Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
Moravská liga TFA 2022
logo soutěže
Popis: 6. ročník seriálu závodů Moravské ligy TFA.
Jednotlivé závody soutěže
1. TFA Podolí 24.04.2022 09:00
2. TFA Olešnický ŽELEZŇÁK 2022 08.05.2022 09:00
3. Železný hasič Velká nad Veličkou 05.06.2022 09:30
4. TFA Trpín 19.06.2022 08:00
5. TFA Sebranice 2022 23.07.2022 08:00

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 35 - 100
1. Tesař Radek (SDH Sebranice)
188 - 188 [4 / 5 ]
[
46
46
48
48
0
]
2. Dědič František (SDH Dětřichov u Moravské Třebové)
174 - 174 [4 / 5 ]
[
44
42
46
42
-
]
3. Slouka Petr (SDH Sokolnice)
168 - 168 [4 / 5 ]
[
40
40
42
46
-
]
4. Král Zdeněk (SDH Trpín)
150 - 150 [3 / 5 ]
[
50
50
-
50
-
]
5. Soukal Jan (SDH Olešnice)
144 - 144 [4 / 5 ]
[
36
32
36
40
0
]
6. Josepčuk Kamil (JSDH Svitavy)
141 - 141 [4 / 5 ]
[
30
31
44
36
-
]
7. Čandrla Petr (SDH Podolí)
130 - 130 [4 / 5 ]
[
32
29
38
31
-
]
8. Mikulica Václav (SDH Kobylí)
114 - 114 [4 / 5 ]
[
25
28
31
30
-
]
9. Ludvík Marek (Sdh Rakvice)
110 - 110 [3 / 5 ]
[
26
-
40
44
-
]
10. Smékal Milan (SDH Lipová - lázně)
106 - 106 [3 / 5 ]
[
-
34
34
38
0
]
11. Buchta Jiří (SDH Vendolí)
106 - 106 [3 / 5 ]
[
34
38
-
34
0
]
12. Máca Tomáš (SDH Brno Slatina)
98 - 98 [2 / 5 ]
[
48
-
50
-
0
]
13. Sedlák Martin (SDH Velatice)
94 - 94 [3 / 5 ]
[
-
30
32
32
0
]
14. Sochor Josef (HZS PARDUBICKÉHO KRAJE)
82 - 82 [2 / 5 ]
[
38
44
-
-
0
]
15. Mašek Pavel (SDH Vranov)
82 - 82 [3 / 5 ]
[
27
27
-
28
0
]
16. Adamec Jan (SDH Dětřichov u Moravské Třebové)
78 - 78 [2 / 5 ]
[
42
36
-
-
-
]
17. Hajny Radek (SDH Doubravice)
77 - 77 [3 / 5 ]
[
24
26
-
27
-
]
18. Víšek Marek (HZS Pardubice)
48 - 48 [1 / 5 ]
[
-
48
-
-
-
]
19. Budař Rostislav (SDH Třešť)
31 - 31 [1 / 5 ]
[
31
-
-
-
-
]
20. Pipíška Michal (DHZ Ráztočno)
29 - 29 [1 / 5 ]
[
29
-
-
-
-
]
21. Krajčír Filip (JSDH Držovice)
29 - 29 [1 / 5 ]
[
-
-
-
29
-
]
22. Klein Viliam (HZS Kraje Vysočina)
28 - 28 [1 / 5 ]
[
28
-
-
-
-
]
žena / věk: 15 - 100
1. Švábová Martina (SDH Trpín)
194 - 194 [4 / 5 ]
[
48
48
48
50
-
]
2. Vodičková Kateřina (SDH Rokytnice nad Rokytnou)
194 - 194 [4 / 5 ]
[
46
50
50
48
0
]
3. Čaganová Petra (SDH Nižní Lhoty)
186 - 186 [4 / 5 ]
[
50
44
46
46
-
]
4. Mokrušová Nicole (SDH Rohatec)
174 - 174 [4 / 5 ]
[
42
46
42
44
0
]
5. Kachlíková Kristýna (SDH Dražovice)
150 - 150 [4 / 5 ]
[
36
38
38
38
0
]
6. Švajková Miluše (SDH Lipová - lázně)
128 - 128 [3 / 5 ]
[
-
42
44
42
0
]
7. Doležalová Hana (SDH Velké Němčice)
