TFA LIGA SEVERU 2024 JUNIOR!
logo ligy
Popis:

Druhý ročník ligy TFA ligy otevřený pro děti a mládež ve věku od 3 do 15 let Pro rok 2024 budou závodníci zařazeni do kategorií dle ročníku narození Nově bude vyhlášen i nejlepší kolektiv

Propozice ligy: Propozice ke stažení

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 3 - 5
1. Gipfl Matyáš (SDH Štrbice)
100 - 100 [1 / 5 ]
[
100
0
-
-
-
]
2. Pakosta Jan (SDH Štrbice)
95 - 95 [1 / 5 ]
[
95
0
-
-
-
]
3. Hajm Jakub (SDH Touchovice)
92 - 92 [1 / 5 ]
[
92
0
-
-
-
]
4. Kinčl Damián (Radešín)
90 - 90 [1 / 5 ]
[
90
0
-
-
-
]
5. Klvač Ondřej (SDH Klapý)
88 - 88 [1 / 5 ]
[
88
0
-
-
-
]
6. Bolech Adam (SDH Klapý)
86 - 86 [1 / 5 ]
[
86
0
-
-
-
]
7. Brzoň Andrej (SDH Štrbice)
84 - 84 [1 / 5 ]
[
84
0
-
-
-
]
8. Vaněk Václav (Řehlovice)
82 - 82 [1 / 5 ]
[
82
0
-
-
-
]
9. Klas Richard (SDH Štrbice)
80 - 80 [1 / 5 ]
[
80
0
-
-
-
]
10. Novák Ondřej (Touchovice)
78 - 78 [1 / 5 ]
[
78
-
-
-
-
]
11. Severa Eliáš (SDH Touchovice)
76 - 76 [1 / 5 ]
[
76
0
-
-
-
]
12. Bílek Jiří (Vědomice)
74 - 74 [1 / 5 ]
[
74
0
-
-
-
]
13. Lodl Damian Tadeusz (Vědomice)
72 - 72 [1 / 5 ]
[
72
0
-
-
-
]
14. Novotný Jakub (Radešín)
70 - 70 [1 / 5 ]
[
70
-
-
-
-
]
15. Vinduška Jiří (Charvatce)
68 - 68 [1 / 5 ]
[
68
-
-
-
-
]
16. Novotný Jiří (Radešín)
66 - 66 [1 / 5 ]
[
66
-
-
-
-
]
17. Robl Hynek (Hřivicice)
64 - 64 [1 / 5 ]
[
64
-
-
-
-
]
18. Tintěra Bořek (Křešice)
62 - 62 [1 / 5 ]
[
62
0
-
-
-
]
19. Aschenbrenner Kryštof (SDH Bílina)
60 - 60 [1 / 5 ]
[
60
-
-
-
-
]
20. Ečer Martin (Křešice)
58 - 58 [1 / 5 ]
[
58
0
-
-
-
]
21. Rudl Vojtěch (SDH Touchovice)
56 - 56 [1 / 5 ]
[
56
0
-
-
-
]
22. Aschenbrenner Štěpán (SDH Bílina)
54 - 54 [1 / 5 ]
[
54
-
-
-
-
]
23. Kinčl Sebastian (Radešín)
52 - 52 [1 / 5 ]
[
52
0
-
-
-
]
žena / věk: 3 - 5
1. Manová Leontýna (SDH Klapý)
100 - 100 [1 / 5 ]
[
100
0
-
-
-
]
2. Cibulková Leontýna (Křešice)
95 - 95 [1 / 5 ]
[
95
0
-
-
-
]
3. Ptáčková Johana (SDH Klapý)
92 - 92 [1 / 5 ]
[
92
0
-
-
-
]
4. Lauermannová Klaudie (Křešice)
90 - 90 [1 / 5 ]
[
90
0
-
-
-
]
5. Volencov Rozárie (Řehlovice)
88 - 88 [1 / 5 ]
[
88
0
-
-
-
]
6. Jančovičová Alžběta (Řehlovice)
86 - 86 [1 / 5 ]
[
86
0
-
-
-
]
7. Herczová Zoe (SDH Bílina)
