TFA Trpín
logo
Místo závodu:
Trpín
Začátek závodu:
25.06.2023 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
svabovamartina@seznam.cz
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:

Srdečně Vás všechny zveme na 8. ročník TFA Trpín.

Datum: 25.6.2023
Místo: Trpín (okr. Svitavy), u kulturního domu

Kategorie:
A. Muži - do 35 let
B. Muži - nad 35 let
C. Ženy
 
Startovné: 200 Kč - v ceně startovného je zahrnuto občerstvení pro každého soutěžícího
Soutěž není pojištěná a soutěžící startuje na vlastní nebezpečí.
Pouze pro starší 15 let. Ve věku od 15 do 18 let musí mít závodník podepsaný souhlas od zákonného zástupce.
Zdravotnická pomoc zajištěna na místě.
Startovní pořadí určí pořadatel.
Soutěž se koná za každého počasí.
 
Registrace závodníků od 8:00 do 8:30
Prohlídka trati 8:35
První žena startuje v 9:00
cca 10:30 start kategorie mužů
Pokud by chtěl někdo z pánů dorazit později, umožňujeme jim registraci do 9:30.
 
Výstroj soutěžících:
Kategorie muži:
- triko s krátkými nebo dlouhými rukávy
- kompletní třívrstvý zásahový oblek včetně odnímatelných vrstev
- zásahová přilba pro hasiče (ne pro technické zásahy), zásahové rukavice (ne pogumované zahradnické), zásahová obuv
- dýchací přístroj pro všechny závodníky jednotný (zajistí pořadatel) pouze jako zátěž
Kategorie ženy:
- triko s krátkými nebo dlouhými rukávy
- kompletní třívrstvý zásahový oblek včetně odnímatelných vrstev
- zásahovou přilbou (ne pro technické zásahy), zásahové rukavice, pracovní rukavice
- sportovní obuv
- dýchací přístroj pro všechny závodníky jednotný (zajistí pořadatel) pouze jako zátěž
Popis trati:
Kategorie muži:
- roztažení 2 proudů „B“
- hammerbox – 40 úderů nahoru a 40 úderů kladivem dolů (10 kg)
- přenesení dvou 20kg barelů
- transport figuríny
- první série 4x překulení pneumatiky
- smotání hadice 2x B a uložení hadice do boxu
- druhá série 4x překulení pneumatiky
- překonání 2 m bariéry (po 3 pokusech lze použít žebřík)
- vytažení 20kg závaží do 1. NP
- běh do cíle
Kategorie ženy:
- roztažení 2 proudů „B“
- hammerbox – 15 úderů nahoru a 15 úderů kladivem dolů (10 kg)
- přenesení dvou 10kg barelů
- transport figuríny
- první série 2x překulení pneumatiky
- smotání hadice 2x B a uložení hadice do boxu
- druhá série 2x překulení pneumatiky
- překonání 2 m bariéry (po 3 pokusech lze použít žebřík)
- vytažení 10kg závaží do 1. NP
- běh do cíle
Přihlášených jednotlivců:
60 z 70
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 13
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Tkaný Jiří (Vysočina) (40) - SDH Babice 03:38.36 03:38.36 - - 50
2. OK Soukal Jan (Jihomoravský) (38) - SDH Olešnice 04:45.03 04:45.03 - - 48
3. OK Dlabka Ondřej (Pardubický) (10) - SDH Žamberk / TFA team Žamberk 04:56.50 04:56.50 - - 46
4. OK Kovář Josef () (41) - SDH Borovnice 04:56.85 04:56.85 - - 44
5. OK Smékal Milan (Olomoucký) (37) - SDH Lipová - lázně 04:58.04 04:58.04 - - 42
6. OK Dědič František () (21) - SDH Dětřichov u Moravské Třebové 05:03.40 05:03.40 - - 40
7. OK Mikulica Václav (Jihomoravský) (28) - SDH Kobylí 05:40.01 05:40.01 - - 38
8. OK Zolman Jiří (Pardubický) (46) - SDH Žamberk 05:41.98 05:41.98 - - 36
9. OK Čandrla Petr (Jihomoravský) (20) - SDH Podolí 05:53.99 05:53.99 - - 34
10. OK Mašek Pavel (Jihomoravský) (27) - SDH Vranov 05:59.76 05:59.76 - - 32
11. OK Hajny Radek () (3) - SDH Doubravice 06:59.06 06:59.06 - - 31
DNF Krajčír Filip (Olomoucký) (42) - JSDH Držovice - - - - 0
DNF Loprais Petr (Středočeský) (43) - JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá - - - - 0
ženy - věk: 15 - 100
závodníků v kategorii: 14
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vodičková Kateřina (Vysočina) (14) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 03:31.06 03:31.06 - - 50
