Nadcházející závody

20.04.2024 07:30
Požární útok
Memoriál Honzíka Kreminy
49.8441989N, 15.9868950E
20.04.2024 08:00
TFA
2. ročník Memorial Josefa Vojáčka v disciplínách TFA Žeranovice
Žeranovice č.p. 1 okres Kroměříž (zámecká zahrada)
20.04.2024 09:00
Štafety
OBVODNÍ SOUTĚŽ MHJ BRNO-JIH – MLÁDEŽ
Letiště Syrovice
20.04.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
STIMAX CUP 2024 - 1. kolo - Ústí nad Labem
Ústí nad Labem - Městský stadion
21.04.2024 09:00
Požární útok
TOHATSU CUP – 1. kolo – Háj u Duchcova
Háj u Duchcova
27.04.2024 07:30
TFA
TFA O Lhoteckou Cihlu
Šárovcova Lhota
27.04.2024 08:30
Štafety
Obvodní kolo Rosicko - MHJ-BRNO SEVER - mládež
sportoviště Újezd u Rosic
27.04.2024 09:00
TFA
MEMORIÁL JAROMÍRA HONSE O ŽELEZNÉHO HASIČE - 2. KOLO TFA LIGA SEVERU
Hostomice, ulice Mlýnská
27.04.2024 09:00
TFA
TFA Velatice 2024
Velatice hřiště TJ Sokol
27.04.2024 19:06
Běh na 60/100m překážek
Liga v běhu na 60m Choceň
Choceň
28.04.2024 09:00
Štafety
OBVODNÍ SOUTĚŽ MHJ BRNO - HASEBNÍHO OBVODU ROSICE - DOSPĚLÍ
sportoviště Újezd u Rosic
04.05.2024 07:50
Běh na 60/100m překážek
Ledenická šedesátka
Ledenice
04.05.2024 11:40
Běh na 60/100m překážek
Ledenická stovka
Ledenice
05.05.2024 08:00
TFA
TFA HLUBOKÁ NAD VLTAVOU JUNIOR
Základní škola Hluboká nad Vltavou - hřiště
05.05.2024 09:00
TFA
Ústí nad Labem - 2. KOLO TFA LIGY SEVERU JUNIOR
Ústí nad Labem
08.05.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Memoriál Václava Hanzala – Borovanská šedesátka
Borovany
11.05.2024 09:00
Požární útok
OKRESNÍ PŘEBOR MLÁDEŽE OV MHJ BRNO
hasičské cvičiště u splavu - Březina u Tišnova
11.05.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
STIMAX CUP 2024 - 2. kolo - Lovosice
Lovosice
11.05.2024 10:00
TFA
1. kolo 3. ročníku poháru TFA mladých hasičů MS kraje LHOTSKÝ ŽELEZNÝ HASIČ
U Hřiště 244, 74792 Háj ve Slezsku
12.05.2024 08:30
Štafety
OKRESNÍ PŘEBOR DOSPĚLÝCH A DOROSTU OV MHJ BRNO
hasičské cvičiště u splavu - Březina u Tišnova
18.05.2024 07:00
TFA
TFA pod "Kouřovou horou"
Radvanice areál bývalého dolu Kateřina
19.05.2024 08:00
TFA
TFA Olešnický Železňák
Olešnice
19.05.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Příseka
Příseka
25.05.2024 07:30
TFA
TFA Ohnišťany
Areál fotbalového hřiště Ohnišťany
01.06.2024 08:00
TFA
TFA Trpín
Trpín
01.06.2024 09:00
TFA
Memoriál V. Linharta - 3. KOLO TFA LIGY SEVERU JUNIOR
Křešice
01.06.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Mrákotín
Mrákotín
01.06.2024 10:00
TFA
Spůlský železný hasič
Spůle
02.06.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Nevcehle
Nevcehle
08.06.2024 08:00
TFA
TFA Velké Meziříčí
Hřiště u požární zbrojnice
09.06.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Polná
Polná
15.06.2024 08:30
Běh na 60/100m překážek
Svatopolské šedesátky
Svaté Pole
15.06.2024 09:00
TFA
CÍTOLIBY 3. KOLO TFA LIGY SEVERU
Cítoliby
15.06.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Stará Říše
Stará Říše
16.06.2024 08:30
TFA
TFA Rozálka - Žamberk
Žamberk, Tyršova rozhledna
16.06.2024 09:00
TFA
TFA Srbice
Areál Fotbalového hřiště , Hasičská dráha Srbice
16.06.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Šedesátky Vysočiny
Velké Meziříčí - Školní 2184/1
22.06.2024 10:00
TFA
Memoriál Z.Kubáleho TFA Běleč
49.5497093N, 14.8265433E
29.06.2024 13:00
TFA
Lubský železný hasič
Luby
30.06.2024 08:30
TFA
Železný hasič Velká nad Veličkou
Velká nad Veličkou
06.07.2024 09:00
TFA
TFA MĚSTA VERNEŘICE - 4. KOLO TFA LIGA SEVERU
Verneřice - náměstí
14.07.2024 10:30
Běh na 60/100m překážek
III. ročník O hrdibořický plamínek
Hrdibořice, okres Prostějov
20.07.2024 10:00
TFA
Nebílovský železný hasič
Nebílovy
21.07.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Lišovská stovka
Lišov
27.07.2024 10:00
TFA
TFA Klisinec 2024
Klisinec
28.07.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Bzučánská stovka
Lišov
03.08.2024 09:00
TFA
TFA Rokytnické galeje
Hasičská dráha na koupališti
10.08.2024 08:00
TFA
TFA Doubravice nad Svitavou
Doubravice nad Svitavou
24.08.2024 08:00
TFA
3 ročník TFA O nejtvrdší Hořickou trubičku
Hořice
24.08.2024 09:00
TFA
IX. ROČNÍK SOUTĚŽE O SRDCE KAMENNÉ DÁMY - 5. KOLO TFA LIGA SEVERU
Děčínský Sněžník

