O nejtvrdší Hořickou trubičku II. ročník TFA
logo
Místo závodu:
Hořice Erbenova 1081
Začátek závodu:
11.06.2023 08:00
Pro přihlášení týmu nebo mládežníka do závodu, je potřeba se přihlásit.
Přihlásit do závodu je možné mezi:
05.04.2023 20:28  -  11.06.2026 08:44
Kontakt na organizátora:
775142591
Propozice:
Popis:

II. ročník TFA O nejtvrdší Hořickou trubičku !!! Soutěž neni součástí TFA ligy Královehradeckoho kraje !!!

Přihlášených jednotlivců:
51 z 60
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 12
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Bureš Robin (Ústecký) - SDH Lenešice - - - 0
OK Dlabka Ondřej (Pardubický) - SDH Žamberk / TFA team Žamberk - - - 0
OK Erben Vlastimil (Královehradecký) - SDH HOŘICE - - - 0
OK Halada Martin (Královehradecký) - SDH Hostinné - - - 0
OK Krňávek Bohumil (Olomoucký) - TFA Team Rapotín / SDH Rapotín - - - 0
OK MELICHAR Jiří (Liberecký) - Rychnov u Jablonce nad Nisou - - - 0
OK Mooz Lukáš (Ústecký) - HZSP Spolchemie - - - 0
OK Novák Jiří (Ústecký) - SDH Obora - - - 0
OK Novák Martin (Královehradecký) - SDH Hořice - - - 0
OK Paťava Jaroslav (Královehradecký) - SDH Radvanice - - - 0
OK Studený Vladimir (Královehradecký) - SDH HOŘICE - - - 0
OK Zolman Jiří (Pardubický) - SDH Žamberk - - - 0
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 13
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Bursík Šimon Josef (Jihočeský) - Dobrošov - - - 0
OK Dytrich David (Středočeský) - Sdh Chlístovice - - - 0
OK Erben Dominik (Královehradecký) - SDH Radvanice - - - 0
OK Hlava Ladislav (Liberecký) - SDH Ploukonice - - - 0
OK Jelen Roman (Ústecký) - HZSp Elektrárna Počerady - - - 0
OK Křivohlávek Michal (Královehradecký) - SDH Hořice - - - 0
OK Matouš Dominik (Liberecký) - HZS Libereckého kraje - - - 0
OK Nešetřil Lukáš (Královehradecký) - SDH Radvanice - - - 0
OK Parák Marek (Olomoucký) - TFA Team Rapotín / SDH Rapotín - - - 0
OK Podzimek Lukáš (Královehradecký) - SDH Nová Paka - - - 0
OK Porubek Ondřej (Královehradecký) - SDH Velichovky - - - 0
OK Roza Dominik (Královehradecký) - SDH Hořice - - - 0
OK Zámečník Petr (Pardubický) - Žamberk - - - 0
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 7
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Kodeš Michal (Královehradecký) - SDH Ostroměř - - - 0
OK Kořínek Ladislav (Liberecký) - SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou - - - 0
OK Perný Ladislav (Královehradecký) - SDH Arnultovice - - - 0
OK Pokorný Martin (Královehradecký) - SDH Hořice - - - 0
OK Pour Adam (Královehradecký) - SDH Hořice - - - 0
OK Rozsévač Matěj (Královehradecký) - SDH Ostroměř - - - 0
OK Troják Vojtěch (Liberecký) - SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou - - - 0
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 6
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Dohnalová Adéla (Královehradecký) - SDH Velichovky - - - 0
OK Hanyková Natalie (Liberecký) - Sdh Dalešice - - - 0
OK Kadečková Petra (Královehradecký) - SDH Šárovcova Lhota / TFA Ohnišťany - - - 0
OK Munzarová Markéta (Královehradecký) - SDH Třebihošť - - - 0
OK Paťavová Veronika (Královehradecký) - SDH Radvanice - - - 0
OK Pospíšilová Tereza (Olomoucký) - TFA Team Rapotín / SDH Rapotín - - - 0
ženy - věk: 18 - 30
závodníků v kategorii: 8
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Flekrová Anežka (Pardubický) - SDH Žamberk - - - 0
OK Kollertová Klára (Královehradecký) - SDH Bezděkov nad Metují - - - 0
OK Křivohlávková Michaela (Královehradecký) - SDH Hořice - - - 0
OK Lukešová Viktorie (Středočeský) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín - - - 0
OK Neubauerová Ester (Královehradecký) - SDH Hostinné - - - 0
OK Svědíková Klára (Královehradecký) - SDH Česká Metuje - - - 0
OK Tomková Zuzana (Středočeský) - SDH Velešín - - - 0
OK Zubričanová Nikola (Královehradecký) - SDH Radvanice/ TFA tým Radvanice - - - 0
ženy - věk: 31 - 100
závodníků v kategorii: 5
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Černucká Petra (Středočeský) - SDH Brázdim - - - 0
OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) - SDH Příšovice - - - 0
OK Ježková Eliška (Liberecký) - SDH Bukovina u Čisté - - - 0
OK Mrákotová Lucie (Královehradecký) - SDH HOŘICE - - - 0
OK Svobodová Marcela (Královehradecký) - SDH Miletín / TFA team Ohnišťany - - - 0