Hasičovo SPORT je volně dostupný modul určený pro registraci soutěží, závodů a účastníků požárního sportu. Kategorie, soupisky, výsledky, odpočet času, souhlasy a další možnosti k využití zcela zdarma.
Možnost založit soutěž/ligu a závod se vám zobrazí po vytvoření vaší registrace a následném přihlášení. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás: pozarnisport@hasicovo.cz, 773 244 282.
TFA Liga Královéhradecký kraj 2022
logo soutěže
Popis: 1. Ročník ligy TFA, www.tfaligahk.cz https://www.facebook.com/tfaligahk Před přihlášením do konkrétního závodu si prosím pozorně přečtěte propozice, některé kategorie nejsou otevřeny na všech závodech, případné dotazy směřujte na info@tfaligahk.cz Během registrace do konkrétních závodů přes portál, si ověřte v konkrétních propozicích jestli kategorie o kterou máte zájem je v tom daném závodě otevřena, na portále jsou sice všude všechny ale to je dané technickým řešením. Na některých závodech jsou otevřeny jen základní kategorie muži 18-35, muži 35+ a ženy bez rozdílu věku(výstroj žen je popsána v propozicích. Chápeme že je to trochu komplikované, ale prvoplány na jednotlivé závody probíhaly dávno před vznikem ligy a proto některé věci nejsou pro letošní rok úplně sjednocené. Děkujeme za pochopení
Jednotlivé závody soutěže
1. TFA - Miletínská Troska 15.04.2022 07:30
2. TFA "Pod Kouřovou horou" Radvanice 21.05.2022 07:30
3. Žernovský Bejk - 6. ročník 25.06.2022 08:00
4. Železný hasič Valdice - TFA liga KHK kraje 20.08.2022 09:00
5. TFA o nejtvrdší Hořickou trubičku 17.09.2022 08:00
6. TFA Ohnišťany 24.09.2022 07:30

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 35 - 100
1. Šulc Roman (Ohnišťany)
100 - 100 [1 / 6 ]
[
100
0
0
0
0
0
]
2. Halada Martin (SDH Rudnik-Arnultovice)
95 - 95 [1 / 6 ]
[
95
0
0
0
0
0
]
3. MELICHAR Jiří (Rychnov u Jablonce nad Nisou)
90 - 90 [1 / 6 ]
[
90
-
-
-
-
-
]
4. Snopko David (OHNIŠŤANY)
85 - 85 [1 / 6 ]
[
85
0
0
0
0
0
]
5. Mandys Josef (SDH Praha Satalice)
80 - 80 [1 / 6 ]
[
80
-
-
-
-
-
]
6. Prokeš Jan (SDH Bukovina u Čisté)
75 - 75 [1 / 6 ]
[
75
0
0
-
-
-
]
7. Novák Martin (SDH Hořice)
70 - 70 [1 / 6 ]
[
70
0
0
0
0
0
]
8. Janeček Rudolf (SDH Černý Důl - Čistá v Krkonoších)
65 - 65 [1 / 6 ]
[
65
-
0
-
-
-
]
9. Jirovský Jiří (Tfa Praha Sdh Praha Satalice)
60 - 60 [1 / 6 ]
[
60
-
-
-
-
-
]
10. Zlatník Václav (SDH Radvanice)
55 - 55 [1 / 6 ]
[
55
0
-
-
-
-
]
11. Loprais Petr (SDH Veselá)
50 - 50 [1 / 6 ]
[
50
-
0
-
-
0
]
muž / věk: 18 - 34
1. Matouš Dominik (Železný Brod)
100 - 100 [1 / 6 ]
[
100
0
-
-
-
-
]
2. Šikola Mirko (JSDH Jablonecké Paseky)
95 - 95 [1 / 6 ]
[
95
0
-
-
-
-
]
3. Novotný Jakub (Radvanice)
90 - 90 [1 / 6 ]
[
90
0
0
-
-
-
]
4. Novotný Petr (Ohnišťany)
85 - 85 [1 / 6 ]
[
85
0
0
0
0
0
]
5. Porubek Ondřej (SDH Velichovky)
80 - 80 [1 / 6 ]
[
80
0
0
-
-
-
]
6. Červa Jan (SDH Frýdštejn)
75 - 75 [1 / 6 ]
[
75
-
-
-
-
-
]
7. Roza Dominik (SDH Hořice)
70 - 70 [1 / 6 ]
[
70
-
0
-
-
0
]
8. Dalecký Michal (SDH Skuteč)
65 - 65 [1 / 6 ]
[
65
-
0
-
-
-
]
9. Jiříček Adam (Ohnišťany)
60 - 60 [1 / 6 ]
