Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
TFA Liga SEVERU 2021
logo soutěže
Popis: Pro ročník 2021 se počítá se 4 koly: 26.06.2021 - TFA města Verneřice (okr. Děčin) 28.08.2021 - VI. ročník soutěže O SRDCE KAMENNÉ DÁMY – Děčínský sněžník (okr. Děčín) 26.09.2021 - XII. ročníku závodu ocelový hasič – Libočany (okr. Louny) 02.10.2021 - II. ročník Hazmburský hasič – Klapý (okr. Litoměřice) Každému soutěžícímu se počítají body ze 3 závodů ve kterých dosáhl nejlepšího umístění a tím i počtu bodů
Propozice soutěže: Propozice ke stažení
Jednotlivé závody soutěže
1. TFA města Verneřice (okr. Děčin) 26.06.2021 14:50
2. VI. ročník soutěže O SRDCE KAMENNÉ DÁMY 28.08.2021 10:00
3. XII. ročníku závodu ocelový hasič 26.09.2021 10:00
4. II. ročník Hazmburský hasič 02.10.2021 09:00

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
žena / věk: 16 - 100
1. Vrbová Eliška (SDH Cítoliby)
73 - 73 [3 / 4 ]
[
25
-
25
23
]
2. Hrudková Marie (Vratislavice nad Nisou)
67 - 67 [3 / 4 ]
[
23
23
21
-
]
3. Drábková Hana (SDH Štrbice)
63 - 63 [3 / 4 ]
[
0
25
17
21
]
4. Winterová Eliška (SDH Poštovice)
53 - 53 [3 / 4 ]
[
21
-
23
9
]
5. Fialová Jana (SDH Veltěže)
51 - 64 [4 / 4 ]
[
17
16
18
13
]
6. Vanclová Barbora (SDH Studenec)
51 - 51 [3 / 4 ]
[
18
21
0
12
]
7. Chroustovská Tereza (Rybniště)
30 - 30 [2 / 4 ]
[
-
17
13
-
]
8. Ryšková Dita (SDH Klapý)
25 - 25 [1 / 4 ]
[
-
-
-
25
]
9. Šasková Petra (Sbor dobrovolných hasičů Hrobc)
23 - 23 [2 / 4 ]
[
16
-
-
7
]
10. Strunz Karolina (SDH Nepomyšl)
22 - 22 [2 / 4 ]
[
-
-
14
8
]
11. Toufarová Kristýna (SDH Chřibská)
18 - 18 [1 / 4 ]
[
-
18
-
-
]
12. Hauserová Andrea (JSDH Prackovice nad Labem)
18 - 18 [1 / 4 ]
[
-
-
-
18
]
13. Fukalová Lenka (SDH Klapý)
17 - 17 [1 / 4 ]
[
-
-
-
17
]
14. Koštial Šterclová Marcela (Sdh Obora)
16 - 16 [1 / 4 ]
[
-
-
-
16
]
15. Mráčková Karla (Želenice)
16 - 16 [1 / 4 ]
[
-
-
16
-
]
16. Nagyova Blanka (SDH Hrobce)
15 - 15 [1 / 4 ]
[
15
-
-
-
]
17. Andrlová Michaela (SDH Očihov)
15 - 15 [1 / 4 ]
[
-
-
15
-
]
18. Černucká Petra (SDH Brázdim)