2. OK Vaverková Pavlína (Pardubický) (15) - SDH Předměstí 03:59.37 03:59.37 - - 48
3. OK Švajková Miluše (Olomoucký) (8) - SDH Lipová - lázně 04:07.34 04:07.34 - - 46
4. OK Kachlíková Kristýna (Jihomoravský) (5) - SDH Dražovice 04:13.81 04:13.81 - - 44
5. OK Sulková Zuzana (Jihomoravský) (12) - SDH Veverská Bítýška 04:27.55 04:27.55 - - 42
6. OK Pospíšilová Tereza (Olomoucký) (9) - TFA Team Rapotín / SDH Rapotín 05:16.49 05:16.49 - - 40
7. OK Staňková Hana (Olomoucký) (11) - SDH újezd 05:26.07 05:26.07 - - 38
8. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) (6) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín 06:16.42 06:16.42 - - 36
9. OK Černucká Petra (Středočeský) (7) - SDH Brázdim 06:17.48 06:17.48 - - 34
10. OK Zavoralová Lenka (Pardubický) (13) - SDH Zderaz 06:19.40 06:19.40 - - 32
11. OK Doležalová Hana (Jihomoravský) (3) - SDH Velké Němčice 06:22.53 06:22.53 - - 31
12. OK Přindišová Kristýna () (10) - SDH Ludéřov 06:56.18 06:56.18 - - 30
13. OK Gotvaldová Anna () (4) - SDH Podolí 07:01.71 07:01.71 - - 29
DNF Divišová Žaneta (Vysočina) (2) - SDH Rokytnice nad Rokytnou - - - - 0
muži - věk: 15 - 34
závodníků v kategorii: 33
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Rybnikář Ondřej (Jihomoravský) (29) - SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 03:32.06 03:32.06 - - 50
2. OK Navrátil Lukáš (Olomoucký) (5) - SDH Ludéřov / HZS OLK 03:40.34 03:40.34 - - 48
3. OK Maňák Zdeněk () (26) - SDH Velká nad Veličkou 03:50.73 03:50.73 - - 46
4. OK Břenek Martin () (1) - SDH Trpín 03:55.07 03:55.07 - - 44
5. OK Zábrš Ondřej () (16) - SDH Brno-Slatina 04:06.47 04:06.47 - - 42
6. OK Veselý Josef (Jihomoravský) (15) - SDH Násedlovice ❤️‍🔥 04:23.53 04:23.53 - - 40
7. OK Knápek Daniel (Pardubický) (8) - HZS Pardubického kraje 04:27.26 04:27.26 - - 38
8. OK Ševčík Ondřej (Zlínský) (6) - SDH Bojkovice 04:27.69 04:27.69 - - 36
9. OK Hovězák Tomáš (Jihomoravský) (18) - Rohatec 04:38.09 04:38.09 - - 34
10. OK Dvořáček Josef () (39) - Sdh Koroužné 04:39.93 04:39.93 - - 32
11. OK Frýbert Viktor (Jihomoravský) (24) - SDH Novosedly 04:50.44 04:50.44 - - 31
12. OK Cakl Lukáš (Vysočina) (49) - SDH Rokytnice nad Rokytnou 04:50.93 04:50.93 - - 30
13. OK Novotný Martin (Jihomoravský) (11) - SDH Olešnice 04:59.25 04:59.25 - - 29
14. OK Klimeš Jakub (Jihomoravský) (47) - SDH Útěchov 05:16.09 05:16.09 - - 28
15. OK Pilný Michal (Pardubický) (4) - HZS PAK 05:16.46 05:16.46 - - 27
16. OK Pospíšil Jaroslav (Pardubický) (31) - HZS PAK 05:17.12 05:17.12 - - 26
17. OK Frank Jan (Jihomoravský) (23) - SDH Velké Němčice 05:23.37 05:23.37 - - 25
18. OK Grygera Tomas (Zlínský) (25) - SDH Záhlinice 05:28.90 05:28.90 - - 24
19. OK Dobrovolný Jindřich (Pardubický) (19) - JSDH Rohovládova Bělá 05:33.81 05:33.81 - - 23
20. OK Janečka Vít (Zlínský) (45) - SDH Žeranovice 05:53.20 05:53.20 - - 22
21. OK Matějek Viktor (Jihomoravský) (22) - SDH Podolí 05:57.64 05:57.64 - - 21
22. OK Kašpar Jan (Olomoucký) (9) - TFA Team Rapotín / SDH Rapotín 06:01.22 06:01.22 - - 20
23. OK Řihák Martin (Zlínský) (30) - SDH Žeranovice 06:20.19 06:20.19 - - 19
24. OK Parák Marek (Olomoucký) (2) - TFA Team Rapotín / SDH Rapotín 06:25.75 06:25.75 - - 18
25. OK Svoboda Štěpán (Jihomoravský) (13) - SDH Podolí 06:26.97 06:26.97 - - 17
26. OK Kužma Ondřej (Jihomoravský) (17) - SDH Ladná 06:30.92 06:30.92 - - 16
27. OK Svoboda Ondřej (Jihomoravský) (33) - SDH Podolí 06:34.62 06:34.62 - - 15
28. OK Maňák Michal (Zlínský) (35) - SDH Žeranovice 07:04.31 07:04.31 - - 14
29. OK Řihák Vojtěch (Zlínský) (32) - Žeranovice 07:04.81 07:04.81 - - 13
DNF Šturza Josef (Zlínský) (7) - SDH Záhlinice - - - - 0
DNF Langer Lukáš (Zlínský) (34) - SDH Žeranovice - - - - 0
DNF Hruška Marek (Jihomoravský) (44) - SDH Babice nad Svitavou - - - - 0
DNF Neveselý Miroslav (Jihomoravský) (48) - SDH Mokrá - - - - 0