1. ročník Memorial Josefa Vojáčka v disciplínách TFA Žeranovice
logo
Místo závodu:
Žeranovice č.p. 1 okres Kroměříž
Začátek závodu:
22.04.2023 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
734513284
Propozice:
Popis:

Závod v disciplínách TFA, který se koná v obci Žeranovice okres Kroměříž na zámecké zahradě. Veškeré info v propozicích. V případě dotazu kontaktujte pořadatele na tel.: 734513284.

Kategorie Master - závodník se účastní závodu s vlastním aktivním dýchacím přístrojem, pouze pro závodníky starší 18let. REGISTRACE DO KATEGORIE MASTER NA EMAIL tfa.zeranovice@seznam.cz nebo na tel.: 734513284.

Každý závodník startuje na vlastní nebezpečí. 

Závodník mladší 18let se nesmí účastnit kategorie Master

Závodník mladší 18let smí závodit pouze potvrzením rodičů nebo zákonného zástupce v ostatních kategoriích.

Přihlášených jednotlivců:
61 z 61
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 16 - 100
závodníků v kategorii: 17
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Katrušáková Klára (Zlínský) (14) - SDH Janová 03:26.33 03:26.33 - - - - 0
2. OK Hradilová Natálie (Zlínský) (5) - SDH Karlovice 03:36.89 03:36.89 - - - - 0
3. OK Hejníčková Petra (Zlínský) (2) - SDH Roštění 04:03.02 04:03.02 - - - - 0
4. OK Zapletalová Simona (Zlínský) (1) - SDH Žeranovice 04:06.64 04:06.64 - - - - 0
5. OK Černucká Petra (Středočeský) (15) - SDH Brázdim 04:24.45 04:24.45 - - - - 0
6. OK Mužíková Kristýna (Olomoucký) (4) - SDH Pavlovice u Přerova 04:26.65 04:26.65 - - - - 0
7. OK Mužíková Magdalena (Olomoucký) (13) - SDH Pavlovice u Přerova 04:29.19 04:29.19 - - - - 0
8. OK Sivková Petra (Zlínský) (3) - SDH Žeranovice 04:38.76 04:38.76 - - - - 0
9. OK Kolečková Michaela (Zlínský) (16) - SDH Zubří 05:06.64 05:06.64 - - - - 0
10. OK Jánská Ivona (Jihomoravský) (10) - MHJ HS Rajhrad 05:08.60 05:08.60 - - - - 0
11. OK Hanackova Petra (Zlínský) (8) - SDH Hrobice 05:09.99 05:09.99 - - - - 0
12. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) (17) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín 05:26.34 05:26.34 - - - - 0
13. OK Straková Zuzana (Zlínský) (6) - SDH Horní Lapač 05:34.14 05:34.14 - - - - 0
14. OK Hanáčková Vendula (Zlínský) (11) - SDH Hrobice 05:53.15 05:53.15 - - - - 0
15. OK Němcová Natálie (Zlínský) (12) - SDH Zubří 06:08.07 06:08.07 - - - - 0
DNF Rosenbergová Eliška (Zlínský) (7) - SDH Bojkovice - - - - - - 0
DNF Frančeová Lucie (Zlínský) (9) - Žlutava - - - - - - 0
muži - věk: 16 - 34
závodníků v kategorii: 33
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Doležel Patrik (Zlínský) (42) - SDH Racková 03:02.20 03:02.20 - - - - 0
2. OK Kašpárek Petr (Zlínský) (14) - SDH Ostrata 03:09.21 03:09.21 - - - - 0
3. OK Hověžák René (Zlínský) (44) - SDH Bojkovice 03:25.00 03:25.00 - - - - 0
4. OK Navrátil Jiří (Zlínský) (5) - SDH Žeranovice 03:34.08 03:34.08 - - - - 0
5. OK Kalous Petr (Zlínský) (25) - Záhorovice 03:36.89 03:36.89 - - - - 0
6. OK Grygera Tomas (Zlínský) (16) - SDH Záhlinice 03:41.51 03:41.51 - - - - 0
