy)
146 - 146 [3 / 7 ]
[
50
48
-
48
-
0
-
]
11. Čandrla Petr (SDH Podolí)
136 - 136 [5 / 7 ]
[
24
30
23
28
31
-
0
]
12. Mašek Pavel (SDH Vranov)
133 - 133 [5 / 7 ]
[
26
28
24
26
29
0
0
]
13. Maňák Michal (SDH Žeranovice)
122 - 122 [5 / 7 ]
[
23
25
22
24
28
0
0
]
14. Dědič František (SDH Dětřichov u Moravské Třebové)
107 - 107 [3 / 7 ]
[
40
36
-
31
-
0
0
]
15. Vlček Tomáš (SDH Výrovice)
107 - 107 [4 / 7 ]
[
-
24
20
25
38
0
0
]
16. Krajčír Filip (SDH Žešov)
104 - 104 [4 / 7 ]
[
25
-
25
27
27
0
-
]
17. Soukal Jan (SDH Olešnice)
95 - 95 [3 / 7 ]
[
31
-
28
36
-
0
0
]
18. Brousil Michal (Hzs Písek/ Sdh Lom)
94 - 94 [2 / 7 ]
[
46
-
48
-
-
-
-
]
19. Tesař Radek (SDH Sebranice)
86 - 86 [2 / 7 ]
[
-
-
42
-
44
-
-
]
20. Slouka Petr (SDH Sokolnice)
82 - 82 [2 / 7 ]
[
-
44
38
0
-
-
-
]
21. Hruška Marek (SDH Babice nad Svitavou)
78 - 78 [3 / 7 ]
[
0
27
21
0
30
0
0
]
22. Budař Rostislav (SDH Třešť)
66 - 66 [2 / 7 ]
[
36
-
30
-
-
0
-
]
23. Pelikovský Michal (HZS Žamberk)
46 - 46 [1 / 7 ]
[
-
-
-
46
-
-
-
]
24. Prokeš Bronislav (SDH Brumovice na Moravě)
45 - 45 [2 / 7 ]
[
-
26
19
-
-
-
-
]
25. Dlabka Ondřej (SDH Žamberk / TFA team Žamberk)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
-
-
-
42
-
-
-
]
26. Cihlář Petr (SDH Bojiště)
36 - 36 [1 / 7 ]
[
-
-
36
-
-
0
-
]
27. MERTA Norbert (SDH Palkovice)
31 - 31 [1 / 7 ]
[
-
-
31
-
-
-
-
]
28. Těšitel Jan (Sivice)
29 - 29 [1 / 7 ]
[
-
29
-
-
-
-
-
]
29. Zapletal Miroslav (SDH Žeranovice)
27 - 27 [1 / 7 ]
[
27
-
-
-
-
-
-
]
30. Loprais Petr (JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá)
23 - 23 [1 / 7 ]
[
0
23
0
0
-
0
0
]
žena / věk: 15 - 100
1. Vodičková Kateřina (SDH Rokytnice nad Rokytnou)
250 - 250 [5 / 7 ]
[
50
50
50
50
50
0
-
]
2. Čaganová Petra (SDH Nižní Lhoty)
240 - 240 [5 / 7 ]
[
48
48
48
48
48
-
-
]
3. Šebelová Nora (Jaroměřice nad Rokytnou)
180 - 180 [4 / 7 ]
[
44
46
44
-
46
0
-
]
4. Švajková Miluše (SDH Lipová - lázně)
176 - 176 [4 / 7 ]
[
46
44
42
44
-
-
-
]
5. Neveselá Bára (SDH Velatice)
159 - 159 [5 / 7 ]
[
29
31
30
29
40
-
-
]
6. Vlček Kateřina (SDH Výrovice)
151 - 151 [5 / 7 ]
[
27
28
31
31
34
0
-
]
7. Mokrušová Nicole (Rohatec)
142 - 142 [4 / 7 ]
[
38
32
-
34
38
0
-
]
8. Doležalová Hana (SDH Velké Němčice)
139 - 139 [5 / 7 ]
[
28
26
28
26
31
-
-
]
9. Kachlíková Kristýna (SDH Dražovice)
137 - 137 [4 / 7 ]
[
34
25
40
38
-
0
-
]
10. Mužíková Magdalena (SDH Pavlovice u Přerova)
136 - 136 [4 / 7 ]
[
36
-
32
32
36
0
-
]
11. Malcová Karolína (Brněnské Ivanovice)
136 - 136 [4 / 7 ]
[
-
30
36
28
42
0
-
]
12. Mužíková Kristýna (SDH Pavlovice u Přerova)
124 - 124 [3 / 7 ]
[
42
-
38
-
44
0
-
]
13. Vaverková Pavlína (SDH Předměstí)
122 - 122 [3 / 7 ]
[
40
42
-
40
-
0
-
]
14. Cempírková Nikola (SDH Svratka)
92 - 92 [2 / 7 ]
[
-
-
46
46
-
0
-
]
15. Smékalová Tereza (SDH Lipová - lázně)
72 - 72 [2 / 7 ]
[
32
40
-
0
-
-
-
]
16. Staňková Hana (SDH újezd)
70 - 70 [2 / 7 ]
[
-
36
34
-
-
-
-
]
17. Pospíšilová Tereza (SDH Petrov nad Desnou)
69 - 69 [2 / 7 ]
