Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
TFA Liga Královéhradecký kraj 2022
logo soutěže
Popis: 1. Ročník ligy TFA, www.tfaligahk.cz https://www.facebook.com/tfaligahk Před přihlášením do konkrétního závodu si prosím pozorně přečtěte propozice, některé kategorie nejsou otevřeny na všech závodech, případné dotazy směřujte na info@tfaligahk.cz Během registrace do konkrétních závodů přes portál, si ověřte v konkrétních propozicích jestli kategorie o kterou máte zájem je v tom daném závodě otevřena, na portále jsou sice všude všechny ale to je dané technickým řešením. Na některých závodech jsou otevřeny jen základní kategorie muži 18-35, muži 35+ a ženy bez rozdílu věku(výstroj žen je popsána v propozicích. Chápeme že je to trochu komplikované, ale prvoplány na jednotlivé závody probíhaly dávno před vznikem ligy a proto některé věci nejsou pro letošní rok úplně sjednocené. Děkujeme za pochopení
Jednotlivé závody soutěže
1. TFA - Miletínská Troska 15.04.2022 07:30
2. TFA "Pod Kouřovou horou" Radvanice 21.05.2022 07:30
3. Žernovský Bejk - 6. ročník 25.06.2022 08:00
4. Železný hasič Valdice - TFA liga KHK kraje 20.08.2022 09:00
5. TFA o nejtvrdší Hořickou trubičku 17.09.2022 08:00
6. TFA Ohnišťany 24.09.2022 07:30

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 35 - 100
1. Snopko David (SDH OHNIŠŤANY)
555 - 555 [6 / 6 ]
[
85
90
100
95
90
95
]
2. Halada Martin (SDH Rudnik-Arnultovice)
550 - 550 [6 / 6 ]
[
95
85
95
100
95
80
]
3. Šulc Roman (Ohnišťany)
475 - 475 [5 / 6 ]
[
100
95
-
90
100
90
]
4. MELICHAR Jiří (Rychnov u Jablonce nad Nisou)
260 - 260 [3 / 6 ]
[
90
-
-
85
-
85
]
5. Paťava Jaroslav (SDH Radvanice)
235 - 235 [3 / 6 ]
[
-
-
-
80
80
75
]
6. Bureš Robin (SDH Lenešice)
200 - 200 [2 / 6 ]
[
-
100
-
-
-
100
]
7. Loprais Petr (SDH Veselá, JSDH Mnichovo Hradiště (TFA team Praha))
195 - 195 [3 / 6 ]
[
50
-
0
75
-
70
]
8. Sahánek Luboš (Rudník -Arnultovice)
165 - 165 [2 / 6 ]
[
-
-
90
-
75
-
]
9. Janeček Rudolf (SDH Černý Důl - Čistá v Krkonoších)
150 - 150 [2 / 6 ]
[
65
-
85
-
-
-
]
10. Zlatník Václav (SDH Radvanice)
125 - 125 [2 / 6 ]
[
55
70
-
-
-
-
]
11. Prokeš Jan (SDH Bukovina u Čisté)
85 - 85 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
85
-
]
12. Mandys Josef (SDH Praha Satalice)
80 - 80 [1 / 6 ]
[
80
-
-
-
-
-
]
13. Runštuk Zdeněk (SDH Černý Důl - Čista v Krkonoších)
80 - 80 [1 / 6 ]
[
-
-
80
-
-
-
]
14. Filipčík Alexander (Zimní Halové Kvarteto)
