STIMAX CUP 2024 - 1. kolo - Ústí nad Labem
logo
Místo závodu:
Ústí nad Labem - Městský stadion
Začátek závodu:
05.05.2024 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Martina Crháková, doubravova.mar@volny.cz, 721 722 075
Propozice:
Popis:

Seriál je určen pro závodníky – jednotlivce, v kategoriích mladší a starší žáci, dorost, muži a ženy do 100 let. Běh na 60 m s překážkami proběhne v kategorii mladší žáci A ve věku 6 až 8 let, mladší žáci B ve věku 9 až 11 let a starší žáci. Pro kategorie dorost, muži a ženy do 100 let jde o běh na 100 m s překážkami.

 

POZOR ... běh na 60 m s překážkami má celkem 309 závodníků a závodnic. PREZENCE na běh na 100 m s překážkami se posouvá na 14:20 až 14:50 a start na 15 hod.

Přihlášených jednotlivců:
399 z 500
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
1) mladší žáci A – dívky
dívky - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 28
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Votavová Libuše (Ústecký) (28) 1 Vědomice 00:19.84 00:19.84 P 00:19.95 P - 0
2. OK Voříšková Samanta (Plzeňský) (20) 1 Letkov SPORT 00:20.37 00:20.37 P 00:20.67 P - 0
3. OK Voříšková Sofie (Plzeňský) (25) 3 Letkov SPORT 00:20.55 00:20.55 P 00:25.97 P - 0
4. OK Švejdová Tereza (Ústecký) (21) 2 Telnice 00:24.50 00:24.50 P 00:27.53 P - 0
5. OK Langová Karolína (Ústecký) (12) 3 Obora 00:25.68 00:25.68 P 00:26.67 N - 0 2-kladina
6. OK Strachová Adéla (Ústecký) (19) 3 Vědomice 00:26.58 00:26.98 P 00:26.58 P - 0
7. OK Hájková Alžběta (Ústecký) (2) 2 Vědomice 00:27.37 00:27.37 P 00:28.18 N - 0 2-nezapojeno cíl
8. OK Vysoká Aneta (Ústecký) (29) 2 Telnice 00:27.49 00:27.49 P 00:28.19 P - 0
9. OK Horáková Klára (Praha) (3) 3 Dolní Měcholupy 00:27.58 00:58.86 P 00:27.58 P - 0
10. OK Semerádová Lucie (Ústecký) (17) 1 SDH Nepomyšl 00:29.00 00:29.00 P 00:30.24 P - 0
11. OK Hynková Hana (Ústecký) (5) 2 Telnice 00:30.37 00:30.37 P 00:28.72 N - 0 2-cíl obouruč
12. OK Šedivá Rozárka (Ústecký) (24) 2 Vědomice 00:30.77 00:30.77 P 00:46.80 P - 0
13. OK Skohoutilová Adéla (Ústecký) (18) 2 Obora 00:32.73 00:34.16 P 00:32.73 P - 0
14. OK Otáhalová Valerie (Středočeský) (11) 2 Tuhaň 00:33.01 00:34.44 P 00:33.01 P - 0
15. OK Brabcová Zuzana (Ústecký) (1) 1 Koštice 00:33.18 00:33.18 P 00:36.54 P - 0
16. OK Ježková Emma (Ústecký) (7) 1 Obora 00:33.33 00:33.33 P 00:35.20 P - 0
17. OK Kožená Stella (Ústecký) (6) 3 Lhenice 00:33.58 00:30.67 N 00:33.58 P - 0 1- kladina
18. OK Tůmová Viktorie (Ústecký) (22) 3 Lhenice 00:35.09 01:02.17 N 00:35.09 P - 0 1 - kladina seběh
