TFA LIGA SEVERU 2024
logo ligy
Popis:

Termíny i nové kategorie jsou tu ;) Pro ročník 2024 se počítá se 7 koly + jedno nebodované kolo, který bude další ročník charitativního běhu Upřímných srdcí. O celkovém pořadí jednotlivců rozhodnou body, které každý závodník nasbírá v 5 svých nejlepších závodech. V případě shodného počtu bodů mezi závodníky rozhodne pořadí z posledního závodu 05.10.2024 V roce 2024 nám zasáhne do ligy MČR TFA dobrovolných hasičů, které se bude konat nejspíše 12.10.2024 v Brně( budeme doufat, že nedojde znovu k posunu). První 4 závody budou pro zástupce z řad dobrovolných hasičů Ústeckého kraje nominační. Rozšíříme ale kategorie dle domluvy ;) Kategorie Hasičáren bude letos beze změn a bude znovu nejvýše honorovaná a budou zde nejzajímavější ceny! Budou se počítat body třem nejlepším mužům bez rozdílu věku od 18 let! Tedy je zde jiná bodová hodnota, než v kategorii jednotlivců… Kategorie hasičáren platí i letos pouze pro sbory z Ústeckého kraje (hlavní ceny dodává Ústecký kraj) Prosím používejte stejný login pro všechna kola, jinak se vám nebudou správně sčítat body. A zkontrolujte si také, že máte vyplněný správně kraj (pro kategorii hasičárny Ústeckého kraje)

Propozice ligy: Propozice ke stažení

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 18 - 34
1. Vrba Daniel (SDH Cítoliby)
50 - 50 [1 / 7 ]
[
50
-
-
-
-
-
-
]
2. Borl Lukáš (SDH Cítoliby)
47 - 47 [1 / 7 ]
[
47
0
-
-
-
-
-
]
3. Podzimek Zdeněk (HZS Benátky n.J./SDH Bezno)
45 - 45 [1 / 7 ]
[
45
0
-
-
-
-
-
]
4. Umlauf Josef (HZS Chomutov)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
42
-
-
-
-
-
-
]
5. Poche Jan (SDH Česká Metuje)
40 - 40 [1 / 7 ]
[
40
-
-
-
-
-
-
]
6. Porubek Ondřej (SDH Velichovky)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
38
0
-
-
-
-
-
]
7. Lupínek Michal (JSDH Prackovice nad Labem)
36 - 36 [1 / 7 ]
[
36
0
-
-
-
-
-
]
8. Huja Miroslav (JSDH Prackovice nad Labem)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
34
0
-
-
-
-
-
]
9. Pazdera Jakub (SDH Lenešice)
32 - 32 [1 / 7 ]
[
32
-
-
-
-
-
-
]
10. Holienka Miroslav (SDH Lenešice)
30 - 30 [1 / 7 ]
[
30
0
-
-
-
-
-
]
11. Sochor Petr (SDH Petrohrad)
28 - 28 [1 / 7 ]
[
28
-
-
-
-
-
-
]
12. Záruba Lukáš (HZS Letiště Praha)
26 - 26 [1 / 7 ]
[
26
-
-
-
-
-
-
]
13. Pail Matěj (SDH Klapý)
24 - 24 [1 / 7 ]
[
24
0
-
-
-
-
-
]
14. Vocásek Petr (SDH Předonín / HZS Mělník)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
22
0
-
-
-
-
-
]
15. Latina Matěj (HZS Chomutov, JSDH Blatno)
20 - 20 [1 / 7 ]
[
20
0
-
-
-
-
-
]
16. Šolín Jan (JSDH Most-Rudolice)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
18
0
-
-
-
-
-
]
17. Karfilát Jiří (SDH Klapý)
16 - 16 [1 / 7 ]
[
16
0
-
-
-
-
-
]
18. Roller Rostislav (HZS Most)
14 - 14 [1 / 7 ]
[
14
-
-
-
-
-
-
]
19. Kubiš Ondřej (Srbice)
12 - 12 [1 / 7 ]
[
12
0
-
-
-
-
-
]
20. Kocourek Ondřej (JSDH Golčův Jeníkov / HZS kraje Vysočina (HS Chotěboř))
10 - 10 [1 / 7 ]
[
10
-
-
-
-
-
-
]
21. Machata Matěj (SDH Čížkovice, HZSp Spolana)
9 - 9 [1 / 7 ]
[
9
-
-
-
-
-
-