75 - 75 [1 / 6 ]
[
-
75
-
-
-
-
]
15. Novák Martin (SDH Hořice)
70 - 70 [1 / 6 ]
[
70
-
-
-
-
-
]
16. Jirovský Jiří (Tfa Praha Sdh Praha Satalice)
60 - 60 [1 / 6 ]
[
60
-
-
-
-
-
]
muž / věk: 18 - 34
1. Novotný Petr (Ohnišťany)
535 - 535 [6 / 6 ]
[
85
80
90
85
95
100
]
2. Porubek Ondřej (SDH Velichovky)
490 - 490 [6 / 6 ]
[
80
75
80
90
80
85
]
3. Šmídek Ondrěj (SDH Ohnišťany)
459 - 459 [6 / 6 ]
[
49
55
75
100
85
95
]
4. Novotný Jakub (Radvanice)
405 - 405 [5 / 6 ]
[
90
85
85
65
-
80
]
5. Jiříček Adam (Ohnišťany)
395 - 395 [6 / 6 ]
[
60
50
65
70
75
75
]
6. Zvoníček René (Velké Poříčí)
290 - 290 [5 / 6 ]
[
50
70
50
50
70
-
]
7. Munzar Roman (SDH Habřina)
290 - 290 [3 / 6 ]
[
-
-
100
-
100
90
]
8. Matouš Dominik (Železný Brod)
275 - 275 [3 / 6 ]
[
100
95
-
80
-
-
]
9. Roza Dominik (SDH Hořice)
270 - 270 [4 / 6 ]
[
70
-
60
75
-
65
]
10. Křivohlávek Michal (SDH Hořice)
234 - 234 [4 / 6 ]
[
55
65
49
-
65
-
]
11. Erben Dominik (SDH Radvanice)
143 - 143 [3 / 6 ]
[
-
49
44
-
-
50
]
12. Dalecký Michal (SDH Skuteč)
135 - 135 [2 / 6 ]
[
65
-
70
-
-
-
]
13. Paťava Jaroslav (SDH Radvanice)
125 - 125 [2 / 6 ]
[
-
80
45
-
-
-
]
14. Vrba Daniel (SDH Cítoliby)
100 - 100 [1 / 6 ]
[
-
100
-
-
-
-
]
15. Podzimek Zdeněk (HZS Benátky n.J./SDH Bezno)
95 - 95 [1 / 6 ]
[
-
-
-
95
-
-
]
16. Šulc Roman (Ohnišťany)
95 - 95 [1 / 6 ]
[
-
-
95
-
-
-
]
17. Šikola Mirko (JSDH Jablonecké Paseky)
95 - 95 [1 / 6 ]
[
95
-
-
-
-
-
]
18. Janeček Jakub (SDH Černý Důl - Čistá v Krkonoších)
95 - 95 [2 / 6 ]
[
47
-
48
-
-
-
]
19. Čížik Jakub (SDH Velké Svatoňovice)
94 - 94 [2 / 6 ]
[
46
48
-
-
-
-
]
20. Borl Lukáš (SDH Cítoliby)
90 - 90 [1 / 6 ]
[
-
90
-
-
-
-
]
21. Fabián Michal (JSDH Těpeře; TFA tým Praha)
90 - 90 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
90
-
]
22. Štěpán David (SDH Borová)
80 - 80 [1 / 6 ]
[
-
-
80
-
-
-
]
23. Prokeš Jan (SDH Bukovina u Čisté)
75 - 75 [1 / 6 ]
[
75
-
0
-
-
-
]
24. Červa Jan (SDH Frýdštejn)
75 - 75 [1 / 6 ]
[
75
-
-
-
-
-
]
25. Hlava Ladislav (SDH Ploukonice)
70 - 70 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
70
]
26. Janoušek Jakub (SDH Ostroměř)
60 - 60 [1 / 6 ]
[
-
-
-
60
-
-
]
27. Dušek Martin (SDH Záchlumí)
60 - 60 [1 / 6 ]
[
-
60
-
-
-
-
]
28. Dobrovolný Jindřich (JSDH Rohovládova Bělá)
60 - 60 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
60
]
29. Martinek Josef (Sdh Bystřice)
55 - 55 [1 / 6 ]
[
-
-
-
55
-