[
31
38
-
-
-
-
-
]
18. Kuřitková Monika (SDH Miroslav)
59 - 59 [2 / 7 ]
[
-
27
-
-
32
0
-
]
19. Lukešová Elena (SDH Vracov)
58 - 58 [2 / 7 ]
[
-
29
29
-
-
0
-
]
20. Zavoralová Lucie (SDH Zderaz)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
-
-
-
42
-
-
-
]
21. Flekrová Anežka (SDH Žamberk)
36 - 36 [1 / 7 ]
[
-
-
-
36
-
-
-
]
22. Kulíšková Eva (SDH Brumovice)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
-
34
-
-
-
-
-
]
23. Zavoralová Lenka (SDH Zderaz)
30 - 30 [1 / 7 ]
[
-
-
-
30
-
-
-
]
24. Vicianová Rebeka (DHZ Čekovce SR)
30 - 30 [1 / 7 ]
[
30
-
-
-
-
-
-
]
25. Zelinková Lucie (SDH Staré Hradiště)
27 - 27 [1 / 7 ]
[
-
-
-
27
-
-
-
]
26. Krnáčová Katarína (DHZ Kuchyňa)
26 - 26 [1 / 7 ]
[
26
-
-
-
-
-
-
]
27. Kuřitková Monika (Miroslav)
25 - 25 [1 / 7 ]
[
25
-
-
-
-
-
-
]
28. Houserová Zuzana (SDH Dětřichov u Moravské Třebové)
25 - 25 [1 / 7 ]
[
-
25
-
-
-
-
-
]
29. Zifčák Zuzana (DHZ Kuchyňa)
24 - 24 [1 / 7 ]
[
24
-
-
-
-
-
-
]
30. Macková Katarína (DHZ Kuchyňa)
23 - 23 [1 / 7 ]
[
23
-
-
-
-
-
-
]
31. Ludlová Miluše (Miroslav)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
22
-
-
-
-
-
-
]
32. Papánková Erika (DHZ Kuchyňa)
21 - 21 [1 / 7 ]
[
21
-
-
-
-
-
-
]
muž / věk: 15 - 34
1. Rybnikář Ondřej (SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem)
250 - 250 [5 / 7 ]
[
50
50
50
50
50
0
-
]
2. Navrátil Lukáš (SDH Ludéřov / HZS OLK)
236 - 236 [5 / 7 ]
[
48
46
48
48
46
0
-
]
3. Veselý Josef (SDH Násedlovice ❤️‍🔥)
210 - 210 [5 / 7 ]
[
42
42
46
44
36
0
-
]
4. Cakl Lukáš (SDH Rokytnice nad Rokytnou)
188 - 188 [5 / 7 ]
[
36
36
44
32
40
0
-
]
5. Pavel Tkaný (SDH Babice)
155 - 155 [5 / 7 ]
[
31
31
30
29
34
0
-
]
6. Zábrš Ondřej (SDH Brno-Slatina)
150 - 150 [4 / 7 ]
[
-
32
38
38
42
-
-
]
7. Skřivánek Michal (SDH Rohatec)
142 - 142 [3 / 7 ]
[
46
48
-
-
48
0
-
]
8. Krška Daniel (SDH Rokytnice nad Rokytnou)
142 - 142 [5 / 7 ]
[
29
29
26
28
30
0
-
]
9. Frýbert Viktor (SDH Novosedly)
140 - 140 [5 / 7 ]
[
25
30
28
26
31
0
-
]
10. Jakubec Michal (SDH Račice (u Vyškova))
131 - 131 [5 / 7 ]
[
27
26
25
24
29
0
-
]
11. Maňák Zdeněk (SDH Velká nad Veličkou)
130 - 130 [3 / 7 ]
[
44
44
-
42
-
0
-
]
12. Hovězák Tomáš (Rohatec)
130 - 130 [4 / 7 ]
[
30
38
34
-
28
0
-
]
13. Hověžák René (SDH Bojkovice)
124 - 124 [3 / 7 ]
[
40
40
-
-
44
-
-
]
14. Navrátil Jiří (SDH Žeranovice)
113 - 113 [4 / 7 ]
[
28
-
32
30
23
0
-
]
15. Klimeš Jakub (SDH Útěchov)
107 - 107 [4 / 7 ]
[
26
28
-
27
26
0
-
]
16. Dvořáček Josef (Sdh Koroužné)
104 - 104 [3 / 7 ]
[
32
-
40
-
32
0
-
]
17. Doušek Rostislav (Černá Hora)
103 - 103 [3 / 7 ]
[
-
34
-
31
38
0
-
]
18. Břenek Martin (SDH Trpín)
88 - 88 [2 / 7 ]
[
-
-
42
46
-
-
-
]
19. Navrátil Vít (SDH Dražovice)
87 - 87 [4 / 7 ]
[
22
21
21
23
-
0
-
]
20. Svoboda Štěpán (SDH Podolí)
83 - 83 [4 / 7 ]
[
23
22
17
-
21
0
-
]
21. Kužma Ondřej (SDH Kobylí)
80 - 80 [4 / 7 ]
[
21
25
15
19
-
0
-
]
22. Kosek Petr (SDH Herálec)
65 - 65 [2 / 7 ]
[
-
-
31
34
-
0
-
]
23. Matějek Viktor (SDH Podolí)
