Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Zimní Halové Kvarteto Třebíč
Začátek závodu:
13.11.2021 09:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Jan Havlena, 724 188 704 , jan.havlena@seznam.cz
Propozice:
Popis:
Registrujte se včas. https://www.facebook.com/zimnihalovekvarteto
Přihlášených jednotlivců v týmech:
355 z 500

Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
. Brno Starý Lískovec Př 11 (Brno město) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0
. Budíkovice př. 11 (Třebíč) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0
. Budíkovice př. 12 (Třebíč) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0
. Celý svět 11 (Zlín) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0

tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Budíkovice nej.ml. 21 (Třebíč) 00:01:02.36 (N) předávka 00:01:01.93 (P) 00:01:01.93 0
2. Neplatné (Brno venkov) 00:01:03.74 (P) 00:01:05.91 (N) držení proudnice 00:01:03.74 0
3. Stará Říše nejmladší "A" 21 (Jihlava) 00:01:04.38 (P) 00:01:06.43 (P) 00:01:04.38 0
4. SDH Polná - nej.ml.21 (Jihlava) 00:01:14.03 (P) 00:01:08.52 (P) 00:01:08.52 0
5. SDH Markvartice 21 (nejml.ž.) (Třebíč) 00:01:19.16 (N) předávka 00:01:09.06 (P) 00:01:09.06 0
6. Neplatné () 00:01:11.42 (P) 00:01:12.00 (P) 00:01:11.42 0
7. SDH Herálec ml.ž.21 (Havlíčkův Brod) 00:01:11.75 (N) rozpojení spojek bez pokynu 00:01:15.16 (P) 00:01:15.16 0
8. SDH Markvartice 22 (nejml.ž.) (Třebíč) 00:01:16.49 (N) rozpojení spojek bez pokynu 00:01:19.15 (P) 00:01:19.15 0
9. Stará Říše nejmladší "B" 22 (Jihlava) 00:01:27.24 (N) držení proudnice 00:01:23.45 (P) 00:01:23.45 0
10. Staré Heřminovy nej. ml. ž. 21 (Bruntál) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0
10. SDH Těrlicko Hradiště nej.ml. ž. 21 (Karviná) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0
10. SDH Herálec ml.ž. 32 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0

tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Hrdibořice_ml.ž._31 (Prostějov) 00:00:59.41 (P) 00:00:58.99 (P) 00:00:58.99 0
2. SDH Markvartice 31 (ml.ž.) (Třebíč) 00:00:59.10 (P) 00:01:05.77 (P) 00:00:59.10 0
3. SDH Hlubočky ml. ž. 31 (Olomouc) 00:00:59.96 (P) 00:01:03.15 (P) 00:00:59.96 0
4. Budíkovice ml. 31 (Třebíč) 00:01:02.75 (P) 00:01:00.37 (P) 00:01:00.37 0
5. Budíkovice ml. 32 (Třebíč) 00:01:02.09 (P) 00:01:00.66 (P) 00:01:00.66 0
6. SDH Polná ml.31 (Jihlava) 00:01:04.98 (N) rozpojená hadice 00:01:02.52 (P) 00:01:02.52 0
7. Mokré Lazce st. 41 (Opava) 00:01:00.14 (N) rozpojená hadice 00:01:03.00 (P) 00:01:03.00 0
8. SDH Herálec ml.ž. 31 (Havlíčkův Brod) 00:01:05.13 (P) 00:01:03.08 (P) 00:01:03.08 0
9. Stará Říše mladší ''A'' 31 (Jihlava) 00:01:06.22 (N) rozpojení proudnice předčasně 00:01:03.76 (P) 00:01:03.76 0
10. SDH Kvítkovice starší 41 (Zlín) 00:01:03.88 (P) 00:01:05.45 (P) 00:01:03.88 0
11. Raškovice ml. ž. ž 31 (Frýdek - Místek) 00:01:04.83 (P) 00:01:03.90 (P) 00:01:03.90 0
12. Mokré Lazce ml. 31 (Opava) 00:01:05.28 (P) 00:01:06.21 (P) 00:01:05.28 0
13. Staré Heřminovy ml. ž. 31 (Bruntál) 00:01:06.32 (P) 00:01:09.07 (P) 00:01:06.32 0
14. SDH Lelekovice ML.Ž. 31 (Brno venkov) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0
14. SDH Těrlicko Hradiště ml.ž.31 (Karviná) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0
14. SDH Trutnov Mladší žáci 31 (Trutnov) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0

tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Lelekovice ST.Ž. 41 (Brno venkov) 00:00:49.69 (P) 00:00:55.50 (P) 00:00:49.69 0
2. SDH Markvartice 41 (st.ž.) (Třebíč) 00:00:49.41 (N) dotek kužele 00:00:51.27 (P) 00:00:51.27 0
3. SDH Dolní Životice nej. st. ž. 52 (Opava) 00:00:55.99 (P) 00:00:52.58 (P) 00:00:52.58 0
4. Raškovice st. ž 41 (Frýdek - Místek) 00:00:53.08 (P) 00:00:57.22 (P) 00:00:53.08 0
5. SDH Herálec st.ž. 41 (Havlíčkův Brod) 00:00:54.08 (P) 00:00:53.72 (P) 00:00:53.72 0
6. SDH Herálec st.ž. 52 (Havlíčkův Brod) 00:01:02.60 (P) 00:00:53.84 (P) 00:00:53.84 0
7. Výčapy st.ž. 41 (Třebíč) 00:00:54.76 (P) 00:00:56.14 (N) hasičák 00:00:54.76 0
8. Staré Heřminovy st. ž. 41 (Bruntál) 00:00:55.34 (P) 00:00:57.41 (P) 00:00:55.34 0
9. Trusovice starší žáci 41 (Olomouc) 00:00:56.36 (P) 00:00:55.59 (P) 00:00:55.59 0
10. Stará Říše starší 41 (Jihlava) 00:01:01.22 (P) 00:00:57.62 (P) 00:00:57.62 0
11. SDH Hrdibořice_st.ž._41 (Prostějov) 00:00:57.23 (N) proudnice 00:00:57.77 (P) 00:00:57.77 0
12. SDH Hlubočky st. ž. 41 (Olomouc) 00:00:58.06 (P) 00:00:55.68 (N) předávka 00:00:58.06 0
13. Budíkovice st. 41 (Třebíč) 00:00:58.18 (P) 00:01:00.12 (P) 00:00:58.18 0
14. SDH Kvítkovice nejstarší B 52 (Zlín) 00:01:03.32 (P) 00:01:08.11 (P) 00:01:03.32 0
15. Panská Lhota st. ž. 41 (Jihlava) 00:01:04.18 (P) 00:01:02.31 (N) rozdělovač 00:01:04.18 0
16. SDH Lelekovice ST.Ž. 42 (Brno venkov) 00:00:00.00 (N) DNF 00:00:00.00 (N) DNF ----- 0
16. SDH Těrlicko Hradiště st.ž. 41 (Karviná) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0
16. SDH Trutnov Starší žáci 41 (Trutnov) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0

tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Těrlicko Hradiště nej.st.ž.51 (Karviná) 00:00:00.00 (P) DNF 00:00:00.00 (P) DNF 00:00:00.00 0
2. Dolany nejs. žáci 51 (Olomouc) 00:00:47.63 (P) 00:00:48.07 (N) hasičák 00:00:47.63 0
3. SDH Dolní Životice nej. st. ž. 51 (Opava) 00:00:49.66 (P) 00:00:48.00 (P) 00:00:48.00 0
4. Výčapy nejs.ž. 51 (Třebíč) 00:00:54.27 (P) 00:00:48.80 (P) 00:00:48.80 0
5. SDH Těrlicko Hradiště nej .st.ž.52 (Karviná) 00:00:50.18 (P) 00:00:49.02 (P) 00:00:49.02 0
6. Starý Lískovec - Sport 51 nejstarší (Brno - město) 00:00:49.72 (P) 00:00:51.64 (P) 00:00:49.72 0
7. Budíkovice nej.st. 51 (Třebíč) 00:00:49.96 (P) 00:00:51.25 (P) 00:00:49.96 0
8. SDH Markvartice 51 (nejst.ž) (Třebíč) 00:00:50.08 (P) 00:00:50.11 (P) 00:00:50.08 0
9. Mokré Lazce 111 (Opava) 00:00:50.27 (P) 00:00:52.14 (P) 00:00:50.27 0
10. Stará Říše nejstarší 51 (Jihlava) 00:00:52.17 (P) 00:00:50.54 (N) 00:00:52.17 0
11. Panská Lhota nejs. st. ž. 51 (Jihlava) 00:00:59.15 (N) předávka 00:00:53.19 (P) 00:00:53.19 0
12. SDH Lelekovice NEJ.ST.Ž. 51 (Brno venkov) 00:00:54.77 (P) 00:00:54.79 (P) 00:00:54.77 0
13. SDH Polná - nej.st.51 (Jihlava) 00:00:54.98 (P) 00:00:58.25 (P) 00:00:54.98 0
14. SDH Markvartice 52 (nejst.ž) (Třebíč) 00:00:56.64 (N) předávka 00:00:54.99 (P) 00:00:54.99 0
15. SDH Kvítkovice nejstarší A 51 (Zlín) 00:00:56.87 (P) 00:01:00.59 (N) 00:00:56.87 0
16. SDH Herálec st.ž. 51 (Havlíčkův Brod) 00:00:59.52 (P) 00:01:04.59 (N) proudnice 00:00:59.52 0
17. Staré Heřminovy nej. st. ž. 51 (Bruntál) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0
17. Raškovice nej. st. ž 51 (Frýdek - Místek) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0

tým muži - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Těrlicko Hradiště dorostenci DCH.112. (Karviná) 00:00:46.28 (P) 00:00:45.55 (N) proudnice + předávka 00:00:46.28 0
2. Dolany dorost kluci 111 (Olomouc) 00:00:46.30 (P) 00:00:45.92 (N) předávka 00:00:46.30 0
3. SDH Kvítkovice dorost 111 (Zlín) 00:00:48.26 (P) 00:00:48.63 (P) 00:00:48.26 0
4. SDH Výčapy dorostenci DJ111 15-18 let (Třebíč) 00:00:52.67 (N) předávka 00:00:48.86 (P) 00:00:48.86 0
5. SDH Lelekovice dorostenci DJ 112 (Brno venkov) 00:00:51.87 (N) předávka 00:00:51.56 (P) 00:00:51.56 0
6. SDH Lelekovice dorostenci DJ 113 (Brno venkov) 00:00:52.84 (P) 00:00:49.07 (N) 00:00:52.84 0
7. SDH Lelekovice dorostenci DJ 111 (Brno venkov) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0
7. Brno Starý Lískovec ml.ž 31 (Brno město) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0
7. SDH Těrlicko Hradiště dorostenci.DCH.111 (Karviná) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0
7. SDH Trutnov Dorost Kluci DJ113 (Trutnov) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0