84 - 84 [1 / 5 ]
[
84
0
-
-
-
]
8. Košková Markéta (Labská Stráň)
82 - 82 [1 / 5 ]
[
82
0
-
-
-
]
9. Žáková Sofia (Křešice)
80 - 80 [1 / 5 ]
[
80
0
-
-
-
]
10. Zounová Magdalena (SDH Klapý)
78 - 78 [1 / 5 ]
[
78
0
-
-
-
]
11. Halířová Klára (Labská Stráň)
76 - 76 [1 / 5 ]
[
76
0
-
-
-
]
12. Steinbergerová Lea (SDH Bílina)
74 - 74 [1 / 5 ]
[
74
-
-
-
-
]
13. Řezáčová Zuzana (Křešice)
72 - 72 [1 / 5 ]
[
72
0
-
-
-
]
14. Nováková Veronika (Touchovice)
70 - 70 [1 / 5 ]
[
70
-
-
-
-
]
15. Platilová Rozárie (Vědomice)
68 - 68 [1 / 5 ]
[
68
0
-
-
-
]
16. Denglerová Ella (Řehlovice)
66 - 66 [1 / 5 ]
[
66
0
-
-
-
]
muž / věk: 6 - 8
1. Prošek Max (SDH Klapý)
100 - 100 [1 / 5 ]
[
100
0
-
-
-
]
2. Štěpánek Matěj (Křešice)
95 - 95 [1 / 5 ]
[
95
0
-
-
-
]
3. Laube Vít (SDH Klapý)
92 - 92 [1 / 5 ]
[
92
-
-
-
-
]
4. Drábek Ondřej (SDH Štrbice)
90 - 90 [1 / 5 ]
[
90
0
-
-
-
]
5. Mařík Lukáš (Charvatce)
88 - 88 [1 / 5 ]
[
88
0
-
-
-
]
6. Kouba Ondřej (Vědomice)
86 - 86 [1 / 5 ]
[
86
0
-
-
-
]
7. Šnor Jakub (SDH Bílina)
84 - 84 [1 / 5 ]
[
84
-
-
-
-
]
8. Pakosta Václav (SDH Štrbice)
82 - 82 [1 / 5 ]
[
82
0
-
-
-
]
9. Puchmeltr Jindřich (Srbice)
80 - 80 [1 / 5 ]
[
80
0
-
-
-
]
10. Měchýř Martin (SDH Štrbice)
78 - 78 [1 / 5 ]
[
78
0
-
-
-
]
11. Bárta Tobiáš (Sdh Nové Dvory)
76 - 76 [1 / 5 ]
[
76
-
-
-
-
]
12. Kořenský Jakub (Řehlovice)
74 - 74 [1 / 5 ]
[
74
0
-
-
-
]
13. Drobný Václav (Srbice)
72 - 72 [1 / 5 ]
[
72
0
-
-
-
]
14. Šašek Lukáš (Srbice)
70 - 70 [1 / 5 ]
[
70
0
-
-
-
]
15. Kamenický Daniel (Labská Stráň)
68 - 68 [1 / 5 ]
[
68
0
-
-
-
]
16. Vachulka Václav (Žitenice-Pohořany)
66 - 66 [1 / 5 ]
[
66
0
-
-
-
]
17. Piksa Filip (Žitenice-Pohořany)
64 - 64 [1 / 5 ]
[
64
0
-
-
-
]
18. Kounický Kristián (SDH Brozany nad Ohří)
62 - 62 [1 / 5 ]
[
62
-
-
-
-
]
19. Černý Jiří (SDH Bílina)
60 - 60 [1 / 5 ]
[
60
-
-
-
-
]
20. Ečer Roman (Křešice)
58 - 58 [1 / 5 ]
[
58
0
-
-
-
]
21. Sviták Lukáš (Sdh Nové Dvory)
56 - 56 [1 / 5 ]
[
56
-
-
-
-
]
22. Kořenský Adam (Řehlovice)
54 - 54 [1 / 5 ]
[
54
0
-
-
-
]
23. Milata Jakub (Vědomice)
52 - 52 [1 / 5 ]
[
52
0
-
-
-
]
24. Košek Karel (Labská Stráň)
50 - 50 [1 / 5 ]
[
50
0
-
-
-
]
25. Andres Milan (Malešov)
48 - 48 [1 / 5 ]
[
48
0
-
-
-
]
