1. kolo 3. ročníku poháru TFA mladých hasičů MS kraje LHOTSKÝ ŽELEZNÝ HASIČ
logo
Místo závodu:
U Hřiště 244, 74792 Háj ve Slezsku
Začátek závodu:
11.05.2024 10:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
davcahahn@seznam.cz
Propozice:
Popis:

SDH Háj ve Slezsku – Lhota ve spolupráci s KSH MSK  pořádá 1. kolo 3. ročníku poháru

TFA mladých hasičů LHOTSKÝ ŽELEZNÝ HASIČ

 

Přihlášených jednotlivců:
207 z 300
Přihlášených jednotlivců v týmech:
0 z 300
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
Přípravka
dívky - věk: 4 - 6
závodníků v kategorii: 16
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Tížková Daniela (Moravskoslezský) (14) - Bobrovníky 01:02.06 01:02.06 - 40
2. OK Malurková Veronika (Moravskoslezský) (10) - Bobrovníky 01:09.97 01:09.97 - 35
3. OK Šimíčková Karolína (Moravskoslezský) (16) - Bobrovníky 01:11.91 01:11.91 - 32
4. OK Daňková Sofie (Moravskoslezský) (6) - Albrechtice 01:17.91 01:07.91 00:10.00 29 pneumatika
5. OK Komínková Laura (Moravskoslezský) (9) - Albrechtice 01:27.16 01:27.16 - 27
6. OK Bednářová Berta (Moravskoslezský) (4) - Bobrovníky 01:27.88 01:27.88 - 25
7. OK Nawratová Ema (Moravskoslezský) (11) - SDH Horní Žukov 01:31.94 01:21.94 00:10.00 24 plyšák
8. OK Barwiková Amalie (Moravskoslezský) (3) - Petřvald 01:35.75 01:15.75 00:20.00 23 hadice, hasičák
9. OK Knapová Adéla (Moravskoslezský) (8) - Ostrava - Heřmanice 01:39.59 01:39.59 - 22
10. OK Sobinovská Darina (Moravskoslezský) (13) - Stonava 01:42.21 01:42.21 - 21
11. OK Šimánková Terezie (Moravskoslezský) (15) - Bobrovníky 01:45.18 01:45.18 - 20
12. OK Slavická Barbora (Moravskoslezský) (12) - Ostrava - Heřmanice 01:46.91 01:46.91 - 19
13. OK Brázdová Lucie (Moravskoslezský) (5) - Bobrovníky 02:03.00 02:03.00 - 18
14. OK Bartková Josefína (Moravskoslezský) (2) - Bobrovníky 02:09.85 02:09.85 - 17
15. OK Andělová Amálie (Moravskoslezský) (1) - Bobrovníky 05:43.20 05:43.20 - 16
OK Javorková Anna (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Jilešovice - - - 0
Přípravka
chlapci - věk: 4 - 6
závodníků v kategorii: 10
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Švarc David (Moravskoslezský) (63) - Albrechtice 01:03.53 01:03.53 - 40
2. OK Kýta Filip (Moravskoslezský) (56) - Bobrovníky 01:11.03 01:11.03 - 35
3. OK Procházka Jakub (Moravskoslezský) (60) - SDH Hodslavice 01:19.75 01:19.75 - 32
4. OK Ondruf Štěpán (Moravskoslezský) (59) - SDH Štěpánkovice 01:51.90 01:51.90 - 29
5. OK Minář Adam (Moravskoslezský) (57) - SDH Hodslavice 01:53.59 01:43.59 00:10.00 27 hadice
6. OK Cigánek Matěj (Moravskoslezský) (52) - Bobrovníky 01:56.19 01:56.19 - 25
7. OK Dehner Tobiáš (Moravskoslezský) (53) - Bobrovníky 02:42.81 02:42.81 - 24
8. OK Skalík Simon (Moravskoslezský) (62) - Bobrovníky 02:44.22 02:34.22 00:10.00 23 pneumatika
9. OK Hajduček Eduard (Moravskoslezský) (54) - Bobrovníky 02:57.81 02:57.81 - 22
OK Strakoš Jakub (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Jilešovice - - - 0
A – Mladší 1
dívky - věk: 7 - 9