19. OK Hujová Eliška (Ústecký) (4) 1 Mojžíř 00:35.44 00:36.41 P 00:35.44 P - 0
20. OK Valášková Maja (Ústecký) (26) 1 Lhenice 00:35.47 00:35.47 P 00:36.74 P - 0
21. OK Nachtigalová Veronika (Ústecký) (15) 2 Lenešice 00:37.66 - 00:37.66 P - 0 1-nedokončeno
22. OK Malevičová Tereza (Ústecký) (13) 1 SDH Hřensko 00:38.29 00:57.50 P 00:38.29 P - 0
23. OK Chaloupková Andrea (Ústecký) (9) 3 Koštice 00:38.46 00:49.44 N 00:38.46 P - 0 1 - kladina
24. OK Votavová Jindřiška (Ústecký) (27) 2 Vědomice 00:38.60 00:38.60 P 00:43.00 P - 0
25. OK Kropáčková Lucie (Ústecký) (16) 3 Vědomice 00:39.77 00:39.77 P 00:39.62 N - 0 2-cíl obouruč
26. OK Vágnerová Ema (Ústecký) (23) 1 Mojžíř 00:52.90 00:53.05 P 00:52.90 P - 0
27. OK Kmeťová Nela (Karlovarský) (8) 2 Jáchymov 00:52.94 01:21.51 N 00:52.94 P - 0 1 - cíl
28. OK Kropáčková Veronika (Ústecký) (10) 1 Vědomice 00:55.04 01:01.52 N 00:55.04 P - 0 1 - cíl
2) mladší žáci B – dívky
dívky - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 47
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Spálová Zuzana (Ústecký) (71) 3 Srbice 00:15.54 00:17.44 P 00:15.54 P - 0
2. OK Burdová Lea (Ústecký) (156) 3 Štrbice 00:16.00 00:16.11 P 00:16.00 P - 0
3. OK Koštialová Magdalena (Ústecký) (49) 3 Obora 00:16.03 00:16.20 P 00:16.03 P - 0
4. OK Vávrová Simona (Ústecký) (84) 1 SDH Nepomyšl 00:16.42 00:16.42 P 00:16.95 P - 0
5. OK Strunz Sophie (Ústecký) (75) 1 SDH Nepomyšl 00:16.44 00:18.66 P 00:16.44 P - 0
6. OK Řezáčová Věra (Ústecký) (69) 1 Křešice 00:17.40 00:17.46 P 00:17.40 P - 0
7. OK Samcová Zuzana (Ústecký) (70) 2 Žitenice-Pohořany 00:17.47 00:19.34 P 00:17.47 P - 0
8. OK Strunzová Anna (Ústecký) (78) 1 SDH Nepomyšl 00:17.49 00:19.39 P 00:17.49 P - 0
9. OK Laube Lucie (Ústecký) (55) 2 Mojžíř 00:18.28 00:19.52 N 00:18.28 P - 0 1-kladina
10. OK Frydrychová Lucie (Liberecký) (33) 1 SDH Česká Lípa 00:18.30 00:22.77 P 00:18.30 P - 0
11. OK Barchánková Terezie (Středočeský) (30) 1 Tuhaň 00:18.33 00:18.62 P 00:18.33 P - 0
11. OK Kajzrová Viktorie (Ústecký) (44) 3 Mojžíř 00:18.33 00:19.61 P 00:18.33 P - 0
13. OK Bílková Adéla (Karlovarský) (34) 2 SH ČMS SDH Jáchymov 00:18.46 00:18.46 P 00:22.11 P - 0
13. OK Vondráčková Karolína (Středočeský) (85) 2 Tuhaň 00:18.46 00:19.16 N 00:18.46 P - 0 1-rozdělovač
15. OK Valášková Anna (Ústecký) (82) 2 Lhenice 00:18.51 00:20.18 P 00:18.51 P - 0
16. OK Sedláčková Valerie (Ústecký) (76) 2 Žitenice-Pohořany 00:18.97 00:18.97 P 00:35.51 P - 0
17. OK Mackeová Drahoslava (Ústecký) (57) 1 Obora 00:19.41 00:21.52 P 00:19.41 P - 0