7. OK Macháček Martin (Zlínský) (10) - Žádná 03:42.05 03:42.05 - - - - 0
8. OK Škrabal Ondřej (Zlínský) (33) - SDH Soběchleby 03:42.33 03:42.33 - - - - 0
9. OK Čermak Petr (Zlínský) (13) - SDH Osíčko 03:47.14 03:47.14 - - - - 0
10. OK Václavík František (Moravskoslezský) (18) - SDH Trojanovice 03:48.80 03:48.80 - - - - 0
11. OK Jursa Dalibor (Moravskoslezský) (35) - SDH Pržno 03:57.63 03:57.63 - - - - 0
12. OK Frýbert Viktor (Jihomoravský) (27) - SDH Novosedly 04:00.59 04:00.59 - - - - 0
13. OK Latta Marek (Zlínský) (34) - SDH Jarcová 04:03.68 04:03.68 - - - - 0
14. OK Liška Milan (Zlínský) (20) - SDH Racková 04:03.75 04:03.75 - - - - 0
15. OK Řihák Martin (Zlínský) (6) - SDH Žeranovice 04:05.68 04:05.68 - - - - 0
16. OK Daněk Jan (Zlínský) (38) - SDH Kvasice 04:15.35 04:15.35 - - - - 0
17. OK Polcer Patrik (Olomoucký) (41) - SDH Soběchleby 04:25.07 04:25.07 - - - - 0
18. OK Kužma Ondřej (Jihomoravský) (21) - SDH Ladná 04:32.78 04:32.78 - - - - 0
19. OK Juřík Matyáš (Zlínský) (43) - Veselá 04:38.49 04:38.49 - - - - 0
20. OK Matuška Roman (Zlínský) (28) - SDH Racková 04:40.61 04:40.61 - - - - 0
21. OK Janečka Vít (Zlínský) (8) - SDH Žeranovice 04:48.36 04:48.36 - - - - 0
22. OK Adamík Tomáš (Zlínský) (9) - SDH Racková 04:50.25 04:50.25 - - - - 0
23. OK Řihák Vojtěch (Zlínský) (3) - Žeranovice 04:55.69 04:55.69 - - - - 0
24. OK Piškula Václav (Zlínský) (19) - SDH Lutopecny 04:57.42 04:57.42 - - - - 0
25. OK Hanáček Štěpán (Zlínský) (26) - SDH Hrobice 05:07.56 05:07.56 - - - - 0
26. OK Maňák Michal (Zlínský) (4) - SDH Žeranovice 05:08.64 05:08.64 - - - - 0
27. OK Pospíšilík Martin (Zlínský) (29) - SDH Karlovice 05:18.86 05:18.86 - - - - 0
28. OK Langer Lukáš (Zlínský) (7) - SDH Žeranovice 05:27.04 05:27.04 - - - - 0
29. OK Pavlíček Matěj (Zlínský) (24) - SDH Medlov 05:39.27 05:39.27 - - - - 0
30. OK Frgal Jakub (Zlínský) (15) - SDH Záhlinice 06:02.79 06:02.79 - - - - 0
31. OK Jaskulka Sebastian (Jihomoravský) (22) - HS MHJ Rajhrad 06:43.32 06:43.32 - - - - 0
DNF Holomek Jakub (Zlínský) (36) - SDH Pravčice - - - - - - 0
DNS Galčan Stanislav (Zlínský) (37) - SDH Zubří - - - - - - 0
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 11
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Ludvík Marek (Jihomoravský) (23) - Sdh Rakvice 03:21.36 03:21.36 - - - - 0
2. OK Zapletal Miroslav (Zlínský) (1) - SDH Žeranovice 03:43.21 03:43.21 - - - - 0
3. OK Slouka Petr () (40) - SDH Sokolnice 03:53.12 03:53.12 - - - - 0
4. OK Hrabina Vlastislav (Zlínský) (11) - SDH Žeranovice 04:19.55 04:19.55 - - - - 0
5. OK Koleček Miroslav (Zlínský) (30) - Koleček Miroslav 04:24.95 04:24.95 - - - - 0
6. OK Kojecký Pavel (Zlínský) (31) - SDH Sazovice 04:56.42 04:56.42 - - - - 0
7. OK Mikulica Václav (Jihomoravský) (12) - SDH Kobylí 05:02.13 05:02.13 - - - - 0
8. OK Kuchyňka Jakub (Jihomoravský) (2) - SDH Kobylí 05:44.55 05:44.55 - - - - 0
9. OK Janál Lukáš (Zlínský) (32) - SDH Záhlinice 09:36.51 09:36.51 - - - - 0
DNF Šašinka Radim (Zlínský) (17) - Záhorovice - - - - - - 0
DNF norbert Merta (Středočeský) (39) - SDH Líbíš - - - - - - 0