26. Kurtz Vít (Koštice)
46 - 46 [1 / 5 ]
[
46
-
-
-
-
]
27. Bíza Petr (Malešov)
44 - 44 [1 / 5 ]
[
44
0
-
-
-
]
28. Vinduška Lukáš (Charvatce)
42 - 42 [1 / 5 ]
[
42
-
-
-
-
]
29. Cibulka Štěpán (Křešice)
40 - 40 [1 / 5 ]
[
40
0
-
-
-
]
30. Pap Tobiáš (SDH Bílina)
38 - 38 [1 / 5 ]
[
38
-
-
-
-
]
31. Švejnoha Šimon (SDH Štrbice)
36 - 36 [1 / 5 ]
[
36
0
-
-
-
]
32. Otta Matěj (Křešice)
34 - 34 [1 / 5 ]
[
34
0
-
-
-
]
33. Volenec Matyáš (Řehlovice)
32 - 32 [1 / 5 ]
[
32
0
-
-
-
]
34. Fuxa Jan (Žitenice-Pohořany)
30 - 30 [1 / 5 ]
[
30
0
-
-
-
]
35. Broft Antonín (Sdh Nové Dvory)
28 - 28 [1 / 5 ]
[
28
-
-
-
-
]
36. Novotný Adam (SDH Hřivice)
26 - 26 [1 / 5 ]
[
26
-
-
-
-
]
37. Janeček Michael (Labská Stráň)
24 - 24 [1 / 5 ]
[
24
0
-
-
-
]
38. Švácha Matěj (Malešov)
22 - 22 [1 / 5 ]
[
22
0
-
-
-
]
39. Valach Marek (Řehlovice)
20 - 20 [1 / 5 ]
[
20
-
-
-
-
]
40. Bambásek Alexander (Vědomice)
18 - 18 [1 / 5 ]
[
18
0
-
-
-
]
41. Vobořil Ondra (Sdh Nové Dvory)
16 - 16 [1 / 5 ]
[
16
-
-
-
-
]
42. Mecel Martin (Srbice)
14 - 14 [1 / 5 ]
[
14
0
-
-
-
]
žena / věk: 6 - 8
1. Řezáčová Věra (Křešice)
100 - 100 [1 / 5 ]
[
100
0
-
-
-
]
2. Strachová Adéla (Vědomice)
95 - 95 [1 / 5 ]
[
95
0
-
-
-
]
3. Juklová Amélie (Sdh Nové Dvory)
92 - 92 [1 / 5 ]
[
92
-
-
-
-
]
4. Šedivá Rozárka (Vědomice)
90 - 90 [1 / 5 ]
[
90
0
-
-
-
]
5. Loukotová Adéla (SDH Klapý)
88 - 88 [1 / 5 ]
[
88
0
-
-
-
]
6. Voitová Sabina (SDH Štrbice)
86 - 86 [1 / 5 ]
[
86
0
-
-
-
]
7. Lochmanová Valérie (Malešov)
84 - 84 [1 / 5 ]
[
84
0
-
-
-
]
8. Lochmanová Jaroslava (Malešov)
82 - 82 [1 / 5 ]
[
82
0
-
-
-
]
9. Janečková Šárka (Labská Stráň)
80 - 80 [1 / 5 ]
[
80
0
-
-
-
]
10. Voitová Rozálie (SDH Štrbice)
78 - 78 [1 / 5 ]
[
78
0
-
-
-
]
11. Roblová Anežka (Hřivice)
76 - 76 [1 / 5 ]
[
76
-
-
-
-
]
12. Tintěrová Zora (Křešice)
74 - 74 [1 / 5 ]
[
74
0
-
-
-
]
13. Vandasová Klára (Křešice)
72 - 72 [1 / 5 ]
[
72
0
-
-
-
]
14. Zvěřinová Anděla (Labská Stráň)
70 - 70 [1 / 5 ]
[
70
0
-
-
-
]
15. Chaloupková Andrea (Koštice)
68 - 68 [1 / 5 ]
[
68
0
-
-
-
]
16. Nováková Eliška (Radešín)
66 - 66 [1 / 5 ]
[
66
-
-
-
-
]
17. Brabcová Zuzana (Koštice)
64 - 64 [1 / 5 ]
[
64
0
-
-
-
]
muž / věk: 9 - 11
1. Panocha Matěj (Malešov)