]
22. Kryner Petr (SDH Klapý)
8 - 8 [1 / 7 ]
[
8
-
-
-
-
-
-
]
23. Sochor Martin (SDH Petrohrad)
7 - 7 [1 / 7 ]
[
7
-
-
-
-
-
-
]
24. Kejval Martin (Srbice)
6 - 6 [1 / 7 ]
[
6
0
-
-
-
-
-
]
25. Šíp Vojtěch (JSDH Most-Rudolice)
5 - 5 [1 / 7 ]
[
5
0
-
-
-
-
-
]
26. Drátovník Radek (SDH Klapý)
4 - 4 [1 / 7 ]
[
4
0
-
-
-
-
-
]
27. Fiala Jiří (JSDH Polepy)
3 - 3 [1 / 7 ]
[
3
0
-
-
-
-
-
]
28. Jelen Roman (HZSp Elektrárna Počerady)
2 - 2 [1 / 7 ]
[
2
0
-
-
-
-
-
]
29. Špírek Michal (JSDH Proboštov)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
30. Říha Václav (JSDH Boletice nad Labem)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
0
-
-
-
-
-
]
31. Krška Vít (SDH Verneřice)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
32. Pail Marek (SDH Libochovice)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
0
-
-
-
-
-
]
33. Zábranský Jakub (SDH Radešín)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
0
-
-
-
-
-
]
34. Suchý Lukáš (SDH Božtešice)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
35. Červený Daniel (SDH Nepomyšl)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
36. Sikyta Adam (SDH Nepomyšl)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
37. Vlasák Petr (SDH Cítoliby)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
0
-
-
-
-
-
]
38. Průša Dominik (JSDH Prackovice nad Labem)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
39. Žovinec Ondřej (SDH Cítoliby)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
0
-
-
-
-
-
]
40. Richter Jaroslav (JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
0
-
-
-
-
-
]
41. Urban Daniel (SDH Mojžíř)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
0
-
-
-
-
-
]
42. Vidím Alexandr (SDH Jirkov)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
0
-
-
-
-
-
]
43. Pavlas Josef (JSDH Libouchec)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
0
-
-
-
-
-
]
44. Šťastný Václav (Labská Stráň)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
45. Markevič Daniel (Mojžíř)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
46. Hrdlička Štěpán (HZS Chomutov, JSDH Blatno)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
0
-
-
-
-
-
]
47. Helebrant Ondřej (HZS Litoměřice/ SDH Stebno)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
48. Krejčí Kryštof (SDH Postoloprty)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
49. Růžička Jan (SDH LIBOCHOVICE)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
0
-
-
-
-
-
]
50. Růžička Jakub (Sdh libochovice)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
0
-
-
-
-
-
]
51. Beseda David (HZS Teplice)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
52. Klein Daniel (SDH Telnice)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
muž / věk: 15 - 17
1. Kořínek Ladislav (SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou)
50 - 50 [1 / 7 ]
[
50
0
-
-
-
-
-
]
2. Zapletal Tomáš (SDH NEČTINY)
47 - 47 [1 / 7 ]
[
47
-
-
-
-
-
-
]
3. Měrtl Jakub (Vratislavice nad Nisou)
45 - 45 [1 / 7 ]
[
45
0
-
-
-
-
-
]