18. OK Poborská Kristýna (Ústecký) (63) 3 Božtěšice 00:19.85 00:21.80 P 00:19.85 P - 0
19. OK Barchánková Kateřina (Středočeský) (35) 3 Tuhaň 00:19.91 00:19.91 P 00:20.27 P - 0
20. OK Glončáková Lucie (Ústecký) (39) 3 SDH Nepomyšl 00:20.11 00:20.11 P 00:26.90 N - 0 2-bez materiálu
21. OK Dostálová Emma (Karlovarský) (37) 2 Rotava 00:20.99 00:23.51 P 00:20.99 P - 0
22. OK Hatláková Adéla (Ústecký) (41) 2 Žitenice-Pohořany 00:21.28 00:25.73 N 00:21.28 P - 0 1-rozpojeno cíl
23. OK Urbanová Karla (Ústecký) (81) 1 SDH Nepomyšl 00:21.79 00:23.07 P 00:21.79 P - 0
24. OK Milsimerová Ella (Ústecký) (61) 2 Srbice 00:22.00 - 00:22.00 P - 0 1-nedokončeno
25. OK Prošková Emma (Ústecký) (66) 1 SDH Klapý 00:22.43 00:23.10 P 00:22.43 P - 0
26. OK Machová Hana (Liberecký) (52) 3 Česká Lípa 00:22.45 00:30.85 P 00:22.45 P - 0
27. OK Kulhánková Karolína (Liberecký) (50) 1 Brniště 00:22.59 00:24.69 P 00:22.59 P - 0
28. OK Strejcová Sofie (Karlovarský) (77) 3 Karlovy Vary - Stará Role 00:22.74 00:25.22 P 00:22.74 P - 0
29. OK Kocourková Gabriela (Ústecký) (47) 2 Telnice 00:23.44 00:23.44 P 00:35.77 P - 0
30. OK Dašková Karolína (Ústecký) (36) 1 Mojžíř 00:24.54 00:24.92 P 00:24.54 P - 0
31. OK Rybová Eliška (Karlovarský) (68) 3 Rotava 00:25.10 00:25.10 P 00:26.56 P - 0
32. OK Hammerová Jana (Ústecký) (40) 1 Telnice 00:25.39 00:30.13 P 00:25.39 P - 0
33. OK Valentová Natálie (Liberecký) (83) 3 Brniště 00:25.85 00:34.30 P 00:25.85 P - 0
34. OK Machová Laura (Ústecký) (59) 3 Mojžíř 00:25.95 00:25.95 P 00:26.82 P - 0
35. OK Sladečkova Lea (Ústecký) (74) 3 Hora sv. Šebestiana 00:28.05 00:28.05 P 00:26.58 N - 0 2-obouruč
36. OK Leskotová Karolína (Ústecký) (56) 3 Chlumec 00:28.55 00:35.18 N 00:28.55 P - 0 1-cíl rozpojeno
37. OK Karliková Daniela (Ústecký) (45) 1 Kalek 00:28.99 00:39.52 P 00:28.99 P - 0
38. OK Kozlerová Bára (Praha) (58) 2 Chlumec 00:29.58 00:29.58 P 00:34.96 P - 0
39. OK Raichová Miriam (Liberecký) (67) 2 Brniště 00:30.26 00:30.62 P 00:30.26 P - 0
40. OK Schaukalová Klára (Ústecký) (72) 1 Boletice nad Labem 00:30.36 00:29.21 N 00:30.36 P - 0 1-kladina seběh
41. OK Baštová Kamila (Ústecký) (32) 3 Boletice nad Labem 00:31.14 00:32.38 P 00:31.14 P - 0
42. OK Švecová Zora (Ústecký) (79) 2 Telnice 00:33.16 00:33.16 P 00:36.19 P - 0
43. OK Bucharová Nela (Ústecký) (31) 2 SDH Hřensko 00:34.42 00:34.42 P 00:35.69 P - 0
44. OK Malevičová Hana (Ústecký) (60) 1 SDH Hřensko 00:37.15 00:37.15 P 00:39.92 P - 0
45. OK Kovářová Nela (Ústecký) (54) 1 SDH Hřensko 00:38.79 00:38.79 P 00:40.77 P - 0