závodníků v kategorii: 25
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Liolia Amália (Moravskoslezský) (20) - Holčovice 01:17.81 01:17.81 - 40
2. OK Bedravová Barbora (Moravskoslezský) (4) - Smolkov 01:20.15 01:20.15 - 35
3. OK Bednářová Rozárka (Moravskoslezský) (3) - Bobrovníky 01:27.34 01:27.34 - 32
4. OK Homolová Terezie (Moravskoslezský) (9) - Smolkov 01:29.12 01:29.12 - 29
5. OK Žigová Amálie Žaneta (Moravskoslezský) (27) - Albrechtice 01:29.31 01:29.31 - 27
6. OK Hoferová Sabina (Moravskoslezský) (7) - Bobrovníky 01:39.75 01:39.75 - 25
7. OK Lovaštíková Jana (Moravskoslezský) (21) - Bobrovníky 01:41.65 01:41.65 - 24
8. OK Šustková Anna (Moravskoslezský) (25) - Holčovice 01:41.90 01:41.90 - 23
9. OK Babulíková Antonie (Moravskoslezský) (2) - Raškovice 01:44.12 01:44.12 - 22
10. OK Šimánková Marie (Moravskoslezský) (24) - Bobrovníky 01:44.96 01:44.96 - 21
11. OK Kucharczyková Nina (Moravskoslezský) (17) - Český Těšín - Město 01:45.78 01:45.78 - 20
12. OK Kusá Rozárie (Moravskoslezský) (18) - Bobrovníky 01:51.40 01:51.40 - 19
13. OK Kalusová Tereza (Moravskoslezský) (14) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:54.34 01:44.34 00:10.00 18 hadice
14. OK Heinrichová Gabriela (Moravskoslezský) (6) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:55.62 01:45.62 00:10.00 17 medicimbál
15. OK Koppová Eliška (Moravskoslezský) (15) - Bobrovníky 01:58.25 01:48.25 00:10.00 16 hadice
16. OK Slováčková Karolína (Moravskoslezský) (22) - SDH Hodslavice 02:03.21 02:03.21 - 15
17. OK Švidraňová Rozálie (Moravskoslezský) (26) - SDH Hodslavice 02:08.46 01:58.46 00:10.00 14 hadice
18. OK Kučerová Leontýna (Moravskoslezský) (19) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov 02:17.37 02:17.37 - 13
19. OK Andělová Anna (Moravskoslezský) (1) - Bobrovníky 02:26.00 02:26.00 - 12
20. OK Holušová Denisa (Moravskoslezský) (8) - Opava-Suché Lazce 02:34.90 02:34.90 - 11
21. OK Hopová Vanesa (Moravskoslezský) (10) - Háj ve Slezsku - Lhota 02:35.00 02:35.00 - 10
22. OK Svobodová Tereza (Moravskoslezský) (23) - SDH Hodslavice 03:05.65 02:55.65 00:10.00 9 hadice
23. OK Kotalová Rozálie (Moravskoslezský) (16) - SDH Hodslavice 03:47.25 03:37.25 00:10.00 8 hadice
OK Dihlová Viktorie (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Jilešovice - - - 0
OK Dihlová Miriam (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Jilešovice - - - 0
A – Mladší 1
chlapci - věk: 7 - 9
závodníků v kategorii: 31
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Malurek Adam (Moravskoslezský) (71) - Bobrovníky 01:06.28 01:06.28 - 40
2. OK Beneš Ludvík (Moravskoslezský) (55) - Smolkov 01:19.78 01:19.78 - 35
3. OK Ston Ondřej (Moravskoslezský) (83) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:22.68 01:22.68 - 32
4. OK Pudil Tadeáš (Moravskoslezský) (78) - Bobrovníky 01:24.15 01:24.15 - 29
5. OK Bartko Jonáš (Moravskoslezský) (52) - Bobrovníky 01:26.75 01:26.75 - 27
6. OK Prokop Karel (Moravskoslezský) (77) - Petřvald 01:27.06 01:27.06 - 25