4. Fork Petr (Hora Svatého Šebestiána)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
42
0
-
-
-
-
-
]
5. Kanty Oskar (SDH Rychnov u Jbc n/N)
40 - 40 [1 / 7 ]
[
40
0
-
-
-
-
-
]
6. Troják Vojtěch (SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
38
0
-
-
-
-
-
]
7. Stolín Petr (SDH Golčův Jeníkov)
36 - 36 [1 / 7 ]
[
36
-
-
-
-
-
-
]
8. přibyl josef petr (Hora sv. Šebestiana)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
34
0
-
-
-
-
-
]
9. Toločko Ondřej (Vratislavice nad Nisou)
32 - 32 [1 / 7 ]
[
32
0
-
-
-
-
-
]
10. Demeter Pavel (Hora Svatého Šebestiána)
30 - 30 [1 / 7 ]
[
30
0
-
-
-
-
-
]
11. Kanta Tobiáš (Srbice)
28 - 28 [1 / 7 ]
[
28
0
-
-
-
-
-
]
12. Dufek Jan (SDH Kralovice)
26 - 26 [1 / 7 ]
[
26
-
-
-
-
-
-
]
13. Hajný Adam (Sdh Žitenice - Pohořany)
24 - 24 [1 / 7 ]
[
24
0
-
-
-
-
-
]
14. Effenberger Adam (Dolní habartice)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
22
0
-
-
-
-
-
]
15. Pintér Jakub (Háj u Duchcova)
20 - 20 [1 / 7 ]
[
20
0
-
-
-
-
-
]
16. Moravec Filip (Hora sv. Šebestiana)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
18
0
-
-
-
-
-
]
17. Urban Tomáš (SDH Nepomyšl)
16 - 16 [1 / 7 ]
[
16
0
-
-
-
-
-
]
18. Hrdlička Jan (JSDH Libouchec)
14 - 14 [1 / 7 ]
[
14
0
-
-
-
-
-
]
19. Sahula Jan (Labská Stráň)
12 - 12 [1 / 7 ]
[
12
-
-
-
-
-
-
]
20. Baksalary Matyáš (SDH Rychnov u Jbc)
10 - 10 [1 / 7 ]
[
10
0
-
-
-
-
-
]
21. Frömmel Petr (Labská Stráň)
9 - 9 [1 / 7 ]
[
9
-
-
-
-
-
-
]
žena / věk: 15 - 17
1. Nejedlá Ema (Srbice)
50 - 50 [1 / 7 ]
[
50
0
-
-
-
-
-
]
2. Hauptvoglová Pavla (SDH Klapý)
47 - 47 [1 / 7 ]
[
47
0
-
-
-
-
-
]
3. Mauleová Antonie (Srbice)
45 - 45 [1 / 7 ]
[
45
0
-
-
-
-
-
]
4. Sochorová Hana (SDH Petrohrad)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
42
-
-
-
-
-
-
]
5. Hanyková Natalie (Sdh Dalešice)
40 - 40 [1 / 7 ]
[
40
0
-
-
-
-
-
]
6. Hybnerová Hana (SDH Golčův Jeníkov)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
38
-
-
-
-
-
-
]
7. Kabátová Amálie (SDH Slavětín)
36 - 36 [1 / 7 ]
[
36
0
-
-
-
-
-
]
8. Holienková Kateřina (SDH Lenešice)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
34
0
-
-
-
-
-
]
9. Klabanová Andrea (SDH Dolní Habartice)
32 - 32 [1 / 7 ]
[
32
0
-
-
-
-
-
]
10. Wágnerová Adéla (SDH Peruc)
30 - 30 [1 / 7 ]
[
30
-
-
-
-
-
-
]
11. Stanková Helena (SDH Stebno)
28 - 28 [1 / 7 ]
[
28
-
-
-
-
-
-
]
12. Slezáková Veronika (JSDH Polepy)
26 - 26 [1 / 7 ]
[
26
0
-
-
-
-
-
]
žena / věk: 18 - 34
1. Vrbová Eliška (SDH Cítoliby)
50 - 50 [1 / 7 ]
[
50
-
-
-
-
-
-
]
2. Tomková Zuzana (SDH Velešín)
47 - 47 [1 / 7 ]
[
47
-
-
-
-
-
-
]
3. Neubauerová Ester (SDH Hostinné)
45 - 45 [1 / 7 ]
[
45
0
-
-
-
-
-
]
4. Dohnalová Adéla (SDH Velichovky)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
42
0
-
-
-
-
-
]
5. Svědíková Klára (SDH Česká Metuje)
40 - 40 [1 / 7 ]
[
40
-
-
-
-
-
-
]
6. Tarantová Marie (SDH Dalešice/TFA tým Praha)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
38
-
-
-
-
-
-
]
7. Lukešová Viktorie (SDH Škvorec / OSŠP Kolín)
36 - 36 [1 / 7 ]
[
36
0
-
-
-
-