100 - 100 [1 / 5 ]
[
100
0
-
-
-
]
2. Toropov Štěpán (Řehlovice)
95 - 95 [1 / 5 ]
[
95
0
-
-
-
]
3. Krajník Šimon (SDH Brozany)
92 - 92 [1 / 5 ]
[
92
-
-
-
-
]
4. Tydlitát Pavel (Charvatce)
90 - 90 [1 / 5 ]
[
90
0
-
-
-
]
5. Němec Adam (SDH Klapý)
88 - 88 [1 / 5 ]
[
88
-
-
-
-
]
6. Klain Martin (SDH Hřivice)
86 - 86 [1 / 5 ]
[
86
0
-
-
-
]
7. Zahálka Daniel (SDH Klapý)
84 - 84 [1 / 5 ]
[
84
0
-
-
-
]
8. Mařík Tomáš (Charvatce)
82 - 82 [1 / 5 ]
[
82
0
-
-
-
]
9. Otta Jakub (Křešice)
80 - 80 [1 / 5 ]
[
80
0
-
-
-
]
10. Kounický Maxmilián (SDH Brozany nad Ohří)
78 - 78 [1 / 5 ]
[
78
-
-
-
-
]
11. Číla Jiří (Labská Stráň)
76 - 76 [1 / 5 ]
[
76
-
-
-
-
]
12. Piksa David (Žitenice-Pohořany)
74 - 74 [1 / 5 ]
[
74
0
-
-
-
]
13. Homoláč Dominik (SDH Štrbice)
72 - 72 [1 / 5 ]
[
72
0
-
-
-
]
14. Šťastný Radim (Labská Stráň)
70 - 70 [1 / 5 ]
[
70
0
-
-
-
]
15. Švanda Tobias (SDH Štrbice)
68 - 68 [1 / 5 ]
[
68
0
-
-
-
]
16. Man Tomáš (SDH Klapý)
66 - 66 [1 / 5 ]
[
66
0
-
-
-
]
17. Toropov Jiři (Řehlovice)
64 - 64 [1 / 5 ]
[
64
0
-
-
-
]
18. Zelinger Jakub (Labská Stráň)
62 - 62 [1 / 5 ]
[
62
0
-
-
-
]
19. Holeček Tadeáš (Radešín)
60 - 60 [1 / 5 ]
[
60
0
-
-
-
]
20. Jindrák Patrik (Vědomice)
58 - 58 [1 / 5 ]
[
58
-
-
-
-
]
21. Lukavský Jakub (Řehlovice)
56 - 56 [1 / 5 ]
[
56
0
-
-
-
]
22. Dengler Josef (Řehlovice)
54 - 54 [1 / 5 ]
[
54
0
-
-
-
]
23. Jukl Michael (Sdh Nové Dvory)
52 - 52 [1 / 5 ]
[
52
-
-
-
-
]
24. Lochman Vojtěch (Malešov)
50 - 50 [1 / 5 ]
[
50
0
-
-
-
]
25. Bláha Patrik (Malešov)
48 - 48 [1 / 5 ]
[
48
0
-
-
-
]
26. Šavel Daniel (Brozany nad ohří)
48 - 48 [1 / 5 ]
[
48
-
-
-
-
]
27. Janeček Petr (Labská Stráň)
44 - 44 [1 / 5 ]
[
44
0
-
-
-
]
28. Špulák Matěj (SDH Klapý)
42 - 42 [1 / 5 ]
[
42
0
-
-
-
]
29. Fencl Samuel (Řehlovice)
40 - 40 [1 / 5 ]
[
40
-
-
-
-
]
30. Fišer Ondřej (Žitenice-Pohořany)
38 - 38 [1 / 5 ]
[
38
0
-
-
-
]
31. Vlasák Matěj (Srbice)
36 - 36 [1 / 5 ]
[
36
0
-
-
-
]
32. Tarant Pavel (Bílina)
34 - 34 [1 / 5 ]
[
34
-
-
-
-
]
33. Čížek Matěj (Žitenice-Pohořany )
32 - 32 [1 / 5 ]
[
32
0
-
-
-
]
žena / věk: 9 - 11
1. Strachová Kateřina (Vědomice)
100 - 100 [1 / 5 ]
[
100
0
-
-
-
]
2. Gregarová Leontýna (Malešov)
95 - 95 [1 / 5 ]
[
95
0
-
-
-
]