7. OK Lexa Max (Moravskoslezský) (88) - Palkovice 01:27.81 01:27.81 - 24
8. OK Benš Antonín (Moravskoslezský) (56) - Opava-Suché Lazce 01:31.53 01:31.53 - 23
9. OK Lašák Jan (Moravskoslezský) (67) - Rýmařov 01:34.34 01:34.34 - 22
10. OK Duda Adam (Moravskoslezský) (59) - SDH Horní Žukov 01:34.87 01:34.87 - 21
11. OK Šido Matthias (Moravskoslezský) (86) - Petřvald 01:38.62 01:38.62 - 20
12. OK Goldenstein Lukáš (Moravskoslezský) (61) - Bobrovníky 01:40.90 01:40.90 - 19
13. OK Lorko Matěj (Moravskoslezský) (68) - Bobrovníky 01:41.62 01:31.62 00:10.00 18 hadice
14. OK Tížek Martin (Moravskoslezský) (85) - Bobrovníky 01:45.50 01:45.50 - 17
15. OK Nawrat Kvido (Moravskoslezský) (74) - SDH Horní Žukov 01:46.31 01:46.31 - 16
16. OK Halfar Matyáš (Moravskoslezský) (62) - Smolkov 01:50.43 01:50.43 - 15
17. OK Sobinovský Jaromír (Moravskoslezský) (82) - Stonava 01:52.46 01:52.46 - 14
18. OK Herman Marek (Moravskoslezský) (63) - Bobrovníky 01:52.68 01:52.68 - 13
19. OK Markovič Luka (Moravskoslezský) (72) - Albrechtice 01:53.25 01:53.25 - 12
20. OK Bartoň Tomáš (Moravskoslezský) (53) - SDH Hodslavice 01:58.31 01:58.31 - 11
21. OK Behul Antonín (Moravskoslezský) (54) - Horní Bludovice 01:59.03 01:59.03 - 10
22. OK Škácha Ondřej (Moravskoslezský) (87) - Český Těšín - Město 02:00.34 02:00.34 - 9
23. OK Lorko Vojtěch (Moravskoslezský) (69) - Bobrovníky 02:03.71 01:53.71 00:10.00 8 hydrant
24. OK Mitrega Damian (Moravskoslezský) (73) - SDH Horní Žukov 02:19.28 02:19.28 - 7
25. OK Koch Patrik (Moravskoslezský) (64) - Český Těšín - Město 02:20.68 02:10.68 00:10.00 6 hadice
26. OK Dehner Kryštof (Moravskoslezský) (57) - Bobrovníky 02:27.50 02:27.50 - 5
27. OK Stupeň Petr (Moravskoslezský) (84) - SDH Milostovice 02:28.50 02:28.50 - 4
28. OK Procházka Viktor (Moravskoslezský) (76) - SDH Hodslavice 02:28.65 02:28.65 - 3
29. OK Glac Teo (Moravskoslezský) (60) - SDH Horní Žukov 02:39.03 02:39.03 - 2
30. OK Pítr Daniel (Moravskoslezský) (79) - SDH Hodslavice 02:52.09 02:32.09 00:20.00 1 proudnice, hasičák
OK Holec Sebastian (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Jilešovice - - - 0
B – Mladší 2
dívky - věk: 10 - 12
závodníků v kategorii: 32
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Lyková Alžběta (Moravskoslezský) (18) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:06.46 01:06.46 - 40
2. OK Guřanová Valerie (Moravskoslezský) (7) - Bobrovníky 01:15.96 01:15.96 - 35
3. OK Kučerová Veronika (Moravskoslezský) (16) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov 01:17.03 01:17.03 - 32
4. OK Kupková Barbora (Moravskoslezský) (14) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:18.56 01:18.56 - 29
5. OK Jurgová Anna (Moravskoslezský) (11) - Raškovice 01:19.12 01:19.12 - 27
6. OK Gryz Vanessa (Moravskoslezský) (6) - Bobrovníky 01:21.21 01:21.21 - 25
7. OK Petržílková Monika (Moravskoslezský) (24) - Holčovice 01:22.56 01:22.56 - 24
8. OK Vagnerová Gabriela (Moravskoslezský) (32) - Rýmařov 01:25.18 01:25.18 - 23