124 - 124 [4 / 5 ]
[
32
32
31
29
-
]
8. Kašparová Michaela (SDH Vendolí)
114 - 114 [3 / 5 ]
[
38
40
-
36
0
]
9. Divišová Žaneta (SDH Rokytnice nad Rokytnou)
93 - 93 [3 / 5 ]
[
30
-
32
31
-
]
10. Vojvodikova Eva (SDH Velké Karlovice Tisňavy)
80 - 80 [2 / 5 ]
[
40
-
40
-
-
]
11. Přindišová Kristýna (SDH Ludéřov)
70 - 70 [2 / 5 ]
[
-
34
36
-
-
]
12. Vaverková Pavlína (SDH Předměstí)
70 - 70 [2 / 5 ]
[
-
36
-
34
-
]
13. Gotvaldová Anna (SDH Podolí)
60 - 60 [2 / 5 ]
[
-
-
30
30
-
]
14. Šmídová Natálie (SDH Nové Dvory)
57 - 57 [2 / 5 ]
[
29
-
-
28
0
]
15. Honsová Michaela (SDH Petrůvky)
44 - 44 [1 / 5 ]
[
44
-
-
-
-
]
16. Kalná Vladislava (SDH Jarcová)
40 - 40 [1 / 5 ]
[
-
-
-
40
-
]
17. Jurásková Dominika (SDH Březová u Uherského Brodu)
34 - 34 [1 / 5 ]
[
-
-
34
-
-
]
18. Jůvová Daniela (SDH Zálší)
34 - 34 [1 / 5 ]
[
34
-
-
-
-
]
19. Doleželová Kristýna (SDH Rapotín)
32 - 32 [1 / 5 ]
[
-
-
-
32
0
]
20. Maráková Marie (SDH Moravská Nová Ves)
31 - 31 [1 / 5 ]
[
31
-
-
-
-
]
muž / věk: 15 - 34
1. Tkaný Jiří (SDH Babice)
186 - 186 [4 / 5 ]
[
48
44
44
50
-
]
2. Maňák Zdeněk (SDH Velká nad Veličkou)
176 - 176 [4 / 5 ]
[
46
40
46
44
-
]
3. Navrátil Lukáš (SDH Ludéřov)
174 - 174 [4 / 5 ]
[
44
46
42
42
-
]
4. Zábrš Ondřej (SDH Brno-Slatina)
162 - 162 [4 / 5 ]
[
40
42
40
40
-
]
5. Rybnikář Ondřej (SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem)
146 - 146 [3 / 5 ]
[
50
-
50
46
-
]
6. Dvořáček Josef (Sdh Koroužné)
138 - 138 [4 / 5 ]
[
36
34
36
32
0
]
7. Veselý Josef (SDH Násedlovice ❤️)
133 - 133 [4 / 5 ]
[
34
31
38
30
0
]
8. Vlach Josef (JSDH Svitavy)
120 - 120 [4 / 5 ]
[
30
30
31
29
-
]
9. Hovězák Tomáš (Rohatec)
120 - 120 [4 / 5 ]
[
32
28
32
28
-
]
10. Novotný Martin (SDH Olešnice)
102 - 102 [3 / 5 ]
[
-
32
34
36
0
]
11. Skřivánek Michal (SDH Rohatec)
98 - 98 [2 / 5 ]
[
-
50
48
-
-
]
12. Jakubec Michal (SDH Račice (u Vyškova))
97 - 97 [4 / 5 ]
[
26
22
25
24
0
]
13. Břenek Martin (SDH Trpín)
96 - 96 [2 / 5 ]
[
-
48
-
48
0
]
14. Cakl Lukáš (SDH Rokytnice nad Rokytnou)
83 - 83 [3 / 5 ]
[
31
-
29
23
0
]
15. Svoboda Štěpán (SDH Podolí)
80 - 80 [4 / 5 ]
[
19
18
26
17
0
]
16. Švec Josef (Rokytnice nad Rokytnou)
80 - 80 [3 / 5 ]
[
28
-
27
25
-
]
17. Mrňka Lukáš (SDH Újezd)
74 - 74 [2 / 5 ]
[
-
36
-
38
-
]
18. Knápek Daniel (HZS Pardubického kraje)
72 - 72 [2 / 5 ]
[
-
38
-
34
-
]
19. Bělík Filip (SDH Ústí)
69 - 69 [2 / 5 ]
[
38
-
-
31
0
]
20. Skořepa Michal (SDH Rohatec)
63 - 63 [3 / 5 ]
[
21
-
24
18
-
]
21. Ševčík Jakub (SDH Drnholec)