Proběhlé závody

09.09.2022 20:00
Noční požární útoky HASPARTY
Letiště Vyškov (areá...
03.09.2022 09:30
TFA Velatice 2022
Velatice
27.08.2022 09:30
VII. ročník soutěže O SRDCE KAMENNÉ DÁMY - 5. kolo TFA Liga SEVERU
Děčínský Sněžník
20.08.2022 09:00
Železný hasič Valdice - TFA liga KHK kraje
Valdice - Náměstí Mí...
13.08.2022 09:30
TFA DOUBRAVICE NAD SVITAVOU
Doubravice nad Svita...
06.08.2022 10:00
O pohár starostky Obce Krhová
fotbalove hřiště v K...
23.07.2022 08:00
TFA Sebranice 2022
Sebranice u Boskovic
09.07.2022 10:00
O POHÁR STAROSTY MĚSTYSE V POŽÁRNÍM ÚTOKU mladších, starších dětí a dorostu
Vranov nad Dyjí , Pt...
09.07.2022 09:00
TFA města Verneřice - 4. kolo TFA Liga SEVERU
Verneřice - náměstí
02.07.2022 08:30
závody MH Slavětín
Slavětín
25.06.2022 09:00
Hrobce - 3. kolo TFA Liga SEVERU
Ke Hřišti 172, Hrobc...
25.06.2022 08:00
Žernovský Bejk - 6. ročník
Areál Rozhledny Žern...
19.06.2022 08:00
TFA Trpín
Trpín
18.06.2022 10:00
XI. ročník netradiční soutěže
Staré Smrkovice
10.06.2022 08:00
Soutěž s Hasičovo - Hasičské slavnosti Litoměřice
Výstaviště Litoměřic...
05.06.2022 09:30
Železný hasič Velká nad Veličkou
Velká nad Veličkou n...
21.05.2022 07:30
TFA "Pod Kouřovou horou" Radvanice
Radvanice
08.05.2022 09:00
TFA Olešnický ŽELEZŇÁK 2022
Olešnice
30.04.2022 08:00
Obvodní kolo Rosicko 2023 - požární sport - DOSPĚLÍ
Újezd u Rosic
24.04.2022 09:00
TFA Podolí
Podolí - na prostran...