9. OK Haididei Kaťa (Moravskoslezský) (8) - Albrechtice 01:26.12 01:26.12 - 22
10. OK Kučerová Gabriela (Moravskoslezský) (17) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov 01:31.87 01:31.87 - 21
11. OK Gerychová Ema (Moravskoslezský) (5) - Rýmařov 01:32.43 01:32.43 - 20
12. OK Pítrová Anežka (Moravskoslezský) (25) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov 01:35.00 01:35.00 - 19
13. OK Sokolova Anastasia (Moravskoslezský) (28) - Raškovice 01:35.62 01:35.62 - 18
14. OK Škáchová Adéla (Moravskoslezský) (34) - Český Těšín - Město 01:36.28 01:26.28 00:10.00 17 hadice
15. OK Slížková Adriana (Moravskoslezský) (27) - Smolkov 01:37.00 01:37.00 - 16
16. OK Červková Tereza (Moravskoslezský) (33) - Fulnek 01:38.93 01:38.93 - 15
17. OK Stonová Darina (Moravskoslezský) (29) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:39.56 01:39.56 - 14
18. OK Stupňová Gabriela (Praha) (30) - SDH Milostovice 01:40.00 01:30.00 00:10.00 13 hadice
19. OK Bendová Aneta (Moravskoslezský) (1) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:41.65 01:41.65 - 12
20. OK Maňáková Natálie (Moravskoslezský) (19) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov 01:42.96 01:42.96 - 11
21. OK Mikulenková Barbora (Moravskoslezský) (21) - Ostrava - Heřmanice 01:44.90 01:44.90 - 10
22. OK Benšová Kateřina (Moravskoslezský) (2) - Opava-Suché Lazce 01:47.31 01:47.31 - 9
23. OK Sikorová Nora (Moravskoslezský) (26) - Horní Bludovice 01:50.00 01:50.00 - 8
24. OK Kusynová Florentýna (Moravskoslezský) (15) - Raškovice 01:52.87 01:52.87 - 7
25. OK Hlaváčková Markéta (Moravskoslezský) (9) - SDH Milostovice 01:52.93 01:42.93 00:10.00 6 proudnice
26. OK Svorníková Amálie (Moravskoslezský) (31) - Horní Bludovice 01:54.25 01:54.25 - 5
27. OK Dudova Johana (Moravskoslezský) (3) - SDH Horní Žukov 01:59.09 01:39.09 00:20.00 4 proudnice, pneumatika
28. OK Mertová Marie (Moravskoslezský) (20) - SDH Palkovice 02:00.62 01:50.62 00:10.00 3 žebřík
29. OK Klosová Michaela (Moravskoslezský) (13) - Orlová Poruba 02:04.15 02:04.15 - 2
30. OK Holušová Viktorie (Moravskoslezský) (10) - Opava-Suché Lazce 02:05.40 02:05.40 - 1
31. OK Mičková Barbora (Moravskoslezský) (22) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov 02:34.34 02:24.34 00:10.00 0 proudnice
OK Rýcová Josefína (Moravskoslezský) - Mořkov - - - 0
B – Mladší 2
chlapci - věk: 10 - 12
závodníků v kategorii: 38
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Hofer Patrik (Moravskoslezský) (61) - Bobrovníky 01:04.21 01:04.21 - 40
2. OK Kudalcz Josef (Moravskoslezský) (72) - Holčovice 01:08.56 01:08.56 - 35
3. OK Vagner Michal (Moravskoslezský) (88) - Rýmařov 01:08.96 01:08.96 - 32
4. OK Hyrník Lukáš (Moravskoslezský) (63) - SDH Horní Žukov 01:16.03 01:16.03 - 29
5. OK Guřan Patrik (Moravskoslezský) (59) - Bobrovníky 01:18.78 01:18.78 - 27
6. OK Kubesa Martin (Moravskoslezský) (71) - Komárov 01:19.21 01:19.21 - 25
7. OK Lyko František (Moravskoslezský) (74) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:21.87 01:21.87 - 24