-
]
8. Zupková Markéta (SDH Povrly)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
34
0
-
-
-
-
-
]
9. Malá Kateřina (SDH Vědomice)
32 - 32 [1 / 7 ]
[
32
-
-
-
-
-
-
]
10. Krajčovičová Kateřina (SDH Klapý)
30 - 30 [1 / 7 ]
[
30
0
-
-
-
-
-
]
11. Gubíková Kristýna (SDH Očihov)
28 - 28 [1 / 7 ]
[
28
0
-
-
-
-
-
]
12. Minnichová Barbara (JSDH Prackovice nad Labem)
26 - 26 [1 / 7 ]
[
26
0
-
-
-
-
-
]
13. Kunertova Šárka (SDH Klapý)
24 - 24 [1 / 7 ]
[
24
0
-
-
-
-
-
]
14. Grejtovská Tereza (SDH Božtěšice)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
22
-
-
-
-
-
-
]
15. Hauserová Andrea (JSDH Prackovice nad Labem)
20 - 20 [1 / 7 ]
[
20
0
-
-
-
-
-
]
16. Klofcová Kristýna (JSDH Libouchec)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
18
0
-
-
-
-
-
]
17. Říhová Šárka Kristýna (SDH Libochovice)
16 - 16 [1 / 7 ]
[
16
-
-
-
-
-
-
]
18. Soušková Michaela (SDH Chotěšov)
14 - 14 [1 / 7 ]
[
14
-
-
-
-
-
-
]
19. Mikešová Kateřina (Chlumec)
12 - 12 [1 / 7 ]
[
12
-
-
-
-
-
-
]
20. Šofrová Eliška (SDH Libouchec)
10 - 10 [1 / 7 ]
[
10
0
-
-
-
-
-
]
21. Kouříková Barbora (SDH Dobroměřice)
9 - 9 [1 / 7 ]
[
9
0
-
-
-
-
-
]
22. Štenclová Marie (Košťany a Střelná)
8 - 8 [1 / 7 ]
[
8
-
-
-
-
-
-
]
žena / věk: 35 - 100
1. Prošková Petra (SDH Klapý)
50 - 50 [1 / 7 ]
[
50
0
-
-
-
-
-
]
2. Dlasková Hoření Pavlína (SDH Příšovice)
47 - 47 [1 / 7 ]
[
47
0
-
-
-
-
-
]
3. Fukalová Lenka (SDH Klapý)
45 - 45 [1 / 7 ]
[
45
0
-
-
-
-
-
]
4. Černucká Petra (SDH Brázdim)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
42
0
-
-
-
-
-
]
5. Drábková Hana (SDH Štrbice)
40 - 40 [1 / 7 ]
[
40
0
-
-
-
-
-
]
6. Kárová Martina (JSDH Polepy)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
38
0
-
-
-
-
-
]
7. Kršková Soňa (SDH Klapý/ Hasičovo)
36 - 36 [1 / 7 ]
[
36
0
-
-
-
-
-
]
8. Majarová Helena (SDH Koštice)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
34
-
-
-
-
-
-
]
9. Kiefer Martina (SDH Koštice)
32 - 32 [1 / 7 ]
[
32
0
-
-
-
-
-
]
10. Steinmetzová Iva (SDH Klapý)
30 - 30 [1 / 7 ]
[
30
-
-
-
-
-
-
]
11. Černucká Romana (Brázdim)
28 - 28 [1 / 7 ]
[
28
0
-
-
-
-
-
]
muž / věk: 35 - 44
1. Plšek MartIn (HZS hl. m. Praha)
50 - 50 [1 / 7 ]
[
50
-
-
-
-
-
-
]
2. Novák Pavel (SDH Česká Kamenice / HZS Děčín)
47 - 47 [1 / 7 ]
[
47
0
-
-
-
-
-
]
3. Bureš Robin (SDH Lenešice)
45 - 45 [1 / 7 ]
[
45
0
-
-
-
-
-
]
4. Dvořák Vojtěch (HZS Most)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
42
-
-
-
-
-
-
]
5. Zapletal Karel (SDH Nečtiny)
40 - 40 [1 / 7 ]
[
40
0
-
-
-
-
-
]
6. Prošek Matěj (SDH Klapý)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
38
0
-
-
-
-
-
]
7. Štajer Jiří (SDH Duchcov)
36 - 36 [1 / 7 ]
[
36
-
-
-
-
-
-
]
8. Halada Martin (SDH Hostinné)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
34
0
-
-
-
-
-
]
9. Dorňák Miroslav (HZS Karlovarského kraje - CHS Karlovy Vary)
32 - 32 [1 / 7 ]
[
32
0
-
-
-
-
-
]
10. Gregor Pavel (SDH Očihov)
30 - 30 [1 / 7 ]
[
30
0
-
-
-
-
-
]
11. Janoušek Tomáš (SDH Mšec)
28 - 28 [1 / 7 ]
[
28
-
-
-
-
-
-
]
12. Faják Lukáš (HZS Ústeckého kraje)