58 - 58 [3 / 7 ]
[
-
20
18
-
20
-
-
]
24. Langer Lukáš (SDH Žeranovice)
53 - 53 [3 / 7 ]
[
-
19
16
-
18
0
-
]
25. Polach Dominik (SDH Rohatec)
47 - 47 [2 / 7 ]
[
-
23
-
-
24
0
-
]
26. Svoboda Ondřej (SDH Podolí)
46 - 46 [2 / 7 ]
[
-
24
22
-
-
0
-
]
27. Janečka Vít (SDH Žeranovice)
44 - 44 [2 / 7 ]
[
-
-
23
21
-
-
-
]
28. Janečka Adam (SDH Žeranovice)
42 - 42 [2 / 7 ]
[
-
-
20
22
-
0
-
]
29. Zecha Marek (SDH Vranová Lhota)
40 - 40 [1 / 7 ]
[
-
-
-
40
-
-
-
]
30. Ševčík Ondřej (SDH Bojkovice)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
38
-
-
-
-
-
-
]
31. Gric Jaroslav (SDH Černá Hora)
36 - 36 [2 / 7 ]
[
0
16
-
20
-
0
-
]
32. Velič Štefan (SDH Letohrad-Orlice / HZS Pak / TFA Team Žamberk)
36 - 36 [1 / 7 ]
[
-
-
-
36
-
-
-
]
33. Plesník Ondřej (SDH Komárovice)
36 - 36 [1 / 7 ]
[
-
-
36
-
-
-
-
]
34. Nôta Michal (DHZ Čekovce)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
34
-
-
-
-
-
-
]
35. Neveselý Miroslav (SDH Mokrá)
32 - 32 [2 / 7 ]
[
19
13
0
-
-
-
-
]
36. Vaníček Tomáš (JSDH Rohovládova Bělá)
29 - 29 [1 / 7 ]
[
-
-
29
-
-
-
-
]
37. Kulhánek Tomáš (SDH Sivice)
27 - 27 [1 / 7 ]
[
-
27
-
-
-
-
-
]
38. Dvoracek Jakub (SDH koroužné)
27 - 27 [1 / 7 ]
[
-
-
27
-
-
-
-
]
39. Lipár Lukáš (Velká nad Veličkou)
27 - 27 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
27
-
-
]
40. Hajný Rostislav (Doubravice nad Svitavou)
25 - 25 [1 / 7 ]
[
-
-
-
25
-
0
-
]
41. Dominik Martin (Blatnice pod Svatým Antonínkem)
25 - 25 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
25
-
-
]
42. Dobrovolný Jindřich (JSDH Rohovládova Bělá)
24 - 24 [1 / 7 ]
[
-
-
24
-
-
-
-
]
43. Tomášek Oldřich (SDH Hoštice - Heroltice)
24 - 24 [1 / 7 ]
[
24
-
-
-
-
-
-
]
44. Čotek Jan (SDH Čejč)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
22
-
-
]
45. Varga Štěpán (Miroslav)
20 - 20 [1 / 7 ]
[
20
-
-
-
-
-
-
]
46. Mužík Pavel (SDH Pavlovice u Přerova)
19 - 19 [1 / 7 ]
[
-
-
19
-
-
-
-
]
47. Drahotuský Matouš (SDH Olomouc - Černovír)
19 - 19 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
19
-
-
]
48. Košina David (SDH Velatice)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
-
18
-
-
-
-
-
]
49. Kůst Tomáš (SDH Velatice)
17 - 17 [1 / 7 ]
[
-
17
-
-
-
-
-
]
50. Zich Marián (DHZ Schaeffler Skalica)
17 - 17 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
17
-
-
]
51. Pacner Jakub (SDH Brno-Vinohrady)
16 - 16 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
16
-
-
]
52. Pokorný Dalibor (Velatice)
15 - 15 [1 / 7 ]
[
-
15
-
-
-
-
-
]
53. Kyněra Pavel (SDH Brno-Vinohrady)
15 - 15 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
15
-
-
]
54. Tinka Tomáš (Pozořice)
14 - 14 [1 / 7 ]
[
-
14
-
-
-
-
-
]
55. Čech Marián (Schaeffler Skalica)
14 - 14 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
14
-
-
]
56. Lipar David (Velká nad Veličkou)
13 - 13 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
13
-
-
]
57. Blažek Michal (SDH Mutěnice)
12 - 12 [1 / 7 ]
[
-
-
-
-
12
-
-
]