15 - 15 [1 / 4 ]
[
-
-
-
15
]
19. Jiřičková Karolína (SDH Lhota u y Pecky)
14 - 14 [1 / 4 ]
[
14
-
-
-
]
20. Svobodová Marcela (SDH Miletín)
14 - 14 [1 / 4 ]
[
-
-
-
14
]
21. Švihoříková Marie (Rybniště)
12 - 12 [1 / 4 ]
[
-
-
12
-
]
22. Vlková Simona (SDH Lenešice)
10 - 10 [1 / 4 ]
[
-
-
-
10
]
23. Benešová Adéla (Varnsdorf)
10 - 10 [1 / 4 ]
[
-
-
10
-
]
muž / věk: 16 - 34
1. Novák Pavel (SDH Česká Kamenice / HZS Děčín)
73 - 73 [3 / 4 ]
[
23
25
-
25
]
2. Pazdera Jakub (SDH Lenešice)
63 - 63 [3 / 4 ]
[
0
21
25
17
]
3. Prošek Matěj (SDH Klapý)
61 - 61 [3 / 4 ]
[
17
-
23
21
]
4. Kočí Dominik (SDH Mojžíř)
51 - 60 [4 / 4 ]
[
13
17
21
9
]
5. Vocásek Petr (JSDH Předonín)
51 - 51 [3 / 4 ]
[
21
16
14
-
]
6. Vrba Daniel (SDH Cítoliby)
49 - 49 [3 / 4 ]
[
25
-
16
8
]
7. Andrle Roman (SDH Očihov)
42 - 55 [4 / 4 ]
[
14
13
15
13
]
8. Lupínek Michal (JSDH Prackovice nad Labem)
41 - 41 [2 / 4 ]
[
-
23
-
18
]
9. Žáček Petr (SDH Očihov)
36 - 41 [4 / 4 ]
[
15
14
7
5
]
10. Drábek Ondřej (SDH Bílina)
34 - 34 [3 / 4 ]
[
-
12
8
14
]
11. Sikyta Adam (SDH Nepomyšl)
32 - 32 [2 / 4 ]
[
-
-
17
15
]
12. Prokeš Jan (SDH Bukovina u Čisté)
28 - 28 [3 / 4 ]
[
18
9
0
1
]
13. Janováč Michal (SDH Salaš)
23 - 23 [1 / 4 ]
[
-
-
-
23
]
14. Vítek David (SDH Želenice)
22 - 22 [3 / 4 ]
[
9
8
5
-
]
15. Laube Vít (SDH Čížkovice)
22 - 22 [3 / 4 ]
[
10
6
0
6
]
16. Machata Matěj (SDH Čížkovice)
19 - 19 [3 / 4 ]
[
6
-
12
1
]
17. Latina Matěj (Blatno)
18 - 18 [1 / 4 ]
[
-
-
18
-
]
18. Lukášek Jakub (HZS ÚK ÚO Děčín)
18 - 18 [1 / 4 ]
[
-
18
-
-
]
19. Pernet Josef (SDH Koštice)
16 - 16 [1 / 4 ]
[
16
-
0
-
]
20. Krejčík Patrik (SDH Klapý)
16 - 17 [4 / 4 ]
[
5
5
6
1
]
21. Borl Tomáš (HZSp Lovochemie a.s.)
16 - 16 [1 / 4 ]
[
-
-
-
16
]
22. Benedikt David (SDH Telnice)
15 - 15 [1 / 4 ]
[
-
15
-
-
]
23. Holienka Miroslav (Lenešice)
13 - 13 [1 / 4 ]
[
-
-
13
-
]
24. buchta patrik (sdh polepy)
12 - 12 [3 / 4 ]
[
-
7
4
1
]
25. Podzimek Zdeněk (HZS Benátky n.J./SDH Bezno)
12 - 12 [1 / 4 ]
[
-
-
-
12
]
26. Semerád Jaroslav (JSDH Česká Lípa)
12 - 12 [1 / 4 ]