46. OK Kozlerová Mia (Ústecký) (51) 2 Chlumec 00:53.95 00:53.95 P 01:09.07 N - 0 2-cíl nezapojeno
47. OK Slabochová Rozárie (Ústecký) (73) 2 Žitenice-Pohořany 01:17.37 01:17.37 P 00:21.76 N - 0 2-rozpojeno před pokynem
3) mladší žáci A – chlapci
chlapci - věk: 6 - 8
závodníků v kategorii: 18
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Hrubý Jakub (Ústecký) (92) 1 Obora 00:19.38 00:20.56 P 00:19.38 P - 0
2. OK Weber Vilém (Liberecký) (102) 2 Chrastava 00:19.90 00:21.11 P 00:19.90 P - 0
3. OK Vondráček Vojtěch (Středočeský) (101) 1 Tuhaň 00:20.94 00:20.83 N 00:20.94 P - 0 1-nezapojeno
4. OK Bareš Slavomír (Ústecký) (95) 1 SDH Nepomyšl 00:22.61 00:22.61 P 00:28.50 P - 0
5. OK Dresler Vojtěch (Ústecký) (89) 1 SDH Stradonice 00:22.65 00:23.10 P 00:22.65 P - 0
6. OK Kolařík Artur (Ústecký) (93) 2 SDH Nepomyšl 00:23.01 00:23.01 P 00:24.84 P - 0
7. OK Plaček Emil (Karlovarský) (96) 2 SH ČMS SDH Jáchymov 00:24.86 00:25.05 P 00:24.86 P - 0
8. OK Puchmeltr Jindřich (Ústecký) (99) 2 Srbice 00:25.63 00:27.39 P 00:25.63 P - 0
9. OK Milata Jakub (Ústecký) (94) 3 Vědomice 00:26.08 00:26.08 P 00:28.12 P - 0
10. OK Podaný Václav (Ústecký) (97) 3 Obora 00:26.63 00:26.63 P 00:30.08 P - 0
11. OK Daněk Tomáš (Ústecký) (88) 3 Boletice nad Labem 00:30.45 00:30.45 P 00:33.26 N - 0 2-proudnice
12. OK Hodač Jakub (Ústecký) (91) 3 Boletice nad Labem 00:31.36 00:31.36 P 00:34.23 P - 0
13. OK Pokorný Tomáš (Ústecký) (98) 1 Boletice nad Labem 00:31.85 00:31.85 P 00:56.60 P - 0
14. OK Macků Adam (Ústecký) (87) 2 Kostomlaty pod Milešovkou 00:32.69 00:37.94 P 00:32.69 P - 0
15. OK Raich Daniel (Liberecký) (100) 3 Brniště 00:34.61 00:34.63 N 00:34.61 P - 0 1-obouruč
16. OK Bareš Jan Kurt (Ústecký) (86) 1 SDH Nepomyšl 00:36.65 00:49.08 P 00:36.65 P - 0
17. OK Jehlička Eliáš (Ústecký) (131) 3 Kostomlaty pod Milešovkou 00:37.50 00:37.71 P 00:37.50 P - 0
18. OK Funk Daniel (Ústecký) (90) 2 Obora 00:40.28 00:43.62 P 00:40.28 P - 0
4) mladší žáci B – chlapci
chlapci - věk: 9 - 11
závodníků v kategorii: 41
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Komma Matyáš (Praha) (124) 2 Dolní Měcholupy 00:15.60 00:16.31 P 00:15.60 P - 0
2. OK Vávra Jan (Ústecký) (145) 1 Obora 00:15.72 00:15.72 P 00:15.98 P - 0
3. OK Weber Jan (Liberecký) (150) 2 Chrastava 00:16.57 00:17.23 P 00:16.57 P - 0
4. OK Vejtruba Dominik (Liberecký) (146) 2 Brniště 00:17.25 00:23.86 P 00:17.25 P - 0
5. OK Janda Adam (Ústecký) (116) 1 Vědomice 00:18.02 00:18.80 P 00:18.02 P - 0
6. OK Crhák Matyáš (Ústecký) (105) 3 Telnice 00:18.45 00:18.76 P 00:18.45 P - 0