3. Koubová Adéla (Vědomice)
92 - 92 [1 / 5 ]
[
92
0
-
-
-
]
4. Spálová Zuzana (Srbice)
90 - 90 [1 / 5 ]
[
90
0
-
-
-
]
5. Prošková Emma (SDH Klapý)
88 - 88 [1 / 5 ]
[
88
0
-
-
-
]
6. Těšinová Doris (Řehlovice)
86 - 86 [1 / 5 ]
[
86
0
-
-
-
]
7. Hyšplerová Antonie (Vědomice)
84 - 84 [1 / 5 ]
[
84
0
-
-
-
]
8. Sedláčková Valerie (Žitenice-Pohořany)
82 - 82 [1 / 5 ]
[
82
0
-
-
-
]
9. Drábková Nora (SDH Štrbice )
80 - 80 [1 / 5 ]
[
80
0
-
-
-
]
10. Vydrová Adéla (SDH Klapý)
78 - 78 [1 / 5 ]
[
78
-
-
-
-
]
11. Radová Emílie (Křešice)
76 - 76 [1 / 5 ]
[
76
0
-
-
-
]
12. Hofmanová Laura (SDH Polepy)
74 - 74 [1 / 5 ]
[
74
-
-
-
-
]
13. Lubasová Nella (SDH Klapý)
72 - 72 [1 / 5 ]
[
72
0
-
-
-
]
14. Klainová Anita (SDH Hřivice)
70 - 70 [1 / 5 ]
[
70
0
-
-
-
]
15. Vránová Eliška (SDH Hřivice)
68 - 68 [1 / 5 ]
[
68
0
-
-
-
]
16. Steklá Kateřina (Křešice)
66 - 66 [1 / 5 ]
[
66
0
-
-
-
]
17. Malířová Natálie (SDH Klapý)
64 - 64 [1 / 5 ]
[
64
0
-
-
-
]
18. Stuchlá Markéta (Radešín)
62 - 62 [1 / 5 ]
[
62
-
-
-
-
]
19. Steklá Jana (Křešice)
60 - 60 [1 / 5 ]
[
60
0
-
-
-
]
20. Steinmetzová Simona (SDH Klapý)
58 - 58 [1 / 5 ]
[
58
0
-
-
-
]
21. Valentová Ellen (SDH Štrbice)
56 - 56 [1 / 5 ]
[
56
0
-
-
-
]
22. Kapeljůh Adélka (Malešov)
54 - 54 [1 / 5 ]
[
54
0
-
-
-
]
23. Voitová Sofie (SDH Bílina)
52 - 52 [1 / 5 ]
[
52
-
-
-
-
]
24. Klepačková Eliška (SDH Bílina)
50 - 50 [1 / 5 ]
[
50
0
-
-
-
]
25. Valachová Klára (Řehlovice)
48 - 48 [1 / 5 ]
[
48
-
-
-
-
]
26. Maierová Ema (Bílina)
46 - 46 [1 / 5 ]
[
46
0
-
-
-
]
27. Hraničková Magdaléna (Malešov)
44 - 44 [1 / 5 ]
[
44
0
-
-
-
]
28. Zvěřinová Petronela (Labská Stráň)
42 - 42 [1 / 5 ]
[
42
0
-
-
-
]
muž / věk: 12 - 15
1. Marek Tomáš (Vědomice)
100 - 100 [1 / 5 ]
[
100
0
-
-
-
]
2. Křehlík Zdeněk (Žitenice-Pohořany)
95 - 95 [1 / 5 ]
[
95
0
-
-
-
]
3. Sviták Dominik (Sdh Nové Dvory)
92 - 92 [1 / 5 ]
[
92
-
-
-
-
]
4. Prchal Petr (Srbice)
90 - 90 [1 / 5 ]
[
90
0
-
-
-
]
5. Vachulka Tadeáš (Žitenice-Pohořany)
88 - 88 [1 / 5 ]
[
88
0
-
-
-
]
6. Kodet Matyáš (Křešice)
86 - 86 [1 / 5 ]
[
86
0
-
-
-
]
7. Spála Vít (Srbice)
84 - 84 [1 / 5 ]
[
84
0
-
-
-
]
8. Řezáč Tomáš (Křešice)
82 - 82 [1 / 5 ]
[
82
0
-
-
-
]
9. Zyka Milan (Srbice)
80 - 80 [1 / 5 ]