[
60
0
0
0
0
0
]
10. Křivohlávek Michal (SDH Hořice)
55 - 55 [1 / 6 ]
[
55
0
-
-
-
0
]
11. Zvoníček René (Velké Poříčí)
50 - 50 [1 / 6 ]
[
50
0
0
-
0
0
]
12. Šmídek Ondrěj (SDH Ohnišťany)
49 - 49 [1 / 6 ]
[
49
0
-
0
0
0
]
13. Klíma Jakub (SDH Miletín)
48 - 48 [1 / 6 ]
[
48
0
-
-
0
-
]
14. Janeček Jakub (SDH Černý Důl - Čistá v Krkonoších)
47 - 47 [1 / 6 ]
[
47
-
0
-
-
-
]
15. Čížik Jakub (SDH Velké Svatoňovice)
46 - 46 [1 / 6 ]
[
46
0
-
-
-
-
]
16. Holeka Benjamín (SDH Markovice)
45 - 45 [1 / 6 ]
[
45
-
-
-
-
-
]
muž / věk: 15 - 17
1. Poche Jan (SDH Velichovky)
100 - 100 [1 / 6 ]
[
100
0
0
-
-
-
]
2. Keller Jan (Střední škola Semily/ SDH Lužany)
95 - 95 [1 / 6 ]
[
95
0
0
0
-
0
]
3. Hilscher Martin (Česká Metuje)
90 - 90 [1 / 6 ]
[
90
0
-
-
-
-
]
4. Růžička Dominik (TFA PRAHA, SDH Praha Satalice)
85 - 85 [1 / 6 ]
[
85
-
-
-
-
-
]
5. Kolář Jan (TFA PRAHA SDH Praha Satalice)
80 - 80 [1 / 6 ]
[
80
-
-
-
-
-
]
6. Stradiot Aleš (Velichovky)
75 - 75 [1 / 6 ]
[
75
0
-
-
-
-
]
7. Švadlák Michal (Velké Svatoňovice)
70 - 70 [1 / 6 ]
[
70
0
0
-
-
0
]
8. Holub Radek (SDH Velichovky)
65 - 65 [1 / 6 ]
[
65
-
-
-
-
-
]
9. Petřina Mikuláš (Sdh Praha Satalice)
60 - 60 [1 / 6 ]
[
60
-
-
-
-
-
]
10. Krtička Martin (Velké Svatoňovice)
55 - 55 [1 / 6 ]
[
55
0
-
-
-
-
]
11. Jaroš Petr (Velichovky)
50 - 50 [1 / 6 ]
[
50
0
0
-
-
-
]
12. Müller Jakub (SDH Malé Svatoňovice)
49 - 49 [1 / 6 ]
[
49
-
-
-
-
-
]
13. Kopecký Jáchym (JSDH Malé Svatoňovice)
48 - 48 [1 / 6 ]
[
48
0
-
-
-
-
]
14. Mědílek Miroslav (Malé Svatoňovice)
47 - 47 [1 / 6 ]
[
47
0
-
-
-
-
]
žena / věk: 15 - 17
1. Munzarová Markéta (SDH Miletín)
100 - 100 [1 / 6 ]
[
100
0
0
-
-
0
]
2. Dohnalová Adéla (SDH Velichovky)
95 - 95 [1 / 6 ]
[
95
-
0
-
-
-
]
3. Kneifelová Hana (SDH Velké Svatoňovice)
90 - 90 [1 / 6 ]
[
90
-
-
-
-
-
]
4. Sršňová Denisa (Velichovky)
85 - 85 [1 / 6 ]
[
85
0
0
-
-
-
]
5. Nosková Lucie (SDH Miletín)
80 - 80 [1 / 6 ]
[
80
-
-
-
-
-
]
6. Kordová Lucie (SDH Miletín)
75 - 75 [1 / 6 ]
[
75
-
-
-
-
-
]
7. Holubová Karolína (SDH Velichovky)
70 - 70 [1 / 6 ]
[
70
-
-
-
-
-
]
8. Sršňová Lada (Velichovky)
65 - 65 [1 / 6 ]
[
65
0
0
-
-
-
]
9. Zárubová Andrea (SDH Velké Svatoňovice)
60 - 60 [1 / 6 ]
[
60
-
-
-
-
-
]
PSII / věk: 18 - 99
1. Sršňová Lucie (Velichovky)
100 - 100 [1 / 6 ]
[
100
0
-
-
-
-
]
2. Lukešová Viktorie (SDH Škvorec)
95 - 95 [1 / 6 ]
[
95
0
0
-
-
-
]
zásahový oděv / věk: 18 - 99
1. Dlasková Hoření Pavlína (Příšovice)
100 - 100 [1 / 6 ]
[
100
-
-
-
-
-
]
2. Horáčková Michaela (SDH Hořice)
95 - 95 [1 / 6 ]
[
95
0
-
0
0
0
]
3. Tarantová Marie (SDH Dalešice)
90 - 90 [1 / 6 ]
[
90
-
-
-
-
-
]
4. Reichová Pavla (SDH Praha - Braník (TFA tým Praha))
85 - 85 [1 / 6 ]
[
85
-
-
-
-
-
]
5. Jůvová Daniela (SDH Zálší)
80 - 80 [1 / 6 ]
[
80
-
-
-
-
-
]
6. Svobodová Marcela (SDH Miletín)
75 - 75 [1 / 6 ]
[
75
0
-
0
0
0
]
7. Vanclová Barbora (SDH Studenec)
70 - 70 [1 / 6 ]
[
70
-
-
-
-
-
]
8. Svědíková Klára (SDH Česká Metuje)
65 - 65 [1 / 6 ]
[
65
0
0
-
0
0
]
9. Zubričanová Nikola (SDH Radvanice)
60 - 60 [1 / 6 ]
[
60
0
0
0
0
0
]