8. OK Vysloužil Tomáš (Moravskoslezský) (91) - Ostrava - Heřmanice 01:23.90 01:23.90 - 23
9. OK Tesár Michael (Moravskoslezský) (85) - Holčovice 01:23.96 01:23.96 - 22
10. OK Janeček Adam (Moravskoslezský) (64) - Bobrovníky 01:24.09 01:24.09 - 21
11. OK Žiga Adrian (Moravskoslezský) (95) - Albrechtice 01:24.28 01:24.28 - 20
12. OK Vagner Jan (Moravskoslezský) (89) - Rýmařov 01:24.68 01:24.68 - 19
13. OK Sonjarič Daniel (Moravskoslezský) (82) - Komárov 01:25.09 01:25.09 - 18
14. OK Kopp Lukáš (Moravskoslezský) (69) - Bobrovníky 01:25.15 01:15.15 00:10.00 17 proudnice
15. OK Wojcik Lukáš (Moravskoslezský) (92) - SDH Horní Žukov 01:25.53 01:25.53 - 16
16. OK Janků Daniel (Olomoucký) (65) - Pavlovice u Přerova 01:25.84 01:25.84 - 15
17. OK Šebesta Pavel (Moravskoslezský) (93) - Holčovice 01:26.81 01:16.81 00:10.00 14 hasičák
18. OK Bedrunka Patrik (Moravskoslezský) (52) - Bobrovníky 01:27.87 01:27.87 - 13
19. OK Vepřovský Mikuláš (Moravskoslezský) (90) - Orlová Poruba 01:28.25 01:28.25 - 12
20. OK Bolf Kristián (Moravskoslezský) (55) - Holčovice 01:28.87 01:28.87 - 11
21. OK Lacina Matěj (Moravskoslezský) (73) - Mořkov 01:30.31 01:30.31 - 10
22. OK Buček Aleš (Moravskoslezský) (56) - SDH Milostovice 01:33.59 01:33.59 - 9
23. OK Sonjarič Nikolas (Moravskoslezský) (83) - Komárov 01:33.93 01:33.93 - 8
24. OK Rýchlik Michael (Moravskoslezský) (81) - Ostrava - Heřmanice 01:35.46 01:35.46 - 7
25. OK Mička Tomáš (Moravskoslezský) (76) - Mořkov 01:39.21 01:19.21 00:20.00 6 proudnice, hadice
26. OK Konečný Richard (Moravskoslezský) (68) - Petřvald 01:39.90 01:39.90 - 5
27. OK Jemelka Tadeáš (Olomoucký) (67) - Pavlovice u Přerova 01:40.84 01:40.84 - 4
28. OK Eduard Kaminski (Moravskoslezský) (57) - Petřvald 01:41.18 01:41.18 - 3
29. OK Šido Lucas (Moravskoslezský) (94) - Petřvald 01:42.09 01:42.09 - 2
30. OK Stanichnyi Maksym (Moravskoslezský) (84) - Albrechtice 01:48.09 01:28.09 00:20.00 1 kužel, hadice
31. OK Jaworski Martin (Moravskoslezský) (66) - SDH Horní Žukovh 01:49.06 01:29.06 00:20.00 0 hasičák, guma
32. OK Orság Ondřej (Moravskoslezský) (78) - Horní Bludovice 01:57.93 01:57.93 - 0
33. OK Bláha Sebastián (Moravskoslezský) (54) - Petřvald 02:00.68 01:40.68 00:20.00 0 proudnice, žebřík
34. OK Tížek Tomáš (Moravskoslezský) (87) - Bobrovníky 02:02.37 02:02.37 - 0
35. OK Žurek František (Moravskoslezský) (96) - Smolkov 02:06.15 01:56.15 00:10.00 0 hadice
36. OK Hon Daniel (Moravskoslezský) (62) - Háj ve Slezsku - Lhota 02:11.46 02:11.46 - 0
37. OK Trávníček Filip (Moravskoslezský) (86) - Smolkov 02:36.87 02:36.87 - 0
OK Urban Matěj (Moravskoslezský) - Mořkov - - - 0
C – Starší
dívky - věk: 13 - 15
závodníků v kategorii: 21
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Matýsková Markéta (Moravskoslezský) (10) - Holčovice 01:30.90 01:30.90 - 40
2. OK Popalová Monika Nora (Moravskoslezský) (16) - Albrechtice 01:39.46 01:39.46 - 35
3. OK Stonišová Karolína (Moravskoslezský) (19) - Raškovice 01:39.71 01:39.71 - 32