[
12
-
-
-
]
27. Borl Lukáš (SDH Cítoliby)
10 - 10 [1 / 4 ]
[
-
-
10
-
]
28. Řeháček Marcel (SDH Jezvé)
10 - 10 [2 / 4 ]
[
7
-
0
3
]
29. Drátovník Radek (SDH Klapý)
10 - 10 [1 / 4 ]
[
-
-
-
10
]
30. Silberstein Tomáš (JSDH Dolní Habartice)
10 - 10 [1 / 4 ]
[
-
10
-
-
]
31. Žovinec Lukáš (SDH Cítoliby)
9 - 9 [1 / 4 ]
[
-
-
9
-
]
32. Hevák Josef (Čížkovice)
8 - 8 [1 / 4 ]
[
8
-
0
-
]
33. Laube David (SDH Klapý)
7 - 7 [1 / 4 ]
[
-
-
-
7
]
34. Čekal Jiří (SDH Verneřice)
5 - 5 [2 / 4 ]
[
4
-
-
1
]
35. Sibera Radek (SDH Křešice)
4 - 4 [1 / 4 ]
[
-
-
-
4
]
36. Chroustovský Jaromír (Rybniště)
4 - 4 [2 / 4 ]
[
-
3
1
-
]
37. Vajnar Michal (SDH Šluknov)
4 - 4 [1 / 4 ]
[
0
4
-
-
]
38. Vytlačil Jiří (Rybniště)
3 - 3 [2 / 4 ]
[
-
1
2
-
]
39. Říha Václav (Boletice nad Labem)
3 - 4 [4 / 4 ]
[
1
1
1
1
]
40. Sádovský Václav (SDH Libočany)
3 - 3 [3 / 4 ]
[
1
1
1
-
]
41. Češka Jakub (JSDH Česká Lípa)
3 - 3 [1 / 4 ]
[
3
-
-
-
]
42. Fišer Josef (SDH Verneřice)
3 - 4 [4 / 4 ]
[
1
1
1
1
]
43. Krška Vít (SDH Verneřice)
3 - 4 [4 / 4 ]
[
1
1
1
1
]
44. Švihořík Antonín (Rybniště)
3 - 3 [1 / 4 ]
[
-
-
3
-
]
45. Toufar Jan (SDH Chřibská)
2 - 2 [1 / 4 ]
[
-
2
-
-
]
46. Žížek Martin (SDH Peruc)
2 - 2 [2 / 4 ]
[
-
-
1
1
]
47. Ondrůšek Jan (JSDH Prackovice nad Labem)
2 - 2 [2 / 4 ]
[
-
1
-
1
]
48. Čepička Hynek (JSDH Česká Lípa)
2 - 2 [1 / 4 ]
[
2
-
-
-
]
49. Vázler Dominik (JSDH Nepomyšl)
2 - 2 [1 / 4 ]
[
-
-
-
2
]
50. Čekal Jiří (SDH Verneřice)
2 - 2 [2 / 4 ]
[
-
1
1
-
]
51. Fiala Jiří (SDH Polepy)
1 - 1 [1 / 4 ]
[
-
-
-
1
]
52. Šůla Jan (SDH Kutrovice)
1 - 1 [1 / 4 ]
[
-
-
-
1
]
53. Laube Filip (SDH Klapý)
1 - 1 [1 / 4 ]
[
-
-
-
1
]
54. Pail Matěj (SDH Klapý)
1 - 1 [1 / 4 ]
[
-
-
-
1
]
55. Kořínek Matěj (JSDH Česká Lípa)
1 - 1 [1 / 4 ]
[
1
-
-
-
]
56. Šubrt Vojtěch (Libočany)
1 - 1 [1 / 4 ]
[
-
-
1
-
]
57. Kadlec Tomáš (Mojžíř)
1 - 1 [1 / 4 ]
[
1
-
-
-
]
58. Kuna Richard (Libočany)
1 - 1 [1 / 4 ]
[
-
-
1
-
]
59. Šubrt Ondřej (Libočany)
1 - 1 [1 / 4 ]
[
-
-
1
-
]
60. Hacmac Jaroslav (SDH Klapý)
1 - 1 [1 / 4 ]
[
-
1
0
-
]