26 - 26 [1 / 7 ]
[
26
-
-
-
-
-
-
]
13. Weinhöfer Petr (HZS Chomutov)
24 - 24 [1 / 7 ]
[
24
-
-
-
-
-
-
]
14. Mooz Lukáš (HZSP Spolchemie)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
22
0
-
-
-
-
-
]
15. Kubíček Jan (HZS Děčín)
20 - 20 [1 / 7 ]
[
20
-
-
-
-
-
-
]
16. Klofec Jan (JSDH Libouchec)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
18
0
-
-
-
-
-
]
17. Němec Jan (HZS Karlovarského kraje - Ostrov)
16 - 16 [1 / 7 ]
[
16
0
-
-
-
-
-
]
18. Kafka Josef (JSDH Libouchec)
14 - 14 [1 / 7 ]
[
14
0
-
-
-
-
-
]
19. Čajan Jakub (HZS Karlovarského kraje/CHS Karlovy Vary)
12 - 12 [1 / 7 ]
[
12
0
-
-
-
-
-
]
20. Brda Jan (SDH Krty)
10 - 10 [1 / 7 ]
[
10
0
-
-
-
-
-
]
21. Laube Vít (SDH Čížkovice, HZSp Spolana)
9 - 9 [1 / 7 ]
[
9
-
-
-
-
-
-
]
22. Urban Ondřej (SDH Nepomyšl)
8 - 8 [1 / 7 ]
[
8
0
-
-
-
-
-
]
23. Friedrich Lukas (SDH Libochovice)
7 - 7 [1 / 7 ]
[
7
0
-
-
-
-
-
]
24. Loprais Petr (JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá)
6 - 6 [1 / 7 ]
[
6
-
-
-
-
-
-
]
muž / věk: 45 - 100
1. Loukota Petr (SDH Klapý)
50 - 50 [1 / 7 ]
[
50
0
-
-
-
-
-
]
2. Drobný Alexandr (SDH Klapý)
47 - 47 [1 / 7 ]
[
47
-
-
-
-
-
-
]
3. Klvač František (SDH Čížkovice, HZSp Spolana)
45 - 45 [1 / 7 ]
[
45
-
-
-
-
-
-
]
4. Němeček Pavel (SDH Hájek)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
42
0
-
-
-
-
-
]
5. Machata Jindřich (SDH Čížkovice, HZSp Spolana)
40 - 40 [1 / 7 ]
[
40
-
-
-
-
-
-
]
6. Habáň Rosťislav (HZSp Elektrárna Počerady)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
38
0
-
-
-
-
-
]
7. Slunečko Miloš (SDH Verneřice)
36 - 36 [1 / 7 ]
[
36
-
-
-
-
-
-
]
8. Lomňančik Martin (SDH kostomlaty pod Řípem)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
34
0
-
-
-
-
-
]
9. Kejval Martin (Srbice)
32 - 32 [1 / 7 ]
[
32
0
-
-
-
-
-
]
10. Machata David (SDH Čížkovice, HZSp Spolana)
30 - 30 [1 / 7 ]
[
30
-
-
-
-
-
-
]
11. Nachtigal Jan (SDH Lenešice)
28 - 28 [1 / 7 ]
[
28
-
-
-
-
-
-
]

Hasičárny - výsledky
1. SDH Lenešice 262 b.
2. SDH Klapý 247 b.
3. SDH Cítoliby 240 b.
4. JSDH Prackovice nad Labem 192 b.
5. SDH Čížkovice, HZSp Spolana 184 b.
6. HZS Chomutov 164 b.
7. HZS Most 161 b.
8. Srbice 153 b.
9. SDH Petrohrad 137 b.
10. JSDH Most-Rudolice 126 b.
11. JSDH Libouchec 123 b.
12. SDH Nepomyšl 123 b.
13. HZS Chomutov, JSDH Blatno 119 b.
14. SDH Libochovice 116 b.
15. HZSp Elektrárna Počerady 99 b.
16. SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 97 b.
17. SDH Duchcov 88 b.
18. SDH Očihov 80 b.
19. SDH Verneřice 79 b.
20. HZS Ústeckého kraje 75 b.
21. SDH Předonín / HZS Mělník 73 b.
22. HZSP Spolchemie 65 b.
23. HZS Děčín 63 b.
24. JSDH Polepy 52 b.
25. Labská Stráň 44 b.
26. SDH Mojžíř 42 b.
27. HZS Teplice 37 b.
28. SDH Postoloprty 34 b.
29. SDH Jirkov 33 b.
30. SDH Radešín 32 b.
31. SDH kostomlaty pod Řípem 31 b.
32. HZS Litoměřice/ SDH Stebno 30 b.
33. JSDH Boletice nad Labem 27 b.
34. Mojžíř 26 b.
35. JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem 23 b.
36. SDH Božtešice 22 b.
37. SDH Telnice 15 b.