7. OK Brhel Matěj (Ústecký) (104) 2 Lenešice 00:18.85 00:20.80 P 00:18.85 P - 0
8. OK Jindrák Patrik (Ústecký) (120) 1 Vědomice 00:19.12 00:19.12 P 00:15.64 N - 0 2-rozdělovač
9. OK Mach Radek (Ústecký) (127) 2 Mojžíř 00:19.17 00:19.17 P 00:19.39 P - 0
10. OK Kouba Ondřej (Ústecký) (125) 3 Vědomice 00:19.19 00:19.19 P 00:20.05 P - 0
11. OK Štěpánek Matěj (Ústecký) (143) 2 Křešice 00:19.36 00:22.63 P 00:19.36 P - 0
12. OK Imryšek Tomáš (Praha) (115) 3 Dolní Měcholupy 00:20.08 00:20.08 P 00:17.32 N - 0 2-rozdělovač
13. OK Nicek Jiří (Ústecký) (130) 2 Vědomice 00:20.16 00:23.88 P 00:20.16 P - 0
14. OK Prokop Josef (Ústecký) (137) 2 Telnice 00:20.35 00:20.35 P - - 0
15. OK Hájek Robin (Ústecký) (110) 1 Slavětín 00:20.47 00:20.47 P 00:19.36 N - 0 2-cíl bez proudnice
16. OK Stuchlý Tobiáš (Ústecký) (141) 1 Hrobce 00:21.41 00:22.48 P 00:21.41 P - 0
17. OK Kaňa Teodor (Karlovarský) (121) 2 Mírová 00:21.51 00:22.61 P 00:21.51 P - 0
18. OK Jansche Jan (Ústecký) (118) 2 Telnice 00:21.52 00:21.52 P 00:25.21 P - 0
19. OK Čenec Jakub (Karlovarský) (106) 1 Chodov 00:21.53 00:21.53 P 00:22.46 P - 0
20. OK Vorlíček Petr (Ústecký) (148) 1 SDH Jirkov 00:21.79 00:21.79 P 00:22.35 P - 0
21. OK Pallagy Petr (Praha) (132) 3 Dolní Měcholupy 00:22.18 00:25.82 P 00:22.18 P - 0
22. OK Hammer Vojtěch (Ústecký) (111) 2 Telnice 00:22.40 00:22.47 N 00:22.40 P - 0 1-obouruč
23. OK Sechovec Jan (Liberecký) (139) 3 Brniště 00:22.41 00:24.22 P 00:22.41 P - 0
24. OK Jenšovský Marek (Liberecký) (119) 3 Brniště 00:23.07 00:23.07 P 00:27.45 N - 0 2-obouruč
25. OK Michal Petr (Karlovarský) (129) 1 Chodov 00:23.48 00:24.00 P 00:23.48 P - 0
25. OK Štoček Matěj (Ústecký) (144) 3 Telnice 00:23.48 00:23.48 P 00:23.97 P - 0
27. OK Materna Lukáš (Ústecký) (128) 3 Chlumec 00:23.84 00:27.70 P 00:23.84 P - 0
28. OK Pech Matěj (Ústecký) (133) 1 Mojžíř 00:24.02 00:26.17 P 00:24.02 P - 0
29. OK Pěnička Josef (Karlovarský) (134) 2 Rotava 00:24.66 00:30.71 P 00:24.66 P - 0
30. OK Poříz Jan (Ústecký) (136) 1 Božtěšice 00:24.95 00:24.95 P 00:25.64 P - 0
31. OK Huja Dominik (Ústecký) (114) 2 Mojžíř 00:25.30 00:25.30 P 00:23.55 N - 0 2-obouruč
32. OK Horáček Martin (Ústecký) (113) 1 Boletice nad Labem 00:25.32 00:26.42 P 00:25.32 P - 0
33. OK Pomichálek Ondřej (Ústecký) (135) 3 Boletice nad Labem 00:25.39 00:25.39 P 00:27.76 P - 0
34. OK Vlček Zdeněk (Ústecký) (147) 3 Lenešice 00:25.95 00:27.51 P 00:25.95 P - 0
35. OK Černý Michal (Ústecký) (107) 2 SDH Strádonice 00:26.93 00:27.20 P 00:26.93 P - 0