[
80
0
-
-
-
]
10. Chládok Martin (Srbice)
78 - 78 [1 / 5 ]
[
78
0
-
-
-
]
11. Maule František (Srbice)
76 - 76 [1 / 5 ]
[
76
0
-
-
-
]
12. Fidrich Miroslav (Srbice)
74 - 74 [1 / 5 ]
[
74
0
-
-
-
]
13. Paulík Šimon (Sdh Nové Dvory)
72 - 72 [1 / 5 ]
[
72
-
-
-
-
]
14. Panocha Michael (Malešov)
70 - 70 [1 / 5 ]
[
70
0
-
-
-
]
15. Krajník Matyáš (Brozany nad Ohří)
68 - 68 [1 / 5 ]
[
68
-
-
-
-
]
16. Pokoš Ondřej (SDH Bílina)
66 - 66 [1 / 5 ]
[
66
0
-
-
-
]
17. Hajný David (Žitenice-Pohořany)
64 - 64 [1 / 5 ]
[
64
0
-
-
-
]
18. Bauer Dominik (Brozany nad Ohří)
62 - 62 [1 / 5 ]
[
62
-
-
-
-
]
19. Laube Matěj (SDH Klapý)
60 - 60 [1 / 5 ]
[
60
0
-
-
-
]
20. Loupal Marek (Vědomice)
58 - 58 [1 / 5 ]
[
58
0
-
-
-
]
žena / věk: 12 - 15
1. Svobodová Amálie (SDH Klapý)
100 - 100 [1 / 5 ]
[
100
0
-
-
-
]
2. Fiedlerová Anna (Koštice)
95 - 95 [1 / 5 ]
[
95
0
-
-
-
]
3. Krajníková Laura (Malešov)
92 - 92 [1 / 5 ]
[
92
0
-
-
-
]
4. Novotná Adéla (SDH Hřivice)
90 - 90 [1 / 5 ]
[
90
0
-
-
-
]
5. Turke Linda (Křešice)
88 - 88 [1 / 5 ]
[
88
0
-
-
-
]
6. Pecková Dominika (SDH Bílina)
86 - 86 [1 / 5 ]
[
86
0
-
-
-
]
7. Nováková Eliška (Vědomice)
84 - 84 [1 / 5 ]
[
84
0
-
-
-
]
8. Tícová Anna (SDH Klapý)
82 - 82 [1 / 5 ]
[
82
0
-
-
-
]
9. Jedličková Eliška (Žitenice-Pohořany)
80 - 80 [1 / 5 ]
[
80
-
-
-
-
]
10. Tůmová Tereza (Charvatce)
78 - 78 [1 / 5 ]
[
78
0
-
-
-
]
11. Krunclová Eliška (Brozany nad Ohří)
76 - 76 [1 / 5 ]
[
76
-
-
-
-
]
12. Ungerová Ella (SDH Klapý)
74 - 74 [1 / 5 ]
[
74
0
-
-
-
]
13. Broftová Anna (Sdh Nové Dvory)
72 - 72 [1 / 5 ]
[
72
-
-
-
-
]
14. Havlasová Barbora (Malešov)
70 - 70 [1 / 5 ]
[
70
0
-
-
-
]
15. Rýdlová Gabriela (SDH Dobroměřice)
68 - 68 [1 / 5 ]
[
68
0
-
-
-
]
16. Rážová Anna (Malešov)
66 - 66 [1 / 5 ]
[
66
0
-
-
-
]
17. Krajčovičová Tereza (SDH Klapý)
64 - 64 [1 / 5 ]
[
64
0
-
-
-
]
18. Berkyova Eliška (SDH Bílina)
62 - 62 [1 / 5 ]
[
62
-
-
-
-
]
19. Maierová Eva (Bílina)
60 - 60 [1 / 5 ]
[
60
-
-
-
-
]
20. Vochomůrková Natálie (SDH Bílina)
58 - 58 [1 / 5 ]
[
58
0
-
-
-
]
21. Bízová Tereza (Malešov)
56 - 56 [1 / 5 ]
[
56
0
-
-
-
]
22. Černá Ema (Malešov)
54 - 54 [1 / 5 ]
[
54
0
-
-
-
]
23. Olivová Anna Petra (Malešov)
52 - 52 [1 / 5 ]
[
52
0
-
-
-
]