tým ženy - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Panská Lhota dor. ženy 122 (Jihlava) 00:00:53.47 (P) 00:00:00.34 (P) 00:00:00.34 0
2. SDH Kojetice 121 (DD) (Třebíč) 00:00:53.28 (P) 00:00:50.25 (P) 00:00:50.25 0
3. SDH Těrlicko Hradiště DD.121 (Karviná) 00:00:51.99 (N) 00:00:50.64 (P) 00:00:50.64 0
4. SDH Těrlicko Hradiště DD.122 (Karviná) 00:00:51.84 (P) 00:00:52.13 (P) 00:00:51.84 0
5. Malé Hoštice 121 KH (Opava) 00:00:55.94 (P) 00:00:52.23 (P) 00:00:52.23 0
6. Panská Lhota dor. ženy 121 (Jihlava) 00:00:53.79 (P) 00:00:55.02 (P) 00:00:53.79 0
7. SDH Markvartice DD121 (TŘEBÍČ) 00:00:53.83 (P) 00:01:01.16 (P) 00:00:53.83 0
8. SDH Hlubočky DD 121 (Olomouc) 00:00:57.40 (P) 00:00:55.68 (P) 00:00:55.68 0
9. SDH Štěměchy DD121 (TŘEBÍČ) 00:00:55.63 (N) přešlap 00:00:56.64 (P) 00:00:56.64 0
10. SDH Hrdibořice_DD_121 (Prostějov) 00:01:10.97 (N) předávka 00:01:04.50 (P) 00:01:04.50 0
11. Malé Hoštice 122 AS (Opava) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0
11. SDH Štěměchy DD122 (TŘEBÍČ) 00:00:58.75 (N) předávka 00:00:53.55 (N) předávka ----- 0
11. Raškovice DD 121 (Frýdek - Místek) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0
11. SDH Těrlicko Hradiště DD.123 (Karviná) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0
11. SDH Těrlicko Hradiště DD.124 (Karviná) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0

tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Markvartice 131 (DS) (Třebíč) 00:00:47.41 (P) 00:00:46.29 (P) 00:00:46.29 0
2. SDH Lelekovice dorostenci SD 131 (Brno venkov) 00:00:51.31 (P) 00:00:49.96 (P) 00:00:49.96 0
3. Stará Říše smíšený dorost 131 (Jihlava) 00:00:50.83 (P) 00:00:52.43 (P) 00:00:50.83 0
4. SDH Polná - DS 131 (Jihlava) 00:00:55.40 (N) výstroj 00:00:52.05 (P) 00:00:52.05 0
5. SDH Chábory DS 131 (Rychnov nad Kněžnou) 00:00:54.09 (P) 00:00:52.30 (P) 00:00:52.30 0
6. Staré Heřminovy DS 131 (Bruntál) 00:01:04.84 (P) 00:00:54.99 (P) 00:00:54.99 0
7. SDH Chábory DS 132 (RK) 00:01:00.27 (P) 00:00:55.89 (P) 00:00:55.89 0
8. Raškovice DS 131 (Frýdek - Místek) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0
8. SDH Herálec DS 131 (Havlíčkův Brod) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0
8. SDH Dolní Životice DS 131 (Opava) 00:00:58.89 (N) předávka 00:00:54.20 (N) kužel ----- 0
8. SDH Trutnov Dorost Mix DS131 (Trutnov) 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) ----- 0

tým muži - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Trusovice junioři 211 (Olomouc) 00:00:51.73 (P) 00:00:48.00 (P) 00:00:48.00 0
2. SDH Brumovice (Opava) 00:00:49.68 (N) proudnice 00:00:48.25 (P) 00:00:48.25 0
3. SDH Dolní Životice JK 211 (Opava) 00:00:51.34 (P) 00:00:50.70 (P) 00:00:50.70 0
4. SDH Těrlicko Hradiště JCH.211 (Karviná) 00:00:52.90 (N) předávka 00:00:51.49 (P) 00:00:51.49 0

tým ženy - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Štěměchy-Markvartice JD 221 (TŘEBÍČ) 00:00:54.17 (P) 00:00:54.75 (P) 00:00:54.17 0
2. SDH Chábory JD 221 (RK) 00:01:01.25 (P) 00:01:01.11 (N) přešlap 00:01:01.25 0
3. SDH Těrlicko Hradiště JD.221 (Karviná) 00:00:52.75 (N) přešlap 00:01:07.66 (N) kužel ----- 0

tým smíšený - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. SDH Hlubočky JS 231 (Olomouc) 00:00:06.20 (P) 00:00:59.66 (P) 00:00:06.20 0
2. SDH Dolní Životice JS 231 (Opava) 00:00:50.61 (P) 00:00:50.69 (N) rozdělovač 00:00:50.61 0
3. SDH Hrdibořice_JS_231 (Prostějov) 00:00:50.65 (N) hasičák 00:00:50.83 (P) 00:00:50.83 0