58 - 58 [2 / 5 ]
[
29
29
-
-
-
]
22. Vanžura Jakub (SDH Proseč)
52 - 52 [2 / 5 ]
[
-
26
-
26
-
]
23. Kovář Josef (SDH Borovnice)
51 - 51 [2 / 5 ]
[
-
24
-
27
0
]
24. Janečka Vít (SDH Žeranovice)
49 - 49 [3 / 5 ]
[
16
14
19
-
-
]
25. Švehla Jakub (SDH Kobylí)
48 - 48 [2 / 5 ]
[
23
25
-
-
-
]
26. Pospíšil Jaroslav (HZS PAK)
46 - 46 [2 / 5 ]
[
25
21
-
-
0
]
27. Klimeš Jakub (SDH Útěchov)
46 - 46 [3 / 5 ]
[
12
13
-
21
0
]
28. Melichar David (SDH Bobrová)
45 - 45 [2 / 5 ]
[
22
23
-
-
0
]
29. Kalčík David (SDH Miroslav)
44 - 44 [3 / 5 ]
[
15
15
-
14
-
]
30. Svoboda Ondřej (SDH Podolí)
43 - 43 [3 / 5 ]
[
14
17
-
12
-
]
31. Bošeľa Maroš (OZ HASIČ POLOMKA)
42 - 42 [1 / 5 ]
[
42
-
-
-
-
]
32. Matějek Viktor (SDH Podolí)
40 - 40 [3 / 5 ]
[
9
16
-
15
-
]
33. Šiška Pavel (SDH Dlouhá Loučka)
40 - 40 [2 / 5 ]
[
21
19
-
-
-
]
34. Polach Dominik (SDH Rohatec)
39 - 39 [3 / 5 ]
[
-
8
21
10
-
]
35. Řihák Martin (SDH Žeranovice)
39 - 39 [2 / 5 ]
[
17
-
22
-
-
]
36. Doušek Rostislav (Černá Hora)
39 - 39 [2 / 5 ]
[
18
21
-
-
-
]
37. Matějek Sebastian (SDH Střelice)
38 - 38 [3 / 5 ]
[
13
12
-
13
0
]
38. Maňák Michal (SDH Žeranovice)
34 - 34 [3 / 5 ]
[
7
9
18
-
-
]
39. Bulva Jiří (SDH Lezník)
30 - 30 [2 / 5 ]
[
-
11
-
19
0
]
40. Frank Jan (Velké Němčice)
30 - 30 [1 / 5 ]
[
-
-
30
-
-
]
41. Kalous Petr (Záhorovice)
28 - 28 [1 / 5 ]
[
-
-
28
-
-
]
42. Menšík Viktor (JSDH Protivanov)
27 - 27 [1 / 5 ]
[
27
-
-
-
-
]
43. Jehlička Vladimír (SDH Široký Brod)
27 - 27 [1 / 5 ]
[
-
27
-
-
-
]
44. Parák Marek (SDH Rapotín)
26 - 26 [2 / 5 ]
[
-
10
-
16
0
]
45. Krzyžowski Ondřej (SDH Dolní Líštná)
24 - 24 [1 / 5 ]
[
24
-
-
-
-
]
46. Ševčík Ondřej (SDH Bojkovice)
23 - 23 [1 / 5 ]
[
-
-
23
-
-
]
47. Vostál Petr (SDH Černá)
22 - 22 [1 / 5 ]
[
-
-
-
22
-
]
48. Latta Marek (SDH Jarcová)
21 - 21 [1 / 5 ]
[
-
-
-
21
-
]
49. Navrátil Vít (SDH Dražovice)
21 - 21 [1 / 5 ]
[
-
-
21
-
0
]
50. Langer Lukáš (SDH Žeranovice)
11 - 11 [1 / 5 ]
[
11
-
-
-
-
]
51. Kašpar David (SDH Rapotín)
11 - 11 [1 / 5 ]
[
-
0
-
11
0
]
52. Jurásek Lukáš (SDH Březová u Uherského Brodu)
10 - 10 [1 / 5 ]
[
-
-
-
10
-
]
53. kužela Václav (SDH Žeranovice)
10 - 10 [1 / 5 ]
[
10
-
-
-
-
]
54. Kašpar Jan (SDH Rapotín)
10 - 10 [1 / 5 ]
[
-
-
-
10
0
]
55. Doba Florián (SDH Vitčice)
8 - 8 [1 / 5 ]
[
8
-
-
-
-
]
56. Háněl Ondřej (SDH Rapotín)
7 - 7 [1 / 5 ]
[
-
7
-
-
-
]
57. Reška Zbyněk (Černá Hora)
6 - 6 [1 / 5 ]
[
6
-
-
-
-
]
58. Gric Jaroslav (Černá Hora)
6 - 6 [1 / 5 ]
[
0
6
-
-
-
]