-
]
30. Chramosta Pavel (SDH Staré Místo)
55 - 55 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
55
]
31. Řezníček Břetislav (Velké Petrovice)
55 - 55 [1 / 6 ]
[
-
-
55
-
-
-
]
32. Klíma Jakub (SDH Miletín)
48 - 48 [1 / 6 ]
[
48
-
-
-
-
-
]
33. Ryšavý Petr (SDH Jívka)
47 - 47 [1 / 6 ]
[
-
-
47
-
-
-
]
34. Němeček Michal (Velichovky)
46 - 46 [1 / 6 ]
[
-
-
46
-
-
-
]
35. Holeka Benjamín (SDH Voleč)
45 - 45 [1 / 6 ]
[
45
-
-
-
-
-
]
36. Kraus Vojtěch (Velké Petrovice)
43 - 43 [1 / 6 ]
[
-
-
43
-
-
-
]
37. Fiedler Pavel (SDH Jívka)
42 - 42 [1 / 6 ]
[
-
-
42
-
-
-
]
muž / věk: 15 - 17
1. Hilscher Martin (Česká Metuje)
465 - 465 [5 / 6 ]
[
90
95
90
95
0
95
]
2. Keller Jan (Střední škola Semily/ SDH Lužany)
380 - 380 [4 / 6 ]
[
95
100
85
100
0
-
]
3. Švadlák Michal (Malé Svatoňovice)
335 - 335 [4 / 6 ]
[
70
75
95
-
-
95
]
4. Janda Tomáš (SDH Jičín)
280 - 280 [3 / 6 ]
[
-
90
-
90
0
100
]
5. Poche Jan (SDH Velichovky)
200 - 200 [2 / 6 ]
[
100
-
100
-
-
-
]
6. Rozsévač Matěj (SDH Ostroměř)
175 - 175 [2 / 6 ]
[
-
-
-
85
0
90
]
7. Stradiot Aleš (SDH Velichovky)
160 - 160 [2 / 6 ]
[
75
85
-
-
-
-
]
8. Jaroš Petr (Velichovky)
130 - 130 [2 / 6 ]
[
50
80
-
-
0
-
]
9. Krtička Martin (Velké Svatoňovice)
120 - 120 [2 / 6 ]
[
55
65
-
-
-
-
]
10. Kopecký Jáchym (JSDH Malé Svatoňovice)
118 - 118 [2 / 6 ]
[
48
70
-
-
-
-
]
11. Mědílek Miroslav (Malé Svatoňovice)
107 - 107 [2 / 6 ]
[
47
60
-
-
-
-
]
12. Růžička Dominik (TFA PRAHA, SDH Praha Satalice)
85 - 85 [1 / 6 ]
[
85
-
-
-
-
-
]
13. Kolář Jan (TFA PRAHA SDH Praha Satalice)
80 - 80 [1 / 6 ]
[
80
-
-
-
-
-
]
14. Holub Radek (SDH Velichovky)
65 - 65 [1 / 6 ]
[
65
-
-
-
-
-
]
15. Petřina Mikuláš (Sdh Praha Satalice)
60 - 60 [1 / 6 ]
[
60
-
-
-
-
-
]
16. Müller Jakub (SDH Malé Svatoňovice)
49 - 49 [1 / 6 ]
[
49
-
-
-
-
-
]
žena / věk: 15 - 17
1. Munzarová Markéta (SDH Třebihošť)
370 - 370 [4 / 6 ]
[
100
80
100
-
-
90
]
2. Sršňová Denisa (Velichovky)
355 - 355 [4 / 6 ]
[
85
95
90
-
-
85
]
3. Dohnalová Adéla (SDH Velichovky)
295 - 295 [3 / 6 ]
[
95
100
-
-
0
100
]
4. Sršňová Lada (Velichovky)
205 - 205 [3 / 6 ]
[
65
65
-
-
-
75
]
5. Lukešová Viktorie (OSŠP Kolín/SDH Škvorec)
190 - 190 [2 / 6 ]
[
95
-
95
-
-
-
]
6. Kneifelová Hana (SDH Velké Svatoňovice)
175 - 175 [2 / 6 ]
[
90
85
-
-
-
-
]
7. Kadečková Petra (SDH Šárovcova Lhota)
95 - 95 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
95
]
8. Martincová Marie (SDH Velké Svatoňovice)