4. OK Budinská Julie (Moravskoslezský) (1) - Komárov 01:40.37 01:40.37 - 29
5. OK Nováková Ivana (Moravskoslezský) (14) - Holčovice 01:41.40 01:41.40 - 27
6. OK Šikutová Tereza (Olomoucký) (23) - Pavlovice u Přerova 01:42.00 01:42.00 - 25
7. OK Chodurová Patricie (Moravskoslezský) (3) - Albrechtice 01:43.59 01:43.59 - 24
8. OK Jaworská Zuzana (Moravskoslezský) (8) - Český Těšín - Město 01:49.00 01:49.00 - 23
9. OK Burdíková Adéla (Moravskoslezský) (2) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:51.03 01:51.03 - 22
10. OK VITÁSKOVÁ Karolína (Moravskoslezský) (22) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Vřesina u Hlučína 01:52.40 01:52.40 - 21
11. OK Dudíková Adéla (Olomoucký) (4) - Pavlovice u Přerova 01:52.65 01:52.65 - 20
12. OK Nešporková Marie (Moravskoslezský) (13) - SDH Horní Žukov 01:58.90 01:38.90 00:20.00 19 proudnice, barely
13. OK Stachurová Kristýna (Moravskoslezský) (18) - Frýdlant nad Ostravicí 01:59.59 01:49.59 00:10.00 18 hasičák
14. OK Dufková Aneta (Moravskoslezský) (5) - Petřvald 02:11.75 02:01.75 00:10.00 17 hadice
15. OK Míčová Viktorie Sofia (Moravskoslezský) (12) - Stonava 02:14.50 02:04.50 00:10.00 16 hadice
16. OK Svorníková Anna (Moravskoslezský) (21) - Horní Bludovice 02:18.43 02:18.43 - 15
17. OK Stupňová Natalie (Moravskoslezský) (20) - SDH Milostovice 02:21.25 02:21.25 - 14
18. OK Prokopová Kristýna (Moravskoslezský) (17) - Petřvald 02:21.46 02:11.46 00:10.00 13 proudnice
19. OK Kochová Alicja (Moravskoslezský) (9) - Český Těšín - Město 02:21.90 02:11.90 00:10.00 12 hadice
20. OK Matějová Eliška (Moravskoslezský) (11) - Fulnek 02:34.40 02:24.40 00:10.00 11 žebřík
21. OK Plačková Klaudie (Moravskoslezský) (15) - Komárov 02:55.68 02:45.68 00:10.00 10 hadice
C – Starší
chlapci - věk: 13 - 15
závodníků v kategorii: 11
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Babík Vojtěch (Moravskoslezský) (51) - Holčovice 01:25.25 01:25.25 - 40
2. OK Kupka Filip (Moravskoslezský) (60) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:31.71 01:21.71 00:10.00 35 proudnice
3. OK Onderek Martin (Moravskoslezský) (62) - Albrechtice 01:36.06 01:36.06 - 32
4. OK Ďuriš Tomáš (Moravskoslezský) (68) - Albrechtice 01:40.71 01:40.71 - 29
5. OK Nachtnebl David (Moravskoslezský) (61) - Petřvald 01:44.47 01:44.47 - 27
6. OK Rýchlik Martin (Moravskoslezský) (64) - Ostrava - Heřmanice 01:49.84 01:49.84 - 25
7. OK Kalus Martin (Moravskoslezský) (58) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:55.25 01:55.25 - 24
8. OK Holínka Matyáš (Moravskoslezský) (56) - Holčovice 02:01.12 01:41.12 00:20.00 23 proudnice, hasičák
9. OK Bílek Tobiáš (Moravskoslezský) (52) - Fulnek 02:17.78 02:07.78 00:10.00 22 žebřík
10. OK Ston Richard (Moravskoslezský) (66) - Háj ve Slezsku - Lhota 02:33.46 02:03.46 00:30.00 21 proudnice, barel, kladivo
DNS Duda Jan (Moravskoslezský) (53) - Mořkov - - - 0
D – Dorost
ženy - věk: 16 - 18
závodníků v kategorii: 8
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Popalová Laura (Moravskoslezský) (7) - Albrechtice 01:21.65