61. Hampl Dominik (JSDH Cítoliby)
1 - 1 [1 / 4 ]
[
-
-
1
-
]
62. Svoboda Václav (JSDH Poštovice)
1 - 1 [1 / 4 ]
[
-
-
-
1
]
63. Morávek Jiří (HZS Letiště Praha)
1 - 1 [1 / 4 ]
[
-
-
-
1
]
64. Kryner Petr (SDH Klapý)
1 - 1 [1 / 4 ]
[
-
-
-
1
]
muž / věk: 35 - 100
1. Zapletal Karel (SDH Nečtiny)
73 - 73 [3 / 4 ]
[
25
-
25
23
]
2. Mooz Lukáš (HZSP Spolchemie)
65 - 82 [4 / 4 ]
[
23
21
21
17
]
3. Klvač František (SDH Čížkovice)
62 - 77 [4 / 4 ]
[
21
25
15
16
]
4. Drobný Alexandr (SDH Klapý)
54 - 64 [4 / 4 ]
[
17
23
14
10
]
5. Bureš Robin (SDH Lenešice)
48 - 48 [2 / 4 ]
[
-
-
23
25
]
6. Machata David (SDH Čížkovice)
44 - 53 [4 / 4 ]
[
12
18
9
14
]
7. Loukota Petr (SDH Klapý)
43 - 43 [3 / 4 ]
[
16
-
18
9
]
8. Novák Pavel (SDH Hrobce)
38 - 38 [2 / 4 ]
[
0
-
17
21
]
9. Slunečko Miloš (SDH Verneřice)
38 - 38 [3 / 4 ]
[
18
17
-
3
]
10. Němeček Pavel (SDH Hájek)
37 - 37 [3 / 4 ]
[
15
-
16
6
]
11. Sádovský René (SDH Libočany)
37 - 37 [3 / 4 ]
[
13
16
8
-
]
12. Machata Jindřich (SDH Čížkovice)
30 - 30 [2 / 4 ]
[
-
-
12
18
]
13. Rýdl Tomáš (SDH Dobroměřice)
29 - 29 [3 / 4 ]
[
14
14
-
1
]
14. Kalík Vladimír (SDH Peruc)
21 - 21 [2 / 4 ]
[
-
-
13
8
]
15. Finstrle Roman (SDH Peruc)
17 - 17 [2 / 4 ]
[
-
-
10
7
]
16. Kučera Tomáš (SDH Peruc)
15 - 15 [1 / 4 ]
[
-
-
-
15
]
17. Vítek Miroslav (SDH Želenice)
15 - 15 [1 / 4 ]
[
-
15
-
-
]
18. Havlík Jaromír (SDH Peruc)
13 - 13 [1 / 4 ]
[
-
-
-
13
]
19. Zednik David (SDH Slavětín)
12 - 12 [1 / 4 ]
[
-
-
-
12
]
20. Dörfler František (SDH Libočany)
7 - 7 [1 / 4 ]
[
-
-
7
-
]
21. Man Tomáš (SDH Klapý)
5 - 5 [1 / 4 ]
[
-
-
-
5
]
22. Novák Jiří (SDH Obora)
4 - 4 [1 / 4 ]
[
-
-
-
4
]
23. Haltuch Zbyšek (SDH Peruc)
2 - 2 [1 / 4 ]
[
-
-
-
2
]
24. Pácha Josef (SDH Peruc)
1 - 1 [1 / 4 ]
[
-
-
-
1
]
25. Čech Michal (SDH Peruc)
1 - 1 [1 / 4 ]
[
-
-
-
1
]
26. Parpel Richard (SDH Peruc)
1 - 1 [1 / 4 ]
[
-
-
-
1
]
27. Tvrdý Pavel (JSDH Nepomyšl)
1 - 1 [1 / 4 ]
[
-
-
-
1
]
28. Urban Ondřej (SDH Nepomyšl)
1 - 1 [1 / 4 ]
[
-
-
-
1
]
29. Suchý Lukáš (Sdh Slavětín)
1 - 1 [1 / 4 ]
[
-
-
-
1
]