36. OK Křehlík Marek (Ústecký) (126) 1 Žitenice-Pohořany 00:27.16 00:28.13 P 00:27.16 P - 0
37. OK Karlik Radim (Ústecký) (122) 3 Kalek 00:30.08 00:40.19 P 00:30.08 P - 0
38. OK Hoppe Ondřej (Ústecký) (112) 3 Chlumec 00:35.47 00:51.11 N 00:35.47 P - 0 1-kladina
39. OK Fišnar Jakub (Ústecký) (109) 3 Lhenice 00:35.77 00:35.77 P 00:36.02 P - 0
40. OK Bílek Jan (Karlovarský) (103) 1 Jáchymov 00:42.17 00:42.17 P 00:21.75 N - 0 2-rozpojeno
41. OK Kocourek Dominik (Ústecký) (123) 1 Telnice 59:00.00 00:18.78 N 00:18.99 N - 0 1-rozdělovač, 2-obouruč
5) starší žáci – dívky
dívky - věk: 11 - 15
závodníků v kategorii: 78
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Nováková Eliška (Ústecký) (202) 2 Vědomice 00:11.85 00:11.97 P 00:11.85 P - 0
2. OK Morávková Kateřina (Středočeský) (197) 3 Tuhaň 00:12.37 00:12.89 P 00:12.37 P - 0
3. OK Koubová Adéla (Ústecký) (180) 1 Vědomice 00:13.16 00:13.16 P 00:15.50 P - 0
4. OK Haasová Kateřina (Ústecký) (166) 3 Štrbice 00:13.52 00:13.52 P 00:13.64 P - 0
5. OK Tučková Adéla (Ústecký) (225) 1 Lhenice 00:13.59 00:14.00 P 00:13.59 P - 0
6. OK Žáková Lucie (Ústecký) (240) 1 SDH Nepomyšl 00:13.79 00:13.96 P 00:13.79 P - 0
7. OK Slavíčková Dominika (Karlovarský) (214) 3 Chodov 00:13.81 00:13.81 P 00:15.19 P - 0
8. OK Hofrichterová Laura (Karlovarský) (170) 1 Chodov 00:13.91 00:13.91 P 00:13.91 P - 0
9. OK Balážová Nikola (Karlovarský) (153) 2 Chodov 00:14.17 00:14.17 P 00:15.94 P - 0
10. OK Štruncová Tereza (Ústecký) (224) 3 SDH Nepomyšl 00:14.20 00:14.50 P 00:14.20 P - 0
11. OK Mertlová Alžběta (Ústecký) (195) 1 Lhenice 00:14.27 00:14.27 P 00:14.90 P - 0
12. OK Fiedlerová Anna (Ústecký) (162) 3 Koštice 00:14.28 00:14.28 P 00:14.59 P - 0
12. OK Turke Linda (Ústecký) (226) 2 Křešice 00:14.28 00:14.67 P 00:14.28 P - 0
14. OK Nováková Kateřina (Ústecký) (203) 3 Hrobce 00:14.32 00:14.32 P 00:14.88 P - 0
14. OK Zajanová Adéla (Ústecký) (237) 1 Štrbice 00:14.32 00:14.32 P 00:14.79 P - 0
16. OK Pšegrocká Adela (Ústecký) (209) 1 Cítoliby 00:14.33 00:14.33 P 00:14.89 P - 0
17. OK Strachová Kateřina (Ústecký) (216) 2 Vědomice 00:14.36 00:14.36 P 00:15.19 P - 0
18. OK Pöschlová Nela (Ústecký) (208) 3 Obora 00:14.68 00:14.68 P 00:13.64 N - 0 2-rozdělovač
19. OK Langová Lilien (Ústecký) (188) 1 Obora 00:14.69 00:14.84 P 00:14.69 P - 0
20. OK Čáslavková Veronika (Ústecký) (157) 2 Obora 00:15.01 00:15.01 P 00:14.68 N - 0 2-kladina
20. OK Čáslavková Barbora (Ústecký) (158) 1 Obora 00:15.01 00:15.01 P 00:14.84 N - 0 2-rozdělovač
22. OK Rendlová Adéla (Karlovarský) (210) 2 Bochov 00:15.20 00:15.75 P 00:15.20 P