90 - 90 [1 / 6 ]
[
-
90
-
-
-
-
]
9. Nosková Lucie (SDH Miletín)
80 - 80 [1 / 6 ]
[
80
-
-
-
-
-
]
10. Nosková Lucie (SDH Miletín)
80 - 80 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
80
]
11. Kordová Lucie (SDH Miletín)
75 - 75 [1 / 6 ]
[
75
-
-
-
-
-
]
12. Zárubová Klára (SDH Velké Svatoňovice)
75 - 75 [1 / 6 ]
[
-
75
-
-
-
-
]
13. Nosková Lucie (SDH Miletín)
70 - 70 [1 / 6 ]
[
-
70
-
-
-
-
]
14. Holubová Karolína (SDH Velichovky)
70 - 70 [1 / 6 ]
[
70
-
-
-
-
-
]
15. Zárubová Andrea (SDH Velké Svatoňovice)
60 - 60 [1 / 6 ]
[
60
-
-
-
-
-
]
16. Zárubová Tereza (SDH Velké Svatoňovice)
60 - 60 [1 / 6 ]
[
-
60
-
-
-
-
]
PSII / věk: 18 - 99
1. Sršňová Lucie (Velichovky)
300 - 300 [3 / 6 ]
[
100
100
-
-
-
100
]
2. Olhová Lucie (SDH Rudník Arnultovice)
255 - 255 [3 / 6 ]
[
-
90
75
-
-
90
]
3. Lukešová Viktorie (OSŠP Kolín/SDH Škvorec)
195 - 195 [2 / 6 ]
[
-
-
-
100
0
95
]
4. Tarantová Marie (SDH Dalešice)
100 - 100 [1 / 6 ]
[
-
-
100
-
-
-
]
5. Svědíková Klára (SDH Česká Metuje)
100 - 100 [1 / 6 ]
[
-
-
100
-
-
-
]
6. Svobodová Marcela (SDH Miletín)
95 - 95 [1 / 6 ]
[
-
95
-
-
-
-
]
7. Horáčková Michaela (SDH Hořice)
95 - 95 [1 / 6 ]
[
-
-
95
-
-
-
]
8. Voborníková Adéla (SDH Čermná)
90 - 90 [1 / 6 ]
[
-
-
90
-
-
-
]
9. Zubričanová Nikola (SDH Radvanice)
85 - 85 [1 / 6 ]
[
-
-
85
-
-
-
]
10. Snopková Kateřina (SDH Ohnišťany)
80 - 80 [1 / 6 ]
[
-
-
80
-
-
-
]
zásahový oděv / věk: 18 - 99
1. Svobodová Marcela (SDH Miletín)
450 - 450 [5 / 6 ]
[
75
-
100
95
90
90
]
2. Svědíková Klára (SDH Česká Metuje)
345 - 345 [4 / 6 ]
[
65
-
-
85
100
95
]
3. Voborníková Adéla (SDH Čermná)
345 - 345 [4 / 6 ]
[
-
85
-
90
85
85
]
4. Dlasková Hoření Pavlína (Příšovice)
300 - 300 [3 / 6 ]
[
100
-
-
100
-
100
]
5. Zubričanová Nikola (SDH Radvanice)
295 - 295 [4 / 6 ]
[
60
80
-
-
75
80
]
6. Horáčková Michaela (SDH Hořice)
290 - 290 [3 / 6 ]
[
95
100
-
-
95
-
]
7. Vanclová Barbora (SDH Studenec)
150 - 150 [2 / 6 ]
[
70
-
-
-
80
-
]
8. Lukešová Viktorie (OSŠP Kolín/SDH Škvorec)
95 - 95 [1 / 6 ]
[
-
95
-
-
-
-
]
9. Tarantová Marie (SDH Dalešice)
90 - 90 [1 / 6 ]
[
90
-
-
-
-
-
]
10. Špálová Denisa (SDH Střezimíř)
90 - 90 [1 / 6 ]
[
-
90
-
-
-
-
]
11. Reichová Pavla (SDH Praha - Satalice (TFA tým Praha))
85 - 85 [1 / 6 ]
[
85
-
-
-
-
-
]
12. Jůvová Daniela (SDH Zálší)
80 - 80 [1 / 6 ]
[
80
-
-
-
-
-
]

Pořadí týmů (Ústecký kraj)
1. SDH Lenešice 200
2. SDH Cítoliby 190